TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vuelveme a Querer (TV Azteca, 2009)


Vuelveme a Querer (TV Azteca, 2009)

Сообщений 1 страница 20 из 62

1

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Mariana%20Torres/capture6ei4-vi.jpg

Gads: 2009
Valsts: Meksika
Ražotājs: TV Azteca
Rīmeiks 1997.gada Venezuēlas telenovelei "Destino de Mujer"

http://www.imdb.com/title/tt0312119/

Aktieri:

Mariana Torres
Jorge Alberti
Omar Germenos
Sonya Smith
Ana Cioccetti
Cecilia Ponce
Martha Mariana Castro
Estela Calderón
Omar Fierro
René Gatica
Mayra Rojas
Marta Mariana Castro
Manuel Balbi

Noveles pirmizrāde 09.02.2009

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Mariana%20Torres/1d992a53ec77.jpg

Interesanti ir tas, ka Destino de Mujer galveno Marianas lomu atveidoja Sonya Smith, bet šajā novelē viņa piekritusi atveidot galvenās varones māti. Vēl interesanti ir tas, ka Sonya Smith jau 4.novelē atveido Marianas Torresas mammu. Iepriekšējās bija "Olvidarte Jamas", "Accoralada" un "Pecados Ajenos". Marianai tā ir otrā galvenā loma novelē. Pirmā bija tajā pašā TV Azteca telenovelē "Belinda" ar Leonardo Garcia. Nu es skatījos un manā izpratnē sižeta ziņā tā novele bija baigais sviests.
Izskatās, ka TV Azteca no Marianas veido savu jauno superzvaigzni Silvijas Navarro aizvietotāju.

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Mariana%20Torres/TO-20304-150.jpg

0

2

Visi jau zina, ka man ļoti patīk Marianna. Iespējams pateicoties savam mazajam augumam, viņa ir ļoti mērķtiecīga un neatlaidīga un manā izpratnē ļoti smukiņa. Nu sižets šai novelei ir labs un es ceru, ka viņi to nesabojās - ka būs tās elektriskās attiecības Marianai ar Ricardo - strīdi un nicinājums, kas slēps mīlestību, spītība un lepnmums, pagātnes noslēpumi un nepieciešamība atriebties. Viņi apprecēsies - viņš, lai atriebtos un pakļautu, viņa, lai glābtu tēva uzņēmumu - vismaz tā ir Destino de Mujer. Esmu noskatījusies 10 sērijas un man ļoti patīk.

0

3

albalonga написал(а):

interesanti ir tas, ka Sonya Smith jau 4.novelē atveido Marianas Torresas mammu

es arī to pamanīju. bet viņas patiesi ir līdzīgas

0

4

Kāds i sižets īsumā?  :blush:

0

5

cravey написал(а):

Kāds i sižets īsumā?

nu līdzīgs kā Destino de Mujer (imdb lapa ir sižeta apraksts). Labi, pastāstīšu.

Ricardo tēvs gatavojas precēties ar Liliānu. Viņs ir labs cilveks un rančo īpašnieks. Bet tajā paša ciemā ir viens cits tikpat bagāta rančo īpašnieks Samuels Montesinoss. Viņš ir kretīns un krapnieks. Ricardo tēva advokāts iegūst kaut kādus kompromitējošus dokumentus par Samuelu un nodod Ricardo tevam tieši saderināšanās ballītē. Liliānas māsa Lorenca ir iemīlējusies Samuelā un necieš savu māsu Liliānu, jo Samuels iekāro Liliānu. Samuels uzzina par dokumentiem un pamatīgi sastrīdas ar Ricardo tēvu. Nakamajā dienā Liliāna ar Ricardo peldas ūdenskritumā. Ierodas Samuels un izvaro Liliānu. Ricardo steidzas uz majām un paziņo tevam, ka Liliānai draud briesmas. Ricardo tēvs dodas uz ūdenskritumu, kur Samuels viņu nošauj. Liliānai tobrīd ir iesists un viņa zaudējusi samaņu. Ricardo to visu redz - sava teva nāvi - un dzird kā Samuels liek savam labajai rokai nodedzināt visu Ricardo teva īpasumu un lai neviens nepaliek dzīvs - arī Ricardo un viņa mazais tobrīd 2 gadus vecais bralis Santjago. Ricardo steidzas uz majam un visus brīdina. Ar tēva labo roku, viņa sievu un dēlu, ka arī ar Santjago un viņa aukli visi bēg prom. Aukle un Santjago nokrīt no kraujas ūdenskritumā netīša. Ricardo un viņa jaunie audžu vecāki domā, ka Santjago un aukle miruši,. bet tie izdzīvoja un arī dzīvo, lai velāk protams satiktos kaut kad seriālā.
Lorenca piespiež Samuelu sevi apprecēt, apmaiņā pret to, ka Liliana izgaisīs un Samuelam būs alibi - kad nogalinaja Ricardo tēvu - viņs bijis ar Lorencu. Lorenca uzpērk ārstu un tur Liliānu ieslēgtu. Izrādas Liliana no izvarošanas palikusi stāvoklī un dzemdē meitu, kuru Lorenca uzreiz atņem un atdod Samuelam, uzdodot to par viņu abu meitu. Samuels nosauc meitu par Marianu un ļoti mīl viņu.

