TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 13. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


13. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 1 страница 20 из 39

1

HuGas ainu nebija vispār... :cray:
Bet laimi beidzot atrada divi citi pāri un beigas bija visai nejaukas!!!!! Nu bet visu pēc kārtas...

Tātad, Grāsiju notrieca auto, kad viņa gribēja doties prom no San Gasparas. Lasara murmināja par dievu sodu un aizstiepa Grā uz savu būdu. "Es taču teicu... Dievi nepiedod, kad tos izaicina..."

Alv + Lusero. Strīdas, ka viņš tiešām negrib viņu un viņas bērnu, tikai mantojumu. Alv iesit viņai pļauku. Šī bimbā.

Atkal ir diena. Eva stāsts Skol, ka izrunājās ar Ķēvīti un pastāstīja par kādu neizlēmīgu vīrieti, kurš dzērumā atzīstas mīlestībā bet ir pārāk gļēvs (nu pamatīgi uzbrauca Skol!!!!!! :wacko: )

Māc runā ar Soledadu. Sole paliks pilsētā un palīdzēs mācītājam. Ienāk Leandro. Abi blenž viens uz otru. Māc saka, ka Sole neatgriezīsies klosterī un atstāj abus divatā. Abi blenž, blenž, tad apskaujas un sāk skūpstīties!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :heart:

Pavisam neliela HuGa aina. Nu nekā diža. Ga saka, ka Hu jāatpūšas, bet šī saka, ka viņai jābūt pie mazā Hugo. Sāk runāt par skolu un par datoriem priekš skolniekiem. Ga saka, ka jānopērk dators arī Hugo. Hu smejas, ka viņš vēl pārāk mazs.  :D Ga saka, ka ja vien skolai kaut ko vajag, lai Hu tikai saka un viņš visu sagādās. Hu smaida.

Sol + Leandro. "Vai tu esi droša, Sole?" "Jā! Es tevi mīlēšu tā, kā nevienu neesmu mīlējusi". "Es tevi mīlu, Sole". "Un es vēlos tevi iemīlēt tikpat stipri, cik tu mīli mani!!!" Atakla skūpstās. :heart:  :D

Skol atnāk apskatīties, kā Nadjai iet ar bērniem. (Izskatās, ka labi un ka bērniem viņa tiešām patīk. Tas man radīja šoku. Tāda maita un spēj labi izturēties pret bērniem, tā, ka bērni tiešām mīl - jocīgi, jo bērni jau liekulību atkož ātri - bet nu labi - tās tik manas domas!). Nadja iziet piezvanīt un Skol paliek. Viena maza meitenīte prasa, vai viņš ir precējies. Viņa saka, ka viņš irr ļoti vecš un viņai tāteikt pēdējais laiks apprecēties. :rofl: Skol apstulbis... :lol:

Sol + Leandro. Šis prasa, kad viņa pateiks tēvam.Viņa, saka, ka pateiks kristību laikā. Uzaicina viņu arī uz kristībām. Abi laimīgi. Mācītājs ienāk un smaida. :)

Nadja + Kasandra runā pa telefonu. Kas iesaka panāk, lai Dokam sākas kaut kas ar Hu.

Doks izmeklē Hu un saka, ka dosies uz Meridu uz dažām dienām un būs atpakaļ uz kristībām. Saka, ka Hu arī būs jādodas uz izmeklēsanu anēmija, bet tas var pagaidīt, jo Hu negrib pamest dēlu. Atkal dod mājienus par savām jūtām, bet Hu viņu apsauc...

Pēc dažām dienām...

Lasara kopj Grāsiju, kura drudzī murgo...

Hugo krsitības. Visi paceļ glāzes. Kasandra klusi iziet no ēdamistabas - neviens pat neievēro. Ga saka, tostu, lai dēls aug liels un stiprs, un nodzīvo garu mūžu. HuGa pamatīgi saskatās - šī saskatīšanās bija labākais HuGa moments šajā sērijā!!!!!!! :heart:

Kasandra un Nadja sarunājas ārpus ēdamistabas. Nadja dodas pie svētku galda un smejas, ka Kasandra tur nav vēlama...

Kamilo raizējas par Lusero, bet viņa joprojām vīru aizstāv. Kamilo saskatās ar Alv, kurš pretīgi smīn..

Nadja penāk pie Doka un it kā starp citu netīšām izrunājas, ka viņas "lielā draudzene" Hūlija ir pateikusi, ka Doks viņai ļoti daudz nozīmē un viņai vajadzīgs tikai grūdiens, lai aizmirstu Gabrielu, kuru viņa vairs nemīl...Nu vienvārdsakot - izaicina Doku rīkoties.

