TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Atkal rāda Zorro: la espada y la rosa!!!!


Atkal rāda Zorro: la espada y la rosa!!!!

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

No 2. marta plkst 13.00 pa TV3+ , respektīvi, krievu valodā.

http://s44.radikal.ru/i104/0903/55/dffc7b6d005e.jpg
http://s61.radikal.ru/i174/0903/f9/4fcfd82623e0.jpg

Отредактировано aNgeL (02.03.2009 15:12)

0

2

Brālis slēdza kanālus un tad man jautā - Pazīsti? es paceļu galvu un šoks - Zorro..turklāt pa TV3+ , pa kuru , cik atceros telenoveles nav rādītas līdz šim.. nu laiks , protams, tāds , ka redzēt nevar.. un nezinu, vai maz kāds skatītos, bet vienalga nolēmu pateikt šo informāciju!

0

3

paldies par info.Jauki, ka arī krievu valodā rāda. Es gan joprojām sapņoju par to, ka varētru rādīt oriģinālā ar subtitriem...

0

4

bljiiin es skatos!!!
es nezinaaju...taapeec shodien neredzeeju...bet no riitdienas skatiishos...jo kad vinja gaaja es daudz neredzeeju...kkaa aizmirsaas un arii laika truuka....un pietam pa cik krievu val labi zinu tad obligaati skatiishos!  :love:

0

5

Mjāā... vienīgi varbūt kādu trešdienu redzēšu, un pavasara otrā pusē.. nu - kā lekciju grafiks atļaus :D
Bet jauki, ka rāda ^^ baigi gribetos rezdēt šīs sākuma sērijas, bet nu neko darīt :)

0

6

albalonga написал(а):

Es gan joprojām sapņoju par to, ka varētru rādīt oriģinālā ar subtitriem...

mm..nu tas būtu pārāk ideāli!! varēt ta varētu..bet tajā pat laikā būtu lielākā daļa cilvēku, kuri laikam gribētu klausīties tulkojumu..

Marlena Favela написал(а):

bljiiin es skatos!!!
es nezinaaju...taapeec shodien neredzeeju...bet no riitdienas skatiishos...jo kad vinja gaaja es daudz neredzeeju...kkaa aizmirsaas un arii laika truuka....

Priecājos, ka šī ziņa noderēja!! jaukiii :) :)

Paloma написал(а):

Bet jauki, ka rāda

aha :) es gan arī tikpat kā necik neredzēšu.pārsvarā gan 2. sērijas pusi.. bet nu tāpat - griezt tak gribēju..tā ka par daudz pa TV atkal un vēl lādēt.. bet vienalga - atkārtošanai labu telenoveli izvēlējās :)

0

7

Ev, nu kas pa sviestu?! :'( Kapēc 13:00? Varēja vismaz 15! :'( Kad sanāks redzēt, tad skatīšos..

0

8

mjāa. laiku ielikuši garām.. bet kuru tas kādreiz bija uztraucis?

0

9

neredzēšu...

0

10

nu tieši tā.. nevienu jau neuztrauc, vai var redzēt tajā laikā vai nē...

Ak, un jā, oriģināls ar subtitriem ir sapnis! :D tā to gribētos! ^^

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Atkal rāda Zorro: la espada y la rosa!!!!