TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Meksikas «ziepju operās» aizliedz skūpstīties


Meksikas «ziepju operās» aizliedz skūpstīties

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

TV kanālu «Televisa» un «TV Azteca» producenti nolēmuši izgriezt scenārijā iepriekš paredzētos skūpstus, lai neriskētu ar aktieru veselību. Tas tiek darīts cūku gripas uzliesmojuma dēļ, vēsta topnews.ru.

Lai nebūtu jāpārtrauc filmēšana, no scenārija pazudīs skūpstu ainas un scenāristiem vajadzēs meklēt jaunus veidus, kā likt seriāla varoņiem izrādīt savas kaislīgās emocijas.

Līdzīgus mērus gatavojas pieņemt arī realitātes šovu veidotāji.

0

2

Oho!!! ņemot vērā to gripu, tad tas ir labi, bet bet...seriāls tik daudz zaudēs no tāa :O :S

0

3

Tas ko nozīmē, ka Mariana un Ricardo VAQ vairs neskūpstīsies?  o.O  Nē, tad es neskatīšos. Tā jau tagad pārāk ilgi ievilcies periods, kad viņš domā, ka viņa ir viņa pusmāsa. Bē,,,

0

4

Vai tiešām Meksikā domā,ka skūpstīšanās,kaut vai tikai inscenēta kameru priekšā,ir vienīgais veids ,kā inficēties ar Cūku gripu?Ja nesaslims skūpstoties,saslims citādā veidā.Ja no seriāliem izņems mīlas ainas,šajā konkrētajā gadījumā,skūpstīšanos,kas taču ir viena no svarīgākajām mīlestības izpausmēm,tad taču seriāli zaudē ticamību,it sevišķi ja abi galvenie varoņi ir mīlētāji.

0

5

o.O neko sev....
bet tas ir.. šausmīgi! Nē, nu protams var jau saprast iemeslus utt., bet nu.. nu... euuuu. Un - vai tad tā tiešām var inficēties? Akkk..
Bet seriāli tiešām daudz zaudē no tā...

0

6

Mmm... informācija ir diezgan veca (manuprāt), jo paradījas krievu inetā 30. aprīlī. Es dzirdēju ziņās, ka Meksikā vairs nav tik traki. Protams, cilvēki vēl slimo, taču mazāk... Man liekas, ka drīz producenti atgriezīs telenovelēs skūpstu ainas...  :)

0

7

nu jā - publicēta 30.aprīlī, bet nu es apollo pamanīju šito ziņu tik šodien... :D  Un Galvenais Nicandro Diaz tur ir izteicies - hahaha MEPS jau tā skūpstu maz bijis, kur nu vēl mazāk...

0

8

fuj, ta jau labāk pārtraukt filmēšanu :D

0

9

angelina написал(а):

fuj, ta jau labāk pārtraukt filmēšanu

tik tiešāām...bet ko tad darīt visiem šiem cilvēkiem, lai naudu pelnītu ? :D

0

10

Wow..  o.O  Es šokā... Telenoveles bez skūpstiem.. Pff..  %-)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Meksikas «ziepju operās» aizliedz skūpstīties