TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » The adventures of Merlin


The adventures of Merlin

Сообщений 21 страница 40 из 106

21

sigsaster написал(а):

Bet vispār šausmīgi žēl Merlina bija, tiešām ar Freiju viņš varēja būt viņš pats un nebija jāizliekas...bet nebija viņiem lemts būt kopā :(

tas gan! Jācer ka drīz parādīsies vēl kāda, kas aizgrābs viņa sirdi. Vispār bija dīvaini skatīties uz pārlaimigo Merlinu! :D

sigsaster написал(а):

Noskatījos vēl 10 sēriju, arī daudz smieklīgu momentu...un laikam Gvena tik tiešām Artūram iekritusi sirsniņā. Ceru, ka drīz būs nākošās sērijas  :rolleyes:

Un kā tev patika tas, ka Artūrs visu laiku aizstāvējās ka nav resns! Tajos brīžos es nespēju beigt smieties!
man vispār patīk viņi abi kopā! Tik mīli un var redzēt, ka Artūrs nav vienaldzīgs pret viņu un ja viņš nebūt princis, tad noteikti sen jau ar viņu būtu kopā!

0

22

bumerbmw написал(а):

Un kā tev patika tas, ka Artūrs visu laiku aizstāvējās ka nav resns! Tajos brīžos es nespēju beigt smieties!

Jā, tas bija labs....laikam nemaz tik ļoti pārliecināts par to Artūrs nebija, ja jau tā satraucās :P

bumerbmw написал(а):

man vispār patīk viņi abi kopā! Tik mīli un var redzēt, ka Artūrs nav vienaldzīgs pret viņu un ja viņš nebūt princis, tad noteikti sen jau ar viņu būtu kopā!

Aha, tā it kā varētu būt...bet man vēl šķita, ka Gvenai patīk arī Lanselots...un tāpēc līdz šai sērijai vēl nebiju pārliecināta, ka tik tiešām viņai Artūrs ir 1majā vietā :)

Ā, un vēl mani aizkustināja tā sērija, kurā Artūrs uzzina šo to jaunu par savu māti...tā pārdzīvoja, šausmīgi žēl bija viņa....netiku gudra kā šī situācija varētu atrisināties, bet Merlins visu nokārtoja...kaut gan tagad Artūrs ir pārliecināts, ka maģija ir slikta...vismaz man tā likās :( Hmmm....tik es tā īsti nesapratu kā galu galā bija ar Artūra māti, Uters bija vainīgs vai nē....it kā zvērēja , ka nav, bet pēc Merlina sarunas ar Gajusu tā kaut kā nelikās... :unsure:

0

23

sigsaster написал(а):

Jā, tas bija labs....laikam nemaz tik ļoti pārliecināts par to Artūrs nebija, ja jau tā satraucās :P

Iespējams! :D:D:D

sigsaster написал(а):

Aha, tā it kā varētu būt...bet man vēl šķita, ka Gvenai patīk arī Lanselots...un tāpēc līdz šai sērijai vēl nebiju pārliecināta, ka tik tiešām viņai Artūrs ir 1majā vietā :)

ja godīgi es vēl joprojām neesmu 100% pārliecināta, ka viņai Artūrs ir pirmajā vietā, man liekas, ja atgriezīsies lancelots, tad viņai atgriezīsies arī jūtas pret viņu un tad Artūrs būs greizstirdīgs!

sigsaster написал(а):

Ā, un vēl mani aizkustināja tā sērija, kurā Artūrs uzzina šo to jaunu par savu māti...tā pārdzīvoja, šausmīgi žēl bija viņa....netiku gudra kā šī situācija varētu atrisināties, bet Merlins visu nokārtoja...kaut gan tagad Artūrs ir pārliecināts, ka maģija ir slikta...vismaz man tā likās :(

man ar likās tas viss neatrisināms un žēl bij no vienas puses Merlinu, ka tagad Artūrs ir pārliecināts, ka maģija ir slikta, bet beigas sērijai arī bija rēcīgas! :D:D:D Merlinu visi uzslavē, viņam bij taisnība, ka jāizbauda tāds mirklis! :D

0

24

Noskatījos nākamo sēriju....nu šausmas...tas Mordreds un viņa palīgi nez ko izplānojuši un tā jau sērijas sākumā nogalināja nevainīgus cilvēkus :( Un Morgana viņiem palīdzēja...palīdzot druīdu zēnam un viņa takš pakļauj briesmām arī daudzu citu cilvēku dzīvības...
Īstenībā nevar saprast, kas tagad tur notiksies....skatoties pēc tā kristāla,nekas labs...bet nu taisnība ir Gajusam, ka nākotne nav akmenī cirsta un ka katra cilvēka pieņemtais lēmums un izdarītā izvēle to var mainīt :)

