TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vuelveme a Querer (TV Azteca, 2009)


Vuelveme a Querer (TV Azteca, 2009)

Сообщений 21 страница 40 из 62

21

Jā, nav vēl.... :'(  Nu vispār - njā, pēc tās avance spriežot - wow. Marianita noteikti saviem drausmīgajiem vecākiem noticēs. Un vispār man milzu dusmas, ka visi tie duraki nevar Liliānai pateikt, ka Mariana ir viņas meita. Tas Aurelio vienalga ir kretīns un tā tante, pie kuras Liliana tagad dzīvo, arī. Nu tak Liliana visu laiku sapņo par meitas atrašanu, a šīe turpina slēpt. Bē.
Man mežonīgi patīk Santjago un Ricardo sacelšanās. Abi smukie brālīši. Un man patīk, ka neskatoties uz to, ka Santi ir iemīlējies Marianā, Ricardo viņš vienalga patīk, lai arī abi plēšas. Un vispār Ricardo tak lika savas mantas Marianas istabā ienest. Es gribu redzēt viņu Marianas istabā. Mežonīgi.... :D

0

22

Oj Es arīī gribu redzēēt!!  :rofl:

0

23

Es arī skatos :) Riktīgi patīk, visu laiku kaut kas notiek...un Rikardo un Marianas attiecības vispār dzirksteļojošas :P

+1

24

Super, ka vēl kāds skatās. :D

0

25

Es arī skatos... :D Vēl neesmu tik tālu tikusi, bet ielādēju daudz, drīz jūs panākšu, jo tagad ir brīvdienas!!! :) Manuprāt tā ir pēdēja laika labāka telenovele!!! :love: Dievināju TV Aztekas projektus ar Silviju Navarro un Serhio Basanjesu, jo starp viņiem bija tā ķīmija, mīlestība!!! :) Daudzās telenoveles tas ir, bet tikai pirmajās sērijās, bet tad sākas vilkšana...  :canthearyou: Šajā telenovelē patīk abi galvenie aktieri - Horhe redzu pirmo reizi, bet nu tagad ir manā topā Nr. 1. :D Nu tāds smukiņš + satriecoši tēlo... :love: Marianu pamanīju jau Como en el Cine, neskatoties uz to, ka tur vina bija vēl jauna... ;) Nodomāju, ka viņa vēlāk tēlos galvenās lomas. :) Ļoti smuka. ;) Gribēju redzēt Belindu (man patīk arī Leo Garcia), bet video netā neatradu, turklāt lasīju negatīvus komentārus par telenoveli... :( Bet Vuelveme a Querer tiešām ir superīga telenovele!!! Ceru, ka to radīs Latvijā, turklāt normālajā laikā! ;) Pilnībā piekritu ar alby par aktieriem... :D  :yep: Korina - man vispār nepatīk... :sceptic: Bet ļoti patīk Samuels un Lorenca... ;) Vispār mani te visvairāk tracija Liliāna...  :canthearyou:  Man ļoti patīk Sonia Smith, bet Liliānas loma ir briesmīgāka viņas dzīvē... :( Nu tik garlaicīga, turklat viņu rāda vairāk par visiem... :( Viktors man nepatīk... Žigolo un nelieties... :( Nu, tad laikam bija viss. ;)
Gribēju pajautāt, kādi reitingi ir šai telenovelei? :)

0

26

Heii priekss redzēēt tewi mūsu bariņāā :rofl:

0

27

Jā, es arī esmu priecīga, ka skatos šo telenoveli... :) Vēlos jūs pēc iespējas ātrāk panākt... :D Man te ir radies jautājums... ;) Skatījos sēriju, kur Viktors apleja Marinu ar vīnu, bet Rikardo to pārprāta... :( Tomēr Mariana nepaskaidroja Rikardo, ka starp Viktoru un viņu nekā nebija... Tas nozīmē, ka Marinai tomēr kādreiz bija intīmas attiecības ar Viktoru? Vai tomēr Rikardo būs pirmais? :)
Cik sēriju jūs jau redzējāt? ;)

0

28

Ricardo būs pirmais. Mariana centīsies dažas reizes paskaidrot, un Ricardo dažas reizes izmetīs to meksikāņu teicienu par otreiz uzsildītu ēdienu un Mariana pat pļaukas šķiet pāris reizes Ricardo par to iegāzīs. Bet nu pēc mīlēsanās Ricardo izteiks to, ka nu zina, ka ir bijis vienīgais viņas dzīvē.

