TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Telenovelei "Viktorija" lieliski reitingi daudzās valstīs


Telenovelei "Viktorija" lieliski reitingi daudzās valstīs

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

http://telemundonovelas.files.wordpress.com/2009/05/victoria_003.png

Martā saka rādīt Urugvajā un kļuva par visvairāk skatīto programmu tv. Vēl ļoti labi reitingi México, España, Panamá, Guatemala, Ecuador, República Dominicana y Costa Rica. Pie mums kā zināms tūlīt jau beigsies un diez vai bija īpaši labi reitingi, ņemot vērā raidlaiku.

0

2

Nu raidlaiks jau pie mums vnk fantastisks. :mad:  es pat tajās dienās, kad esmu mājās, nespēju piespist sevi tik agri celties!

Bet seriāls labs. ^^ bez īpašām intrigām un kaislībām, bet man kkā ļoti patika, tā ka nešaubos par reitingiem! :D

Un kur nu vēl maratonnakts ar alby... :D

0

3

Jauki, prieks par šo seriālu :) Man jau pirmā puse arī ļoti patika un intriģēja  :love:  Bet šo otro pusi atklāti sakot man kaut kā diezgan garlaicīgi bij skatoties, tajās dienās, kad bija sanācis to darīt.. Bet tāpat manā skatīto seriālu sarakstā šis ir viens no seriāliem, kurš man licies diezgan oriģināls :)

0

4

Mjam,nu man visu seriālu bija diegzan interesanti. :) Nu, šis nav seriāls, kurā tur 100x apmirsti skatoties, bet man patika ar savu vienkāršību un kkādu dabiskumu :) Varēju skatīties un skatīties vienu sēriju pēc otras :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Telenovelei "Viktorija" lieliski reitingi daudzās valstīs