TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 26. - 29. sērija (UgunsGrēks)


26. - 29. sērija (UgunsGrēks)

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

27. aprīlī

26. sērija

Aleksis cenšas noskaidrot, uz kādiem nosacījumiem Aivars uzdāvinājis Martai viesnīcu. Zenta uzzina, ka Silvija tagad strādās veļasmazgātuvē viņas vietā. Leons atgriežas no slimnīcas. Rihards pēc šķiršanās no Martas izgāž savu slikto garastāvokli uz Gunāru. Jevgēņija pārdzīvo, ka Vadims viņu padzinis no savām mājām. Leons uzzina, ka Elza un Oto bija gatavi noslēpt viņa līķi, lai izvairītos no soda par slepkavību.

0

2

28. aprīlī

27. sērija

Aivaram rodas plāns kopā ar Ieviņu aizbraukt uz Angliju, lai Rihardam būtu iespēja atjaunot attiecības ar Martu. Kristaps un Evelīna ierodas viesnīcā uz slepenu randiņu. No Norvēģijas atgriežas Ivo un apgalvo Gunāram, ka Evelīnas romāns ar Kristapu sen beidzies. Oto cenšas attaisnot Elzu Leona acīs. Elza satiekas stallī ar Līgu un uzzina, ka Līgai kādreiz ir bijušas attiecības ar Leonu. Ivo ierauga Evelīnu kopā ar Kristapu.

0

3

GaBy написал(а):

Aivaram rodas plāns kopā ar Ieviņu aizbraukt uz Angliju, lai Rihardam būtu iespēja atjaunot attiecības ar Martu.

'Es jau negribu jaukties jūsu attiecībās..' <- Nu tad nejaucies un ļauj šiem pašiem izlemt kas un kā. :P :D

GaBy написал(а):

Kristaps un Evelīna ierodas viesnīcā uz slepenu randiņu.

Vauč, vēl jauniņie.. :)

GaBy написал(а):

No Norvēģijas atgriežas Ivo

Un es jau cerēju, ka šis vairs neuzradīsies.. :D Vismaz nav vairs spēlmanis ar sasaitētām rokām.. :D

GaBy написал(а):

apgalvo Gunāram, ka Evelīnas romāns ar Kristapu sen beidzies.

Jā, jā, domā vien tālāk tā. :D Kamēr tie 2 aptin tevi ap pirkstu! :P :D

GaBy написал(а):

Oto cenšas attaisnot Elzu Leona acīs.

o.O Šis nu gan dod! Viņš sāk mainīties vai? Ar Aivaru normāli runā, ar Leonu arī.. o.O

GaBy написал(а):

Elza satiekas stallī ar Līgu un uzzina, ka Līgai kādreiz ir bijušas attiecības ar Leonu.

Njā.. :D Nabadzīte Elziņa. :D

GaBy написал(а):

Ivo ierauga Evelīnu kopā ar Kristapu.

Tu vairs neesi man sieva. Tu vairs neesi mans dēls! :D

0

4

Mildai vajadzēja domāt,ko runā,kad Silvijai pateica,ka abas ar Martu sameklējušas viņai darbu.Gandrīz vai likās,ka Silvija būtu gatava atteikties no darba Zentai par labu,tiesa pagaidām grūti pateikt kāda iemesla dēļ,vai aizskartas patmīlības dēļ,vai arī uzķērās uz Zentas vaimanām par saviem "bārenīšiem".Runājot par Zentu,viņa tiešām spļauj Dievam acīs,spekulējot ar citu līdzcietību bērnu dēļ,jo darbs viņai ir un badā nav jāmirst,kā to pati apgalvo.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 26. - 29. sērija (UgunsGrēks)