TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Eirovīzija 2009


Eirovīzija 2009

Сообщений 1 страница 20 из 62

1

Nu ko - pirmais pusfināls beidzies. Jāsaka, ka krievi visu taisa ar vērienu. Un jāsaka, ka tomēr padomju gars Krievijā mājo joprojām - sagaidot Eirovīzijas ārzemju viesus, bomžus un ielasmeitas no Maskavas neizveda, kā pirms pārdemit gadiem Olimpiādes laikā, tomēr klejojošos kaķus un suņus izšāva. Jā, tieši tā - bija jānovāc visi no ielām, bet patversmēs vietu pietrūkst, tā nu šāva vai spundēja daudzus kopā - tā nu daudzi bojā gāja. Smagi.
Bet nu par pašu pasākumu. No 18 pirmā pusfināla dziesmām es atzīmēju 9, kuras es liktu finālā. No tām deviņām, sešas arī iekļuva, tā ka mana gaume no Eiropas pārāk smagi neatšķiras. Lielākā škrobe, ka Baltkrievs netika, jo viņa dziesma man tīri labi patika, bet vissmagāk pārdzīvoju, ka Šveices Lovebug netika - nu reāli patīk man tas grunge stils, patīk tā grupa, bet jāatzīst, ka solistam balls bija ciet un mūzika brīžiem pārspēja balsi. Un tomēr - man reāli žēl.

Oki, ta nu gaidam 2.pusfinālu.

0

2

nu, es domāju, ka otrais pusfināls būs labāks, tur būs jaukais norvēģītis :D jābalso  :yep:

bet nu, man baigi patika Zviedrietes un Islandietes balss.

Отредактировано angelina (13.05.2009 08:16)

0

3

angelina написал(а):

Zviedrietes un Islandietes balss.

Nu tas gan - operdziedātajas. Un Islandietei tak laikam tas tur bij čells - par to viņai papiuldus plus punkti.

Ko vēl gribēju teikt - lieliska tā jaunā modernizētā sistema ar podziņu, nevis, ka aploksnes ver vaļā. Otrkārt - patika vakara vadītāji. Vadjanova man vienmēr patikusi. Kaut kad redzēju raidījumu par viņu, kā viņa no vienkāršas lauku meitenes par supermodeli kļuva un apprecēja angļu lordu zastinu Porteru un trīs bērnus dzemdēja, bet turpina strādāt. Un vīrs visur līdzi braukā, jo nestrādā, jo Porteri vienmēr bijuši bagāti un viņiem nav pierasts strādāt. Nu tāds reāls pelnrušķītes stāsts. Nu un Malahovs ļoti manai mammai patika.  :D

Foršs bija Tatu priekšnesums ar Aleksandra kori.  :D  Vispār labs. Un skatusve un viss noformējums satriecoši.

0

4

albalonga написал(а):

Foršs bija Tatu priekšnesums ar Aleksandra kori.

jā, man smiekli sanāca par šito :D "Not gonna get us" :D

0

5

Šovakar turēsim īkšķus par norvēģi  :flag: 
Es diemžēl pirmo pusfinālu neredzēju, tapē nevarēšu pakomentēt. Šovakar gan skatīšos!!! Man laikam šitais viens no pirmajiem gadiem, kad par Latviju pilnīgi vienalga ( Arnis Mednis jau bij pats par sevi saprotams ar sav "Too much" :D ) :sceptic:

0

6

ā, paskat, kāda viņam superīga balss :flirt: :
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IEQvT1mK1PQ[/youtube]

Kā es ceru, ka viņš uzvarēs :crazyfun:

0

7

ahhh, šitais norvēģītis  :love: es jau par viņu sabalsoju. tik forši paspēlēja, lociņam astri noplīsa, nu tas bija riktīgi!!!  :love:

vsp baigi daudzi šogad ņem dzīvos instrumentus.

0

8

Nu bāc, bet tik ilgi jāgaida bij, es jau domāju, vai ta nu tiešām netiks!! Šitāds pārbīlis :confused: Un Sakis ar tika  :blush: Es par norvēģi un Saki sabalsoju :D par norvēģi bišk vairāk gan :D

Par Latviju - atzīšos, ka man ir prieks, ka Busulis netika, nu nepatīk man viņš. Jau mammai pirms šī pusfināla teicu, ka smiešos, ja tiks lietuvieši un igauņi, bet latvieši nē... :D

0

9

a lietuvieši un igauņi tak jau daži netā pateica, ka šogad par Latviju nebalsos, jo dziesma krieviski. tā lūk. lai gan, patiesībā man žēl, daļa no dziesmām, kuras tika, galīgi nav foršas.

nu ko, tad es sestdien par Norvēģiju un Spāniju!!!

