TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio pamatinformācija


Sortilegio pamatinformācija

Сообщений 61 страница 80 из 110

61

aNgeL написал(а):

Tāds prieks, ka precēsies. Cerams, ka būs laimīga!

Jā! :) Lai gan cerēju arī uz Gaby laimi, bet nu viņas raksturs.. :) Bet Jacky ir totāls pretstats viņai! :love:

Un jā, visu laiku dievinu tavu parakstu, tie puzles gabaliņi tik forši, kā MH un Alekss, kad beigās savienojās vienā veselā! :love:

0

62

GaBy написал(а):

Un jā, visu laiku dievinu tavu parakstu, tie puzles gabaliņi tik forši, kā MH un Alekss, kad beigās savienojās vienā veselā!

Wow, cik dziļas domas! Interesantākais tas, ka puzels gabaliņu daudz, bet bildes visas no pirmās seriāla puses :D No otrās seriāla puses man īstenībā gandrīz nekādu bilžu nav.. Drausmas :D (Hmm...bet kad būs skrīnism varēs papildināt kolekciju :D)

GaBy написал(а):

Lai gan cerēju arī uz Gaby laimi, bet nu viņas raksturs..

Jāa.. Man vispār joprojām žēl, ka viņa izšķīrās ar Migelu de Leonu. Patīk ilgas laulības un žēl, kad tādas izbeidzas. Jā.. Gaby raksturs kaut kā galīgi nesaskan ar Paulīnas tēlu manu acu priekšā :D Bet nu Gabija ir Gabija - un arī tādā stiprā raksturā ir sava pievilcība  ^^

0

63

aNgeL написал(а):

Hmm...bet kad būs skrīnism varēs papildināt kolekciju

Noteikti! :D

aNgeL написал(а):

Wow, cik dziļas domas!

Man kkāda filozofiskā domāšana šodien, Jencarlosa dziesma un šie abi mani vedina uz to. :D

aNgeL написал(а):

Bet nu Gabija ir Gabija - un arī tādā stiprā raksturā ir sava pievilcība

Jā, tas gan. :) Bet nu skatos, ka viņiem ar Gabo tur labi iet, kko par jaunu telenoveli lasīju, bet laikam tikai baumas.. :)

Klau, ne pa tēmu [jau atkal], bet La Fuerza del destino būs Leticia Calderon? Saskatījos bildes, iemīlējos no jauna Davidā, hehe.. :love: ...

0

64

GaBy написал(а):

Man kkāda filozofiskā domāšana šodien, Jencarlosa dziesma un šie abi mani vedina uz to.

Gadās, gadās! Man parasti tāda domāšana uznāk, kad jau smadzenes gulēt grib :D

GaBy написал(а):

Bet nu skatos, ka viņiem ar Gabo tur labi iet, kko par jaunu telenoveli lasīju, bet laikam tikai baumas

Jā, es arī kaut ko tādu pa acu galam lasīju. Man jau liekas, ka varētu viņai būt jauna telenovele.. bet nu jāpagaida konkrētāka informācija.

GaBy написал(а):

Klau, ne pa tēmu [jau atkal], bet La Fuerza del destino būs Leticia Calderon? Saskatījos bildes, iemīlējos no jauna Davidā, hehe..

Sākumā viņa būs. Atveidos Ivana (Dāvida) mammu. Kura sanāk, ka mirs viņa jaunībā..vai bērnībā.
Man arī arvien vairāk Dāvids patīk :D Jo vairāk skatos, jo vairāk iemīlos :D Bildes un promo  :love: Trakoti gribu redzēt sērijas! Galu galā nepazīstu viņu labā lomā :D

0

65

aNgeL написал(а):

Man jau liekas, ka varētu viņai būt jauna telenovele.. bet nu jāpagaida konkrētāka informācija.

Un es ceru, ka viņa būs pozitīvā varone, jo no Ivanas man dažreiz bail palikās.. :D Vienā forumā redzēju viņas bildes, šausmas, es sabijos! :D

aNgeL написал(а):

Atveidos Ivana (Dāvida) mammu. Kura sanāk, ka mirs viņa jaunībā..vai bērnībā.