Nu es esmu tekošajās sērijās - laikam 34.tā bija. Es TV azteca lapā skato un pat nevelku sērijas. Šobrīd kaut ka paliek garlaicīgi, jo notiek tas, ko es gaidīju - Ricardo droši vien kādu laiku domās ka Mariana ir viņa māsa...

Par reitingiem - sākumā tie vispār bija ļoti, ļoti labi priekš TV Aztecas, bet nu tagad tikai labi, nav vairs satirecoši. Un tas loģiski, jo nu sāka te bišķi viņi to sižetu vilkt - stulbaus Aurelio tik turpina slēpt no Lilianas, ka Mariana ir tās meita un tas ir absurds un stulbums. Sonya manā izpratnē ļoti labi atveido savu trakās lomu, lai gan tagad viņa jau vairs nav traka un ir visu atcerējusies. Bet tēlojums ir vienkārši fantastisks. Tā saruna ar Samuelu par pagātni - tikai liela aktrise tā var notēlot.

Man biki nepatika, ka Akapulko ainās, ka Mariana un Ricardo beidzot bija kopā, brīžiem tā viņu mīlināšanās sanāca neveikla un Mariana vairāk ķērās apkārt un centās pieskarties Ricardo,. nekā viņš viņai. Manā izpratnē Jorge Alberti tēlojums brīžiem bija vājš. Un vēl šķita, ka brīžiem viņiem neviens nedod tekstu un viņi paši vienkārsi improvizē. Un reizēm tas sanāk, bet reizēm gan nē. Nu tā kaut kā. Skatīties gan turpināšu, jo gribu redzēt, kā tālāk visu risinās. Pieņemu, ka abi pašķirsies, bet Mariana droši vien bērnu gaidīs. Nu vispār man ir tā, ja atkožu sižetu un spēju pilnīgi jau varedzēt notikumu secību un pat dialogu tēmas, tad man jau garlaicīgi paliek. Turklāt spēlē tā nopietni beidzot jāiesaistās Santjago - pieņemu, ka Mariana kādu laiku būs kopā ar viņu vai pat apprecēsies.

0

29

Paldies, ka paskaidroji... :) :flirt: Citādi, vēl ilgi būtu neziņā... :D
Man Sonia Smita ļoti patīk - neskatoties uz to, ka tēlo traku, viņa ir ļoti skaista... Tēlo - ļoti labi... ;) Bet loma ir kāda garlaicīga, vismaz tajās sērijās, kuras es skatos tagad... Pārtinu momentus ar viņu. ;) Kad viņa jau būs normāla, tad redzēsim. ;)
Man nepatīk tas, ka Rikardo domās, ka Marianna ir vina māsa... :( Viņiem jau tā visi traucē, bet ja būs tā, tad nu vispār... :( Turklāt, nevēlos, lai brāļi strīdētos.  :dontcare:  Bet ja nu Mariana izrādīsies Ignasio meita, tad Santjago un Rikardo būs kāda cita vīrieša bērni? :O Būtu neticami, ja izrādītos Samuēla bērni. :D

0

30

Nē nu tipa Liliana apstiprināja kādā brīdī ka nu viņai tā meita bij no Samuela, lai arī Samuelam sameloja, ka no Igancio, tā ka viss tur ok.

Jā, un Lilianai tur mīlestība ar to psihiatriskās klīnikas dakteri veidojas tagad.

Kas vel mani mežonīgi kaitina, tā ir Tamāra un tās viņas draudzenītes. Viss tas karatē klubiņš ir pārtīšanas vērts. Viņi pārtēlo, pārspīlē un nekas labs tur nesanāk.

0

31

Tātad sanāk, ka Mariana (man patīk, ka aktrisi un varoni sauc vienādi, vārds ir ļoti skaists ;))  tomēr ir Samuēla meita?  :huh:  Ceru, ka Rikardo domās, ka viņi ir brālis un māsa tikai dažas sērijas, nevis pusi no telenovelas. :(
Jā, man tie jaunieši arī nepatīk... Tamāra ir diezgan glīta, bet nu īsta muļķe, tāpēc man nepatīk... ;) Man patīk Karmela... ;) Pati nezinu kāpēc... It kā garlaicīga un tipiska varone, tomēr ir ļoti skaista, mierīga un ļoti mīl Marianu... ;)

0

32

ak, dievs, es te darbā bez skaņas 51.sēriju skatos - Ricardo un Santjago cīnās ar mačetēm kā senos laikos. Reāla divkauja. Bet tik dievīgi, tik laba kautiņa horeogrāfija - satriecoši. Un beidzot uzzināja, ka ir brāļi. Eh, kāds tēlojums no abiem - man muraškas.

