TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Eirovīzija 2009


Eirovīzija 2009

Сообщений 21 страница 40 из 62

21

mmaarriiaa написал(а):

napatīk ka finālā nevarēs redzēt Latvijas vārdu

arī fakts :D

0

22

bet nu... nu... A ko padarīt, ka viņš nebija pelnījis? Jā, gribas, lai Latvija ir finālā, bet ne jau ar kko tādu...

Un grieķis... ēm. :D paviānu riesta deja xD vienīgi "baltais zārks" viņam foršs bija :P

0

23

Ukraina un Griekija shokeeja gan ar to ko dariija uz skatuves,gan visaa citaa zinjaa,briinos,ka tika finaalaa.. Patika Norveegija,Igaunija,Spaanija,Sloveenija un Aizerbaidzhaana..,bet vispaar katru gadu arvien vairaak primitiivu dziesmu.. Turklaat vairs neskataas peec balss,bet,jo trakaak,jo labaaak.. Taaa pati Ukraina,man nav iebildumu  pret smukiem pusplikiem puishiem,bet nu sorry izskatiijaas,it kaa uz skatuves 3 min uzriikoja strip clubu ar m priekshgalaa.. nu tas manaa skatiiijumaa.. Ja peec balss jaaskataas tad jau bija jaatiek Polijai,bet kaa jau teicu,to vairs Eiroviizijaa nenem veeraa...

0

24

nu bet, šogad taču būs arī žūrija.

0

25

Adrianna написал(а):

Taaa pati Ukraina,man nav iebildumu  pret smukiem pusplikiem puishiem,bet nu sorry izskatiijaas,it kaa uz skatuves 3 min uzriikoja strip clubu ar m priekshgalaa.. nu tas manaa skatiiijumaa..

Par puišiem piekrītu, bet tā dziedātāja nu reāli atgādināja m***u , man dziesma arī viņas nepatika. Izskatījās, ka viņa sevi visiem piedāvā, nu galīgi prasti un sekli.

Adrianna написал(а):

Griekija shokeeja gan ar to ko dariija uz skatuves,gan visaa citaa zinjaa,briinos,ka tika finaalaa..

Grieķija man likās normāla. Kas tev īsti tur nepatika?

angelina написал(а):

nu bet, šogad taču būs arī žūrija.

Tas vismaz kaut drusciņ. Bet kā pierādījies visu vienmēr nosaka skatītāji.

0

26

mmaarriiaa написал(а):

Par puišiem piekrītu, bet tā dziedātāja nu reāli atgādināja m***u , man dziesma arī viņas nepatika. Izskatījās, ka viņa sevi visiem piedāvā, nu galīgi prasti un sekli.

kas to zin varbūt arī ir  kkur piestrādājusi :D :)  Dziesma tiešām nekāda vispār nesapratu dziesmas jēgu "my valentine" brrr tur jau citam nosaukumam būtu jābūt...

mmaarriiaa написал(а):

Grieķija man likās normāla. Kas tev īsti tur nepatika?

Es nez,kko ņēmās,lēkāja,kā sporta stundā un dziedāja vislaik vienus un tos pašus vārdus.. Uzskatu,ka dziesmai ir jābūt tādai,lai tad,kad viņa izskan sabiedrībā piem. radio vai pa tv,lai nebūtu tā ka gribās pārslēgt.. Es piemēram nespēju klausīties,kad kāds vislaik dzied " This is our night.................... cuz this is our night... man liekas tikpat sekli,nekā personīga pret viņu,vnk brīnos ka cilvēkiem patīk.. :) nu protams par gaumi nestrīdās,par gaumi kaujās.. :D :)

Отредактировано Adrianna (16.05.2009 14:03)

0

27

citēju: "Grieķija sita augstus, zilus viļņus". :D Un vispār... dejošana tam čalim zem visas kritikas, dziesma nu tāda īsti nekāda, bet vismaz tas "baltais zārks" kruts bija ^^

Ukraina... vsp no coments. Tik... tiešām prasti, nu pārāk jau nu... pārspīlēja.

