TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Jauns seriāls no krievijas TV3


Jauns seriāls no krievijas TV3

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

No 23. marta 17:20, ies pēc tam kad beigsies Montekristo
Un galvenajā lomā mums visiem labi zināmā Katja Puškarova
http://www.tv3.lv/images/stories/TV3/Serili/Atlantda/Atlantda_default.jpg

Ģeogrāfijas skolotājas Veras Sķepnovas (Nellija Uvarova) dzīve rit mierīgi un iepriekš paredzami. Viņa mīl savu vīru un divpadsmit gadus jauno meitiņu, tomēr liktenis lēmis ko mainīt. Viesošanās pie bagātā baņķiera un viņa sievas Natālijas izvēršas traģēdijā... Divu galveno varoņu Veras un Natālijas likteņi met dramatiskus līkločus un savijas ciešām saitēm. Kāds traģisks notikums vienā mirklī padara vienu no varonēm par atraitni, bet otru – par slepkavu. Kurai taisnība? Kura vainīga? Un ko tagad iesākt? Kā dzīvot, kad nāve un nodevība ir ne tikai tagadnes realitāte, bet arī nākotnes ceļš? Seriāla varonēm nākas piedzīvot ciešanas, zaudējumus, pazemojumus un aizvainojumu, lai kādā dienā rastu sevī spēku piedot un sākt visu no gala. Bet vai Verai un Natālijai izdosies atgūt zaudēto laimi, savu zudušo Atlantīdu? Šis satraucošais un dramatiskais stāsts skars pašus būtiskākos jautājumus – mīlestību un naidu, draudzību un nodevību, skumjas un cerības. Skatītāji nonāks izvēles priekšā, mēģinot atbildēt – kurai ir taisnība un kura ir vainīga šajā neparastajā un sarežģītajā stāstā? Seriālā piedalās TV3 skatītājiem jau iemīļotā un talantīgā aktrise Nelija Uvarova, kuru iepazina seriāla Neglītais pīlēns laikā. Aktrise seriālā iejūtas jaunā ampluā – viņai piešķirta skolotājas Veras loma, kura piedzīvo traģiskus un dramatiskus likteņa pavērsienus. Prieks kopā būt!

0

2

nu vooot..beigsies Montekristo.. man jau sāka likties, ka tas nekad nenotiks :D :D kaut gan tajā pašā laikā man žēl , ka beigsies.. Nezinu vēl vai skatīšos šo seriālu..Nellija man patīk kā aktrise.. interesanti būtu pavērot citā lomā.. - pavērot viņas aktrises spējas..  bet tad jau redzēs.. moš var samazināt seriālu skaitu uz 1.

0

3

nju, vai kāds gadījumā skatās? es jā - no 1. sērijas un man ir ļoti iepaticies! Aktieri labi un sižets interesants, lai gan nav vēl nemaz tik daudz skaidrs kas tālāk būs..

0

4

Es skatos, bet man viņš liekas tik šausmīgi nežēlīgs un netaisnīgs

0

5

mmaarriiaa написал(а):

Es skatos, bet man viņš liekas tik šausmīgi nežēlīgs un netaisnīgs

nu jāā.. tas gan..bet es kaut kā pieradu pie netaisnībām, neželībām pa TV..Man interesanti kas tālāk būs.. droši vien viņa gribēs atriebties vēlāk.. ak, bet tā Natālija arī apmāta palikusi, ka tā nostājusies pret Veru..vismaz par Veras meitu būtu padomājusi :( Un Natālijas dēls taču redzēja, ka tēvs bez kofera aizbrauca..viņš varētu to atklāt.. un man ir iepatikusies Veras advokāte - patīk tādas enerģijas, mērķtiecīgas varones :)

0

6

aNgeL написал(а):

nu jāā.. tas gan..bet es kaut kā pieradu pie netaisnībām, neželībām pa TV..Man interesanti kas tālāk būs.. droši vien viņa gribēs atriebties vēlāk.. ak, bet tā Natālija arī apmāta palikusi, ka tā nostājusies pret Veru..vismaz par Veras meitu būtu padomājusi :( Un Natālijas dēls taču redzēja, ka tēvs bez kofera aizbrauca..viņš varētu to atklāt.. un man ir iepatikusies Veras advokāte - patīk tādas enerģijas, mērķtiecīgas varones :)

