TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2009, Losandželosa


Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2009, Losandželosa

Сообщений 1 страница 20 из 32

1

Nu tā dāmas, pavisam drīz, jau pēc nedēļas - 23. martā LA, sāksies prieki daiļslidošanas faniem - pasaules čempionāts!!! Turēsim īkšķus par savējiem  :flag: un šajā sadaļā rakstīsim visu, kas attiecas uz nākamās nedēļas notikumiem uz ledus, kā arī visus savus komentārus ;)

Pirmā ziņa gan nav patīkama - esošie pasaules čempioni Izabella Delobella un Olivjē Šonfelders ir izstājušies no sacensībām, jo acīmredzot Izabella vēl nav pilnībā atveseļojusies no savas pleca traumas, kas liedza pārim startēt arī šā gada Eiropas čempionātā, kas norisinājās Helsinkos. :(

0

2

Pagaidām LTV7 vēl nav pieejama info kādos laikos, ko rāda, bet ir pieejami Eurosport laiki:

24.03
22:00 Obligātā deja - dejas uz ledus (LIVE)

25.03
11:00 Īsā programma - pāri
15:30 Obligātā deja - dejas uz ledus (atk)
17:00 Īsā programma - pāri (atk)
22:50 Īsā prgramma - vīrieši (LIVE)

26.03
11:00 Izvēles programma - pāri
13:30 Īsā programma - vīrieši (atk)
22:35 Orģinālā deja - dejas uz ledus (LIVE)

27.03
11:00 Izvēles programma - vīrieši
13:30 Orģinālā deja - dejas uz ledus (atk)
16:45 Ivēles programma - vīrieši (atk)
22:35 Īsā programma - sievietes (LIVE)

28.03
10:30 Izvēles deja - dejas uz ledus
16:00 Izvēles deja - dejas uz ledus (atk)

29.03
20:30 Izvēles programma - sievietes

30.03
00:00 Paraugdemonstrējumi (LIVE)

Nu tā, pieļauju, ka LTV7 būs līdzīgi pārraižu laiku, tiklīdz atradīšu info, tā ielikšu - noteikti jābūt kādam live stream, kur varēs internetā dzīvajā skatīties :)

0

3

Lielsiki, ka LA - daudz visa kā vēlu vakaros, kad beidzot esmu mājās. Ta kā Dace Ēģiptē būs, tad man pat nesanāks nevienu brīvu dienu paņemt. Nu izvēles programma večiem gan drausmīga laikā priekš manis... :'(  Būs laikam jāieraksta.

0

4

Mjā, nu redzēs, kā man lekciju grafiki atļaus redzēt.. Nu viss vēl kcik ok būtu, bet paraugdemonstrējumi...!!! Vāks.  :'(

0

5

Moš varēs pie manis ko skatīties pa nakti vai no no pirmdienas uz otrdienu vai no otrdienas uz trešdienu, jo sencis tad atkal uz laukiem taisās, bet viss no laikapstākļiem atkarīgs. Un vispār viņs te pie ārstiem staigā - grib likt viņu slimnīca un protatītu operēt.

0

6

Man jau ar i tā kā ir :( Vīriešu LP redzēšu, bet SP gan nē :(

0

7

albalonga написал(а):

Moš varēs pie manis ko skatīties pa nakti vai no no pirmdienas uz otrdienu vai no otrdienas uz trešdienu,

Vot šīs ir tās reizes, kad man nepatīk fakts, ka mācos Valmierā ;( Es uz kopā skatīšanos ceru Maijā, kad būs Eirovīzija!  :rolleyes:

+1

8

Eirovīzija 100% - pat ja būs kaut kādi pasaules murgi un sencis būs mājās (lai gan tāda iespeja līdzinās tuvu nullei, jo tas jau ir maijs) - vienalga pie manis. Eirovīzijas tuss pagājušogad bija fantastisks. Un tiešam žēl, ka tu prom būsi un nevarēs šo čempi vismaz mazu daļiņu ar tevi skatīties...

0

9

Nu es no otrdienas uz trešdienu ar lielāko prieku pieteiktos! :P
Un vispār atcerējos, ka bija ideja par veco kasešu skatīšanos! :) un iedomājos - a kāpēc lai pie tevis nevarētu tās skatīties? :D jo pie manis jau mamma negribēs, lai nāk, turklāt, necik ilgi lejā nevarētu skatīties :)

mjam, es sāku skatīties pirms kāda laiciņa ielā'deto 4 gb mapi ar Jagudina programmām. Ak, 96.gads. :D  bet tik jauki! :D

0

10

jā, cerams viss izdosies un cerams sencis aizbrauks un cerams nebrauks mājās ātrāk par ceturtdienu. Bēēēēē....