Grāsija ir pamodusies un runā ar Las. Prasa par Hugo. Lasara saka, ka ja viņa klausīs dievus, viss būs labi.

Kristību viesībās pļāpā Alv un Nadja. Šis uzprasās uz viņas istabu un viņa uzaicina.

Lusero runā ar Ramonu. Viņa raud, šis mierina, apskauj viņu.

Nadja un Alv kaislīgi skūpstās viņas istabā.

Tikmēr Lusero pastāsta Ramonam Alvaro pirmā mazbērna plānu.

Maita Kasandra ienāk pie mazā Hugo. Viņa nepaspēj pienāk klāt, kad iebizo Hu un Ga un viņu izdzen!!!! (Malači!!!!! :D )

Skol atnāk pie Mācītāja, lai lūgtu padomu. (Saprotams, ka par Evu!!! :heart: )

Kasandra atbizo pie Hulio - raud un žēlojas, ka viņu izmeta no Hugo istabas. :haha: . Ienāk Sole un Leandro un saka, ka grib precēties. Hulio sākas problēmas ar sirdi - šis nokrīt, viši apkārt. Tad jau nākamajā ainā Hulio ir istabā gultā un Doks viņu izmeklē. Alv pārmet Leandro, ka viņš vainīgs, ka Hulio slikti palika. Sole raud un pārdzīvo.

Skol atnāk pie Evas uz bāru un... "Kļūstiet par manu sievu!!!!!". Eva  šokā. Aiziet neko neatbildējusi...

Atkal kristību viesības. Visi viesi tup viesistabā, kamēr mājas saimnieki ir aušā istabā pie Hulio. Nadja un Alv sarunājas. Pienāk Ramons un saka, lai Alv viņu iepazīstina. Alv atsaka :P , bet Ramons protams iepazīstas pats. Tad ienāk Gabriels un saka, ka viesības beigušās un aicina visus doties prom.

Atpakaļ pie Evas un Skol. Skol atnāk pie Evas uz mājās. Eva atver durvis un raud. Viņa nespēj noticēt, ka tas ir pa īstam. Šis viņu pārliecina un iedod gredzenu. Viņa uzvelk un piekrīt.

"Temasonas dimantā" Hulio guļ gultā. Blakus Hulija - viņa aicina tēvu palikt pa nakti. Ienāk Kasandra un sūdzas, ka nejaukais Gabriels ir tik nepieklājīgs, ka dzen viesus prom. Hūlija uzbrauc Kasandrai, ka tikai viņa var domāt par viesībām, kad Hulio ir slims. Beigās Hulio ar Kasandru tomēr dodas mājās.

Atkal Eva un Skol. Viņš lūdz saderināšanos pagaidām paturēt noslēpumā un viņa piekrīt. Viņš saka, lai viņa nesauc viņu vairs uz "Jūs", bet uz "Tu". Viņa piekrīt, bet saka, ka vienalga turpinās viņu saukt par Skolotāju. :D Eva viņam dod buču uz lūpām, bet viņš uzvedas, kā nevainīga skolniece!!!!!!!! :rofl: Viņi sarunā, ka līdz kāzām starp viņiem nekā "tāda nebūs"!!! :lol:  :heart:

Tad ir Leandro un viņa tēva saruna. Tēvs tā īsti neatbalsta, ka Leandro ir atkal kopā ar Soli, jo meitene ir ļoti nepastāvīga savās domās.

Tad ir aina, kur Alv ar Nadju gultā pēc sexa sarunājas. Nadja izdibina gandrīz visu, par Alv un Kasandras vienošanos, bet viņš tomēr nepasaka, ko Kasandra tādu par viņu zina, ka viņam Kasandra jāklausa.

Tad ir Samuela saruna ar tēvu, kurš atklāti pasaka, ka ir nikns, ka tā arī nav kļuvis par vienu no Montanjo...

Tad is Soles un Hulio saruna. Hulio ir diezgan nejauks pret Soli un saka, ka Sole kārtējoreiz liek vilties. Bet Sole saka, ka vienalga precēs Leandro, jo ir stingri apņēmusies!!!! (Bravo, Sole!!!! :D )

Tad ir Doka saruna ar Huliju. Viņš grib, lai viņa jau rīt brauc uz Meridu uz pārbaudēm. Gabriels arī saka, ka ja vajag, tad jābrauc. Hulija negrib, bet tomēr piekrīt. Bet ir skaidri jūtams, ka Doks tikai grib dabūt Huliju prom no Ga, jo ir nolēmis rīkoties Nadjas ieteikuma iespaidā!!!!!

Tad ir jau nākošā diena. Hu zvana Auklei un saka, ka brauc uz Meridu uz pārbaudēm.

