TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 18. - 21. sērija (UgunsGrēks)


18. - 21. sērija (UgunsGrēks)

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

13. aprīlī

18. sērija

Rasma uzzina, ka no “Stabulīšu” ekoproduktiem saindējušies cilvēki un policija ir sākusi izmeklēšanu. Ieviņa aicina visus uz savu dzimšanas dienu. Zenta saņem uzaicinājumu ierasties Aivara istabā un cer, ka viņas romāns ar Aivaru atjaunosies. Oto un Leons satiekas kafejnīcā, Gunārs baidās, ka sāksies kautiņš. Aivars grib atlaist no darba Zentu. Taču Zenta izliekas, ka viņu izvaro, un piespiež Aivaru savu lēmumu mainīt.

0

2

GaBy написал(а):

Rasma uzzina, ka no “Stabulīšu” ekoproduktiem saindējušies cilvēki un policija ir sākusi izmeklēšanu.

Neveicas Rasmai.. :no:

GaBy написал(а):

Ieviņa aicina visus uz savu dzimšanas dienu.

Uzvilkusi Martas kurpes.. :D

GaBy написал(а):

Zenta saņem uzaicinājumu ierasties Aivara istabā un cer, ka viņas romāns ar Aivaru atjaunosies.

GaBy написал(а):

Aivars grib atlaist no darba Zentu. Taču Zenta izliekas, ka viņu izvaro, un piespiež Aivaru savu lēmumu mainīt.

Muļķe! :D 'Palīgā, palīgā, izvaro!!!!' :D

GaBy написал(а):

Oto un Leons satiekas kafejnīcā, Gunārs baidās, ka sāksies kautiņš.

Un tas Leona foršais smīns.. ^^ :love:
Bet tas dialogs starp Ļoņčiku un Ieviņu - labais.. :D :D :D
Ieviņa - Tēti, tu nepriecājies?
Leons - Nē, es priecājos..
Ieviņa - Nu tad velc mugurā! :D

0

3

Par Ieviņas atraktivitāti var tikai priecāties,kā arī viņas "stingrība"attiecībā uz Leonu bija tik dabiska un neuzspēlēta.Savukārt Zentas atsaukšanās uz saviem " bārenīšiem",kas rīt nezina ,ko ēdīs ,jau sāk izklausīties pēc vecas dziesmas. Cik tad ilgi viņa domā spekulēt ar saviem bērniem,tādā veidā izmantojot viņus savās intrigās?

0

4

Terēze написал(а):

Savukārt Zentas atsaukšanās uz saviem " bārenīšiem",kas rīt nezina ,ko ēdīs ,jau sāk izklausīties pēc vecas dziesmas. Cik tad ilgi viņa domā spekulēt ar saviem bērniem,tādā veidā izmantojot viņus savās intrigās?

Viņai vienkārši nav par ko citu pažēloties.. :D Bārenīši vien atlikuši. :D

0

5

GaBy написал(а):

Un tas Leona foršais smīns.. 
Bet tas dialogs starp Ļoņčiku un Ieviņu - labais..   
Ieviņa - Tēti, tu nepriecājies?
Leons - Nē, es priecājos..
Ieviņa - Nu tad velc mugurā!

hahhaah par šito arī ierēcu,patika arī ka Ieviņa - Oto tev nepiestāv! - tik tieši pateikt.. :D

0

6

Man kaut kā nav izprotama Aivara rīcība ,nepasakot Gunāram ,ka viņam jau ir kandidāts uz viesnīcas pārvaldnieka vietu.Protams,tobrīd Aivars vēl nevarēja zināt ,vai Aleksis pārvaldnieka posteni pieņems,vai nē,bet viņam vienalga vajadzēja pateikt Gunāram,ka iespējams ,jau ir atradis jaunu pārvaldnieku.Man pat kļuva žēl Gunāra ,ka Aivars deva viņam veltas cerības,sakot,ka apdomās Gunāra priekšlikumu.

0

7

Terēze написал(а):

Man kaut kā nav izprotama Aivara rīcība ,nepasakot Gunāram ,ka viņam jau ir kandidāts uz viesnīcas pārvaldnieka vietu.Protams,tobrīd Aivars vēl nevarēja zināt ,vai Aleksis pārvaldnieka posteni pieņems,vai nē,bet viņam vienalga vajadzēja pateikt Gunāram,ka iespējams ,jau ir atradis jaunu pārvaldnieku.Man pat kļuva žēl Gunāra ,ka Aivars deva viņam veltas cerības,sakot,ka apdomās Gunāra priekšlikumu.

Jā tas arī man nebija saprotams,varbūt viņš pats gribēja vēl pārdomāt,jo būtībā man liekas viņš to Rasmas dēlu vēl nemaz nav pieņēmis,nu jā,bet Gunāram mazas izredzes,man tā šķiet... Nu tad šodien redzēs kas un kā.. :) Bieži dzīvē gadās,ka nesanāk tas,ko vēlamies,bet varbūt tā pat labāk.

