TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Eclipse (viss par un ap filmu)


Eclipse (viss par un ap filmu)

Сообщений 1 страница 20 из 27

1

Eclipse Director Is Juan Antonio Bayona

http://i232.photobucket.com/albums/ee236/shadowma1771/Twilight/juanantoniobayona.jpg

I can confirm that Summit Entertainment is telling Hollywood privately that Juan Antonio Bayona will direct Eclipse. It’s a very out-of-the-box choice for the 3rd movie in the “Twilight Saga” series of Stephenie Meyer vampire novels being hurried to the big screen by the start-up studio. (I guess it doesn’t matter that other sources tell me Bayona hasn’t yet met Stephenie, huh?) Known as a horror wunderkjind and Guillermo Del Toro protege, the age 33 Bayona screened his Spanish language Gothic mystery El Orfanato (The Orphanage) to a 10-minute standing ovation at the Cannes Film Festival. Eclipse is his English language debut. Chris Weitz has already replaced Twilight director Catherine Hardwicke on the sequel New Moon due in November. Eclipse is set for release June 30, 2010, and features battles between werewolves and vampires. Now the question is whether the Twilight fans and Stephenie Meyer will say “Olé”.

0

2

The LA Times has released an article where Summit Entertainment states that they did not hire Juan Antonio Bayona, director of „Orphanage”, to direct the upcoming Eclipse Movie.
The President of Summit Productions, Eric Feig, had this to say:

"The Eclipse directing job hasn’t been offered to Juan Antonio or anyone else. We’ve met with three or four talented filmmakers and we’ll be meeting with three or four more other candidates before we make any decision. No one has been offered the job."

P.S. varbūt vajadzētu precizēt, ka šajā tēmā runājam par filmu?

0

3

Ragana написал(а):

P.S. varbūt vajadzētu precizēt, ka šajā tēmā runājam par filmu?

Aha.

Ev, cilvēki, kurš var, nomainiet lūdzu sadaļas virsrakstu uz 'Eclipse (viss par un ap filmu)'.. Paldies jau iepriekš! ^^

0

4

Viens no pirmajiem Edvarda/Bellas skatiem no Eclipse:
[реклама вместо картинки]

0

5

Vovč, cik dievīgi  :love:

0

6

LOGO!

http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/001.jpg

0

7

Mm.  :love:

0

8

http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/001-1.jpg

OMG!!! :love: :love: :love:

0

9

wow, tas pēdējais plakāts graujošs! :love:

0

10

Paloma написал(а):

wow, tas pēdējais plakāts graujošs!

Vai ne? :love: Tik ideāli uzraisīts! :love:

0

11

tas nekas, ka es īsti neatceros, kas notika trešajā grāmatā... :rofl:  precīzāk, es neko neatceros :D vai arī.... ak jā, newborni bija trešajā, jā? Man jau jaucas visas kopā :D

0

12

Paloma написал(а):

ak jā, newborni bija trešajā, jā? Man jau jaucas visas kopā

CST! :canthearyou: Es vēl neesmu lasījusi.. :D Bet drīzumā sākšu, gribu vēl padzīvot brīnumainajā 'New Moon' pasaulē.. :love: ^^

0

13

EXCLUSIVE. Howard Shore is on board to compose the original score for the third film in the Twilight series, The Twilight Saga: Eclipse. Temple Hill Entertainment today confirmed to MovieScore Magazine that the Lord of the Rings composer is going to write the music for the film, following in the footsteps of Carter Burwell (who scored the first film in 2008) and Alexandre Desplat (who wrote the music for the second, New Moon). Shore has begun work, spotting the movie, this week.

Howard Shore is, of course, best known for the Tolkien trilogy, directed by Peter Jackson, an epic work that is currently touring the world in concert form, performed live to projection. Shore also recently rescored the Mel Gibson action thriller Edge of Darkness for Warner Bros, replacing John Corigliano. This film is opening in the US next week.

LoTR mūzika bija kkas īpašs :)

0

14

Posteris! :love:

http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/002.jpg

0

15

Noskatījos filmu... patika stipri labāk par otro daļu.. bet tas varētu būt skaidrojams ar apstākli, ka es viscaur esmu Team Edward un Edvarda bija daudz.. :D:D:D:D Man pat gribējās pārlasīt grāmatu! Tā kā iesaku visām Twilight fanēm it īpaši Team Edward skatītirs gaidot kaut ko patīkamu.. :)

0

16

Filma ir vnk lieliska manā skatījumā! :love: 2. mīļākā daļa (pirmā ir Twilight un 3. New Moon).. ^^

Siikaa написал(а):

Team Edward

O jā.. :love: Team Edward faniem tur tiešām bija, ko skatīties un kust.. ^^
Aww, un Džeiks ir tāds mīļums un tie viņa teksti brīžiem.. :love: I will fight for you till you`re heart stops beating.. :love:
Un tā viņu (Džeika un Edwarda) saruna teltī.. :D I`m hotter than you.. :D
Tiešām lieliski, tagad atliek Breaking Dawn gaidīt! ^^ :love:

