TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 22. - 25. sērija (UgunsGrēks)


22. - 25. sērija (UgunsGrēks)

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

20. aprīlī

22. sērija

Rasma nespēj noticēt, ka ērzelis Lāgerfelds ir nogalināts, viņai rodas aizdomas, ka to ir izdarījusi Līga. Elza ir histērijā, ka nogalinājusi Leonu. Oto cenšas nomierināt Elzu un izdomāt rīcības plānu. Helēna pasaka Aivaram, ka ir gatava atteikties no salona īres līguma un pieņemt kompensāciju. Aleksis uzskata, ka Līga nav vainīga zirga nāvē. Milda ierodas pie Elzas un ierauga viņu un Oto, kas gatavojas noslēpt Leona līķi.

0

2

GaBy написал(а):

Rasma nespēj noticēt, ka ērzelis Lāgerfelds ir nogalināts, viņai rodas aizdomas, ka to ir izdarījusi Līga.

Man gan sērijas beigās krita aizdomās, ka to izdarīja Aleksis.. :no:

GaBy написал(а):

Helēna pasaka Aivaram, ka ir gatava atteikties no salona īres līguma un pieņemt kompensāciju.

Nu tad beidzot šī ko prātīgu izdara! :D

GaBy написал(а):

Milda ierodas pie Elzas un ierauga viņu un Oto, kas gatavojas noslēpt Leona līķi.

Njā, nabaga Milda! :( Tas Oto nu gan māk iziet no situācijas, bet vismaz Leonam vairs nebūs jāskaidro, kapēc viņš pameta Elzu. :) Un ceru, ka pēc Leona atgūšanās Milda izstāstīs Leonam kas noticis bija, kamēr viņš gulēja..
Patika Zentas un Rasmas kļičkas - Rasmiš un Zentiš.. :D:D:D

0

3

GaBy написал(а):

pēc Leona atgūšanās Milda izstāstīs Leonam kas noticis bija, kamēr viņš gulēja..
Patika Zentas un Rasmas kļičkas - Rasmiš un Zentiš..

jā man prieks ka Milda neizgāja pa durvīm,bet uzreiz uzzināja kas par lietu.. Jā tie Rasmiš un Zentiš,tas bija labs.. :D

GaBy написал(а):

Nu tad beidzot šī ko prātīgu izdara!

:D man patīk kā viņa saka kampensaciiju.. :D

0

4

Man arī nebūtu nekāds pārsteigums,ka Aleksis būtu nogalinājis Lāgerfeldu,bet vēl vairāk,ja viņš būtu vistiešākajā veidā saistīts ar Blumberga mistisko pazušanu.Protams,ka viņam ir iemesls slēpties,bet tajā pašā laikā,tūlīt pēc pazušanas,uz skatuves uznāk Aleksis viesnīcas pārvaldnieka lomā,īpaši vēl ņemot vērā,ka viņam ir tik mīklaina pagātne un plāns piesavināties viesnīcu.

0

5

Adrianna написал(а):

man patīk kā viņa saka kampensaciiju..

Aha. :D Es tur pārrēkusies sēžu par to kā tā Helēna runā, bet tai aktrisei varen labi sanāk.. :D

Terēze написал(а):

Blumberga mistisko pazušanu.

Ev, tas arī ir iesējams.. o.O

Terēze написал(а):

Protams,ka viņam ir iemesls slēpties,bet tajā pašā laikā,tūlīt pēc pazušanas,uz skatuves uznāk Aleksis viesnīcas pārvaldnieka lomā,īpaši vēl ņemot vērā,ka viņam ir tik mīklaina pagātne un plāns piesavināties viesnīcu.

Jāāāām tur kaut kas nav tīrs.. :no:

0

6

21. aprīlī

23. sērija

Miervaldis uzzina, ka Leons atrodas slimnīcā ar galvas traumu. Milda šaubās, vai darījusi pareizi, par notikušo neziņojot policijai. Gunārs aizliedz Ritai turpmāk strādāt „Stabulītēs”. Aleksis lūdz Līgu patrenēties Martas paraksta viltošanā. Elza ierodas pie Mildas, lai lūgtu piedošanu. Marta pieķer Aleksi rakājamies pa viesnīcas dokumentiem. Milda apsola Martai, ka informēs viņu par Leona veselības stāvokli. Elza gatavojas iet uz policiju un visā atzīties.

0

7

GaBy написал(а):

Milda šaubās, vai darījusi pareizi, par notikušo neziņojot policijai.

Vajadzēja ziņot, tad Elza un Oto citu dziesmu dziedātu. :P

GaBy написал(а):

Gunārs aizliedz Ritai turpmāk strādāt „Stabulītēs”.

