TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » The adventures of Merlin


The adventures of Merlin

Сообщений 41 страница 60 из 106

41

Ņu tā, man no tavējiem patīk pats pirmais variants :) Manējā ir tas, ka visus varoņus var redzēt diezgan labi. Bet nu, kā vairākums teiks, tā būs ;)

0

42

cravey написал(а):

Ņu tā, man no tavējiem patīk pats pirmais variants  Manējā ir tas, ka visus varoņus var redzēt diezgan labi. Bet nu, kā vairākums teiks, tā būs

Jap, tas man patīk tavējā :) Varbūt sabāzt bannerus atsevišķā sadaļā?

0

43

aNgeL написал(а):

Varbūt sabāzt bannerus atsevišķā sadaļā?

Japz, varam palikt zem tēmas "Merlin" fanart :) Tūliņ uztaisu ;)

0

44

Tas, kas ļoti daudz faniem neiet pie sirds ir tā pēkšņā Gvenas pieķeršanās Artūram. Nav starp viņiem tāda kāpinājuma līdz skūpstam, tas vairāk izskatās pēc nepieciešamības, lai plūstu līdzi vēstures grāmatās rakstītajam. Man arī tas tāds sarūgtinājums, ka tik krass tas hot'n'cold starp abiem. Vairāk izskatās, ka Gvenai Artūrs ir tāds varonis, bet tiklīdz parādās Lancelots, viņa vienkārši kūst.

0

45

etansy написал(а):

Vairāk izskatās, ka Gvenai Artūrs ir tāds varonis, bet tiklīdz parādās Lancelots, viņa vienkārši kūst.

Yap, man arī nav īpašas sajūsmas par nevienu no šiem pāriem. Sākumā viņa bija ieķērusies Merlinā, tad pēkšņi no zila gaisa Lancelotā un visbeidzot Artūrā. Lai gan tiek teikts, ka tā īstā mīlestība viņai ir Artūrs. Manā skatījumā tikai 2.sezonas pēdējā sērijā tika tā jauki parādītas viņu jūtas. Bet vispār, varēja veidotāji ar šo pagaidīt. Ja taisa Arthur/Gwen kā end game, tad to vajadzēja pakāpeniski veidot, lai mēs to kāpinājumu redzam, to forbidden love un visbeidzot happy ending, jo me thinks, ka šim seriālam būs happy endings ;)

0

46

by hearteddie   

hi there!
i was just wondering.. when do arthur and gwen's feelings for each other begin to develop? the second series is playing on tv at the moment (in australia, probably a bit behind), and after seeing the episode where they kiss for the first time, i was having trouble remembering when it all began. it's been a while since i've watched the first series, and all i really remember is there being sexual tension between merlin and gwen, and arthur and morgana. so when exactly do things begin to change? ie. the tension between merlin and gwen ends, and things start happening between arthur and gwen?? or does it just suddenly happen in that episode?

by deleTe1  

Hi hearteddie,

Totaly agree with you, Arthur and Gwen relationship came out of no where. Even if you will watch all 1st series again, all what you will get is just about 2 min. of hint of their future relationship.
and series 2 starts.. BANG!!! and They are in Love.

10 months ago I was really distressed by this and probably wrote tonnes of A/G rants here and on all other Merlin related websites...
I was expecting much more slow, smooth and natural way of developing their relationship. But it never happened.. :(

As Bradley James explained this, Show Producers decided to rush Arthur/Gwen relationship, because otherwise Angel(actress who's playing Gwen) literally will have nothing to do on this show. Well.. I think she left with less interesting options (as an actress) now, by staying only a stereotypical Arthur's and Lancelot ultimate love interest in this show.

0

47

Te vēlviens pamatīgs rants, bet ar savu domu:

by nimue09   

FIRST, they say that the reason why they butchered gwen's character (aka writing her as completely the opposite or nothing like any of her character's versions in the mythos) was so that, this way, they could get more material from her. that they can be more experimental because they're not following the original characterization. that they can be more free with the character's fate because it's no longer predestined since, again, they're no longer following the various characterizations of gwen.