0

17

Beidzot arī es noskatījos. Nu ko lai saka - filma kopumā garlaicīga, Bellas kā varones attīstība nenotiek, tik beigās viņa beidzot pēc visa šī laika saprata, ka viņa nav normala un nav parasta. Nu labrīt - vilkacis ar vampīru kaujās viņas dēļ un viņa tikai tagad saprot, ka nav vienkārši parasta meitene. Dāāāā...
Anyway - vilciņi ir smukāki par balajiem sarkanacaiņiem. Un vienā brīdī kad Bella glaudīja vilku Džeikobu, tas kau bija biki zozofīliski. Nopietni.

Labākā aina protams bija viņi trīs teltī un kā Džeikobs sildīja Bellu un tā Džeikoba/Edvarda saruna. Bāc, tāds slešs. Un ir nu gan viņiem problemas, ka Bella mīl abus. Kā izrādās viņi abi ar viens otram tīri labi varētu patikt. Es čist uztaisītu threesome un visi būtu laimīgi un apmierināti.

Labākais citāts - Anyway - I`m still hotter than you - ko Džeiks teica teltī, pirms devās Bellu siltīt. Protams viņš to teica ķermeņa temperatūras nozīmē, bet patiesībā viņam taisnība visās nozīmēs, es tā ķiķināju.

Alise un Jaspers ideālais pāris - tur vienkārsi varētu uz viņiem skatīties un skatīties. Pavisam cita ķīmija, kā galvenajiem varoņiem.

Beidzot team Jacob sagaidīja ilgi gaidīto skūpstu - pat skūpstus. Skaisti. Daudz skaistāk, kā Bellas un Edvarda pirmais.

Bonusa punkti par lillā puķīšu pļavu.

ExtrA mīnus punkti par to, ka Edgards atteica Bellai un viņa nezaidēja nevainību. Attaisnošanās protams bija Edvarda vecmodība. Bet ta jau Meijerei no tā mormonisma te totāli iekšā. Bella pateica pareizu frāzi - ko gan izšķir papīrs. Ja viņi mīl viens otru, ir kopā, uzticas viens otram, tad kāpēc nē. Galu galā viņaq to gribŗja, viņai to vajadzeja un viņš atteica un pilnīgi it ka noraidīja viņu un sajūta bija tāda, ka viņš negrib gandrīz vai. Tas ir tik attālināti no jebkādas loģikas, ka šausmas. Viņa jau nebūs mazāk nevainīga, ja viņa atdos savu nevainību vienīgajam ar kuru viņa jebkad būs kopā. Tas pirmkārt. Otrak par vecmodību - Edvards ir dzīvojis un audzis līdzi laikam, tāpēc tāda attaisnošanās ir muļķīga. Un dieva dēļ - ko tad jūs gribat, lai es noticu, ka viņš iestrēdzis 17 gadīga pusaudža ķermenī visus šos cik tur - 100 gadus ne reizi nav jutis neko sexuālu, nav gribejis, nav masturbējis? Ja viņā kā vampīrā vēl ir sexualitāte, tad viņš to noteikti darīja. Ja nav, tad viņa nevar vienkārsi no nekurienes uzrasties tad, kad parādās Bella. Šistas moments ir ļoti vājš filmā un vispār stāstā. Neloģisks.

Īpaši bonus punkti par Čārliju un Bellas/Čārlija sarunu par sexu.

0

18

Alby, tik tagad atcerējos, ka tu biji ierakstījusi lielo komentu par šo flmu, tapē nācu steigšus lasīt, kamēr prātā :D hAAHAHAHAH, dikti labs :D Es nez, man šī 3. filma nepatika, it nemaz. Bet es šajā pasaulē vispār esmu minoritāte - man i grāmatu sērijā, i filmu sērijā vismīļākā ir 2. daļa :rolleyes: (cik nu man vairs vispār šī gramatu sērija patīk)

0

19

cravey написал(а):

man i grāmatu sērijā, i filmu sērijā vismīļākā ir 2. daļa :rolleyes: (cik nu man vairs vispār šī gramatu sērija patīk)

Man arī 2.daļa vismīļākā . Grāmatas esmu izlasījusi visas, bet 3.filmu nemaz negribu skatīties. Bet kas sāku lasīt VA, tad sapratu, ka Krēsla nu vairs toč man nepatīk, lai arī nekad baigi neesmu bijusi sajūsmā. Man patīk tikai ļaunie vampīri :D

0

20

Inetux написал(а):

Bet kas sāku lasīt VA, tad sapratu, ka Krēsla nu vairs toč man nepatīk

Nu jā, VA :love:  un Twilight vispār nav ko salīdzināt, tas kā uguns pret ūdeni :D

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Eclipse (viss par un ap filmu)