0

28

Adrianna написал(а):

Es nez,kko ņēmās,lēkāja,kā sporta stundā un dziedāja vislaik vienus un tos pašus vārdus.. Uzskatu,ka dziesmai ir jābūt tādai,lai tad,kad viņa izskan sabiedrībā piem. radio vai pa tv,lai nebūtu tā ka gribās pārslēgt.. Es piemēram nespēju klausīties,kad kāds vislaik dzied " This is our night.................... cuz this is our night... man liekas tikpat sekli,nekā personīga pret viņu,vnk brīnos ka cilvēkiem patīk..  nu protams par gaumi nestrīdās,par gaumi kaujās..

Paloma написал(а):

bet vismaz tas "baltais zārks" kruts bija

Man tas zārks baigi patika. Nav jau jākaujas  :D
Man patika klips tai dziesmai. Bet nu likās viņš normāls. šeit gaumes nesakrīt, bet pārējā ziņā diezgan ļoti par konkursantiem piekrītu :)

Отредактировано mmaarriiaa (16.05.2009 20:30)

0

29

JĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ!!! WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:  :D  :D  :jumping:  :jumping:  :jumping:  :rofl:  :rofl:  :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:
I'M IN LOOOOVE WITH A FAIRYTAAAALLEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :love:  :love:  :love:  :love:

Отредактировано cravey (17.05.2009 01:18)

0

30

Jā, jā! Es pat balsoju! :D Atļauju trīs reizes minēt par ko... :D

0

31

urrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/7136563855dbe306cc380fe98f031b26.gif

0

32

hahaha... Esmu darbā un kaut kā galva sāp. Laikam par maz agavju tējas vakar izdzēru. Hahaha... Un es pat balsoju savu viešņu iepaidā. Es gaqn nobalsoju par veseliem trijiem.  :D Būs beidzot Pasaciņa jānovelk un mp3 jāiekačā un vēl pāris dziesmas no Jurovižina.

0

33

Jeeeeeeeeej, Jeeeeeeeeeeeeeeej Norvēģitis vinnēja - bučmullītis.
Es biju par viņu, es arī balsoju. Viņš bija tik mīļš
JJJJJjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :) :) :) :)

Отредактировано mmaarriiaa (17.05.2009 15:10)

0

34

Es ar par norvēģi kādas 6 reizes sazvanīju :D, 4 par Lielbritāniju :glasses:  un kādas 2 par Grieķiju :blush:  ;)

Visp, man šķiet, ka GB par vismaz pusi no punktiem var pateikties A.L.Webber! ;) Kauč gan dziesma tiešām laba :)

Отредактировано cravey (17.05.2009 15:17)

0

35

cravey написал(а):

Visp, man šķiet, ka GB par vismaz pusi no punktiem var pateikties A.L.Webber!  Kauč gan dziesma tiešām laba

Laba? Mēs migām ciet. Mūsu Eurovision kritiņu klubiņam vakar tā dziesma galīgi nepatika un mēs nesapratām, priekš kam vispār kāds vi';niem punktus dod... Mēs bijām par Islandi un vēl arī par Portugāli. Par Spāniju pārdzīvojām.

0

36

:D Kāda nu kuram tā gaume, galvenais, ka par norvēģi sakrīt :D

KAIFS :love:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fBFFlL58UTM[/youtube]

0

37

mmaarriiaa написал(а):

Jeeeeeeeeej, Jeeeeeeeeeeeeeeej Norvēģitis vinnēja - bučmullītis.
Es biju par viņu, es arī balsoju. Viņš bija tik mīļš
JJJJJjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej

cravey написал(а):

Kāda nu kuram tā gaume, galvenais, ka par norvēģi sakrīt

:D viņš ir līdzīgs manam brālēnam,tik Rybak ir daudz smukāks :D :) prieks ka vinnēja..Tik pozitīvs cilvēks izskatās,padzirdēju ka viņš it kā gejs,bet nu jā nezinu varbūt tas ir "viena tante teica" variants,jebkurā gadījumā bija pelnījis uzvaru,jau skatoties youtubā video jutu ka viņs būs vismaz pieciniekā... :) ,bet vēl man patika Islande,Igaunija,Turcija,Armēnija un Aizerbaidžāna..  :rolleyes:

