TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Eclipse (viss par un ap filmu)


Eclipse (viss par un ap filmu)

Сообщений 21 страница 27 из 27

21

Inetux написал(а):

Bet kas sāku lasīt VA, tad sapratu, ka Krēsla nu vairs toč man nepatīk

Man ir tas pats... i nesaprotu, kas noticis.. bet vienkārši tā ir.. nav vairs to sajūtu ne emociju... :)

Vienu gan es filmas aizstāvībai teikšu.. pozitīvi ir tas, ka filma nav balstīta uz to ka Džeikobs novelk kreklu (ko diezgan pārliecinoši un kategoriski apgalvoju par 2 filmu)... filma pieturās ļoti pie grāmatas un tāpēc zūd viss interesantais, jo nekas jauns jau nenotiek... Bet labāk tā nekā balstīt visu uz plikņiem.. :D

0

22

Pēc otrās filmas man likās, ka tālāk vairs neskatīšos, bet no visa kas man bija datorā vakar neko negribējās skatīties, tādēļ nolēmu - davaj noskatīšos Eclipse! Ko lai saka - daudz labāka par otro filmu :) Man ļooti patīk, kad ienaidniekiem jāapvienojas kaut kāda kopīga mērķa labā :) Tāpēc tā ir mana mīļākā daļā filmā.
Kaut kā dīvaini man bija skatīties un klausīties visu, kas attiecināms uz Bellas un Edvarda kāzām...nez..viņi izskatās tik jauni, ka neredzu viņus kā precētus :D Bet no otras puses...ja viņi droši, ka tā ir mīlestība uz visu mūžu, tad kādēļ gan kaut ko gaidīt. Protams, jāņem vērā arī to, ka Edvards patiesībā ir jau gadsimtiem dzīvojis, nāk no cita laika utt.
Un nepatīk man Bellas un Džeikoba ainas, jo nepatīk Džeikobs...bet no otras puses man žēl viņa, ka ir tā iemīlējies meitenē, kura vismaz šobrīd vairāk mīl citu.

0

23

aNgeL написал(а):

vismaz šobrīd vairāk mīl citu.

Nezinu vai tas mans vecums runā.. bet tieši šī iemesla dēļ... "mīl viarāk" :o.. man sāka nepatikt šis stāsts... :)
Ja patiesi mīl, tad mīl un viss... nevar būt tā, ka es mīlu vienu puisi, bet otru vairāk.. man var simpatizēt abi, bet tikai viens būs tas īstais.. :) Un tāpēc pēc trešās grāmatas izlasīšanas biju pārliecināta, ka Bella nevis mīl Edvartu vai Džeikobu, bet vienkāršī grib nemirstību, jo jau no pirmās grāmatas biegām dīca Edvartu, lai šis viņu par vampīru uztaisa.. :)

0

24

Es piekrītu tam, ka īstais var būt tikai viens... Bet tajā pašā laikā cilvēki ir tik dažādi, dažādi uztver mīlestību, dažādi to jūt, ka katram tas ir savādāk. Bet jāa...es personiski es arī nespēju saprast, kā var vienlaicīgi mīlēt (ar pārliecību teikt, ka tiešām mīl) divus kā vīriešus (parasti man liekas, ka šādos gadījumos izvēle ir starp mīlestību un to, kurš liekas, ka būtu labāks utt utt., jo katrās attiecībās ir savi plusi un mīnusi un sava situācija) . Bet tā kā man Twilight sāga nekad nebija tuva, tad man arī Bellas mīlēšana vai nemīlēšana ir diezgan vienaldzīga  :blush: Bet es neredzu, lai Bella mīlētu Džeikobu..tāpēc man tas viņu skūpsts likās galīgi nepareizs. Drīzāk viņa ir apjukusi tādas izvēles priekšā - starp auksto un karsto :D

0

25

aNgeL написал(а):

starp auksto un karsto

:D:D:D

0

26

mAN SAKĀMS tikai viens. Šitā visa krēslas padarīšana ir viens vienīgs gļuks. Man kauns, ka agrāk fanoju par šito visu.

0

27

albalonga написал(а):

Labākā aina protams bija viņi trīs teltī un kā Džeikobs sildīja Bellu un tā Džeikoba/Edvarda saruna

O jā, pilnīgi piekrītu. :D Tieši manas domas!

albalonga написал(а):

Beidzot arī es noskatījos. Nu ko lai saka - filma kopumā garlaicīga, Bellas kā varones attīstība nenotiek, tik beigās viņa beidzot pēc visa šī laika saprata, ka viņa nav normala un nav parasta. Nu labrīt - vilkacis ar vampīru kaujās viņas dēļ un viņa tikai tagad saprot, ka nav vienkārši parasta meitene. Dāāāā...

Siikaa написал(а):

Un tāpēc pēc trešās grāmatas izlasīšanas biju pārliecināta, ka Bella nevis mīl Edvartu vai Džeikobu, bet vienkāršī grib nemirstību, jo jau no pirmās grāmatas biegām dīca Edvartu, lai šis viņu par vampīru uztaisa..

Siikaa - piekrītu Tev. Mani šajā daļā Bella arvien vairāk tracināja. Jau no paša sākuma... "Marry me." "Change me". Un visu laiku tas ir vienīgais, par ko viņa domā, vienīgais, ko viņa tiešām grib. Slimi kaut kā man tas viss likās... Un tas, ka viņa nav "parasta"... C'mon, kāds ir šis filmas mesidžš jauniešiem? Bella reprezentē "autsaideri", un tad ko? Neiederos īsti kaut kur, tad jākļūst par vampīru? Ja tā padomā, ja tas būtu pasniegts kaut kā... savādāk, varbūt nebūtu tik traki. Es spēju iztēloties, ka viņa ir radīta būt par vampīru, un tagad ir atradusi savu "vietu" - bet šeit es tam galīgi nenoticu (ka tas būtu kaut kas fundamentāls). Man šeit tā izskatās pēc Bellas iegribas būt baigi "krutai".

albalonga написал(а):

Beidzot team Jacob sagaidīja ilgi gaidīto skūpstu - pat skūpstus. Skaisti. Daudz skaistāk, kā Bellas un Edvarda pirmais.

Varbūt varētu pat piekrist. Bet tas, kas man te visvairāk patika, bija fons - tā kā nevaru objektīvi salīdzināt skūpstus. :D Tā ziemas rīta ainava bija nu TIK brīnišķīga!! :love:

albalonga написал(а):

Īpaši bonus punkti par Čārliju un Bellas/Čārlija sarunu par sexu

Jā, šī arī bija laba aina. :D

Kopumā - man prasīja ļoti ilgu laiku, lai vispār šo daļu ielādētu, tad vēl dažus mēnešus, lai saņemtos noskatīties. Tagad varēšu atkal ilgi un dikti nobriest Breaking Dawn. Jo šobrīd vēlmes skatīties Twiight man nav nekādas.

Ak jā. Un par Vampire Academy. Jau no pirmajām Eclipse sekundēm es sajutu milzīgu ilgošanos pēc VA, pēc VA fantastiskās pasaules, spēcīgajiem tēliem... Pēc visa, kas ir VA. :love: Gandŗīz sagribējās pārlasīt grāmatas + uzplaiksnīja jaunās grāmatas gaidas. Cik lieliski tomēr, ka Mīda turpina rakstīt par šo pasauli! :)

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Eclipse (viss par un ap filmu)