0

8

14. aprīlī

19. sērija

Rasma pārdzīvo, ka ir pazudis Blumbergs. Aivars uzskata, ka Blumbergs vienkārši slēpjas. Gunāram rodas ideja kļūt par viesnīcas pārvaldnieku. Viesnīcā ierodas jauns klients – Aleksis. Kafejnīcā sapulcējas viesi, lai nosvinētu Ieviņas dzimšanas dienu. Ieviņa vēlas, lai mamma un tētis dzīvotu kopā. Rasma ierodas pie dēla Alekša un uzzina, ka viņš ir nolēmis ne tikai kļūt par viesnīcas pārvaldnieku, bet arī iegūt īpašumā Pētersonu viesnīcu.

0

9

Terēze написал(а):

Man kaut kā nav izprotama Aivara rīcība ,nepasakot Gunāram ,ka viņam jau ir kandidāts uz viesnīcas pārvaldnieka vietu.Protams,tobrīd Aivars vēl nevarēja zināt ,vai Aleksis pārvaldnieka posteni pieņems,vai nē,bet viņam vienalga vajadzēja pateikt Gunāram,ka iespējams ,jau ir atradis jaunu pārvaldnieku.Man pat kļuva žēl Gunāra ,ka Aivars deva viņam veltas cerības,sakot,ka apdomās Gunāra priekšlikumu.

Jā, vot to es arī kaut kā ne īsti sapratu.. :no:

GaBy написал(а):

Aivars uzskata, ka Blumbergs vienkārši slēpjas.

Mjā, Blumberga izturēšanās arī dīvaina un nesaprotama.. :no:

GaBy написал(а):

Ieviņa vēlas, lai mamma un tētis dzīvotu kopā.

Āw, tas man likās tik jauki! ^^ :love: Un tās foršās cepurītes.. :D Bet vai man vienīgajai likās, ka visi viņas nepareizi uzvilkuši..? :D Vienīgais Leons pareizi uzvilcis, pārējiem kaut kā tas no otra gala sanācis. :D Bet nu jā, un tie 3 vienādie Bruno! :D Forši, man jau likās pēc Riharda dāvanas, ka atliek vēl Leonam uzdāvināt trešo Bruno.. :D Nu bet jā, mantiņu deficīts, Latvijā krīze.. :D

GaBy написал(а):

Rasma ierodas pie dēla Alekša un uzzina, ka viņš ir nolēmis ne tikai kļūt par viesnīcas pārvaldnieku, bet arī iegūt īpašumā Pētersonu viesnīcu.

Es biju šokā par to, ka Aleksis izrādījās Rasmas dēls, kur nu vēl, ka tāds maita! o.O Ja jau Līga ir viņa māsa, tad jau Līga būs tā, kas atgriezīsies! :D

0

10

15. aprīlī

20. sērija

Rasma uzzina, ka Aleksis ir atbrīvojis no psihiatriskās slimnīcas māsu Līgu un grib, lai viņa dzīvo “Stabulītēs”. Marta gaida, ka Leons pēc Ieviņas dzimšanas dienas svinībām paliks pie viņas, bet viņš dodas prom. Aleksis viesnīcas vestibilā satiek savu draugu Oto. Aivars jūtas vainīgs, ka savulaik pametis Oto māti Anitu. Marta piezvana Rihardam un aicina viņu pie sevis. Līga ierodas “Stabulītēs”.

0

11

GaBy написал(а):

Marta gaida, ka Leons pēc Ieviņas dzimšanas dienas svinībām paliks pie viņas, bet viņš dodas prom.

Nesaprotu Leonu.. Tad viņš grib Martu, tad negrib.. Apmēram tā - kad viņš viņu grib, viņa - nē un otrādi.. :D

GaBy написал(а):

Aleksis viesnīcas vestibilā satiek savu draugu Oto.

Njā, un Oto foršā klanīšanās Rasmas priekšā.. :D Nezināju, ka šie abi baigie čomi.. :no:

GaBy написал(а):

Marta piezvana Rihardam un aicina viņu pie sevis.

Nu man jau likās, ka tur kaut kas trakāks būs, bet nē.. :) Fjūh.. :)

GaBy написал(а):

Līga ierodas “Stabulītēs”.