AND THEN, they tell us that the only reason why they pursued arthur/guinevere early on the series was because they couldn't think of any more material for her character! that if they won't pursue arthur/gwen, gwen will be left with nothing significant to do. that she'd be just "picking flowers." WTF?! couldn't they have at least written the romance well?! subtlety would have been more effective. slow but proper development would have been more commendable. it was all too sudden/rushed and forced. like they wrote it not to pay tribute to the arthur/gwen romance but only so that gwen has something to do. you friggin lazy writers!!!

ALSO, they tell us that we shouldn't be a bunch of racists just coz angel is a black actress bla bla bla. i'm sorry but the writers wrote guinevere's character as a BLACK SLAVE TO A WHITE WOMAN. you can't get any more racist than that. the writers / casting directors themselves are being racists. had they written her as a BLACK PRINCESS with a white woman playing slave to her, i would have been HELL YEAH POWER TO THE PEOPLE!

IT'S ALL AN INSULT to gwen as a character, to the arthur/gwen romance, and to angel as an actress..

0

48

Jap, piekrītu visam iepriekš rakstītajam. Varbūt ne tik ļoti pēdējam, jo filma ir par senajiem laikiem, un rakstot to ir jābūt mazliet rasistiskam, lai atspoguļotu to laiku kārtību, principus, uzskatus, utt. Bet tas nenozīmē, ka autori patiešām ir rasisti. Anyways, viss šis tikai pierāda, ka cilvēkiem vairāk patīk lēns attiecību attīstījums nevis blīkš blākš...we're in love! Tas ir tas pats iemesls, kāpēc Vampire Diaries lielāks fandoms ir Delenea nekā Stelena ;)
Nu cerams, ka trešajā sezonā kaut kas bik mainīsies šajā lietā :)

0

49

Cik cītīgi jūs skatoties pievēršat uzmanību detaļām???

Es joprojām atceros Merlina pagatavoto 'žurku zupu' ar sojas gabaliņiem (Kolins ir veggie).

Varbūt ir kādi interesanti sīkumi, ko esat pamanījušas?

0

50

Yay, mēs ar Asnati vakar Alby "uzsēdinājām" uz Merlina :D

0

51

hihihi, njā. bet es vienalga j2 fiku lasu. Un vispār - es fanoju par merlinu un par merlinu kopā ar Artūru, bet atsevišķi par Artūru nē.  :playful:

0

52

Yeeey!!! Cik labas ziņas!!! :D :D :D

0

53

Alby, tas, ka J2 nepārspēt tas ir sk, bet vienalga uzsēdināt izdevās :D

0

54

:D

0

55

man ir absoluuts slinkums lasiit wisu, kas raxtiits ieprieksh, atwainojos taadeelj.... :D es nebriiniishos, ja shis naw wispaarinoshs topiks par seriaalu, bet kkaas dziljaaks, bet peec topika nosaukuma liekas, ka es wareetu atrasties pareizajaa wietaa. ;D

anyway - atceros, ka shito seriaalu saaka raadiit, kad weel gaaju 12ajaa klasee, kkad pawasarii laikam. Saakumaa wnk biju ierubiijusi TV3, laikam 6dienas UgunsGreeks bija beidzies un saakas shitais... Un tad es taa padomaaju: "aij, kkaada kaarteejaa fignja par karali Arturu un kko no taas seerijas, bet nekaa cita naw, ko skatiities, tapee jaapaskataas." Un sew par briinumu atklaaju, ka shis seriaals man pat ljoti iet pie sirds. xD peecaak ciitiigi skatiijos katru seeriju, tikai pirms izlaiduma peedeejaas nesanaaca redzeet, jo tad bija jaaiet kleitu meeriit, tad jau bija pats izlaidums un juunija ceeliens man aizgaaja gar degunu. :D bet, jaa, shis ir interesants, man ljoti patiik, njemot weeraa, ka ir pieejams simt un wiens murguljojums par apaljaa galda teemu un par widuslaikiem nekad neesmu bijusi sajuusmaa (es joprojaam esmu kweels Potera fans :D ), bet nu shis ir tieshaam kkas labs! ^^

ohh, paldies par uzmaniibu! ;D

0

56

Yeeyy!! Super, ka vēl viens, kuram patīK!! Lai gan es vispār nespēju iedomāties, kā var nepatikt, jo patiešām - lieliski aktieri-varoņi, lielisks humors, lieliski sēriju sižetu un nofilmēts skaisti  :love:

