TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio pamatinformācija


Sortilegio pamatinformācija

Сообщений 1 страница 20 из 110

1

http://se.uploads.ru/HRji2.jpg

Burvestība
Oriģināls: Tu o nadie (1985, Lucia Mendez un Andres Garcia)
Producents: Carla Estrada (Īstā mīla, Tiesības mīlēt, Kaislības)
Sēriju skaits: 95
Mūzika: Sortilegio de Amor - izpilda Il Divo
Pirmizrāde: 01.06.2009.
Aktieru sastāvs:
Jacqueline Bracamontes - María José
William Levy - Alejandro Lombardo
David Zepeda - Bruno
Daniela Romo - Victoria
Héctor Saez - Pedro
Wendy González - Paula
Gabriel Soto - Fernando
Adalberto Parra - Erick
Chantal Andere - Raquel
Marcelo Córdoba - Roberto
María Victoria - Folipa
Ana Brenda - Maura
Julián Gil - Ulises
Daniela Luján

Sižets:
Maria Hosē ir vienkārša meitene, kura gatavojas kāzām ar Alehandro Lombardo. Viņa pat nenojauš, ka patiesībā viņas līgavainis ir Bruno, Alehandro Lombardo pusbrālis. Bruno ienīst pusbrāli, jo tas mantojis kaudzi naudas. Bruno plāns ir apprecēt Mariju Hosē, tad nogalināt Alehandro. Marija Hosē, kā atraitne, mantos visus Alehandro īpašumus un Bruno ir pārliecināts, ka Marija Hosē mīl viņu pietiekami un atgriezīsies pie viņa, turklāt atdos viņam visu Alehandro naudu. Tā arī tiek izdarīts. Bet Marija Hosē ir godīga un atsakās piedalīties šajā afērā. Tomēr Bruno ar šantāžas palīdzību meiteni piespiež. Meitene kopā ar Bruno dodas uz Lombardo ģimenes mājām, lai saņemtu visu Alehandro mantu, bet izrādās, ka Alehandro ir izdzīvojis. Bruno jau visiem bija paziņojis, ka Alehandro pirms nāves bija apprecējies, tikai pats Alehandro neko no tā neatceras. Bet viņam pēc ceļu satiksmes negadījuma, kuru bija pasūtījis Bruno, ir daļēja amnēzija, tāpēc viņš notic, ka patiesi ir precējies ar Mariju Hosē. Lai gan protams ir šaubas... Bet Marijai Hosē un Aleksam nākas dzīvot kopā, iepazīt vienam otru un viņi iemīlas. Bruno visu laiku ir blakus, šantažēdams Mariju Hosē, bet reizē arī slims no greizsirdības. Galu galā pats Bruno saprot, ka ir ar mieru atteikties no Lombardo naudas, bet ne  no Marijas Hosē. Savukārt Marija saprot, ka patiesi mīl Alehandro, bet nevar viņam atklāt patiesību šantāžas dēļ. Viņa pieprasa šķiršanos...

Fotogalerija: šeit

Treileris un promo:
angļu valodā
http://www.dailymotion.com/video/x99zsl_sortilegio-trailer-english_shortfilms

spāņu valodā

+

http://www.dailymotion.com/video/x99zsi_sortilegio-trailer_shortfilms

Marijas Hosē un Alehandro ainas (spāniski ar subtitriem latviešu valodā):

Saites, kur var noskatīties ar krievu subtitriem vai krievu valodā:

0

2

o, Il divo dzied. ir tā dziesma dabūjama? :D

0

3

Jacquelina ar to frizūru izskatās vecāka, ne tik jauna kā parasti.

0

4

angelina написал(а):

o, Il divo dzied. ir tā dziesma dabūjama?

it kā vēl nē.

Vispār man patīk sižets un šķiet, ka ir ķimija. Varbūt skatīšos.

0

5

Tik daudz pazīstamu aktieru! Un šāds sižets man ļoooti patīk  :love:  .. labprāt arī mēģinātu skatīties.

0

6

vienīgais - varonei atkal ļoti "paveicās" ar vārdu

0

7

njā, vārds tizls. Ir tik daudz vārdu, bet atkal Marija, turklāt Hosē. Bē.

0

8

Mh. sižets man arīi patīk! :)
Un galvenie aktierii.. like.  :)

0

9

albalonga написал(а):

Ir tik daudz vārdu, bet atkal Marija, turklāt Hosē. Bē.

aha,..tas Hosē vēl sliktāk par Mariju.. nu viņiem jau laikam tas skaitās skaists vārds..turklāt visa tā svētība ar Mariju..

0

10

Es labi atceros oriģinālseriālu,ko kādreiz rādīja ar nosaukumu"Neviens,izņemot Tevi",tajā galvenos varoņus sauca Rākele un Antonio.Cik varēja noprast pēc sižeta pieteikuma,tad laikam galvenokārt būs tie paši notikumi,kas vecajā telenovelē.