0

38

ooo.. paldies alby ka noraadiji, kur man jaastaasta savas domas...... bet nu, vareeji to arii agraak pateikt :P

albalonga написал(а):

Vadjanova man vienmēr patikusi

albalonga написал(а):

Nu un Malahovs

nu te es uz 100% iebilstu. nezinaaju es Vadjanovu iipashi un vel jomazaak vinjas staastu, bet nu kaa vinja var buut par modeli??? piedod, bet vinjaa nav nekas skaists un taada kaulaina.. :x  a tas Malahovs...  :x  agraak vinjsh bija tiiri taa neko, bet nu tagad atas vienkaarshi. kas par baabu ar taadaam manieraam!!!!! fui un man taa nepatika ka vinji abi vadiija to semi-final  :no: tik nenaturaali.. tak naigrana. kaut ko gvelzh, nesaprast ko... kjeemojaas... u tad peekshni tas Malahova - uuuu.... uuuu ieaurojaas...  :|  smiekli naaca. neee... tas nu bija galiigi garaam manupraat.
ha ha haaa... un anglju komentaatoram vinji arii abi nepatika, vienmeer smejaas par vinjiem. kad pirmo reizi vinjus prezenteeja un sauca vaardus pateica - ar jums kopaa buus Malahovs un modele Vadjarova, starp citu, modele taa kura pa kreisi :D kaa es njirdzu!!!!!!  :crazyfun: un komentaators vienmeer vinjus sauca ne vaardos bet gan - Nicola Kidmane un Ross (kaut kaads anglju shovu vadiitajs)

un taa poga ir ljoti labi izdomaats, bet es jau vinjus abus gribeeju nogalinaat par to kjeemoshanos "magic batton" un kursh nu spiediis!!!  :dontknow: un anglju komentaataajs arii vienmeer teica - da spied jau, ko tur ko spiest... (laikam arii jau izstureet nevareeja) a es ar braali tikai njirdzu... :( pazorinjsh

tad par pashu koncertu - visi vaardi bija labi un slaveeja krievus. pateereeja daudz naudas utt...... tik zheel ka mums gandriiz neraadija nekaadus priekshnesumus, un to tatu es neredzeeju :( tikai iisumaa paraadija, kas bija raadiits. un kad ekraanaa uz dazhaam sekundeem paraadiijas TATU, komentaators prjam izlasiija manas domas - VAI... Taa viena no Tatu tachu pielikaas svaraaa!!!!!! (redz kaa, anglis atpazina + vel atcereejas ka bija tievaaka)
tad maneejais komentaators visiem deva klichkas un dazhreiz smejaas nedaudz. zhel ka tas aizgaaja kas vadija eiroviiziju dazhus gadus atpakalj.. tas visus vismaz vai apdirsa... shis taa, pieklaajiigaak, bet dazhreiz ar sarkazmu :) nu vot, koroche, vinjsh visiem klichkas deva (nickname). ricky martins bija Sakis ruvas... geri holivela bija... par arasha priekshnesumu vinjsh izteicaas - ka laikam esot shakiras fans. tad bija kaut kaads ungaars vai kas tur, korchilsja i veljal zadnicei, tipo sexy ... tas pateica, ka laikam treneejaas no Justina Timberlaka video majaas!!!
nu taa, dazhreiz bija nedaudz ljauni, sakot ar taadu maajienu, ka paraak maz rietumu eiropas tiek, ka tik tie aistumeiropeshi.. nu taa, nedaudz ar pieskanju, ka tipa salashnas taas visas :( nabagi. tad apdirsa latviju viena anglju zhurnaaliste - uzreiz pec latvijas dziesmas, vaardu deva zhurnaalistei u Jade (UK paarstavei) un taa zhurnaaliste izteicaas - taas pateereetaas 3 minutes no dziives ko latvija man tikko atnjeema, man neviens neatgrieziis... :( nu taa
kadu briidi, semi-finalaa paraadiija zaali un tajaa bija dazhas tukshas vietas (ap 30 varbuut vienaa stuurii). komentaators iesmeejas un pateica, tie laikam jau nevareeja izstureet :D

