TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » People en Espanol - 30 neaizmirstamie telenoveļu pāri


People en Espanol - 30 neaizmirstamie telenoveļu pāri

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Nu diezgan sviestaini un neiedziļinājos, pēc kādiem kritērijiem tops veidots, bet var palūkot un visādām vecām novelēm bildes redzēt.

http://www.peopleenespanol.com/pespanol … 49,00.html

0

2

bet ir Edīte un Eduardo ^^

0

3

Edīte un Meiers?
Simarro un... Favela???? o.O
Thalia un... Capetillo??? Marimar?
aaaaa, wīīī, bet ir Colunga un Lucero!! Nu vismaaaaz!! Es gan vēl pastrīdētos Colunga ar ko ir vis unolvidable, bet nu.. vismaz ir viņš! :D
uuu,, Rubi... :O
aaaw, un Spanika un Kolunga! :love:
Un Thalia un Colunga!!! aaak, man sāk patikt šis tops! :D
Aaaaa, un Adela Noriega un Colunga! :love: es jau domāju, vai tiešām viņu nebūs!!!
aaaaiii, un La madrastra :love: ak, kādas atmiņas.. kur tie laiki!
nu par Edīti un Palomo neizteikšos, jo neesmu vēl redzējusi seriālu. ^^

0

4

Paloma написал(а):

nu par Edīti un Palomo neizteikšos, jo neesmu vēl redzējusi seriālu.

nu vot tad beidzot noskaties!!!!!

0

5

Paloma написал(а):

Edīte un Meiers?

seriālu gan neredzēju, bet galīgi neiedomājos viņus kā neaizmirstamo pāri..

Paloma написал(а):

Simarro un... Favela????

par šiem gan ticu, ka varēja ielikt šajā topā :P Viņi kā pāris man šķiet labi sader.. nu Simarro ar Dannu vai Lori gan vēl labāk izskatās..bet nu labi..

Paloma написал(а):

Thalia un... Capetillo??? Marimar?

šis man arī likās jocīgs :D
BÁRBARA MORI Y EDUARDO SANTAMARINA - seriāls man ļoti patika..bet ..viņos , manuprāt, neija nekā tāda - tādu attiecību nemaz nebija, lai iekļūtu topā
LUCERO Y FERNANDO COLUNGA, GABRIELA SPANIC Y FERNANDO COLUNGA, THALÍA Y FERNANDO COLUNGA, ADELA NORIEGA Y FERNANDO COLUNGA  - :D :D :D Kolunga rada neaizmirstamus pārus :D bet nevaru nepiekrist..īpaši jau par Amor real - šis jau nu noteikti!
VICTORIA RUFFO Y CÉSAR ÉVORA - mm..forši :) šis jau arī tāds stiprs un lielisks seriāls! un perfekts pāris viņi kopā  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » People en Espanol - 30 neaizmirstamie telenoveļu pāri