TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Teniss » Francijas atklātais čempionāts Rolland Garros 2009


Francijas atklātais čempionāts Rolland Garros 2009

Сообщений 21 страница 40 из 66

21

Tagad gaidām Marata spēli. Parīzē atkal līst?

0

22

Bā, Marats pirmos 2 setus abus taibreikā zaudēja. Vē. :'(

0

23

"French Open" sieviešu vienspēļu turnīrā 27.maijā tika aizvadītas pirmās 16 otrās kārtas spēles. Dienas centrālajā spēlē tikās divas krievietes – ar 11. numuru izliktā Nadja Petrova un kādreizējā ranga līdere Marija Šarapova. Sīvā triju setu spēlē pārāka bija Šarapova, pārspējot pretinieci ar 6:2, 1:6, 8:6.

"French Open" vīriešu vienspēļu tenisa turnīra otrā kārtā kā pēdējā izrādījusies ar 20. numuru izliktajam krievam Maratam Safinam, kurš piecu setu cīniņā piekāpās mājiniekam Žoselinam Oanam - 6:7(2), 6:7(5), 6:4, 6:3, 8:10. Izšķirošajā setā Safins bija vadībā ar 3:1, tomēr pārsvaru izlaida. Kopumā mačs ilga četras ar pusi stundas.

"French Open" vīriešu vienspēļu turnīra trešo kārtu vakar sasniedzis Šveices tenisists un šī turnīra otrā rakete Rodžers Federers. Vairāk nekā triju stundu ilgā mačā viņam izdevās atspēlēties no nelabvēlīgas situācijas un pieveikt argentīnieti Hosē Akasuso – 7:6(8), 5:7, 7:6(2), 6:1.

"French Open" sieviešu vienspēļu turnīrā vakar tika pabeigta otrās kārtas izspēle. Labāko 32 skaitā neprata iekļūt divas no mājinieku cerībām Mariona Bartoli un Alizē Kornē. Tikmēr tikai pretinieces neveiksme (savainojums) ceļu uz 3. kārtu pavēra krievietei Jeļenai Dementjevai.

"French Open" vīriešu vienspēļu turnīrā vakar gandrīz tika pabeigtas visas otrās kārtas spēles. Lai arī neviens no izsētajiem tenisistiem nezaudēja, tomēr uzvaras visiem nenāca tik viegli kā gribētos. Ar 4. numuru izliktajam Novakam Džokovičam otrās kārtas spēle pret ukraini Sergiju Stakhovski būs jāpabeidz šodien – pēc diviem serba uzvarētiem setiem mačs tika pārtraukts tumsas dēļ.

0

24

Norkys написал(а):

Ar 4. numuru izliktajam Novakam Džokovičam otrās kārtas spēle pret ukraini Sergiju Stakhovski būs jāpabeidz šodien – pēc diviem serba uzvarētiem setiem mačs tika pārtraukts tumsas dēļ.

redzēju otro setu. Nole malacis - tādas bumbas izvilka. Bija viens fantastiski ilgs rallijs, kuru Nole uzvarēja - kopā 40 sitieni. Fantastika.

0

25

„French Open” sieviešu vienspēļu turnīrā fiksēts pirmais lielais pārsteigums. 3. kārtas mačā ungāriete Agnesa Šavaja pārliecinoši apspēlēja WTA ranga trešo raketi Venusu Viljamsu – 6:0, 6:4. Nākamajā kārtā jau iekļuvusi arī pērnā gada čempione Ana Ivanoviča.

0

26

"French Open" vīriešu vienspēļu turnīrā tika aizvadītas pirmās astoņas 3. kārtas spēles. Bez īpašas aizķeršanas labāko 16 skaitā iekļuva Rafaels Nadals un Endijs Marejs, taču vilšanos saviem līdzjutējiem sagādāja mājinieks Žils Simons, pārliecinoši kapitulējot rumāņa Viktora Hanesku priekšā – 4:6, 4:6, 2:6.

Uzvaru sēriju „French Open” tenisa turnīrā vakar turpinājusi krieviete Marija Šarapova. Vakardienas spēlē viņa prata saņemties pēc ļoti neveiksmīga pirmā seta un svinēja uzvaru pār Kazahstānas tenisisti Jaroslavu Švedovu – 1:6, 6:3, 6:4. Nākamajā kārtā krievietes pretiniece būs Na Li no Ķīnas.

