TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 59. - 68. sērija (Neprāta cena)


59. - 68. sērija (Neprāta cena)

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Pirmdien, 13. aprīlī

59. sērija
Roberts, Anna un Katrīna turpina kopīgi svinēt Katrīnas dzimšanas dienu. Ivo un Līga vienojas, ka savstarpējā šantāža tiek atlikta un saruna par Ivo iekāroto zemes gabalu atceļas. Viesnīcā ierodas Kārlis – Roberta bijušais darbinieks. Izrādās, ka Roberts ir iejaukts kādā briesmīgā gadījumā un tiek nosaukts par slepkavu.

60. sērija
Roberts skaidrojas ar Annu par briesmīgo notikumu. Anna nespēj piedot Robertam melus un neuzticēšanos un lūdz Robertu aiziet un atpakaļ vairs nerādīties.

0

2

Trešdien, 15. aprīlī

63. sērija
Gan Anna, gan Līga uztraucas, ka Leons jau nedēļu nav rādījies viesnīcā un neatbild uz telefona zvaniem. Līga atzīstas Helēnai, ka pat gājusi meklēt Leonu, bet viņš nav bijis ne mājās, ne darbā. Helēna pierunā Līgu doties pie Annas, lai noskaidrotu kādu informāciju par Leonu. Vadims nolemj Leona meklēšanā iesaistīt detektīvu. Katrīna satraukti paziņo Mildai, ka avīzē ir informācija par Leonu. Milda to pastāsta Annai.

64. sērija
Helēna ierodas pie Līgas ar avīzi un paziņo jaunāko informāciju par Leonu. Līga zvana uz sludinājumā norādīto telefonu, taču neko jaunu par Leonu neuzzina. Katrīna ierauga Mārtiņu un Silviju kopā un ierosina šķirties. Viesnīcā pie Līgas ierodas Leons.

0

3

GaBy написал(а):

Gan Anna, gan Līga uztraucas, ka Leons jau nedēļu nav rādījies viesnīcā un neatbild uz telefona zvaniem.

Njā, žēl man tā Leona pēc visa tā, kas noskaidrojies.. :(

GaBy написал(а):

Helēna pierunā Līgu doties pie Annas, lai noskaidrotu kādu informāciju par Leonu.

Vienalga neko neuzzināja. :D

GaBy написал(а):

Vadims nolemj Leona meklēšanā iesaistīt detektīvu.

Tas jau nu gan bija bišku pa traku.. Cilvēks vēlas būt viens, kā viņi neviens to nesaprot! :huh:

GaBy написал(а):

Katrīna satraukti paziņo Mildai, ka avīzē ir informācija par Leonu. Milda to pastāsta Annai.

GaBy написал(а):

Helēna ierodas pie Līgas ar avīzi un paziņo jaunāko informāciju par Leonu.

Es jau domāju, ka kaut kas ir noticis.. Kad beidzās pirmā sērija es nevarēju sagaidīt nākošo, gribējās ņemt un patīt notikumus uz priekšu.. :D Un tā Helēna - paskaties tur pie līdzjūtības?! Es jau domāju - nevar būt, nē, nē, nē!!!!!!! :'( Bet nu jā, paldies Dievam viss ok! :)

GaBy написал(а):

Viesnīcā pie Līgas ierodas Leons.

:love: Charming as always! :love:

0

4

GaBy написал(а):

Un tā Helēna - paskaties tur pie līdzjūtības?! Es jau domāju - nevar būt, nē, nē, nē!!!!!!!  Bet nu jā, paldies Dievam viss ok!

Tak zinot,ka Leons ir dzīvs UgunsGrēkā ar viņu nekas nopietns nevarēja notikt.. :) :D es ierēcu kad Helēna nu pasties tur pie līdzjūtības...īgas sejas izteiksme.. :D - Nu nē nē, nepareizi pateicu,viņš ir dzīvs,bet.. - :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 59. - 68. sērija (Neprāta cena)