Leandro atnāk pie Soles, bet grib parunāt ar Hulio. Atnāk Hulio un aicina viņu parunāt divatā kabinetā. Leandro burtiski izlūdzas, lai ļauj tikties ar meitu. :heart: Viņi pagaidām neprecēsies, līdz Sole nebūs pilnīgi pārliecināta. Hulio beigās dod atļauju!!!!!

Bārā Ramons smejas par Alv neizdevušos plānu. Alv saprot, ka Lusero ir izpļāpājusies. Ram saka, lai nedara pāri Lusero, bet arī grib tikt pie mantojuma daļas...

Tad ir neliela Soles un Leandro aina. Abi laimīgi!!!! :heart:

Doks tikmēr Meridā izmeklē Huliju.

Pa to laiku Alv atnāk mājā un sit Lus, ka tā izpļāpājusies. Ienāk Kamilo un ierauga. Draud Alv ar pistoli un padzen no sava rančo. Pa to laiku Aukle stāsts Hulio, ka Hulija devusies uz Meridu uz pārbaudēm un Hulio ir uztraucies.

Tad ir Lusero saruna ar tēvu. Tēvs saka, ka ja viņa sekos Alv, tad viņa un viņas bērns priekš viņa ir miruši. Lusero aiziet raudot.

Alv atvelkas uz tēva mājām. Kasandra ir dusmīga. Bet Alv ir vienalga. Bērnu viņam vairāk nevajag.

Doks grib, lai Hulija paliek pa nakti Meridā. Hūlija negrib, bet beigās piekrīt.

Lusero atnāk uz Montaņjo rančo. Sole viņu mierina. Atnāk Kasandra un aizved viņu uz Alv istabu, bet vispirms piesaka, lai Alv tik pamēģina Lusero dzīt ārā.

Nadja iepērkas un izvilina no Samuela stāstu par Matildi (Nadja saprot vai drīz sapratīs ar ko Kasandra Alvaro šantažē!!!)

Lusero ienāk Alv istabā, bet Alv sūta viņu prom. Šī raud un saka, ka tēvs vairs neņems viņu atpakaļ.

Doks aicina Huliju palikt pa nakti pie viņa. Tā būs ērtāk nekā viesnīcā un viņam ir brīva istaba. Viņa nepiekrīt. Bet viņš saka, ka nespēj viņu nemīlēt un metas klāt un sāk skūpstīt....

Tās nu tad arī ir tās nejaukās beigas!!!! Rīt Doks es ceru par šito norausies!!! :D

0

2

fosi loti labi saki stastit un ceru ta ari pabeigsi!!

0

3

Gaidu nobeigumu!

0

4

kurs zin riitienas seerijas saturu??

0

5

:P kitija neviens!! sanda llloottii labs atstastijums

0

6

Taa tik tureet!!!!! albalonga malacis!!!! :)

0

7

ANINA написал(а):

fosi loti labi saki stastit un ceru ta ari pabeigsi!!

inga написал(а):

Gaidu nobeigumu!

HuLiA написал(а):

sanda llloottii labs atstastijums

Paldies par labiem vārdiem - centos!!!!!!  :superman:   Tikko pierakstīju klāt trūkstošo daļu, tā, ka varat izlasīt līdz galam!!!! :yes: :D Žēl, ka te ik pa laikam ir problēmas ar mybb.ru serveri. Paldies dievam, tikko atkal aizgāja. Cerams mybb.ru admini būs beidzot salabojuši.

0

8

Jolanta написал(а):

Taa tik tureet!!!!! albalonga malacis!!!!

Paldies, Jolanta. Man tik šodien lieli pārdzīvojumi, ka forums negāja un tauta netika te iekšā. Nu cerams tagad būs labi. Lai gan ieliku to visu arī LNT lapā, ja nu kas, lai visi var izlasīt!!! :superman:

0

9

albalonga написал(а):

:D Žēl, ka te ik pa laikam ir problēmas ar mybb.ru serveri. Paldies dievam, tikko atkal aizgāja. Cerams mybb.ru admini būs beidzot salabojuši.