0

11

Terēze написал(а):

Cik varēja noprast pēc sižeta pieteikuma,tad laikam galvenokārt būs tie paši notikumi,kas vecajā telenovelē.

Jā. Televisa rīmeikos parasti neko īpaši nemaina. Es oriģinālu neesmu redzējusi un man ļoti patīk sižets. Gribētos skatīties. Bet iespējams pagaidīšu, kad novele nonāks līdz Univision, nevis kamēr Televisa tikai to rādīs. Lai gan tuvākajos apmēram 4 mēnešos mana galvenā prioritāte būs MSED protams.

0

12

Euu, mani arī iekārdināja. :D nu redzēs, varbūt mēģināšu skatīties ^^ lai gan 2 seriālus reizē? Eee... jo nu MSED toč gribu skatīties :D

un.. un.. Il divo! Wow! :love:

Отредактировано Paloma (18.05.2009 17:11)

0

13

Paloma написал(а):

Eee... jo nu MSED toč gribu skatīties

ku mīļi.... :love:

0

14

Man tāda sajūta, ka Chantalai vislaik vārds Raquel :D Intrusā ar tā sauca.. bet kaut kā dikti viņu tieši ar šo vārdu asociēju.

0

15

Ooo labs, izskatās, ka vasara būs diezgan aizņemta :D

0

16

Entrada :
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Hf3PxH6wV3E[/youtube]

0

17

Man dikti patīk entradas sākums :) Un beigas smukas :) Kopumā tāda maiga ..rozīga :D Bišķi actiona pietrūkst..  un sākumā nesmuka vardarbība.. bet savādāk jauki :)

0

18

Estrada kārtējoreiz apstiprina, ka viņai ir vislabākās entradas. Man patīk tas stils, ka viss ir vienlaidus, nevis atsevišķi katri nomaina viens otru - katra aina ieved nakamajā. Ļoti skaisti. Un l;aigan Williamam Levy zvaigžņu slimība sākusies un Brakamontesas kaulainums man nepatīk - es gribu šito noveli skatīties. Bet jau teicu, ka laikam pagaidīšu, kad novele nonāks līdz Univision un tad droši vien carolaa vai NyD viņu ierakstīs.

0

19

albalonga написал(а):

;aigan Williamam Levy zvaigžņu slimība sākusies

jā? :D

albalonga написал(а):

Estrada kārtējoreiz apstiprina, ka viņai ir vislabākās entradas. Man patīk tas stils, ka viss ir vienlaidus, nevis atsevišķi katri nomaina viens otru - katra aina ieved nakamajā

jā, Estradas entradas man vislabāk patīk.. man arī patīk tas, ka katra aina ieved nākamajā.. un šāds stils viņai jau pasen.. tajā pašā El privilegio de amar arī šādā stilā un man šī entrada ļoti patīk.. Un Pasionā arī interesanta bija.. Viņai ļoti skaistas sanāk izveidot.. lai gan man šajā tiešām kaut ko vēl bišķi prasījās..Bet man ļoti patīk, ka viņa entradas , kā atsevišķus stāstiņus veido :)

albalonga написал(а):

es gribu šito noveli skatīties. Bet jau teicu, ka laikam pagaidīšu, kad novele nonāks līdz Univision un tad droši vien carolaa vai NyD viņu ierakstīs.

es arī..noteikti gribu noskatīties..bet arī pagaidīšu.. man šobrīd ar 3 telenovelēm pietiek.. (nu Traicion gan drīz beigsies..interesanti, kas būs tā vietā.. )

Отредактировано aNgeL (31.05.2009 16:52)

0

20

aNgeL написал(а):

(nu Traicion gan drīz beigsies..interesanti, kas būs tā vietā.. )

PA

aNgeL написал(а):

jā?

Jā.  :D

Sortilegio de Amor
Il Divo

¿Qué será esta voz que nos habla
desde aquí, en el centro del pecho?
¿Qué será esto que me provoca,
y también ilusiona y me atrapa…?

Es un mandato de Dios,
que me hizo el favor de ponerte en mi vida.
Es sortilegio de amor,
es milagro de dos,
un encuentro de almas.

¿Qué será lo que nos hace eternos
y además da sentido a la vida?
¿Qué será esto que no hay palabras,
y además no se ve ni se toca…?

Es un mandato de Dios,
la expresión de su voz
en la forma perfecta.
Es sortilegio de amor,
es milagro de dos,
un encuentro de almas.

Es un mandato de Dios,
la expresión de su voz
en la forma perfecta.
Es sortilegio de amor,
es milagro de dos,
un encuentro de almas.

Es…

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pemlJ1JZHlQ[/youtube]

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio pamatinformācija