Paiet 23 gadi. Ricartdo ir pieaudzis, guvis panakumus Āzija, pārstāv šķibacainos latīņamerikā un ir reali bagāts. Viņam lielā mērā palīdzejusi līgava Korīna un viņas tēva sakari.

Mariana ir jauna, skaista sieviete - sava tēva vienīgais bērns un lutekle. Aizraujas ar jāšanas sportu. Pēc izglītības uzņēmēja un ar studiju biedru un draugu viņai ir savs uzņemums. Liliāna pec tam, kad atņēma viņai meitu ir nojūgusies un dzīvo kopā ar to uzpirkto ārstu, kas ir viņā iemīlejies. Samuels necieš Lorencu, bet dzīvo kopā ar viņu vecās norunas dēļ. Lorenca joprojām viņu mīl. Marianas aukle, kas viņai aizstājusi māti, jo Lorenca nekad nav Marinau mīlejusi, arī dzīvo māja. Viņa bija agrākā Samuela mīļakā un Viņas dēls Rafaels ir Samuela dels, bet to neviens vel nezina. Marianai ir līgavainis Viktos no labas ģimenes, bet izradas viņs ir spelmanis un nospelejis visu un jau iekļuvis parādos.
Ricardo un Mariana abi cīnās par vienu projektu uzņemeju pasaulē un no pirmā acu uzmetiena iemīlas. Viņs uzreiz paziņo, ka būs viņas dzīves vīrietis. Viņa arī strauji aizraujas, bet tad viņus skūpstamies pieķer Korīna. Korīna samelo, ka gaida bērnu, lai noturētu Ricardo. To viņa pasaka arī Marianai. Bet Ricardo savukārt uzzina, ka Mariana ir viņa ienaidnieka meita. Ta nu abi strīdas pamatīgi. Ricardo ir sapircis slepeni kontrolpaketi Samuela uzņemuma. Viņs piesaka karu Samuelam - ka atņems tam visu - arī meitu.
Santjago - Ricardo jaunakais bralis, kuru tas uzskata par mirušu - strada ar zirgiem un iepazīstas ar Marianu. Uzreiz iemīlas. Mariana piedāva viņam darbu par savu jāšanas instruktoru unSantjago pamet visu, lai stradātu pie Marianas un ar laiku iekarotu. Arī Rafa, kurs tipa ir Marians pusbralis, ir viņa iemīlejies. Nu reals sajukums. Bet cik sapratu, tad Mariana piekritīs appreceties ar Ricardo, lai glabtu sava teva uzņēmumu. Liliana ir izbēgusi un joprojām traka, bet viņa protams nonak pie Ricardo. Ricardo arī netīšām satika teva advokātu un atrada tos kompromitejosos papīrus. Būs reala atriebība. Man patīk atriebības novelēs un patīk piespiedu precēšanās. Viņi mīl viens otru, bet noliedz to, slepj aiz naida. Ricardo nosolās sev pārkāpt pāri jūtam atriebības varda. Mariana savukārt nesaprot Ricardo izturēsanos, bet jūt, ka viņš par kaut ko grib atriebties viņās tevam, kuru Mariana tik ļoti mīl. Un tad tak vel Santjago, kurs iemīlējies Marianā. Viņs neko neatcerās, jo bija pārak mazs berns toreiz. Šobrīd Mariana ar viņu runa ka ar savu uzticības personu.

0

6

Galvenais pāris ir Mariana un Rikardo vai Mariana un Santjago? :)

0

7

Mariana un Ricardo....

Man pat ir aizdoma, ka beigās varētu izrādīties, ka Ricardo nav sava teva dēls, bet Mariana tomēr ir ta Ricardo tēva meita, nevis Samuela Montesinosa meita. Tad Santjago un Mariana būtu pusbralis un pusmāsa. Nu tas tik mans tāds domu gajiens.

