TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio pamatinformācija


Sortilegio pamatinformācija

Сообщений 101 страница 110 из 110

101

aNgeL написал(а):

Re kas atklājas :D Tu pat skatījies.

Kaut kad es apskatu arī kādus Krievijas seriālus vai filmas, jo ir tādi, kuri ir ok. Youtube plašumi ir neizsmeļami, kad nav ko darīt var stundām ilgi skatīties visu ko :D
No pēdējos mēnešos skatītajiem Krievijas seriāliem, atceros, ka man patika Верни мою любовь, ļoti laba ķīmija galveno varoņu starpā, vizuāli labi uzņemti vairāki seriāla momenti, arī interesanta sižeta ideja bija, galvenajā lomā Stas Bondarenko, man šis aktieris simpatizē, ļoti atgādina vienu paziņu.

aNgeL написал(а):

Pēc treileriem mani arī nepiesaistīja..Nepamanīju to ķīmiju.

Protams, es ļoti tinu, tāpēc varēju palaist kaut ko garām, bet seriāls šķita pliekans, sižetiski nejēdzīgs, nevar salikt 15 sērijās Sortilegio sižetu(bija tikai daļa sižeta), bet, ja Sortilegio bija ap 100 sērijām un nebija garlaicīgi, tad šeit tās 15 šķita izvilktas.  Ķīmija praktiski nekāda, galvenās lomas atveidotāja nav īpaši laba aktrise, Nanolubov loma viņai derēja, kurā tēloja robotu, bet citur tas neiet cauri.

0

102

Spānijā fināls!

https://pbs.twimg.com/media/CLAAhu0WcAUEbmA.jpg

+1

103

Žaklīna padalījās ar informāciju, ka no sākuma tika plānots Mariju Hosē saukt par Rakelu, Alehandro būtu bijis Tonijs, bet Bruno Maksimiliano.
https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/s640x640/sh0.08/e35/11266476_617529945017184_750457128_n.jpg

+2

104

Forši. Patīk man ļoti tādas lietas apskatīties :D Bet cik atceros, tad Tu o nadie bija šādi vārdi tiem varoņiem (vismaz Rakele, Tonijs un Maksimiliano)

0

105

aNgeL написал(а):

Bet cik atceros, tad Tu o nadie bija šādi vārdi tiem varoņiem (vismaz Rakele, Tonijs un Maksimiliano)

Redz, kā Tu atceries, bet es gan biju jau aizmirsusi :D

0

106

Paldies Dievam, ka tomēr tika pārsaukti. Ok, pret Rakeli un Maksimiliano man nekādu iebildumu nebūtu, bet Tonijs... No way. :D

0

107

Paloma написал(а):

bet Tonijs... No way

Nu Antonio ir izplatīts vārds telenovelēs :D Redz, beigās, tā nosauca viņu dēlu :)

0

108

Man ljoti patiik,ka telenovelees tiek lietoti taadi vaardi ka Alehandro,Klaudio un Anhels.Anhels gan ir taads retaak manupraat sastopams to es zinu,ka Kaisliibaas taa sauc Klaudio mazo braaliiti,bet Alehandro un Klaudio tos var sastapt biezhaak.

0

109

aNgeL написал(а):

Nu Antonio ir izplatīts vārds telenovelēs  Redz, beigās, tā nosauca viņu dēlu

Tas, ka tas ir izplatīts vārds, nenozīmē, ka man tam ir jāpatīk... :D Un ja Antonio vēl ir puslīdz ok, tad saīsinājums Tonijs man šķiet vienkārši šausmīgs. :D

0

110

Es jau tev tikai piekrītu :D Laikam lieki teikt, ka man ļoti patīk vārds Alehandro. Un Daniels un vēl daži :D Man arī ļoti patika tas periods, kad Aleksu sauca par Nikolasu. Es arī nespēju Mariju Hosē iztēloties kā Rakeli. Daļēji tādēļ, ka šis vārds Sortī tika citai varonei. Bet man nebūtu iebildumu, ja Bruno būtu palicis kā Maksimiliano. Nevaru šobrīd atcerēties, kāds bija otrais Bruno vārds.

Marianhela написал(а):

Anhels gan ir taads retaak manupraat sastopams

Man arī patīk. Man gan ar šo vārdu uzreiz prātā nāk telenovele "Pamāte".

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio pamatinformācija