TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » The adventures of Merlin


The adventures of Merlin

Сообщений 1 страница 20 из 106

1

Mūžsenais un mūžam dzīvais stāsts par vareno burvi Merlinu un tā līdzgaitniekiem - karali Artūru, apaļā galda bruņiniekiem. Stāsts par ciešu draudzību, lielu naidu, varaskāri un dzimtenes mīlestību.

The cast:
Colin Morgan...Merlin
Bradley James...Arthur
Anthony Head...Uther Pendragon
Richard Wilson...Gaius
Angel Coulby...Gwen
Katie McGrath...Morgana
John Hurt...The Dragon

Tv3, sestdienās plkst. 12:10
(no wwwtv3.lv)

0

2

gribēju jau skatīties no 1. sērijas.. abas pirmās sērijas ik sestdienu biju aizmirsusi! šodien apņēmos neaizmirst un noskatījos :) nu ko lai saka - viduslaiki, Merlins, maģija utt - tas ir tas ko dievinu! turklāt interesanti paskatīties, kā tiek interpretēta Artūra un Merlina jaunība :) Gribas skatīties arī tālāk :)

0

3

man patīk!!!
Tāds interesants un vēsturisks :)

0

4

mmaarriiaa написал(а):

man patīk!!!
Tāds interesants un vēsturisks

oo, priecē, ka vēl kāds skatās :) jāa.. vēsturiskais tomēr ir manai sirdij tuvākais :D tik tiešām kaut kā mūsdienas pēdējā, aptuveni, pusgadā mani kaut kā īsti neinteresē!

0

5

Man arī ļoti patīk :) ar nepacietību gaidu nākamo sēriju, solījās būt saistoša :P

0

6

sigsaster написал(а):

ar nepacietību gaidu nākamo sēriju, solījās būt saistoša

kamēr atcerējos, ko tur rādīja par nākamo sēriju.. :D bet atcerējos :D arī gaidu!!
Jauki, ka skaties :)

0

7

Sāku skatīties 2. sezonu, man patīk!

Arthur/Gwen

http://i38.tinypic.com/287p06u.jpg

0

8

indy написал(а):

Sāku skatīties 2. sezonu, man patīk!

jap es ar sāku skatīties!
Ilgi nācās gaidīt līdz iznāca!
Esu noskatījusies jau 3 sērijas un 4 kas izgāja 6dien ja nemaldos drīz noskatīšos!
es vienkārši dievinu 2 sēriju Artūra un Gvenas momentus! Tik burvīgi!

0

9

bumerbmw написал(а):

es vienkārši dievinu 2 sēriju Artūra un Gvenas momentus! Tik burvīgi!

Jā, tā sērija bija pilna ar Arthur/Gwen momentiņiem. :)

0

10

indy написал(а):

Jā, tā sērija bija pilna ar Arthur/Gwen momentiņiem. :)

un tas viens brīdis, tas skūpsts bij kaut kas kolosāls, es pat nespēju tam noticēt!

0

11

Ooo.. ir 2. sezona??? Foršī!!
Artūrs un Gwena?? :D bet tas gan izklausās interesanti  :love: 
ak, Artūrs  :love:  Manuprāt, ļoti izskatīgs aktieris.

0

12

aNgeL написал(а):

ak, Artūrs  :love:  Manuprāt, ļoti izskatīgs aktieris

Piekrītu  :love:

0

13

aNgeL написал(а):

Artūrs un Gwena?? :D bet tas gan izklausās interesanti  :love:

jap jap!
Es nekādīgi nespēju saprast kas notiksies tālāk!
Ir tā interesanti!
Tā Lancelota parādīšanās sagādās vēl daudzas nepatikšanas Artūram, man tādas nelāgas aizdomas, bet nākāmā 5 sērija solās būt interesanta! :D

0

14

:O  ir 2.sezona!! Nemaz nezināju! Būs jāmēģina izbrīvēt laiku, lai šad tad paskatītos :) :question: Kurā vietā jūs skataties?

0

15

sigsaster написал(а):

Kurā vietā jūs skataties?

es kačāju sērijas no http://www.megauploadforum.net/viewtopi … mp;t=42555

0

16

Noskatijos kartejas serijas un skatoties 8seriju ta parrecos par Merlinu beigas ka pat sausmas!
LAbas serijas turpak ari ir man tagad janolade vel viena un man bus 2 serijas ko skatities, es vismaz ceru, ka merlinam nebus tas pats prikols kas supernatural un Vampire Diaries jo td man nebus ko skatities! :D
Es iesaku skatities merlinu, loti forsi un tas ka Artura tevs apreceja trolli ar bija smiekligi, lai gan trolla dzives stils bij dazbrid biku pretigs! :D

0

17

9 sērija 2 sezonai bija vienkārīs lieliska!
LAi gan Merlins tur cieta mīļestības dēļ, bet Merlina un Artūra momenti bija vinkārši lieliski, līdz asaraām sasmīdināja! :D

0

18

Noskatījos sēriju, kur Uters apprecēja trolli, bija jautri.....bet tā trollene gan pretīga bija sataisīta...brr...Nabaga Uters, kad atbrīvojās no burvestības, visu takš atcerējās... :D

0

19

sigsaster написал(а):

Nabaga Uters, kad atbrīvojās no burvestības, visu takš atcerējās... :D

aha! tas bija smieklīgi kā viņš ar artūru beiās centās parunāt !:D:D

0

20

bumerbmw написал(а):

9 sērija 2 sezonai bija vienkārīs lieliska!
LAi gan Merlins tur cieta mīļestības dēļ, bet Merlina un Artūra momenti bija vinkārši lieliski, līdz asaraām sasmīdināja!

Jā, man arī patika...daudzi labi momenti bija...atceros to gadījumu ar kleitu, kā visi šķībi skatījās tās dēļ uz Merlinu :D
Bet vispār šausmīgi žēl Merlina bija, tiešām ar Freiju viņš varēja būt viņš pats un nebija jāizliekas...bet nebija viņiem lemts būt kopā :(

Noskatījos vēl 10 sēriju, arī daudz smieklīgu momentu...un laikam Gvena tik tiešām Artūram iekritusi sirsniņā. Ceru, ka drīz būs nākošās sērijas  :rolleyes:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » The adventures of Merlin