0

27

Šī diena maniem tenisa favorītiem tiešām nav laba... :(

Parīzē šodien notiek "French Open" atlikušās trešās kārtas spēles. Sieviešu vienspēļu turnīrā mačus jau paspējušas aizvadīt divas Krievijas favorītes – Svetlana Kuzņecova un Jeļena Dementjeva. Sekmes viņām iznāca mainīgas – Kuzņecova pārliecinoši uzvarēja, kamēr Dementjevai turnīrs noslēdzies pēc zaudējuma austrālietei Samantai Stosurai – 3:6, 6:4, 1:6.

Fiksēts pirmais lielais pārsteigums šī gada "French Open" vīriešu vienspēļu turnīrā. Zaudējumu trešās kārtas spēlē pret vācieti Filipu Kolšraiberu cietis serbs Novaks Džokovičs (4:6, 4:6, 4:6), kurš tika uzskatīts par teju galveno Rafaela Nadala sāncensi cīņā uz šī gada titulu.

0

28

Redzēju daļu spēles un Nole izskatījās drausmīgi - šķita, ka ķermenis ir laukumā, bet prāts pavisam kaut kur citus. Tāds skumīgs un saguris izskatījās. :'(

0

29

"French Open" vīriešu vienspēļu turnīrā šodien noslēdzās trešās kārtas izspēle. Jau otro maču pēc kārtas četri seti uzvarai bija nepieciešami šveicietim Rodžeram Federeram. Šoreiz viņš ar 4:6, 6:1, 6:4, 6:4 pārspēja mājinieku Polu Anrī Matjē, bet nākamo spēli aizvadīs pret vācieti Tomiju Hāsu.

Tikai ļoti smagā spēlē "French Open" sieviešu vienspēļu tenisa turnīra trešo kārtu šodien pārvarēja ar 2. numuru izliktā amerikāniete Serena Viljamsa. Triju setu spēlē viņa uzveica spānieti Mariju Hosē Martinesu Sančesu (4:6, 6:3, 6:4) un nākamo spēli aizvadīs pret kanādieti Aleksandru Vozņaku.

0

30

ASV tenisiste Serēna Viljamsa vakar pēc iekļūšanas ''French Open'' 4.kārtā, kad ar 4:6, 6:3, 6:4 tika pieveikta spāniete Marija Hosē Martineza Sančeza, izteicās, ka pretiniece pirmajā setā nospēlējusi ar roku breikbumbas izspēlē, kas devis spānietei pārsvaru pirmajā setā.

0

31

Ak, Novak, Novak... :(

Pēc vakardienas sensacionālā zaudējuma ''French Open'' 3.kārtā, kur viens no galvenajiem favorītiem Novaks Džokovičs trīs setos ar vienādu 4:6 rezultātu piekāpās vācietim Filipam Kolšraiberam, serbs atzina, ka fiziskā ziņā juties labi un zaudējumā vainojams viņš pats un taktikas izvēle.

Džokovičs šosezon uz māla seguma bijis pārliecinoši otrs labākais pasaulē aiz Rafaela Nadala. Pirms ''French Open'' tieši serbs tika uzskatīts par reālāko draudu spāņa gāšanai no troņa, Džokovičs pat bija optimistiski izteicies, ka ir gatavs beidzot pieveikt Nadalu uz māla seguma, kas viņam līdz šim vēl nav izdevies, taču pēc serba zaudējuma trešajā kārtā šī apņemšanās būs jāatliek uz citu reizi.

Vakardienas mačā Džokovičam viss sākās ļoti labi - viņš pirmajā setā bija izvirzījies vadībā ar 4:1, taču tad serba spēle pajuka, un viņš piedzīvoja negaidītu zaudējumu trīs setos, visos ar vienādu rezultātu - 4:6. Pēc mača Džokovičs atzina, ka viņam bija grūti ieiet ritmā: ''Centos nepievērst lielu uzmanību savam kļūdu skaitam, bet viņš (Kolšraibers) man nedeva iespējas. Spēlēju pārāk pasīvi, bet viņš - ļoti labi. Šodien man nebija nekādu risinājumu kā uzvarēt.''