Gunča pa daudz sacerējies, ka ieņems pārvaldnieka vietu. :D

GaBy написал(а):

Aleksis lūdz Līgu patrenēties Martas paraksta viltošanā.

Man juška, ka Aleksis Līgu izmantos, lai panāktu savu un beigās ieslodzīs atpakaļ cietumā vai nomušīs! o.O Kaut kas tur notiks..

GaBy написал(а):

Milda apsola Martai, ka informēs viņu par Leona veselības stāvokli.

Aww, tik jauki, ka Marta uztraucas, kaut vai Ieviņas dēļ, bet skaidri redzams, ka pati gatava mesties uz slimnīcu pie Ļoņčika. ^^
Njā, Rasmišam nu galīgi neveicas! :no:

0

8

GaBy написал(а):

Aha.  Es tur pārrēkusies sēžu par to kā tā Helēna runā, bet tai aktrisei varen labi sanāk..

Helēna(Zane Daudziņa) vispār ir unikāla.. :D viņa pati ir dzīvē bieži saskārusies ar krievietēm,ko var labi redzēt... :D

GaBy написал(а):

Jāāāām tur kaut kas nav tīrs..

briest kkas pavisam interesants.. :)

GaBy написал(а):

Man juška, ka Aleksis Līgu izmantos, lai panāktu savu un beigās ieslodzīs atpakaļ cietumā vai nomušīs!  Kaut kas tur notiks..

ārprāts tik nepierasti,ka Līga tēlo psihopāti.. :D pēc visa tā ka viņa bija tīri sakarīga.. :) kkas nelāgs tur būs noteikti.. viņš jau būtībā mēģina viņu izmantot.. Tik vispār viņš labi tiek ārā no situācijām,piem.,kad Marta 'pieķēra viņu rakņājoties pa dokumentiem.. :)

GaBy написал(а):

Aww, tik jauki, ka Marta uztraucas, kaut vai Ieviņas dēļ, bet skaidri redzams, ka pati gatava mesties uz slimnīcu pie Ļoņčika

Tas jau nu noteikti.. :) līdz šim tā vienmēr ir bijis.. :)

0

9

Vai ievērojāt,ka Milda deva Martai mājienu,ka neiebilstu,ja viņa atjaunotu attiecības ar Leonu.Agrāk Milda netikai nebūtu apsolījusi informēt Martu par Leona veselības stāvokli,bet pat neiedomātos pasveicināt krustdēlu no Martas.

0

10

Terēze написал(а):

Vai ievērojāt,ka Milda deva Martai mājienu,ka neiebilstu,ja viņa atjaunotu attiecības ar Leonu.

Kaut ko tādu manīju. :) Nu man jau prieks, ka Mildai nav vairs tāda attieksme pret Martu, jo cik noprotu, tad iepriekš viņa viņu ienīda. :)

0

11

Terēze написал(а):

Vai ievērojāt,ka Milda deva Martai mājienu,ka neiebilstu,ja viņa atjaunotu attiecības ar Leonu.Agrāk Milda netikai nebūtu apsolījusi informēt Martu par Leona veselības stāvokli,bet pat neiedomātos pasveicināt krustdēlu no Martas.

GaBy написал(а):

Kaut ko tādu manīju.  Nu man jau prieks, ka Mildai nav vairs tāda attieksme pret Martu, jo cik noprotu, tad iepriekš viņa viņu ienīda.

jāa,starpcitu.. :) par to arī prieks... :) Nu pirms Leonam ar Martu sākās nopietnas attiecības Milda bija par viņu attiecībām,bet tiklīdz sākās visādi pārpratumi sakarā ar Edgaru,Līgu un par to kurš ir īstais Ieviņas tētis.. tad tur gāja vaļā,kas Mildai nepatika.. :) Milda jau par to,lai Ļeons būtu laimīgs.. :)

0

12

22. aprīlī

24. sērija

Oto tiekas ar Aleksi un uzzina, ka Elzai nekas nedraud, pat ja viņa pati aizies uz policiju. Gunārs nolemj atjaunot veco biznesu – nelegāla alkohola tirgošanu. Marta atzīstas Elzai, ka mīl Leonu, bet viņa netaisās iejaukties Elzas un Leona ģimenes dzīvē. Helēna uzzina, ka Līga ir iznākusi no slimnīcas, un ierodas apciemot draudzeni. Marta sasauc viesnīcas darbinieku sapulci. Visi viesnīcā strādājošie ir nepatīkami pārsteigti, ka viesnīcai būs jauns pārvaldnieks un tas būs Aleksis.