Подпись автора

Tiessam zzeel ka ccakareejas bet nu cerams ka vairaak nebuus trauceejumi!!!! ;)

0

10

albalonga написал(а):

Paldies, Jolanta. Man tik šodien lieli pārdzīvojumi, ka forums negāja un tauta netika te iekšā. Nu cerams tagad būs labi. Lai gan ieliku to visu arī LNT lapā, ja nu kas, lai visi var izlasīt!!! :superman:

Подпись автора

Es jau biju LNT un redzeeju malacis janu kas tad jau vismaz var tur ielikt atstaasiijumu gan jau viss buus ok!!!!;)

0

11

Albalonga, tu gan visu iztāstīji... tik gari tev iznāca... malacis!!! šodienas sērija nebija tik jauka ka parasti.. :( jo gandrīz nebija ainas ar Hūliju un Gabrielu... bet beigās Dakterītis paņēma un noskūpstīja Hūliju, vispār, ja skatoties no viņa redzes punkta un to ko viņam Nadja sastāstīja, viņš ir malacis, ka beidzot saņēmās. bet Hūlija ir malacis, ka nepieņēma tādu piedāvājumu, ka palikt Sebastjana mājā... iedomājos kā Gabriels reaģētu uz to... :D

Отредактировано Julia (13.02.2007 20:18)

0

12

Julia написал(а):

Albalonga, tu gan visu iztāstīji... tik gari tev iznāca... malacis!!! šodienas sērija nebija tik jauka ka parasti.. :( jo gandrīz nebija ainas ar Hūliju un Gabrielu... bet beigās Dakterītis paņēma un noskūpstīja Hūliju, vispār, ja skatoties no viņa redzes punkta un to ko viņam Nadja sastāstīja, viņš ir malacis, ka beidzot saņēmās. bet Hūlija ir malacis, ka nepieņēma tādu piedāvājumu, ka palikt Sebastjana mājā... iedomājos kā Gabriels reaģētu uz to... :D

Jaa es tev piekriitu Julia par ssodienas seeriju!!!! :)

0

13

Jolanta написал(а):

Jaa es tev piekriitu Julia par ssodienas seeriju!!!!

Man no šodienas sērijas tik Sole un Leandro patika!!!!! Man patīk, ka tas lempis par spīti visam viņu tā mīl!!!! Tas ir mīļi!!!!!!!! :D

0

14

albalonga написал(а):

Man no šodienas sērijas tik Sole un Leandro patika!!!!! Man patīk, ka tas lempis par spīti visam viņu tā mīl!!!! Tas ir mīļi!!!!!!!!

lempis. :D :D
Nu jā Sole&Leandro vienīgie tādi interesanti šodien.
Protams arī mini HuGa aina nebija slikta. :)
Bet vislabāk man patika kā Hul&Gab izlidināja Kasandru no bērna istabas. Abi kā tādi lauvas metās šai virsū. :D

0

15

missy написал(а):

Bet vislabāk man patika kā Hul&Gab izlidināja Kasandru no bērna istabas. Abi kā tādi lauvas metās šai virsū.

Jā,šis moments bija dikti labs!!! Vēl arī Eva ar skolotāju iepriecināja!!!!!!!!!! :heart:  :D

0

16

albalonga написал(а):

Jā,šis moments bija dikti labs!!! Vēl arī Eva ar skolotāju iepriecināja!!!!!!!!!!

Un Kasandra skrēja pie Hulio bimbādama... Kā mani kaitina, ka viņa tā dara! :D Viņai vienkārši nepiestāv raudāt! :D

Interesantas tās Evas&Skolotāja attiecības. Itkā jau viss jauki, bet liekas tā oficiāli. :D

Ak jā, aizmirsu Tevi uzslavēt, albalonga par lielisko aprakstu. Viss līdz pēdējam sīkumam. ;)

0

17

Paldies albalonga, es jau tavu atstaastiijumu izlasiiiju wwwlnt.lv ! Un pateicoties Juliai arii kaut ko redzeeju ;)

0

18

Ilze написал(а):

Interesantas tās Evas&Skolotāja attiecības. Itkā jau viss jauki, bet liekas tā oficiāli.

Jā, tādas savādas un komiskas, bet tieši tāpēc viņus dievinu!!!!!!!!! :D

missy написал(а):

Ak jā, aizmirsu Tevi uzslavēt, albalonga par lielisko aprakstu. Viss līdz pēdējam sīkumam.

Ilze написал(а):

Paldies albalonga, es jau tavu atstaastiijumu izlasiiiju wwwlnt.lv !

Paldies par uzslavām, jūtos glaimota. Visu dienu tikai mybb.ru servera problēmas man sabojāja. Šausmīgi nepatīk, kad nevaru tikt forumā un parunāt ar jums visiem - telenoveļu draugiem!!!! :(

0

19

albalonga написал(а):

Paldies par uzslavām, jūtos glaimota. Visu dienu tikai mybb.ru servera problēmas man sabojāja. Šausmīgi nepatīk, kad nevaru tikt forumā un parunāt ar jums visiem - telenoveļu draugiem!!!!

Jaa, es arii meeginaaju ieiet sheit vairaakas reizes , un biju apbeedinaata, ka nevaru ar jums parunaat :(

0

20

Bet nu viss kaartiibaa un sarunas var raisiities!!!! :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 13. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts