TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vuelveme a Querer (TV Azteca, 2009)


Vuelveme a Querer (TV Azteca, 2009)

Сообщений 41 страница 60 из 62

41

Nu re. vismaz nav tik ļoti prognozējams seriāls.  ^^

BIj bij nezheligi. tikko tikai atklāja ka ir brāļi.. un srazu beigas. Nu nē. neiet krastā. Ja jau Santjago vajadzēja mirt tad varēja i vēlāk. Ne jau uzreiz pēc salabšanas,  :'(  :'(  :'(

0

42

40.sērijā Ricardo pateica, ka Mariana ir viņa māsa. Beidzot 73.viņš uzzinās, ka nav gan. Beidzot, citādi es jau piebesījos... :D

0

43

"Sievietes liktenī" arī galvenais varonis zaudēja brāli,gandrīz tūlīt pēc tam,kad abi uzzināja par savu radniecību,tā ka šajā ziņā abos seriālos šie notikumi risinājās identiski.

0

44

aha, skaidrs. Nu tā jau ir, ka gan Televisa, gan Azteca neko īpaši nepārveido un rīmeikus taisa sižetiski ļoti tuvus oriģināliem. Labi, ka es nezinu Destino de Mujer sižeta sīkumus.

0

45

Beidzot ir uztaisīts viens Marianas/Ricardo mūzikas klips, kas man ļoti patīk (pārējie tūbē visis drausmīgi)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XZqir6i42W0&feature=player_embedded[/youtube]

0

46

jap, skaists klips :)  :love:  Un dziesma ļoti smuka :)

0

47

:love:  dievīgi.

0

48

Jā, tā mūzika, labi klifa ainiņu pārejas efektiņa, īpaši beigās, kur strauji nomainās vairākas ainiņas, ka atmiņu uzliemojumi, rāmītis, krāsu tonis, mūzika. Un tiešām tik daudz skaisto momentu. Lieliski izveidots video.

0

49

Klipa režisors ir veiksmīgi izvēlējies lieliskākās epizodes,kurās redzami abi galvenie varoņi,izteiksmīga mīmika un žestikulācija,kas visu izteic bez vārdiem.Paldies!

0

50

Šitas ir ārkārtīgi smuks video

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jAIrXIvGvtY&feature=player_embedded[/youtube]

0

51

albalonga написал(а):

Šitas ir ārkārtīgi smuks video

mīlīgs
mariana un bērniņš  :love:

0

52

Tiešām jauks video,ja pareizi sapratu,tad mazais ir puika,jo "Sievietes liktenī" arī galvenajiem varoņiem bija dēls.

0

53

Jā, dēls. :D

0

54

Es šodien no visa savā garā saraksta izvēlējos tieši šo telenoveli, un jau no pirmās sērijas esmu aizrāvusies! Starp Marianu un Rikardo ir tāāāda ķīmija! Dievīgi  :love:   Ceru, ka ir laba telenovele!