0

10

hahaha. Nu šovakar es izvelējos 8, kurus gribētu finālā un no tiem 8 seši tika. Hahaha. Tā ka ir ok. Un sorry, bet man tas grieķis nepatika. Viņš nebija manos 8. Arī busuļa tur nebija. Nu kā var tik drausmīgi bizot pakaļ kamerām. Ta var tikai nobiedēt skatītājus, nevis viņiem iepatikties.

Aizlasījos atkal grāmatu un būs smagi rīt piecelties. Tapēc gulēt jāiet. Ah, gaidu sestdienu, kad visas kopā skatīsimies.

0

11

to grieķi es pat neatceros :D

0

12

Nu es abos pusfinālos sastādīju savus top10, pirmajā tika 7, otrā 6. ^^
No pirmā man vislabāk patika Islandiete - kā no Karneolas viens pateica - ļoti palomīgi. :D ir radies jauns īpašības vārds. :D

Otrajā - beidzot dzirdēju/redzēju norvēģi, un sapratu, kāpēc visiem viņš tā patīk! :D Nemaz nebūtu žēl,ja uzvarētu! Un igauniete patika :) nu vsp kkā vieglāk bija to top izveidot kā pirmajā. Bet nu tur bija tā, ka kkas ir ok, kkas ne tik.

alby - nopietni tas par tiem suņiem un kaķiem??? :O

0

13

ak un jā... Man bija pilnīgi no emotions par Latviju, nemaz negaidīju, vai tā tiks, pat ne tīra patriotisma 'dēl. Un skatoties Blusuļa priekšnesumu, man grib'wejās zemē ielīst... tāds kauns bija. Un tik žēl Latvijas, ka tādu viņu redzēja Eiropa vakar. BRRR.

0

14

Paloma написал(а):

alby - nopietni tas par tiem suņiem un kaķiem???

Jā. Es netā esmu pierakstījusies vairākās lapās, kas organizē parakstu vākšanu dažādām petīcijām un man uz meilu nāk šādas lietas.

0

15

Uzstāšanās kārtība sestdien  :flag: :

01 Lithuania

02 Israel

03 France

04 Sweden

05 Croatia

06 Portugal

07 Iceland

08 Greece

09 Armenia

10 Russia

11 Azerbaijan

12 Bosnia & Herzegovina

13 Moldova

14 Malta

15 Estonia

16 Denmark

17 Germany

18 Turkey

19 Albania

20 Norway  :crazyfun:  :flag:  :cool:  :jumping:

21 Ukraine

22 Romania

23 United Kingdom

24 Finland

25 Spain

0

16

Mans Top 10 no fināla dziesmām  :music: :

1. Norvēģija
2. Grieķija
3. Somija
4. Malta
5. Lielbritānija
6. Islande
7. Krievija
8. Dānija
9. Portugāle
10. Azerbeidžāna

0

17

Nu man topa tāda vēl nav. Nu vienīgi Norvēģija laikam pirmajā vietā, Islande kaut kur augšā un viss.

0

18

ā man Norvēģija un Spānija pirmajā vietā, kaut kur tuvu  vēl islandiete. ā, un vēl Dum tek tek :D

0

19

Nu top10 es nesastādīšu :D bet nu jā, man arī augšā Norvēģija, Islande, protams Spānija :D igaunietei var pajust līdzi :) moš vēl kāds iekritīs vairāk atmiņā otrreiz redzot

0

20

man žēl, ka no 1. pusfināla baltkrievs netika, jo man viņš tīri labi patika. foršs bija vakar norvēģis un grieķis man arī patika. bet nepatika Ukraina.
ja godīgi busulis bija diezgan vienaldzīgs - man nebija pārāk svarīgi tiks vai netiks, jo tā liriskā dziesma nu reāli viss bija dīvaini. vienīgais tas napatīk ka finālā nevarēs redzēt Latvijas vārdu.

Отредактировано mmaarriiaa (16.05.2009 01:05)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Eirovīzija 2009