Bļin, es apraudājos darbā. Brāļi, ak dievs, cik skaisti, Tas apskāviens. Vispār man jau no Supernatural mežonīgi patīk brāļu attiecības. Izkust var, cik skaisit. Tādi satriecoši, stipri un fantastiski veči, un raud, un aizkustinoši. ah...

0

33

Uj. jāsāk dadzīt tewvii  :D
Pēdējās dienās galīg nebij laika skatīties... Bet tgd vienalga kāa bet atbrīvošos uz kādu laiciņu un paskatīšos..  :glasses:
Galvenais ka tik ātri uzzināja ka ir brāļi.. Mh,.. biju domājusi ka to uzzināss tikai beigāās..  :rofl:

0

34

nu vispār fantastiski. Pēdējās sērijās jau kaut kā sviests reāls bija un man kaut kā bē, bet šitā sērija - brāļu sērija ir wow pat bez skaņas. Vēlāk ar skaņu noskatīšos. bet fantastika - tās emocijas un tēlojums.wow. Un Samuels cik sapratu tagad nolīga un nosūtīja tur večus, lai nogalina Ricardo, tas viss nākamajā sērija, jo Sani un Rico abi tagad ir mežā un nakts - Santi bizoja prom, Rico ķēra un abi nomaldījās cik sapratu. Sēž tagad abi pie ugunskura un pļāpā un vēl nezina par briesmām.

0

35

Ahh.. vISs es sākšu tūlīt pat skatīties...  :love:

0

36

:D

0

37

wow, ar skaņu tā sērija ir vēl labāka. Īsta brāļu sērija. Super. Un tās beigas, kur Santi pateica, ka atriebībā Rico vairs nav viens, ka viņi ir kopā un nosauca par brāli - es izkusu. Rico ar izkusa - tik mīļi pasmaidīja. A pa mežu Samuels ar bandītiem viņus meklē, lai nogalinātu. Mans dievs, kas tur būs. Un Mariana ar uz laukiem ar padri Martinu atceļoja. Kaut kas traks. Un tagad jau abi domā, ka Mariana viņu māsa. Bilan. Bet nu abiem droši vien vajadzēs darboties kopā, lai izglābtos. nespēju sagaidīt. Tiešā - brāļi ir īpaš lieta un tāda īsta vīriešu draudzība ir kaut kas satriecoši skaists.

0

38

Ak, dievs - 52.sērijā noteik kaut kas tāds, ko es šai novelei nekad nepiedošu.... :'(  :'(  :'(  Nu kā tā varēja - nogalināt Santjago, bilan. ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ..... :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'(

0

39

Tā. Viss. beidzot arī es nolurēju..

Runājot bar to 51. sēriju. Bože. tas tik bija.. Kā man patika ka Ricardo ar Santjago tik forši visu izrunāja.. Tas bij tik aizkustinošii..  :love:  Man daž asariņa gandrīz notecēja.  :dontknow:  Tik tiešam ljoti patika šī sērija..
Un runājot par 52. sēriju. Mjā. sitien zem jostasvietas. Nebiju gaidījusi ko tādu..  :'(  :'(  :'(  Bože gribu ātrāk redzēt turpinājumu.... Šīs seriāls nebeidz mani pārsteigt.  :whistle:

0

40

aha, tieši tā, es jau biju izplānojusi, ka kādā brīdī, kad Rico jau zinās, ka Mariana nav viņa māsa, viņš jau būs precējies ar Korinu un atteiksies no Marianas, ziedojoties, jo Santi, viņa brālis ar mīl Marianu. Un še tev nu bija. Visas manas teorijas par sižetu greizas. Kaut kas traks. Bet nu nez - man asaras. Jo tie brāļi vienkārši tik lieliski kopā izskatījās, ka viņiem bija jābūt kopā. Tas ir nežēlīgi. :'(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vuelveme a Querer (TV Azteca, 2009)