TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Eirovīzija 2009


Eirovīzija 2009

Сообщений 41 страница 60 из 62

41

albalonga написал(а):

Būs beidzot Pasaciņa jānovelk un mp3 jāiekačā un vēl pāris dziesmas no Jurovižina.

man jau ir visas dziesmas!!! visas :)

cravey написал(а):

Visp, man šķiet, ka GB par vismaz pusi no punktiem var pateikties A.L.Webber!  Kauč gan dziesma tiešām laba

piekriitu. man liels prieks ka anglija centaas un tieshaam ienjeema goda vietu. nu varbuut angljiem buus tagad iemesls vienmeer censties.

albalonga написал(а):

Laba? Mēs migām ciet.

ei bekot kopaa ar visu savu kompaaniju - laba dziesma. un centaas!!!!
a tava portugaale man galiigi nepatika - zini kur vinjai vieta??? kaut kur lauku VIINA festivaalos uzstaaties... staigaat saulee, ar glaazi viina.. pie goviim un klausiities vinjas dziesmas :D ha ha haaa... piedod. tas ir manas domas. neapvainojies ja bju paraak tiesha ;)

albalonga написал(а):

Es joprojām pieturos pie uzskata, ka komentatoriem jābūt tolerantiem un maksimāli neitrāliem. Man patīk kā Streips komentē - nevienu neapdirš. Ja pašasm nepatīk, tad labāk klusē, nevis saka ko sliktu.

zinu zinu..... un piekriitu... bet dazhreiz jau apniik seedeet 3 stundas un kut ko tik piebilst savu (ja nav lielas kompaanijas) taapeec labais paklausiities ko citi domaa. turklaat vinju domas mani neitekmee. man tik un taa patiik tas kas man patiik un vinjsh principaa neko sliktu iipashi neteica :P
viss robezhaas

0

42

dzirdējāt jaunumus? Busulis savā pusfinālā palika pēdējā vietā, bet ņemot visus kopējos rezultātus viņš palika 40.vietā no 42 valstīm...

0

43

Norkys написал(а):

dzirdējāt jaunumus? Busulis savā pusfinālā palika pēdējā vietā, bet ņemot visus kopējos rezultātus viņš palika 40.vietā no 42 valstīm

kur tu raavi taadu informaaciju???? neviens tachu neteica kaadi bija rezultaati un vietas!! itkaa lai tie pirmie 10 netiktu iespaidoti... bet tad arii visi pareejie rezultaati netiek izpausti...
nezinu..

bet nu neesmu paarsteigta par vinja peedeejo vietu... un 40 no 42 kopeeji :D

0

44

bija vienā latviešu portālā pārpublicēts no Eirovīzijas mājas lapas. Pusfinālu rezultātus atklāj tikai pēc fināla, lai kā jau tu teici, neiespaidotu fināla rezultātus...

0

45

Julia написал(а):

un centaas!!!!

da centās visi.

Norkys написал(а):

dzirdējāt jaunumus? Busulis savā pusfinālā palika pēdējā vietā, bet ņemot visus kopējos rezultātus viņš palika 40.vietā no 42 valstīm...

jā, dzirdēju kko tādu, bet Latvijas lapās būtībā izvairās publicēt.

Julia написал(а):

man. tad spaanija man patika, bet taa kaa taa dziesma skan ierakstiita, nevis kaa vinja nodziedaaja dziivajaa. es ljoti atvainojas, bet vinjas balsi es saliidzinu ar saveejo

īstenībā jau viņa dzīvajā dzied tīri labi, nu nesanāca šoreiz vislabākais, uz ko Soraya ir spējīga, ko lai dara. man vienalga patika.

0

46

angelina написал(а):

da centās visi.

bet anglija pirmo reizi :)

angelina написал(а):

īstenībā jau viņa dzīvajā dzied tīri labi, nu nesanāca šoreiz vislabākais, uz ko Soraya ir spējīga, ko lai dara. man vienalga patika.

tu vinju labi paziisti??? nu varbuut.... viss var gadiities. es tik secinu ko dzirdeeju eiroviizijaa... bet pati dziesma man patiik :)

0

47

Julia написал(а):

tu vinju labi paziisti??? nu varbuut.... viss var gadiities. es tik secinu ko dzirdeeju eiroviizijaa... bet pati dziesma man patiik

jā, Soraya man bija jau iepriekš zināma. ar balsi viņai viss ir kārtībā, tikai reizēm "r" burts jūk ar "y" :D

0

48

starp citu, es aizmirsu piebilst, ka man arii francija patika. tai Patsisijai Kaas skaista, rupja balss.... kad dziedaaja, man pat kaut kaa nebija tik taalu liidz asaraam, pat nesaprotot par ko vinja dzied, zinu ka tipa par mammu... kura vinju paaudeeja 20 gadus atpakalj un tieshi ap sho laiku. vel stastija, ka no taa laika Kaaas nekad nedziedaaja un neuzstaajaas shajaas dienaas, par pieminju mammai...

