TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Lost in Austen/Pazudusi Ostinā


Lost in Austen/Pazudusi Ostinā

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

http://rippleeffects.files.wordpress.com/2008/11/lost-in-austen.jpg

Filma ir par mīlestību protams. Galvenā varone Amanda Pīrsa dzīvo 21.gs. Londonā, bet savos sapņos un domās vienmēr cer dzīvot 18. gs. Anglijā. Par savu pefekto vakaru viņa uzskata vairākas stundas pavadītas lasot Džeinas Ostinas "Lepnums un Aizspriedumi". Tāpēc liels ir viņas pārsteigums, kad kādu vakaru savā vannasistabā viņa atrod...Elizabeti Benetu, kura viņai parāda slepenas durvis uz savu māju. Amanda pēkšņi nokļūst Lizijas mājā, kur to uzskata par Lizijas draudzeni, kas atbraukusi ciemos no Hampšīras, kamēr pati Lizija "nejaušības" pēc aizbraukusi pie Amandas uz Hampšīru. Tomēr vislielākais šoks ir, kad Amanda atklāj, ka ir ieradusies pašas noveles sākumā, kad balle, kur Džeina satiek Misteru Bingliju, savukārt Elizabete - Misteru Dārsiju vēl nemaz nav notikusi, un durvis, pa kurām Amanda iekļuva 18.gs. Anglijā nekādi nevar atvērt...

Ahhh, es saku tā, es šo filmu vakar noskatījos!! Nu super vienkārši :love: !!! Iesaku katrai no jums noskatīties, dabūt var wwwtorrentz.com vai arī es varu pa skaipu pārsūtīt. Mans niks piikuliitis

0

2

mm, izklausās interesanti! :)

0

3

Ir ir, ja ir laiks, noteikti vajag redzēt :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Lost in Austen/Pazudusi Ostinā