0

13

GaBy написал(а):

Oto tiekas ar Aleksi un uzzina, ka Elzai nekas nedraud, pat ja viņa pati aizies uz policiju.

'Viņu jau sen tārpiņi nograuzuši..':D Tas Oto mani fascinē ar katru sēriju arvien vairāk.. :D

GaBy написал(а):

Gunārs nolemj atjaunot veco biznesu – nelegāla alkohola tirgošanu.

Gunārs ir baigais maita, iedomājas no sevis nez kādu pārvaldnieku.. :no: Iedomīgs mazliet.. Žēl Ritas..

GaBy написал(а):

Helēna uzzina, ka Līga ir iznākusi no slimnīcas, un ierodas apciemot draudzeni.

'Shit, kur es atkal iekāpu..?' :rofl: Helēna forša.. :D Nu dien. :D

GaBy написал(а):

Visi viesnīcā strādājošie ir nepatīkami pārsteigti, ka viesnīcai būs jauns pārvaldnieks un tas būs Aleksis.

Gunča jau iedomājās, ka nosauks viņa vārdu, bet še tev! :P :D Palika ar muti vaļā. :D

0

14

GaBy написал(а):

'Shit, kur es atkal iekāpu..?'  Helēna forša..  Nu dien.

O, jā! Un Līga: "Tas tiešām bija shit!" :D

0

15

Norkys написал(а):

O, jā! Un Līga: "Tas tiešām bija shit!"

:rofl:

0

16

Attiecībā uz Gunāru jāatcerais vecais teiciens,ka nevajag teikt hop,kamēr nav pārlekts pāri grāvim.Bet tajā pašā laikā,muļķīgi,ka Aivars deva viņam veltīgas cerības,tādēļ tik ilgi Gunārs vēlamo uzdeva par esošo,proti jau uzskatīja sevi par pārvaldnieku.Labi,ka vēl nenostādīja sevi vēl muļķīgākā situācijā,tūlīt pēc Martas paziņojuma,skaļi nepasakot,ka jaunais pārvaldnieks ir viņš.Jo liekas,ka pārējie darbinieki neievēroja Gunāra un Ritas uzspēlēti pašapzinīgo grozīšanos visu priekšā.

0

17

23. aprīlī

25. sērija

Gunārs dusmojas, ka jaunais pārvaldnieks Aleksis sāk ieviest savu kārtību, un ved prom no viesnīcas nelegālo alkoholu. Līga atrāda Aleksim, kā viņai izdevies viltot Martas parakstu. Aivars ierauga, kā Oto spēlē šahu ar Miervaldi, un ierosina Oto vienu partiju uzspēlēt ar viņu. No slimnīcas atgriežas Silvija. Aleksis atklāj Līgai plānu, kā domā atgūt Pētersonu viesnīcu. Marta piedāvā Silvijai darbu viesnīcā.

0

18

GaBy написал(а):

Gunārs dusmojas, ka jaunais pārvaldnieks Aleksis sāk ieviest savu kārtību, un ved prom no viesnīcas nelegālo alkoholu.

Interesanti iznāt, par ko viņš dusmojas.. :D Nelegālais alkohols.. Hmm, vai tad tas ir normāli, bet nu jā, pašam peļņa zūd. :D

GaBy написал(а):

Aivars ierauga, kā Oto spēlē šahu ar Miervaldi, un ierosina Oto vienu partiju uzspēlēt ar viņu.

Prieks, ka Oto ir sācis mainīt savu attieksmi pret Aivaru un nav vairs tas bravūrīgais čalis.. :) ^^ Gan jau, ka šie abi izlīgs! ^^

GaBy написал(а):

No slimnīcas atgriežas Silvija.

Un tā Zentas piezīme.. :no: Nu vēl stulbāks cilvēks nemēdz būt.. :no:

GaBy написал(а):

Aleksis atklāj Līgai plānu, kā domā atgūt Pētersonu viesnīcu.

Prieks, ka Līga vismaz savā veidā pasaudzē Martu un aizliedz Aleksim Martai barot narkotikas. :)

0

19

Zenta nodemonstrēja "izcilu"netaktiskuma paraugstundu,izteikdamās par Silvijas apdegumiem,tāda nesmalkjūtība pat no vulgārās Zentas puses ,bija negaidīta.Vai tiešām Aleksis domā,ka fiziski un garīgi veselu cilvēku,kā šinī gadījumā Martu var uzdot par narkomānu?Jebkurš ārsts veicot Martai analīzes,taču saprastu,ka viņa nav narkomāne.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 22. - 25. sērija (UgunsGrēks)