TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » El Juramento/Postošā kaislība (Telemundo, 2008)


El Juramento/Postošā kaislība (Telemundo, 2008)

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

http://www.bildites.lv/images/wzxvcvfsss8pmgzw8h8.jpg

Postošā kaislība
Sērijas: 106
Dziesma: Alejandro Ramos - El Juramento

Sižets

El Juramento tells the story of Santiago, a dashing hero who sets out to avenge the death of his brother, Diego. He discovers that Diego killed himself after the beautiful Alma, a depraved gold-digger, aborted a child that she falsely claimed was Diego's and refused his marriage proposal via a "Dear John" letter. Thanks to the village inhabitants - who at first are hostile but become friendly - Santiago discovers pieces of the puzzle that led to the tragedy. Yet all he knows of the mysterious woman's identity is a necklace, a gift from Alma and her cousin Andrea's late grandfather. The two cousins own identical necklaces each of which has a gold letter "A."

Santiago seeks revenge on the faithless lover. The clues bring him to a hacienda in Mexico, where Diego was once a trusted worker. A wealthy man, Teodoro Robles Conde, owns the house and lives with his two nieces—and our hero knows one of them caused Diego's suicide, but which one?

Santiago meets the pair of rich, gorgeous cousins, treacherous Alma and virtuous Andrea. The first time he sees Alma, she is wearing Andrea's necklace, because Alma left her own necklace in Diego's possession. At first, Santiago acknowledges that either of the cousins might be the guilty one. Partly as a result of a series of mishaps and false rumors, mostly contrived and spread by Alma, but also because Santiago is attracted to Andrea and assumes his brother would have preferred Andrea, too, Santiago decides that Andrea is the one who betrayed Diego. He decides to make her life miserable as revenge for his brother's death. As a result, Andrea endangers herself for her cousin's wrongdoings.

Santiago unleashes his vengeful plan: He flirts with Andrea, seduces her and makes her fall in love to the extreme of making her his bride. After the wedding, he drags her to the small remote village where Diego killed himself. Santiago does not see that both he and Andrea are really victims of Alma, whose angelic face hides a demonic soul. Meanwhile, Santiago finds himself falling in love with Andrea but fights hard to resist his feelings in order to keep his oath to Diego.

When Santiago finds out the truth, it seems that all is lost. Andrea abandons him because he did not trust her. Alma goes unpunished for her deeds while her Aunt Luisa covers her trail. The journey of deception leads to intrigue, passion, confusion, revelations and betrayal. As with all telenovelas love wins in the end—whose love and at what cost? Is it possible to love that which we most hate?

Aktieru sastāvs:

    Natalia Streignard .... Andrea Robles Conde de Landeros - main heroine
    Osvaldo Ríos .... Santiago de Landeros - main hero

    Dominika Paleta .... Alma Robles Conde de Robles Conde - cousin of Andrea, villain
    Susana Dosamantes .... Luisa Robles Conde - aunt of Andrea and Alma
    Héctor Bonilla .... Teodoro Robles Conde - uncle of Andrea and Alma
    Pablo Azar .... Juan Pablo Robles Conde - in love with Andrea
    Héctor Suárez Gomís .... - Esteban - lover of Alma
    Salvador Pineda .... Priest Salvador
    Tina Romero .... Silvia
    Martin Navarrete .... Dr. Francisco Mejido
    Harry Geithner .... Diego Platas - in love with Alma
    Kenya Hijuelos .... Mirta
    Maria Zaragoza .... Refugio
    Ricardo Chávez .... Justo Romero
    Hugo Acosta .... Castillo
    Carlos Torres Torrija .... Demian Martain
    Esteban Soberanes

Tagad rada El Juramento ar Nataliju Streignardi un Osvaldo Riosu RTVi, pirmdiena bija 1. serija. :) Laiku nezinu, jo programmaa ir viens laiks noradits, bet isteniibaa ir cits. :)

Отредактировано rubi (05.03.2009 17:50)

0

2

es ar tieši pirmās sērijas beigas uzķēru, bet tas bija pagājušo trešdien, kad strādāju no rīta un mājās biju ap pieciem.

0

3

Savada tatad man majas programma, jo tur bija rakstits, ka pirmdien bija 1 serija. :) Spriezhot pec scenarija, ir lidzigi, ka sakas treshdien, jo kaut ka 4. serijai jau notika daudz ka... Pietrukst man tur Gabijas un Fernando. :) Butu forshak, ja tagad ar viniem raditu sho telenoveli. :)

0

4

cik sērijas ir šim seriālam?

0

5

samanta1983 написал(а):

cik sērijas ir šim seriālam?

ja odīgi es patiešām nezinu!

0

6

samanta1983 написал(а):

cik sērijas ir šim seriālam?

106  ^^

0

7

Marlena Favela написал(а):

106  ^^

tikia? un man likās, ka šim murgam būs vairāk! :D

0

8

bumerbmw написал(а):

tikia? un man likās, ka šim murgam būs vairāk! :D

nu es vismaz vikipēdijāsameklēju, ka tik :D a tā es par šo telenoveli neinteresējos un neskatos :D

0

9

Marlena Favela написал(а):

nu es vismaz vikipēdijāsameklēju, ka tik :D a tā es par šo telenoveli neinteresējos un neskatos :D

es tik tā kad darīt nav ko nedaudz paskatos, bet tā man ar ne īpaīs interesē!

0

10

bumerbmw написал(а):

es tik tā kad darīt nav ko nedaudz paskatos, bet tā man ar ne īpaīs interesē!

mjā...nu es esmu kādas 3 sērijas redzējusi, bet nu mani nesaista  :no:

0

11

domāju, ka mani saistītu..sižets tāds tīri neko izklausās (cik nu daudz zinu par viņu :D ) bet nu nevaru es Natalijā un Osvaldo saskatīt pāri..

0

12

aNgeL написал(а):

bet nu nevaru es Natalijā un Osvaldo saskatīt pāri..

vot zini īstenībā varbūt šī iemesla dēļ šī telenovele mani arī nesaista :D  :yep:

0

13

Jā,no galveno lomu tēlotājiem ir daudz kas atkarīgs,ja viņu saspēle nav izdevusies,tad arī pats seriāls kā tāds daudz ko zaudē,jo skatītāji var piedot neveiksmes otrā plāna aktieriem un statistiem,bet galveno lomu atveidotājiem nekad,jo viņi taču ir seriāla''stūrakmens''.

0

14

Osvaldo un natālija kā pāris neder kopā.
Man sižetiski likās interesanta telenovele, bet īstenībā sižets ir ne pārāk, jo Santiago vienīgais, ko dara pat pēc patiesības uzzināšanas apfaino Andreu neuzticībā ir slimīgi greizsirdīgs. Oriģinālā La mentira tā nebija.
Tieši tāpēc šo telenoveli neskatos.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » El Juramento/Postošā kaislība (Telemundo, 2008)