TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » TV3 ir ieradies «Detektīvs Krūzs»


TV3 ir ieradies «Detektīvs Krūzs»

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Maijā, TV3 skatītājus sasniegs kāds neparasts un šarmants vīrietis – bijis detektīvs, kurš pavadījis cietuma ieslodzījumā ilgus gadus, bet vēlāk atklājies, ka bijis nepatiesi apsūdzēts. Valsts instances, lai labotu kļūdu, detektīvam piešķir 50 miljonu dolāru kompensāciju, kas nodrošina iespēju atgriezties savā darbā un neuzpērkami tajā vadīt savas dienas. Šo neparasto tikšanos jūs negribēsiet nokavēt – «Detektīvs Krūzs» no 12.maija, ik otrdienu 21.00, informē TV3 pārstāve Marta Zandersone.

http://www.imdb.com/title/tt0874936/

Detektīvs Krūzs ir izgājis cauri elles ugunīm un pārbaudījumiem, kas aizsākušies līdz ar apsūdzību trīskārtējā slepkavībā, kurā nežēlīgi nogalināts Krūza draugs, viņa sieva un dēls. Šī nozieguma dēļ viņam tiek piespriests mūža ieslodzījums, līdz ar to viņš zaudē darbu, no viņa novēršas sieva un draugi, tiek zaudēta jelkāda saikne ar ārpasauli. Pasaule viņu atzīst par vainīgu un uzgriež savu auksto muguru. Cietumā dzīve ir skarba, lai neteiktu vairāk, jo nebrīvē valda citi likumi un tur kārtības sargi netiek turēti cieņā (bieža un nežēlīga iekaustīšana ir norma).

Pēc šī notikuma un zaudējumiem seko brīvība, ko detektīvs izcīna, neatlaidīgi atspēkojot pret pašu vērsto apsūdzību un pierādot, ka nav vainīgs. Šī cīņa gan prasa divpadsmit garus gadus.. Tajos domu skaidrībai un neatlaidībai viņam palīdz Dzen filozofija, veselīgs uzturs un pilnīga apsēstība ar īsto vainīgo atmaskošanu – tam pat ir atvēlēta vesela siena ar smalkām shēmām.

Lai valsts jel kā kompensētu šo kļūdu, detektīvam tiek piešķirts paprāvs mierinājums - 50 miljonu dolāru, un viņš atgriežas vecajā darbā. Šobrīd Detektīvs Krūzs ir neuzpērkams, jo nauda viņu vairs neinteresē, viņš strādā ierindas darbu un dara to pēc labākās sirdsapziņas, ikdienā vizinās dārgā auto, jo tā ir viņa vājība, kuru var atļauties. Nu detektīvs var mēģināt kā labot, vai pareizāk teikt - radīt no jauna, savu dzīvi un jaundibināt attiecības ar draugiem un cilvēkiem, ko mīlējis. Bet paralēli visam viņa prātu nodarbina jautājums - kurš vainojams nežēlīgajā noziegumā, un, kurš viņu iesēdināja aiz restēm uz tik ilgiem gadiem?

Seriālā «Detektīvs Krūzs» galveno varoni atveido Demians Luiss (Damian Lewis) un tas 2008.gadā ieguvis AFI balvu nominācijā Labākais televīzijas seriāls. Par veidotāju veikumu jau pavisam drīz varēsiet pārliecināties paši.

«Detektīvs Krūzs» jau no 12.maija, ik otrdienu 21.00 TV3.

0

2

Ja godīgi, tad reklāma mani piesaistīja :)

0

3

nu esu dzirdējusi reāli labas atsauksmes, bet diemžēl seriāls pēc divām veiksmīgām sezonām ir slēgts. Bet nu divu sezonu sērijas redzēsim, bet droši vien atkal otro sezonu pēc kaut kāda starplaika, kā parasti TV 3 kavējas. Nu es noteikti skatīšos. Žēl, ka mans dievinātais Šārks beidzas un arī ir slēgts un vairāk sēriju nebūs. Jokaini, ka tik daudz labus un ar labiem reitingiem seriālus slēdz. Nu vismaz droši zināms, ka Supernatural nākamgad 5.sezona būs un tā būs pēdējā, jo seriāla autos Ēriks Kripke jau sen paziņoja, ka viņš jau no sākuma izdomājis sižetu piecām sezonām un vairāk sižeta nav. Lai arī skumšu, kad beigsies, tomēr negribu arī lai velk garumā un bojā.

0

4

lai ierodas, es negaidīšu...

0

5

hahaha, baigā.
A es noskatījos Šārka pēdējo sēriju un saskumu - žēl, ka beigas, bet tās bija lieliskas.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » TV3 ir ieradies «Detektīvs Krūzs»