Cik žēl.. :( Ja kādreiz sadomātu skatīties, tad būtu vēl viens iemesls kādēl to darīt.. :love: ^^

aNgeL написал(а):

Trakoti gribu redzēt sērijas! Galu galā nepazīstu viņu labā lomā

Es arī gribu, bet zinu ar ko tas beigsies, tapēc pagaidām labāk ne.. :D Man vienreiz bija uznākusi doma Accoralada skatīties, bet tur ap 200 sēriju un nodomāju, ka tos es visu dzīvi skatīšos ar saviem tempiem. :D

0

66

GaBy написал(а):

Un es ceru, ka viņa būs pozitīvā varone, jo no Ivanas man dažreiz bail palikās.. :D Vienā forumā redzēju viņas bildes, šausmas, es sabijos!

Īstenībā tādēļ gribu arī Soy tu duena, jo neesmu Gaby ļaunā lomā redzējusi. Bet ticu, ka viņai tas lieliski izdevies! Es domāju, ka nākamajā novelē viņai atkal varētu iedot galveno lomu.
(Būtu interesanti, ja viņu savestu pārī ar Mario Cimarro :D Filmēšanas laukumam jumtu nonestu :D :D)

GaBy написал(а):

Cik žēl.. :( Ja kādreiz sadomātu skatīties, tad būtu vēl viens iemesls kādēl to darīt..

Letīsijai tomēr piestāv vairāk ļaundares, man liekas. Vismaz pēc tam, kad redzēju viņu Mujeres asesinas, es sāku fanot tieši par viņas ļaunajiem tēliem. 40 min sērija, bet atstāja uz mani spēcīgu ļaundares iespaidu. Noteikti viena no vislabākajām, kādu esmu redzējusi. Tāpēc Fuerza promo man dikti jocīgi viņu labo bija redzēt.

GaBy написал(а):

Es arī gribu, bet zinu ar ko tas beigsies, tapēc pagaidām labāk ne.. :D Man vienreiz bija uznākusi doma Accoralada skatīties, bet tur ap 200 sēriju un nodomāju, ka tos es visu dzīvi skatīšos ar saviem tempiem. :D

Nu varbūt kādreiz! Tad jau redzēs, kāda būs šī novele un vai vērts tev to ielikts vismaz plānu sarakstā :) Bet ļoti ceru, ka arī šeit šī scenāriste sarakstīja visu tā kā mani paķer!

0

67

aNgeL написал(а):

Būtu interesanti, ja viņu savestu pārī ar Mario Cimarro

Dievs pasarg.. :D

aNgeL написал(а):

Bet ticu, ka viņai tas lieliski izdevies!

Sērijas, ko redzēju bija tā vērtas! Gaby vnk ļaunums acīs spīd! :D

aNgeL написал(а):

Letīsijai tomēr piestāv vairāk ļaundares, man liekas.

Cik nu redzēju no ENDAs man patika viņa, lai gan tik ļoti viņa patika Esmeraldā ar Fernando.. :love: Bija grūti uz viņu kā uz ļauno noskatīties, bet nu pieradu.. ^^

aNgeL написал(а):

Bet ļoti ceru, ka arī šeit šī scenāriste sarakstīja visu tā kā mani paķer!

Tas ir galvenais, jo tad nepazūd vēlme arī skatīties.. Vāks, man vēl Aurora palikusi, lai gan es te pēdējā laikā no treileriem dzīvoju.. :D Īsti nesaprotu, kas tur bija noticis, ehh, mūždien es visu šitā atstāju.. :/

0

68

GaBy написал(а):

Tas ir galvenais, jo tad nepazūd vēlme arī skatīties.. Vāks, man vēl Aurora palikusi, lai gan es te pēdējā laikā no treileriem dzīvoju.. :D Īsti nesaprotu, kas tur bija noticis, ehh, mūždien es visu šitā atstāju.. :/

Aurora ir ļoti dīvains seriāls! Bet viena lieta, kas man tajā visvairāk patīk - ka nevar paredzēt pat to, kas notiks pēc 5 minūtēm :D Ne tā kā parasti seriālos - acu priekšā redzi visu kas būs nākamajās 30 sērijās :D Un Blanka un Sesars - pāris, kurš jāredz! Viņos ir kaut kas oriģināls. :)

GaBy написал(а):

Cik nu redzēju no ENDAs man patika viņa, lai gan tik ļoti viņa patika Esmeraldā ar Fernando.. :love: Bija grūti uz viņu kā uz ļauno noskatīties, bet nu pieradu.. ^^

Jā.. tik sen bija Esmeralda, ka galīgi neatceros. bet kaut kad pirms pusgada biju sākusi skatīties.. Eu..un pat aizmirsu jau, ka biju iesākusi! Paldies, ka atgādināji :D

GaBy написал(а):

Dievs pasarg.. :D

Bet man liekas, ka viņi labi kopā izskatītos. Bet tajā pat laikā būtu dīvaini - divi tādi spēcīgi augumi un raksturi.