0

57

aNgeL написал(а):

Yeeyy!! Super, ka vēl viens, kuram patīK!! Lai gan es vispār nespēju iedomāties, kā var nepatikt, jo patiešām - lieliski aktieri-varoņi, lielisks humors, lieliski sēriju sižetu un nofilmēts skaisti  :love:

Piekrītu!

Mani jau tā piesaista viduslaiku tēmas, un šis seriāls ir vēl labāks kā gaidiju!

Evansa написал(а):

es joprojaam esmu kweels Potera fans :D

me too :D

0

58

aNgeL написал(а):

Yeeyy!! Super, ka vēl viens, kuram patīK!! Lai gan es vispār nespēju iedomāties, kā var nepatikt, jo patiešām - lieliski aktieri-varoņi, lielisks humors, lieliski sēriju sižetu un nofilmēts skaisti  :love:

jā, sērijas liekas pārdomātas, nevis haotiskas, tas ir fakts. Noteikti viens no iemesliem, kādēļ man šis seriāls patīk. Mana ģimene (laikam es jau esmu to minējusi iepriekš) arī sākumā pavīpsnāja par šo seriālu, jo beigu galā pirmā asociācija, izdzirdot vārdus 'Arturs' un 'Merlins', nāk prātā, ka Merlins bija vecs večuks, kas arī bija pirmais, kas mani izbrīnīja, ka seriālā Merlins parādās kā jauns džeks, nevis izdēdējis večuks. :D bet, nu, jā, ja es skatos, tad jau beigās visi citi arī skatās, tikai pulti vajag turēt manā tuvumā. :D un, jā, humors... Tas tiešām ir baudāms - viegls, tīkams un labi saprotams ikvienam. Nav jābūt pārlieku gudram vai stulbam, lai saprastu, kādēļ jāsmejas. Man patīk tās dažādās situācijas, tieši tās arī padara seriālu tik interesantu, jo pašas sērijas kā tādas nav vienveidīgas. ^^

Inetux написал(а):

me too :D

neat, kādēļ es šeit gribēju piesavināties šo slavu viena? :D gluži kā ar Pļuščenko, kurš ar savu stulbo un idiotisko uzpūtību pat man un manai ģimenei ir piegriezies. :D :D

0

59

Evansa написал(а):

Mana ģimene (laikam es jau esmu to minējusi iepriekš) arī sākumā pavīpsnāja par šo seriālu, jo beigu galā pirmā asociācija, izdzirdot vārdus 'Arturs' un 'Merlins', nāk prātā, ka Merlins bija vecs večuks, kas arī bija pirmais, kas mani izbrīnīja, ka seriālā Merlins parādās kā jauns džeks, nevis izdēdējis večuks.

Tieši ar mani arī tā bija! Es gan gribēju skatīties uzreiz, kad izdzirdēju par šo seriālu.kā nekā magija un arī biju šokā, kad ieraudzīju, ka Merlins jaunībā te attēlots!! Malači, ka tā interpretēja šo stāstu!

0

60

aNgeL написал(а):

Tieši ar mani arī tā bija! Es gan gribēju skatīties uzreiz, kad izdzirdēju par šo seriālu.kā nekā magija un arī biju šokā, kad ieraudzīju, ka Merlins jaunībā te attēlots!! Malači, ka tā interpretēja šo stāstu!

manā dzīvē laikam maģijas jau ir tik daudz, ka tā mani vairs neņem. :D Mani tieši faktors, ka Merlins ir jauns, atbaidīja, jo likās, ka būs kkāds crap, bet es pilnīgi un galīgi alojos! :D cik man tas ir raksturīgi! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » The adventures of Merlin