Jā tā advokāte ir forša!!!!!
Un tas par Natāliju atklāsies visdrīzāk, jo tas vecis redzēja viņu ar koferi. dēls diezvai, ko atklās, jo cik sapratu viņš nomirs. Un Vera man šķiet, ka atriebsies vēlāk visdrīzāk, jo visi viņu izņemot advokāti pamet. Viņa izrādīsies stāvoklī, bet vīrs no viņas izšķirsies. Un vēl Vera ir napakļāvīga un viņai lielas problēmas cietumā tāpēc būs - kaut kā nevaru pierast pie tā, ka glaveno ļaundari cietumā tēlo Vasņecova sekretāre.(Tētuka meitiņas)

0

7

mmaarriiaa написал(а):

dēls diezvai, ko atklās, jo cik sapratu viņš nomirs.

oho..nomirs?? :( Man dikti patīk šis puika.. nu jau no Tētuka meitām..

mmaarriiaa написал(а):

Viņa izrādīsies stāvoklī, bet vīrs no viņas izšķirsies.

jāa. es ar biju šokā par piektdienas beigām, ka viņš tā atgrūda viņu.. šausmīgi!

mmaarriiaa написал(а):

Un vēl Vera ir napakļāvīga un viņai lielas problēmas cietumā tāpēc būs - kaut kā nevaru pierast pie tā, ka glaveno ļaundari cietumā tēlo Vasņecova sekretāre.(Tētuka meitiņas)

aha.. man ar jocīgi viņu redzēt kā ļauno cietumnieci :D Kaut gan šī aktrise bija arī Manā mīļajā auklē dažās sērijās un tur arī bija stingra un paļauna, tāpēc man tētuka meitās sākumā bija jocīgi viņu tāādu foršiņu redzēt :D bet viņai piestāv dažādas lomas. mjāa.. tai Verai bišķit prātiņa trūkst, lai saprastu, kā cietumā ir izdevīgāk izdzīvot..

0

8

aNgeL написал(а):

aha.. man ar jocīgi viņu redzēt kā ļauno cietumnieci :D Kaut gan šī aktrise bija arī Manā mīļajā auklē dažās sērijās un tur arī bija stingra un paļauna, tāpēc man tētuka meitās sākumā bija jocīgi viņu tāādu foršiņu redzēt :D bet viņai piestāv dažādas lomas. mjāa.. tai Verai bišķit prātiņa trūkst, lai saprastu, kā cietumā ir izdevīgāk izdzīvot..

Подпись автора

Pat neatceros viņu no Manas mīļās aukles - bet vispār, viņa gadījumā netēloja tur to sporta skolotāju?
Es pilnīgi skatos to piektdienas sēriju un nesaprotu kā Verai nepielec tas, ka nevajag ar citiem lekties, bet viņa laikam ir nepakļāvīgas dabas un viņai ir ļoti augsts pašvērtējums, kas cietumam vispār neder. Protams vīrs pret viņu tāpēc, ka viņa māte nomira, jo tika atrasts tas koferis.
Vispār sarežģīts un smags seriāls un pats dīvainākais ir tas, ka neparedzams. it kā beigās paliks kopā ar savu vīru, jo nu ievada titros viņš tiek rādīts, bet arī iepazinās ar ārstu un tur var kaut kas veidoties, bet, ja skaita, ka vēl viens bērns no vīra tomēr pie viņa var atgriezties , bet diezvai spēs viņam visu piedot.
Un Natālijai jau arī baigie pārdzīvojumi - vīrs nomira, meita nomira un dēls arī visdrīzāk nomirs, jo cietīs avārijā tiks pieslēgts pie dzīvību uzturošiem aparātiem, bet viņai nāksies izlemt tos atslēgt. Un tas viss ietekmē arī to kā viņa izturas pret Veru, bet nežēlīgi uzturas, jo nespēj pieņemt to, kāds bija viņas vīrs.
Un man šķiet, ka beigās izrādīsies, ka tā sievite, kas strādā Natālijas mājā Būs mīlējusi to Petju un būs kaut ko nodarījusi.