0

25

IDEĀLS SERIĀLS!!!! Pa šīm divām dienām noskatījos abas sezonas. Vnk burvīgs saturs, superīgs scenārijs, brīžiem pat rodas sajūta, ka darbība mūsdienās, jo dažbrīd dialogi un varoņu rīcība ir ļoti mūsdienīgi :D Skaisti aktieri (Artūrs  :love:), superīga ķīmija starp varoņiem Artūru un Merlinu, daudz maģijas, pietiekami daudz emocionālo pārdzīvojumu (pati kādas 3 reizes vismaz apraudājos abu sezonu garumā), kā arī vēlme uzzināt tālākos notikumus. Un manuprāt, kas vēl i labi - sezonas nebeidzas ar klifhangeriem!!!! Var mierīgi izdzīvot līdz nākošajai sezonai :shine: Visā visumā HIGHLY RECOMMENDED!!!!

P.S - Artūra varonis ir ļoooti līdzīgs Dīnam Vinčesteram (pēc manām domām), gan kustībās, gan skatienos, gan sejas vaibstos, utt. Manā skatījumā Bradley James ir britu Jensen Ackles. Te arī mazs video, kas par to nedaudz liecina:

0

26

Re ku vēl viens Merlin/Supernatural video :flirt:

0

27

Vislaik domāju, ka ir tak vēl kaut kāds seriāls kuru gribēju noskatīties visu, bet nekā nevarēju atsaukt atmiņā un tagad ieraugot šo tēmu sapratu, ka šis ir viens no tādiem :D

0

28

aNgeL написал(а):

Vislaik domāju, ka ir tak vēl kaut kāds seriāls kuru gribēju noskatīties visu

Jāāā! Obligāti!! Es pat jau sāku domāt par otreizēju skatīšanos, lai gan tik vakar beidzu 2. sezonu skatīties :D

Vēl kāds labs video  :insane:

0

29

cravey, ieliec linku, kur sērijas vilki.

Un cravey - mēs ar etansy jau noskaidrojām, ka J2 ar Colin un Bradly ir mežonīgi daudz līdzību un SPN ar Merlin ar. Te links.

http://ckll.livejournal.com/593436.html

0

30

albalonga написал(а):

Te links.

OMG, jau skatoties likās daudz līdzību, bet, ka šitā fočenēs izvelk, tad vispār vāks :D

Es vilku no pirate bay, kādas 3 h katra sezona vilkās :) :

1.sezona http://thepiratebay.org/torrent/4674928/Merlin_Season_1

2. sezona http://thepiratebay.org/torrent/5241827/(Blaiks)_Merlin_Season_2

Es domāt, ka mums vajadzēs sarīkot "Merlina" maratonu :crazy:

0

31

Alby, kā domā, moš uztaisam atsevišķu sadaļu Merlinam, par cik tas ir arī ejošais seriāls?

0

32

oki, uztaisi banneri?

0

33

cravey написал(а):

Es vilku no pirate bay, kādas 3 h katra sezona vilkās  :

skaidrs, paldies :) Megināšu jau šodien novilkt :) Gribu beidzot tikt līdz 2.sezonai.
ak, maģija ir dieviga  :love:

cravey написал(а):

Alby, kā domā, moš uztaisam atsevišķu sadaļu Merlinam, par cik tas ir arī ejošais seriāls?

Laba doma :D

0

34

albalonga написал(а):

oki, uztaisi banneri?

šas ķeros klāt :)

0

35

Bāāāc, man Corels nobrucis - jāpārinstalē :( Un tas tik ātri nebūs :( Tā kā, ja kāds vēlas, varat uzmeistarot bannerīti.

0

36

cravey написал(а):

Tā kā, ja kāds vēlas, varat uzmeistarot bannerīti.

Nu tad laikam tā varētu būt es :D

Bet jāa.. izskatās, ka ne tikai man jautrības ar datorprogrammām..

0

37

Beigās nebija tik ilgi kā domāts, viss kārtībā tagad un Corel atkal strādā :)

0

38

Nu mans variants pagaidām ir šāds :)

[реклама вместо картинки]

0

39

Un tie mani varianti:

http://s001.radikal.ru/i195/1006/d1/138a80501a0c.jpg

http://i057.radikal.ru/1006/dc/436b793a44bf.jpg

http://s43.radikal.ru/i099/1006/22/d341c50f5997.jpg

0

40

cravey написал(а):

Beigās nebija tik ilgi kā domāts, viss kārtībā tagad un Corel atkal strādā

Foršīī :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » The adventures of Merlin