0

11

Kerri pēc obligātās dejas ir 8. ;) Tikko beidzu internetā skatīties tiešraidi :)
Skatījos pa franču eirosportu. Ja arī jūs vēlaties, tad šeit var ielādēt programmu TVants:
http://tvants.en.softonic.com/ un sameklēt tur kanālu eurosport! Īstais ir tas, kas ir France Eurosport 1 :)

Rītvakar franču eirosports 22:50 rāda tiešraidē vīriešu īso programmu!!!!

0

12

cravey, mēs ar Palo pa tv skatījāmies. Njā, brīžiem migām ciet, bet izturējām. Mums abām baigi iepatikās Kanādas pāris Tessa un Skots. Viņi trešie šobrīd.

0

13

Eee, labs, :) Šovakar viss tik pa īsto sāksies  :shine:

0

14

:D

0

15

es tik ceru, ka šoreiz man temperatūra neuzleks no nerviem :D

0

16

Nezinu, kā bij ar tavu temperatūru, bet re ka viss ok. Es savukār Kevuškas dēļ raudāju un viņš pats ar bija reāli dusmīgs un pārdzīvoja. Vēl ļoti arī par Janiku Ponsero pārdzīvoju - tā steidzās visu izdarīt, visu parādīt, ka beigās tik daudz kļūdu sataisīja. Vēēē... Tātad mani mīluļi pagaidām tik 11. un 14.vietās... :'(  Voronovu vispār vajadzētu no turienes izmest - neciešu. Man iepatikās Samuels Kontesti - tāds smaids, tāds prieks par to, ka viņš tur ir, ka viņš var slidot.  Malacis. Vēl Kanādas Patriks Čens tik draudzīgs, tik smaidīgs - turklāt austrumnieks.  :D  Un vēl man ļoti iepatikās vēl viens Kanādietis - Vons Čipē jeb kaut kā tā tas uzvārds - neatceros - viņam ar tas asais, stiprais, vīrišķīgais un vispār alternatīvais stils un mežonīgs ātrums. Super. Laisičeks it kā visu tīri un it kā amerikāņi kājās stāvēja - a man pajāt - nekādu emociju. Ta jau no Džeremija Ebota bija vairāk emociju un tas nabags pat apraudājās, bet nu nez - tāds raudulīgs bērns un man jau liekas, ka tālā par uzvaru GP viņš nekad arī netiks.

Pāri - mana jaukā Yuko un Aleksandrs bija otrie, bet tikoo izlasīju, ka izvēles dejā Yuko nokrita un viņi trešie palika. It kā žēl, jo varēja būt otrie, bet reizē arī prieks, ka ir trešie - nu patīk man viņi reāli.

0

17

Uzaicinājums pavadīt sestdienas nakti pie manis. Programmā daiļslidošana - cik sapratu, tad LTV7 izvēles programmu dejās rādīs no 20:30. Svētdien no rīta vismaz es , ja ne citi, skatīšos pirmās formulas pirmo posmu šogad. Velēk pa dienu ir sieviešu izvēles programma, ta ka saprotams aicinu uzkavēties un skatīties arī to manās mājās. Vēl programmā paredzētas svētās agaves.... :D

0

18

Hi hi, es jau labprāt, bet man mammukam rīt vārda diena, turklāt mani puncis moka pēdējās divas dienas :sceptic:

Eh, nu nesen beidzās mužiki. Prieks par Evanu, puika labi noslidoja, tīri un forši. Braiens - diemžēl tikai 3. Nu nevar vienmēr gribēt tos 1. cipariņus no viņa, nu nevar! Sirds jau nu sāp par viņu, bet cenšos saskatīt visā šajā jezgā mākoņa zelta maliņu :) Programmas komponentēs, Braienam ir lielāks punktu skaits nekā Čanam :D Un tā kā Čans pirms čempja Braienu nolika par to, ka viņš bez lecieniem cita nekā nemāk, tad vismaz šodien šī mazā uzvara nedaudz mierina. Arī vakar programmas komponentēs Braienam bija vairāk punktu nekā Čanam :D

0

19

Bē, tu te pateici un vēl rezultus paskatījos un pārgāja man vēlme vispār skatīties veču izvēles programmu... :'(

0

20

Es arī tā tikai, ar vienu aci skatīšos. Bet nu, kas mūs nenogalina, padara mūs stiprākus, vai ne? :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2009, Losandželosa