0

69

aNgeL написал(а):

Bet viena lieta, kas man tajā visvairāk patīk - ka nevar paredzēt pat to, kas notiks pēc 5 minūtēm

Jā, man arī un vēl kas man patīk ir, ka izmanto kko vēl neredzētu telenovelēs - cilvēku sasaldēšanu, tehnoloģiju attīstību! :)

aNgeL написал(а):

Un Blanka un Sesars - pāris, kurš jāredz!

Es tomēr palieku pie Lorenzo un Auroras.. :love:

aNgeL написал(а):

Eu..un pat aizmirsu jau, ka biju iesākusi! Paldies, ka atgādināji

Hehe.. :D

aNgeL написал(а):

Bet man liekas, ka viņi labi kopā izskatītos. Bet tajā pat laikā būtu dīvaini - divi tādi spēcīgi augumi un raksturi.

Nezinu, man liekas, ka viņš kkā nepiestāv Gabijai.. :D

0

70

GaBy написал(а):

Es tomēr palieku pie Lorenzo un Auroras..

Es pie palieku pie Lorenzo, bet Aurora..nezinu pat kā lai apraksta savas jūtas pret viņu. Viņa kaut kāda jocīga. Manuprāt, Lorenzo ir pelnīji kaut ko daudz labāku. Bet jā - sākumā šis paris man ļoti patika  :love:

0

71

GaBy написал(а):

Nezinu, man liekas, ka viņš kkā nepiestāv Gabijai..

Nu kāpēc. Krāpniecē tīri ok izskatījās kopā :D (man jau bij nojauta, ka kkur viņi bija, bet tagad beidzot atcerējos pēc 24 h :D

0

72

aNgeL написал(а):

(man jau bij nojauta, ka kkur viņi bija, bet tagad beidzot atcerējos pēc 24 h

Hahaha.. :D Nu jā, bet viņi tur jauni, tagad viņi stirpi izmainījušies un man liekas, ka nav vairs tas..

0

73

Nezinu.. Īstenībā ar tiem pāriem ir tā, ka vienmēr jāredz savām acīs. Bieži liekas, ka tie kuri galīgi nesader īstenībā ļoti sader un otrādi :D

0

74

aNgeL написал(а):

Īstenībā ar tiem pāriem ir tā, ka vienmēr jāredz savām acīs. Bieži liekas, ka tie kuri galīgi nesader īstenībā ļoti sader un otrādi

Nu jā, bet neliekas, ka šis būtu tas gadījums. :D Es nevaru sagaidīt rītdienu, Dios. :D

0

75

GaBy написал(а):

Es nevaru sagaidīt rītdienu, Dios.

Xi, xi. Viens no iemesliem tas, kuru es domāju? īstenībā es domāju 2 iemeslus :D

0

76

aNgeL написал(а):

īstenībā es domāju 2 iemeslus

Kāds ir otrais..? :D

0

77

tāds, ka vienkārši rīt pēc lekcijām Tev sākas brīvdienas :D

0

78

aNgeL написал(а):

tāds, ka vienkārši rīt pēc lekcijām Tev sākas brīvdienas

Nu jā, tas arī, bet laikam vairāk gaidu to 1.. :D Varētu jau šodien sākt, bet stresiņš pirms rītdienas prezentācijas neļauns normāli izbaudīt neko.. :D

0

79

Parasti par tādām lietām streso tajā pat dienā :D (es piem. brīdī, kad izeju no mājām, lai dotos uz šādu ieskaiti vai prezentāciju un tml :D)
Aww..bet tas jauki, ka tomēr vairak pirmais :) Es vakar ar bišķi tiku tomēr pie tās 14. Bet lietus aina vēl priekšā  :love:  Lai gan  bij tā foršā aina, kad Alehandro ierauga Bruno ienākam mājā un speciāli noskūpsta MH :D Vienmēr novelēs tas otrādi, lai galvenais to sliktāko padomātu, a šeit tāa foršī..tik patīkami savādāk :D

0

80

aNgeL написал(а):

Parasti par tādām lietām streso tajā pat dienā  (es piem. brīdī, kad izeju no mājām, lai dotos uz šādu ieskaiti vai prezentāciju un tml )

Man parasti stress ir pirms, bet tai brīdī, kad jārunā, tad viss pāriet! :D

aNgeL написал(а):

Bet lietus aina vēl priekšā

Āāāāh, es laikam to ainu noskatīšos vēlreiz! :D :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio pamatinformācija