Viņa izskatās pēc omītes ar to parūku.. :D Es kad viņu ieraudzīju, nobijos. Un vēl šitā pienākt klāt pie mātes ar nazi! :no: :huh:

Gaidu rītdienas sēriju! :D Ir aizdomas par dažām lietām! :huh:

Sapratu to, ka katra sērija ir veidota tā, lai viņu gadītu.. :D

0

12

GaBy написал(а):

Viņa izskatās pēc omītes ar to parūku..  Es kad viņu ieraudzīju, nobijos. Un vēl šitā pienākt klāt pie mātes ar nazi! 
Gaidu rītdienas sēriju!  Ir aizdomas par dažām lietām!
Sapratu to, ka katra sērija ir veidota tā, lai viņu gadītu..

bāaac un taisni šodien neredzēšu..;(  interesanti,kas tās par asinīm uz Ritas rokām.. :O Līga būs kko sastrādājusi,redz par Līgas atgriešanos man bija taisnība.. :D ,bet to ka viņa kļūs traka,to gan es negaidīju.. :D jā intrigas pievelk pie tv kā magnēts.. :D ^^

0

13

Adrianna написал(а):

interesanti,kas tās par asinīm uz Ritas rokām..

Es netīšām izlasīju pa tālu programmā anotācijas un zinu, kas tās par asinīm! :unsure:

Adrianna написал(а):

jā intrigas pievelk pie tv kā magnēts..

Mhm.. :D

0

14

GaBy написал(а):

Es netīšām izlasīju pa tālu programmā anotācijas un zinu, kas tās par asinīm!

Klusē sieviete! :D pēctam varēsi pateikt! :D ;)

0

15

Adrianna написал(а):

Klusē sieviete!

Man mute ciet.. :D

0

16

16. aprīlī

21. sērija

Rasma uztraucas, ka Līga nav līdz galam vesela, un negrib, ka viņa dzīvo “Stabulītēs”. Ieviņa nesaprot, kāpēc Leons nav palicis pa nakti pie mammītes. Oto cenšas atgūt Elzu, Elza Oto padzen. Līga stallī viena pati apskata zirgus. Leons dodas pie Elzas, lai noskaidrotu, kas pagātnē vienoja Elzu un Oto. Rita ierauga, ka stallī ir nogalināts ērzelis Lāgerfelds. Elza sajauc Leonu ar Oto un iesit Leonam ar vāzi pa galvu.

0

17

GaBy написал(а):

Ieviņa nesaprot, kāpēc Leons nav palicis pa nakti pie mammītes.

Viņa ir tik forša.. :D 'Rihards gan vienmēr palika'.. :D

GaBy написал(а):

Oto cenšas atgūt Elzu, Elza Oto padzen.

Galvenais, ka pa logu.. :D

GaBy написал(а):

Leons dodas pie Elzas, lai noskaidrotu, kas pagātnē vienoja Elzu un Oto.

Njā, nesaprotu no kurienes tik daudz asiņu, ja viņš pa kājām dabūja.. o.O

GaBy написал(а):

Elza sajauc Leonu ar Oto un iesit Leonam ar vāzi pa galvu.

Vai tad tā bija vāze? :D Man jau likās, ka bluķis! :D Un tas viņas teksts, kad viņa zvanīja Oto 'Es laikam ATKAL nogalināju cilvēku'.. o.O :huh: Tad vot kas ir tas, ko Leons centās noskaidrot, kas viņai pagātnē ir bijis tāds, no kā Oto viņu paglābis! :huh::huh::huh: Viņa ir slepkava!!!!!! o.O  :O

0

18

GaBy написал(а):

Vai tad tā bija vāze?  Man jau likās, ka bluķis!  Un tas viņas teksts, kad viņa zvanīja Oto 'Es laikam ATKAL nogalināju cilvēku'..   Tad vot kas ir tas, ko Leons centās noskaidrot, kas viņai pagātnē ir bijis tāds, no kā Oto viņu paglābis!  Viņa ir slepkava!!!!!!

Tā Elza to4 stulba! :D būtu vispirms noskaidrojusi kas nāk pa durvīm iekšā.. :D Nabaga Leons!!!!! =/ ahhh aaarprāts redz ka labsirdīgā Elza nemaz nav tik labsirdīga kā viņu mālē... par to nogalināto cilvēku :O tas nu gan ir kkas... :huh:

0

19

Atceros,ka agrāk arī Līgai bija histērijas lēkmes,reiz viņa dusmās izdemolēja kafejnīcu,bet halucinācijas gan agrāk viņai nebija,jo likties,ka zirgs saka viņai ko sliktu,jau ir par daudz.Interesanti ,ko Elza bija agrāk nogalinājusi,atceros,kad Oto parādījās seriālā,bija pieminēts,ka viņš ir bijis ieslodzīts.Iespējams,ka Oto bija Elzas vietā ,uzņēmies vainu par slepkavību.Nebrīnīšos ,ka Elzas pagātnē tas nebūs vienīgais tumšais noslēpums,jo kad viņa draudēja Oto,ar bomi rokā,viņš izteicās,ka tagad redz veco Elzu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 18. - 21. sērija (UgunsGrēks)