0

8

ā, jasna, jāpaskata video tūbē :)

0

9

Ak, kā man patīk Mariana un Rikardo  :love: Nu laikam pavasarī būs daudz sniega, jo pēdējos gados tas ir pirmais gadījums, kad manas simpatijas ir galveno varoņu pusē. :D
Un man baigi Korīna riebjas. Un ne tikai varone... lomas atveidotāja ar'  :canthearyou: 

Izskatās, ka TV Azteca no Marianas veido savu jauno superzvaigzni Silvijas Navarro aizvietotāju

Tas ir ļoti jauki. Lai gan es labprāt redzētu viņu kāda Televisas projektā. Bet jau tāpēc, ka Televisas darbi man patīk mazlietiņ vairāk par TV Aztecas darbiem. "Vuelveme" ir patīkamais izņēmums :glasses:

0

10

Deyalit, tu skaties? Urrrā, a to man kompānijas pietrūkst. Man ar Korīna nepatīk - kaut kā kā viņa runā, kā viņa psiho - nepārliecinoši un mākslīgi izskatās. Oriģinālā to lomu Gabriela Vergara atveidoja. Tūbē biki paskatījās - nu cita lieta.

ev, Deyalit, a cik sērijas redzēji?

0

11

sizjets man patiik!  :yep:
un aktieru sastaavs arii  :love:  :shine:

0

12

albalonga
nu es pagaidam redzēju ļoti maz... tikai 7 sērijas, bija (ne)lielas problēmas ar inetu un datoru un ar' laika trūkums, jak :(
šodien man būs tikai 8 sērija. lai gan būtu forši, lai šo seriālu saka radīt "NTV Mir" vai vēl kāds kanāls, jo ar savu ātrumu es to īlgi skatīšos. :D

0

13

hahaha... Njā, es skatos tā, ka sanāk katru sēriju gaidīt, kad beidzot būs pieejama.... :playful:

0

14

Am. a kur jūs skataties?  :rofl:

saku skatities tūbē bet tur jau visas serijas nav!!  :confused:

+1

15

Forumā ir video un vēl var skatīties TV azteca mājas lapā. Tūlīt uzlikšu tevi par Usario Especial tad redzēsi Extreme video sadaļu, kur ir sēriju video.

0

16

Vai Mīļš paldies!  :jumping:

0

17

Lūdzu, nav par ko, mīlulīt. ;)

Bet vispār es skatos šito noveli un katru sēriju gaidu, kad aztecas lapā parādīsies. Dievinu. Un reizē sāp man par viņiem, jo abi cieš. Bet nu skaisti viņi abi kopā, ķīmija fantastiska un Mariana te tiešām ir lieliska - sāku pamazām fanot par viņu. Un vispār nav vilkšanas garumā, visu lakiu kaut kas notiek, maz tādu garlaicīgo ainu un atslābinošo tēlu. Nu tādas ir tās divas kalpones, kuras bieži pārtinu un arī to jaunatni - nu tās karatē meitenes - man brīžiem viņas uz nerviem krīt un tad pārtinu viņas. Korīna man nepatīk - vispār aktrise cecilia Ponce nepatīk, bet nu skatos. Ļaunule izlutinātā. Nu un Viktors man ar reāli nepatīk - neko skaistu viņā neredzu. Un vēl es ceru, ka Santjago atradīs patiešām jauku meiteni - man tā viņa tipa naivā līgaviņa uz nerviem krīt. Ā, un vēl man ļoti patīk ļaunā, komiskā Lorenca un Samuels ir pievilcīgs - ļaunulis, bet nu tik pievilcīgs vīrietis un viņa attiecības ar meitu - skaisti. Un Nora man ļoti patīk - vispār ļoti cienu to aktrisi Liz Gallardo. Fantastiski laba aktrise - ļaunie tēli viņai fantastiski sanāk.

Vēl kāds skatās?

0

18

oho, tas ir negaidīti - 31.sērija un Mariana uzzināja, ka viņas tēvs nogalinājis Ricardo tēvu. Diez kā tas tālāk risināsies. Gan jau tētuks pārliecinās, ka tā nav moš`, bet nu vienalga šoks man. Bet satriecoši - tāda sērija. Un nabaga raudošā Mariana. Un hihihih - atkal visi varoņi vienā čupā, vienā slimnīcā un vispār... :D

0

19

Ūu tikko arī noskatījos šo sēriju!
Vai nu aizkustinoša ...

kā man patika kad šie abi katrs sava istabinja sedeja un atcerejas tos momentus !!!  :flirt:
Kā viņi abi cieš, sirsniņa pat sažņaudzas kad skatos  :crazy:
Am. jam kas vel bij tads. Ah kad Mariana piekjera Ricardo skupstamies ar Korinu.  tas man tā nepatika!  %-)
Un beigās kad Ricardo neļāva Marianai aiziet.  :rolleyes: vot vajadzēja tai Korīnai visu izjaukt  :D
Jam. arī priek6 manis tads negaidits paversiens ka vinja to tik atri uzzin par to slepkaviibu!
Ah. jagaida next serija!!  :blush:

0

20

Ew Alby tu jau 33 seriju esi redzejusi?
tv aztece vell nav ielikta..  :'(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vuelveme a Querer (TV Azteca, 2009)