TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2009, Losandželosa


Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2009, Losandželosa

Сообщений 21 страница 32 из 32

21

nu nez - priekš ko man garīgo bojāt, par Kevušķu un Yanniku raudot un lūrot uz Laisiceka smaidīgo purnu? Nē, gan es atradīšo ko labāku, ko darīt... Pat neuzliku ierakstīties, jo negribu. Ta jau labāk skatīšos dāmu īso programmu.

0

22

Ai, es ar nenoturējos, tagad, kad skatījos :( Parāva man riktīgi uz izraudāšanos  :'(

0

23

vovovo... Es piemēram apraudājos, kad Yuko nokrita un ja večus skatītos, ar noteikti raudātu - negribu. Cerams dāmas skatoties neraudāšu, jo man tik Karo tā tuvāka, a pārējās nu tā. Un vispār par dejām runājot - tās man ļoti iepatikās vakar un tagad ļoti gaidu. Kerri fantastiski - pat amīšus kājās piecēla. Un Tesa ar Skotu ir akrobāti. :D

0

24

Jū, dejas es ar droši vien dzīvajā skatīšos, tikko jau biju pagulēt, lai var turēt nakti atkal. Man vajag Kerrus uz manām svaigajām brūcēm :'(

0

25

Kopsavilkums no manas puses - dīvainā kārtā lielāka manu mīluļu daļa ir trešajās vietās - Yuko ar Aleksandru pāros ir trešajā, Skots ar Tessu dejās ir trešie un Brians ar trešais. Nu kas mani reāli saraudināja, kā bija nabaga Karo, kura reāli sadega un palika 12. Izveles programma bija vienapgriezienu izgāšanās. Un reāli žēl viņas. Tīrs prieks par Sumuelu Kontesti - tīri laba vieta. Vot Patrika Čana 2.vieta man besī. Bet Laisičeka pirmā vieta vispār murgos rādās. Lai gan vēl lielakos murgos man Kevuška 15.vieta rādās. Njā. Kopumā jāsaka, ka šoreiz pirmoreiz es reāli skatījos dejas un dejas man vislabāk patika no visa, jo mani vīriesi un mana Karo sarūgtināja pārak smagi. Nu pāri man tagad ir ļoti tuvi Yuko un Aleksandra dēļ savukārt - var teikt, ka fanoju.

0

26

Mjāā... Nu es neesmu tā spējīga pārdzīvot par slidotājiem :D Protams, par Braienu pārdzīvoju, nu pārāk sāpīgs bija tas kritiens pašās beigās. Bet savādāk.. Bija ok :)
par kanādiešu deju pāri prieks, tiešām patīk viņi ^^ un vēl man patīk krievu otrais pāris- tie, kas uzvarēja, nu tā ne ļoti... Pat ar to, ka pagājšgad viņiem bija fantastiska izvēles deja. Bet nu nepiesaista.
Sievietes... tikai izvēles programmai beigas redzēju - pat nebiju plānojusi skatīties, bet tā sanāca. :D mjā, nu ar Karo bija traki... vnk salūza.. Bet nu, tā kā man nekādu super simpātiju ne pret vienu.. tad ir ok :P

Hehe, bet man patīk tas komentētājs, kurš nu neeemaz nesl'pej savu lielo patiku pret Kerriem. :D foorši ^^

0

27

Paloma написал(а):

Hehe, bet man patīk tas komentētājs, kurš nu neeemaz nesl'pej savu lielo patiku pret Kerriem. :D foorši ^^

Jū, man ar Melderis patīk :D

0

28

Jums vajadzēja pa eurosport skatīties. Krista vispār uzprāgtu. Viens kom,entētājs reāli Brianu nolika, otrs savā ziņā aizstāvēja. Bet man patika pārus ar krieviem skatīties, jo viņi reāli par Yuko un Aleksandru fanoja.... :D

No paraugdemostrējumiem - nekad nebūtu ticējusi, ka reiz to teikšu, bet - Tomašs Verners rullē.... :rofl:  Bet vislabāk Yuko ar Aleksandru patika - tiešām skasti, kā Satikās krievu muskuļotais tarzāns un smalkā japāniete - tik daudz oriģinālu un interesantu elementu, ka es tur ar aizturētu elpu brīžiem.

0

29

Es paraugdemonstrējumus vēl neesmu visus redzējusi, tik Braienu internetā noskatījos. Tik superīgi un zīmīgi - gan dziesma, gan melnais tērps :( Skumji un skaisti!!!

albalonga написал(а):

Jums vajadzēja pa eurosport skatīties. Krista vispār uzprāgtu. Viens kom,entētājs reāli Brianu nolika, otrs savā ziņā aizstāvēja.

Man mamma par šito stāstīja, bet es jau netā lasīju, ka par šito gājienu tam komentētājam esot izteikts brīdinājums jau. Tas graujot gan kanāla reputāti, gan visādā citādā ziņā tā ir neētiska rīcība, kas aizskar konkrētā sportista godu!

Vispār es nezinu ar ko Braiens ir izpelnījies šito nereālo nolikšanu no visām pusēm... :angry:

0

30

Nu tas komentators pateica, ka Braienam ir "panti", ja saproti, ko šis netulkojamais krievu kārds noz;imē. Un vēl, ka viņam jau trīs gadus viena programma, bet soļu celiņš jau piecus gadus viens un tas pats. Es tur klausījos un nosarku no dusmām/// :mad:

0

31

:D Nja, tas i krievs :D

0

32

Nē, labi, ka neskatījos pa eurosport - jau tā mani pie alby paspēja izkretinēt tie veči, kas nespēj muti aizvērt - nu kā tādas klaču tantes, satikušies un tik ļurina... :D

Paraugdemonstrējumi... Bija daudz kas sakāms, bet nezinu vai vairs visu atcerēšos. :D Mani ļoooti patīkami pārsteidza abas japānietes - retu reizi es sieviešu vienslidojumu laikā negarlaikojos, man patiešām patika, nu tik skaisti, izjusti, ekspresīvi.. mm ^^ Pārējās - garlaicīgi diezgan priekš manis, vai nu vnk nepiesaistīja.
Kas tur bija ar pāriem un dejām.. pat īsti neatceros.. hmm.. Zinu, ka pāros man ļoti neiepatikās ķīnieši, tā bija vnk zaimošana - slidot Bočelli un Braitmanes dziesmu TĀDĀS biksēs! :mad:  ak, man ašausmīgā atmiņa.. neko no pāriem vairs neatceros uz sitiena :D ak jā, alby mīļais pāris... nu vienīgais, ka viņiem bija tas vājprātīgais elements - uz vienas kājas! tas bija - wow!
No dejām man iepatikās arī tas otrs francūžu pāris - labāk par tiem tur.. pirmajiem Francijas. :D Nu kanādieši protams ^^ Bet krievi vot nepatīk un viss.. Nu šie, čempioni. Man patīk otrs pāris viņu.
Vīrieši.. vot šī Braiena priekšnesuma laikā es gan gandrīz vai apraudājos... Tā dziesma pati jau skan tiiiik skumji tā, un vēl zinot visus apstākļus. Eh.
Toties tas.. kanādietis? vismaz bija jēdzīgi ģērbies pie Bočelli slidojot ^^

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2009, Losandželosa