TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el Daiblo sižets


Mas sabe el Daiblo sižets

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Novele ir Kolumbijas noveles Por que Dablos? rīmeiks.

http://www.shrani.si/f/2/Dm/4DnbPYww/xs.jpg

Gabijas varoni tiešām sauks Barbara??????? ĀĀĀĀĀĀ.... :D

0

2

īsti nesapratu tavu reakciju par šo vārdu :D

Nu, es sajūsmā neesmu, bet nu... Ir bijuši arī trakāki vārdi :D *atceras Ipolitu*

He, izklausās interesanti ^^ pat sāk gribēties atkal skatīties telenoveles :D

0

3

albalonga написал(а):

Gabijas varoni tiešām sauks Barbara??????? ĀĀĀĀĀĀ....

Edīte Gonzalesa atveido Donu Barbaru.... Un vēl Lucero atveido ļauno Barbaru Manana es para siempre. Ta teikt pēdējā laika negatīvās spēcīgās varones ir Barbaras. Neatceros nevienu noveli, kur Barbara būtu bijusi pozitīva varone.... :D

Jā, jā - skaties gan. Kādam noteikti ar mani jāskatās. cravey iespējams skatīsies.... :rolleyes:

0

4

Oficiāli prezentētais sižets

Martín Acero quiere ser dueño del mundo y si para lograrlo tiene que casarse con Manuela Dávila, la hija de un hombre muy rico, no dudará en hacerlo, el es malo malísimo, de esos que nunca mueren. Angel Salvador es un chico que nació en la estación del metro y aunque es bautizado por su madre como Angel en la calle lo llaman El Diablo. Sale de la cárcel y para su fortuna se le atraviesa Manuela, su abogada, ella es la que le da la oportunidad de trabajar en su oficina. Manuela por el contrario, desde que conoce a Salvador comienzan sus dudas de lo que realmente siente por su prometido. Al final lo que ninguno de los dos se espera es que acaben enamorándose.
Este es el tipo de historias que nos atrapan pues cuando hay una pasión desaforada hace que nos enganchemos a la pantalla, bueno, bien se dice que las telenovelas son para soñar y por eso mismo es que nos gustan, que tengan un punto de ensoñación e irrealidad.

Migel Varoni ir Martins Acero

Gaby Espino ir Manuela Dávila

Jencarlos Canela ir Angel "el Diablo" Salvador (hahaha, angy, neuzprāgsti no dusmām!!!!)

0

5

albalonga написал(а):

Neatceros nevienu noveli, kur Barbara būtu bijusi pozitīva varone....

es arī neatceros nevienu, kur Barbara būtu pozitīvā varone :D
ak, kāds prieks, ka varoni tomēr sauks Manuela :)  vispār visi šie trīs varoņu vārdi patīkami :) "Martins" vispār pēdējā laikā ļoti bieži uzrodas manā redzes lokā :D

Paloma написал(а):

Ir bijuši arī trakāki vārdi  *atceras Ipolitu*

:D :D :D  nevis vārds, bet drausmas! toties..,vismaz man, pirmo reizi dzirdēts :D

Отредактировано aNgeL (11.04.2009 20:26)

0

6

Nu vispār tie vārdi tādi ar nozīmi

Martin Acero - Martins Dzelzs

Angel "el Diablo" Salvador - Eņģelis "Velns" Glābējs

Bet Manuela Davila savuklārt it kā netulkojas, bet - Davila sasaucas ar angļu "Devil"

0

7

Martins... jā, aNgeL... :D

He. bet tie tulkojumi tiešām interesanti :P

sāk tiešām gribēties šo seriālu! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el Daiblo sižets