a un vel piemirsu pateikt - ka nu Alsu un Urgant ir 100 reizes labaaki vadiitaaji nekaa ieprieksheeji. skaisti un profesionaali, ar dazhiem jokiem... miilji un ar parlieciibu!!! gib gib uraaa vinjiem. un man alsu vienmeer ir patikusi - dievinu vinju :)

0

49

Julia написал(а):

gib gib uraaa vinjiem. un man alsu vienmeer ir patikusi - dievinu vinju

Hahaha, a man Urgants vienmēr ir paticis.... :rolleyes:

0

50

albalonga написал(а):

Hahaha, a man Urgants vienmēr ir paticis....

nu tas man arii ir loti sipatisks. tik vinjsh uz ekraana paraadijaas, kad es pazudu no latvijas televiizijas, respektiivi aizlaidos, v tumannij aljbion. tapec es taa vinju maz diezgan redzeeju... uz jauo gadu, vel tur kaadi shovi, joki utt.... vel bija manas mammas reklameets :P

0

51

Hah, nešaubos par Busuli! Nez kāpēc tikai pusei Latvijas viņš liekas tik fantastisks... Es vismaz šoreiz esmu vienās domās ar Eiropu :D vsp jāpaskatās, kas tur īsti aiz viņa palika.. moš tik tie čigāni un tas vēl viens jefiņš...

Anglijas dziesma.. Ar visu manu mīlestību pret Vēberu, šī dziesma nebija nekas īpašs, nu pilnībā. Viņš ir spējīgs uz kko daudz, daudz labāku :)

bet vispār tik super, ka pirmajās 2 vietās tie, kas man vislabāk patika :D

un par vadītājiem - otrie noteikti daudz labāki kā pirmie!!! Tā modele... vē (piedod, alby :D ).

0

52

Ahahahahahaaa :rofl:  paskatījos rezultātus Eirovīzijas pusfinālu... :rofl:  Ja mēs būtu pirmajā, tad laikam vsp pa nullēm būtu! :D jo vienīgi punkti Blusulim ir no Igaunijas un Lietuvas :rofl:  nožēlojami...

0

53

Paloma написал(а):

vienīgi punkti Blusulim ir no Igaunijas un Lietuvas   nožēlojami...

tik tieshaaam... nozheelojami.
punkti ir tikai no igaunijas un lietuvas, jo vinji grudri izdariija - sadaliija 2 pusfinaalus pa blokiem un otrajaa pusfinaalaa anglija, pienjemu ka arii iirija nevareeja balsot!! tapec Blusulis palika tikai ar punktiem no kaiminjiem... ppppffff....  %-)  ta butu vel no latvieshiem dziivojosiem te.  :rofl:

0

54

http://i43.tinypic.com/2wrhlzd.gif

http://i41.tinypic.com/9k5sh5.gif

0

55

vaai, alby, cik jaukas bildītes! :D :blush:

Nu es nez, Julčik... Nu moš dzīvojot ārzemēs sakasītu pietiekoši patriotisma, lai nobalsotu par Latviju, bet nu... es pat nezinu. Tas vismaz ar mani tā. :D Jo vēlreiz, finālā, izjust to šausmīgo kaunu es negribētu

0

56

Julia написал(а):

otrajaa pusfinaalaa anglija, pienjemu ka arii iirija nevareeja balsot!!

nē, tieši šīs abas valstis VARĒJA balsot 2.pusfinālā, bet redz, ka par Latviju nebalsoja!

0

57

Norkys написал(а):

nē, tieši šīs abas valstis VARĒJA balsot 2.pusfinālā, bet redz, ka par Latviju nebalsoja!

nu es laikam LABAAK zinu, atrodoties te, daarguminj!!!!!!! :)
vareejaam balsot tik 1. pusfinaalaa.... ja 2. pusfinaalaa vareetu, noteikti buutu punkti arii no shiim valstiim, jo vienmeer anglija un iirija (pec ES iestaashanas, kad visi latvieshi okupeeja shiis valstis) deva 10 - 12 punktus latvijai!!!!!!!!!!

tak chto taaa... daarguminj ;)

0

58

Īrijai noteikti bija jāvar balsot, jo viņa tak arī piedalījās 2. pusfinālā.

0

59

Protams, ka par Lielbritāniju tev taisnība! Piedod, Julia! :) Tomēr Īrija varēja balsot, bet redz, ka nebalsoja...

0

60

Norkys написал(а):

Tomēr Īrija varēja balsot, bet redz, ka nebalsoja...

nu ok... par Iriju es nezinaaju... nu ko, tad iirijas latvieshiem tieshaa busulis nepatika... vai arii mirst patriotisms ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Eirovīzija 2009