zhel, ka vakar dazhu tehnisku delj man neierakstiijas eiroviizija no BBC :( un man shodien naacaas skatiities no eiroviizijas maajaslapas. zheel jo u es vairs nedzirdeeju nekaadas jaunas baumas u interesantas fraazes no komentaators. zheeel. un ieraksta nav, tas noziimee nevaresshu vel noskatiities.

0

39

Ai, Juļčik, super komentārs. Bet nu es gan neizturētu, kad kāds tur apsaukātos, jo man patīk veidot savu viedokli, nevis klausīties komentatora viedokli. Es joprojām pieturos pie uzskata, ka komentatoriem jābūt tolerantiem un maksimāli neitrāliem. Man patīk kā Streips komentē - nevienu neapdirš. Ja pašasm nepatīk, tad labāk klusē, nevis saka ko sliktu.

0

40

Paloma написал(а):

redzēju norvēģi, un sapratu, kāpēc visiem viņš tā patīk!  Nemaz nebūtu žēl,ja uzvarētu! Un igauniete patika

jaa... vinjaa ir kaut kas, kad pamani uzreiz gribas teikt - jaa tas ir vinjsh kas uzvarees!!!!
un man prieks ka uzvareeja, jo galu galaa, vinjs ir muuseejais. ha - krievs.. ;) un igauniete man tieshaam arii patika. vel arii azerbadzhaana, krievija... lielbritaanija, turcija. domaju kapatika griekjija, bet pec  2 reizes noklausishanas un tas uzstashanaas, sapratu, ka nee... apnika vinjs man. tad spaanija man patika, bet taa kaa taa dziesma skan ierakstiita, nevis kaa vinja nodziedaaja dziivajaa. es ljoti atvainojas, bet vinjas balsi es saliidzinu ar saveejo :D muuzika bija skaljaak par vinju un dazhreiz nevareeja saprast kuraa valodaa vinja dzidaaja tur - angliski vai spaaniski, + biezhi vien skaneeja ok, tad kad dziedaaja visi tie background, taadejaadi uzskatu ka uzstaajaas grupa, nevis vinja!!! tas pats bija Sakisam Suvasam - dziedaja nevis vinjsh, bet vinja grupa!!!!!!!! nav vinjam speecigas balss... taa prieksh ierakstiishanas un diseneem viss ok - bet prieksh dziedaashanas dziivajaa - NETJANET!!!!
islande starp citu, nezinu bet nav manaa topaa iipashi...  :dontknow:  itkaa viss ir ok, bet mani nepiesaista
man labaak patika tad taa, kaa mees vinju nosaucaam "staraja prostitutka" ukrainiete :D  :crazyfun: ha hahaaa.... shovs labs. ALLEGRAVA bljin! nu tas taa, bez apvainojumiem kkuraam vinja patika ;) man patika :D

Adrianna написал(а):

Taaa pati Ukraina,man nav iebildumu  pret smukiem pusplikiem puishiem,bet nu sorry izskatiijaas,it kaa uz skatuves 3 min uzriikoja strip clubu ar m priekshgalaa.. nu tas manaa skatiiijumaa.. Ja peec balss jaaskataas tad jau bija jaatiek Polijai,bet kaa jau teicu,to vairs Eiroviizijaa nenem veeraa...

jaa.. dazhreiz taa ir - bet uzskatu, ka eirovizijas uzvaras dziesmais jaabut visam!!!! gan labai diesmai un balsij, gan labam priekshnesumam un ir jaaatstaj iespaids!!!!!!! ja to visu faktu nav... uzvareet ir gruuti.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Eirovīzija 2009