0

55

Vakar pabeidzu Vuelveme a querer. Laikam kopumā jāsaka, ka mans viedoklis ir līdzsvarā - cik kritikas, tik sajūsmas. Jau no pirmās sērijas sajūsmināja tā dramatika, jo Lilianas liktenis ir patiesi traģisks un nabaga Rikardo arī šitāda trauma jau no pašas bērnības. Jau no pirmās Rikardo un Marianas tikšanās abiem parādījās dzirksteles! Vienkārši dievīgas abiem bija tās sākotnējās attiecības - strīdi un kaisle, vēlme atriebties! Vēlāk man pat nebija īpašu iebildumu, ka Rikardo domās, ka Mariana ir viņa māsa..Protams, daudzās ainās bij tik smagi skatīties, kā melu dēļ viņš atraida viņu, bet viņa sāk pamazām ienīst viņu, bet nu labi..es visu laiku gaidīju, ka kad viņa uzzinās, kāpēc Rikardo viņu pameta, tad visu sapratīs. Rikardo uzzina patiesību un... un jēgas nekādas :/ Tieši otrādi - viņš apprecas ar Korinu, viņa ar Hulio.. šī daļa tik tiešām nepatika! Ja jau no paša sākumā bij likts tāds uzsvars, ka Mariana piederēs Rikardo, tad kāpēc vajadzēja viņu saprecināt ar Hulio, turklāt vēl baznīcā? (bet šajā bridī kļuva skaidrs, ka beigās Hulio mirs.. ) vismaz Mariana un Rikardo visas telenoveles laikā satikās tikpat kā katrā sērijā. Vispār tik škrobīgi, ka Marianas un Rikardo laulības bij tik īsas! Man jau liekas, ka Mariana tā īsti nav milējusi Rikardo..vai arī jebkurā gadījumā nebija pelnījusi, lai viņš tā vislaik lūdzas viņu, jo viņa nekad nespēja saprast visu to, cik smaga dzīve ir bijusi viņam, cik daudz traumu, bet viņa tieši otrādi visu laiku tikai vēl vairāk mocīja viņu. Man liekas, ka Marianai bij jācieš daudz mazāk nekā viņam. Un īstenībā patika, ka Rikardo bija atņēmis viņai Ignasio Samuelu, lai gan no otras puses tas, protams, ir ļoti nežēlīgi. bet es biju Rikardo pusē, jo galu galā viņs gribēja pasargāt savu bērnu no savas ģimenes slepkavas. ļoti patika Samuela un Marianas attiecības. Patīk, kad ļaunie tā mīl savus bērnus, lai gan tajā pat laikā viņš nodarīja viņai daudz ļauna. Toties atkal - Mariana viņam ļoti ātri visu piedeva un pat beigās, kad uzzināja visu to cilvēku skaitu, ko viņš noslepkavojis, bet viņam, Rikardo, pat piedošanu nepaprasīja par to , cik netaisna bija pret viņu, un nekad nesaprata, cik viņam grūti bija domāt, ka abi ir brālis un māsa. Bet nu pati Mariana kā tāda man vienalga loti patika - drīzāk jau Marianas Torres dēļ. Bet vēl viena lieta, kas nepatika, ka viņai tā strikti nomainīja frizūru. Tā patika , kad Marianai bij taisni mati. galā sanāca kā 2 Marianas. un savu jāšanas treniņus viņa laika gaitā pameta. žēl. un Korina ar, cik pamanīju.Korina vispār kaitinoša! īpaši ar savu īpatnējo runāšanu! Vēlāk, pēc lielākās seriāla daļas, man pēkšņi pieleca, ka arī Rikardo mainījies.. Sākumā bija tik foršs, neatlaidīgs , braucējs uz sava motocikla..bet vēlāk kļuva arvien vājāks un parastāks un vislaik viegli padevās Korinai. Interesanta pirmajā telenoveles pusē man likās Lilianas dzīve. Bet kopumā no viņas un Rikardo attiecībām gaidīju daudz vairāk, kā nekā viņi netieši bija kā māte un dēls. un ļoti patika Marianas un Lilianas attiecības. Tas, ka pirmajā tikšanās brīdī Liliana juta, ka viņu velk pie Marianas, bet vēlāk kad atguva saprātu, tad zaudēja šo spēju un abas kļuva kā ienaidnieces, kurām uzzinot patiesību bija ļoti jānožēlo viss, ko nodarīja viena otrai. tās bija dievīgas ainas! Piemīlīgi, ka Rubija un Rikardo tā sadraudzejās :)  Viena no gaidītākajām ainām bija, kad beidzot pirmspēdējā sērijā Mariana uzzināja, ka Samuels tiešām noslepkavojis daudz personības! Bija smagi vislaik skatīties, kā Mariana neticēja visam ko par tēvu teica Rikardo.
Ļoti īpaša bija sērija, kurā salaba Rikardo un Santjago! Tik emocionāla! Un cik traumējošs turpinājums.. un kalngals, ka Rikardo tika apsūdzēts brāļa nāvē.. eeh.. abi būtu varējuši atriebties Samuelam, jo tomēr kopumā Rikardo viņam laikam atriebās tikai ar to, ka Samuela meita iemīlējās viņā.. Un, starp citu, Mariana vislaik pārmeta Rikardo, ka viņš tik atriebīgs (lai gan, manuprāt, tas ir tikai loģiski pēc visa, kas viņam nodarīts), bet pati taču arī ne labāka attiecībā pret pašu Rikardo.
Gaidīju arī vislaik, kad Tamāra uzzinās par to, kāds ir Viktors. bet biju ļoti pārsteigta, saprotot, cik bezgalīga viņas mīlestība pret šo vīrieti, kurš to noteikti nebija pelnījis.. Mīlēja viņu līdz pat beigām. wow.
Īstenībā ļoti patika telenoveles kopējā atmosfēra, aktieri, atriebības tēma.. Sākumā biju loti pārsteigta, ka Aztecai tik laba telenovele, tikai, protams, nesaprotu, kā šitāāādam pārim vēlāk varēja uztaisīt tik parastu sižetu :/ Man jau liekas, ka viņiem būtu jāiedvesmo uz kaut ko daudz labāku, neparastāku.. viņu sarunas, ainas otrajā telenoveles daļā kļuva ļoti līdzīgas, vajadzēja kaut kādu action, kaut kādu kaisli - da jebko citu! Brīžiem pat likās, ka pat Korina vairāk ir pelnījusi Rikardo, jo viņa tomēr vislaik cīnījas par viņu. Nez - man jau liekas, ka lai beigās varoņi būtu kopā, viņiem jāparāda, kā cīnās par savu mīlestību, nevis atraida.
Izvēlētā dziesma vispār dievīga!! un atkal jau - tik iedvesmojoša uz spēcīgām jūtām, ko scenāristii nepavilka..
Jebkurā gadījumā priecājos, ka noskatījos, par spīti visiem mīnusiem, šis man kļuva par mīļu telenoveli, lai gan otru reizi skatītos tikai kādas pirmās 40 sērijas.
Tas laikam īsumā viss, ko sobrīd spēju atcerēties :D