0

9

mmaarriiaa написал(а):

Pat neatceros viņu no Manas mīļās aukles - bet vispār, viņa gadījumā netēloja tur to sporta skolotāju?

nju redz - tomēr atceries :D

mmaarriiaa написал(а):

Es pilnīgi skatos to piektdienas sēriju un nesaprotu kā Verai nepielec tas, ka nevajag ar citiem lekties, bet viņa laikam ir nepakļāvīgas dabas un viņai ir ļoti augsts pašvērtējums, kas cietumam vispār neder.

njāa.. ir viņai augsts pašvērtējums..bet viņa taču gudrs cilvēks! Nu jāsaprot taču, ka cietumnieki ir bīstami cilvēki, un ka viņa tur nerūp nevienam, pat ne policistiem, tāpēc jādomā , ko dara..

mmaarriiaa написал(а):

Protams vīrs pret viņu tāpēc, ka viņa māte nomira,

viņa nomira? to palaidu garām.. tā ir kad skatās TV un paralēli dators..

mmaarriiaa написал(а):

Vispār sarežģīts un smags seriāls un pats dīvainākais ir tas, ka neparedzams.

aha! Man patīk tas , ka neparedzams.. kaut gan piem. kad viņa uz to Ēģipti taisījās lidot (nez kāpēc šīs aktrises varones vienmēr uz Ēģipti taisās :D :D ) tad jau zināju, ka policisti gan jau noķers..un tik šausmīgi skatīties un nespēt to novērst! tik drausmīgi! un nabaga meitiņa.. tāds skats :S

mmaarriiaa написал(а):

Un Natālijai jau arī baigie pārdzīvojumi - vīrs nomira, meita nomira un dēls arī visdrīzāk nomirs, jo cietīs avārijā tiks pieslēgts pie dzīvību uzturošiem aparātiem, bet viņai nāksies izlemt tos atslēgt. Un tas viss ietekmē arī to kā viņa izturas pret Veru, bet nežēlīgi uzturas, jo nespēj pieņemt to, kāds bija viņas vīrs.

njāā. nu jāa. ir viņai tā pēkšņi dzīve galīgi melna kļuvusi..bet tomēr netaisni tā Verai uzbrukt. vispār -ir par ko padomāt.. Tā Petjas iegribu dēļ , Vera zaudē visu savu dzīvi.. un vispār tāda situācija drausmīga.. īpaši vēlāk policijā, kad neviens negrib saprast..a kas viņai atlika? ļaut izvarot sevi?

mmaarriiaa написал(а):

Un man šķiet, ka beigās izrādīsies, ka tā sievite, kas strādā Natālijas mājā Būs mīlējusi to Petju un būs kaut ko nodarījusi.

man šī sieviete jau no pirmā mirkļa likās tāada aizdomīga

0

10

man arī patīk šis seriāls, ļoti pat, tāpēc skatos viņu arī!  :love:  :yep:

Отредактировано Marlena Favela (29.03.2009 22:53)

0

11

Marlena Favela написал(а):

man šī sieviete jau no pirmā mirkļa likās tāada aizdomīga

Un tagad pat kļūst dīvaini, jo izskatās, ka viņa jūt līdzi Verai.

Bet šausmīgi skatīties to kā cilvēks nokļūst cietumā un visu to dzīvi.

aNgeL написал(а):

ļaut izvarot sevi?

Tas ir pats debilākais, jo tagad sanāk tā, ka cilvēkam ir jāļauj, lai par viņu nezin kā ņirgājas un moka un nedrīkst aizstāvēties. Jo pēc tam  tiks vēl sabojāta dzīve iespundējot  aiz restēm

vispār šausmīgi to visu iedomājoties

0

12

Marlena, forši, ka arī skaties :)

mmaarriiaa написал(а):

Un tagad pat kļūst dīvaini, jo izskatās, ka viņa jūt līdzi Verai.

Vo vo!! es vakar par to pašu pabrīnījos..un arī papriecājos. jo kaut kas šajā sievietē man patīk!
njāa.. bet par to Marinu..patīk man aktrise un žēl, ka viņas varone, cik noprotu nav laba.. turklāt - viņa taču piedāvāja Verai būt par privātskolotāju, zinot, kāds ir Petja!

0

13

aNgeL написал(а):

njāa.. bet par to Marinu..patīk man aktrise un žēl, ka viņas varone, cik noprotu nav laba.. turklāt - viņa taču piedāvāja Verai būt par privātskolotāju, zinot, kāds ir Petja!

Jā tā aktrise kas tēlo Marinu saistās ar Tētuka meitiņām :)
Bet man šķiet, ka tā Marina speciāli ar nodomu piedāvāja Verai strādāt pie Petjas

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Jauns seriāls no krievijas TV3