0

56

aNgeL написал(а):

Ja jau no paša sākumā bij likts tāds uzsvars, ka Mariana piederēs Rikardo, tad kāpēc vajadzēja viņu saprecināt ar Hulio, turklāt vēl baznīcā? (bet šajā bridī kļuva skaidrs, ka beigās Hulio mirs.. )

hihihi, laba loģika :D bet jā, abu saprecēšanās ar citiem ir ļoti kaitinošs sižeta moments..

Vispār pēc šī izlasīšanas nemaz vairs nevelk mēģināt skatīties. :D Ok, varbūt kkas labs tur ir, bet kopumā neradās iespaids, ka ir mana laika vērts.

0

57

Paloma написал(а):

Ok, varbūt kkas labs tur ir, bet kopumā neradās iespaids, ka ir mana laika vērts.

nu es tam nepiekrītu :D Un ņemot vērā, ka daudz mīnusu var atrast katrā telenovelē, tad šī ir daudz labāka par ļoti daudzām! Un vēlreiz pateikšu - ka sākuma daļa ir viena no labākajām, kas redzēta. un abi galvenie aktieru ķīmija tomēr izvelk visu telenoveles reitingu. es tomēr tā ieklausījos savās kopējās izjūtās un iesaku skatīties  :love: Vienmēr jau neinteresanto var pārtīt :D

0

58

aNgeL написал(а):

nu es tam nepiekrītu :D Un ņemot vērā, ka daudz mīnusu var atrast katrā telenovelē, tad šī ir daudz labāka par ļoti daudzām! Un vēlreiz pateikšu - ka sākuma daļa ir viena no labākajām, kas redzēta. un abi galvenie aktieru ķīmija tomēr izvelk visu telenoveles reitingu. es tomēr tā ieklausījos savās kopējās izjūtās un iesaku skatīties  :love: Vienmēr jau neinteresanto var pārtīt :D

nu vienkārši pēc šī tava apraksta daudz kas man nepatīk. :D Tāpēc arī rodas tāds iespaids, jo to labu jau neredzu. Nu redzēēēs... Pagaidām jau vispār nav ko domāt par kāda pabeigta sākšanu. :D

0

59

Paloma написал(а):

nu vienkārši pēc šī tava apraksta daudz kas man nepatīk

nu pareizi..visu izlasīji, tagad zini, kas būs :D bet nu redz..sižetiski var būt lietas, kas nepatīk, bet ja seriāls izraisa atkarības izjūtas, jo mani izslēgt spieda tikai tas,ka ir arī jāpaguļ, tad nu.. tas kaut ko arī nozīmē :D jo es esmu arī spējīga pamest seriālus, tādi gadījumi ar bijuši :D bet nu katram jau sava gaume

0

60

Šo seriālu neesmu pilnībā redzējusi,bet toties vairs pat neatceros pirms cik gadiem-noskatījos šā seriāla analogu ''Sievietes liktenis'', ko vairs tik labi visos sīkumos neatceros,tikai tā vispārīgi galvenajos vilcienos.Lai gan šī tēma-bērnībā gūta psiholoģiska trauma,kas gūta savām acīm pieredzot ģimenes traģēdiju,ko izraisījusi kāda neģēļa alkatība,un vēlme gūt sirdsmieru,atriebjoties visu šo nelaimju vaininiekam,ir izmantota arī citos seriālos,tomēr šajā seriālā tas bija parādīts ļoti saasināti.Man arī žēl,ka Mariana tā arī nespēja līdz galam izprast to,kas bija jāpārdzīvo Rikardo,kurš gan ko tādu pieredzot,spētu izlikties,ka nekas nav noticis,protams viņa nav atbildīga par sava tēva noziegumiem,bet tas nenozīmē,ka būtu jānosoda Rikardo vēlme atriebties viņas tēvam.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vuelveme a Querer (TV Azteca, 2009)