Džokovičs, kurš nereti nav bijis spējīgs tikt galā ar karstiem laika apstākļiem (spilgtākais piemērs šī gada ''Australian Open'' ceturtdaļfināls, kurā viņš mačā pret Endiju Rodiku neizturēja lielo karstumu un izstājās), šoreiz laika apstākļus savā neveiksmē nevainoja: ''Nē, fiziskā ziņā biju gatavs, jutos labi. Bet neko darīt - tāds ir sports. Spiediens ir dzīves sastāvdaļa. Pēdējos trīs ''Grand Slam'' turnīros neesmu spēlējis tik labi kā vēlētos. Šogad Vimbldonā centīšos mainīt dažas lietas savā spēle. Nedrīkstu atļauties vēl vienu tik sliktu spēli kā šodien. Nospēlēju no aizsardzības, kas nav mans spēles stils. Problēma bija galvā, neko citu nevaru vainot šajā zaudējumā.''

Kolšraibers, kurš karjeras laikā nav ticis tālāk par 4.kārtu ''Grand Slam'' turnīros, Parīzē 4.kārtā tiksies ar spāni Tomiju Robredo.

0

32

Norkys написал(а):

Problēma bija galvā, neko citu nevaru vainot šajā zaudējumā.''

vot šitas bija redzams ar neapbruņotu aci. :'(

Nu ir tā, ka pēc Marata var teikt jau aiziešanas, man Nole kļuvis par mīluli. Nu Federers arī saprotams.

0

33

Sensacionālu zaudējumu ''French Open'' turnīra 4.kārtā piedzīvojis pasaules labākais tenisists Rafaels Nadals, kurš četros setos atzina Robina Soderlinga pārākumu (2:6, 7:6(2), 4:6, 6:7(2), karjerā piedzīvojot pirmo zaudējumu Parīzē pēc četriem pēc kārtas izcīnītiem čempiona tituliem.

Es tikai un vienīgi ļauni priecājos! Ceru, ka viss būs labi un Federers uzvarēs turnīru!

Arī Dinara Safina šodien uzvarēja. Viņas nākamā pretiniece būs Viktorija Azarenka, kas šodien uzvarēja pērnā gada French Open čempioni Anu Ivanoviču.

0

34

hahaha, es ar skatījos spēli un nespēju noticēt. Un ar ļauni priecājos un arī labi priecājos par Robinu. Nu satriecoši. Beidzot neuzvaramo māla karali metīs nost no troņa. Jej. Super. Un par Dianaru, kura satriecoši spele, arī prieks.

Un Tikko Davidenko uzvarēja Verdasko (man gan Fernando Verdasko patīk, bet nu labi). Un Nikolajs talak spēlēs ar Soderlingu. Prieks jau vispār par Nikoaju ar ir, jo Marata dēļ tenisā esmu peradusi just līdzi Krievijai. :D

0

35

Šodien pēc ''French Open'' 4.kārtas spēlēm, kur vienā no tām Rafaels Nadals četros setos - 2:6, 7:6 (2), 4:6, 6:7 (2) piedzīvoja zaudējumu pret Robinu Soderlingu, izteicās, ka šodien spēlējis slikti un Soderlings ir uzvarējis pelnīti.

Citās spēlēs sievietēm zaudējumu piedzīvoja pagājušā gada uzvarētāja Anna Ivanoviča, kura piekāpās baltkrievietei Viktorijai Azarenko divos setos ar 2:6, 3:6.

Pēc zaudētās cīņas Nadals apgalvoja, ka šodien spēlējis ļoti slikti: ''Kad viens spēlētājs nespēlē labi, tad viņam ir jāzaudē. Es pats šodien zaudēju spēli. Nespēlēju savu labāko tenisu un šā iemesla dēļ arī zaudēju. Mani Soderlings nepārsteidza. Es zināju, kā viņš spēlēs un cik bīstams Robins ir. Vienkārši es šodien nebiju agresīvs uzbrukumā. Šobrīd došos mājās un mājās peldēšu savā peldbaseinā. Neko citu nedarīšu. Dodiet man dažas dienas, lai pārvarētu šo zaudējumu un tad es sākšu gatavoties Vimbldonai.''

Robins Sodelings Nadalu atzina par visu laiku labāko tenisistu uz māla laukumiem: ''Domāju, ka šobrīd Rafaels nejūtas īpaši labi. Uzskatu viņu par visu laiku labāko tenisistu uz māla laukumiem.''

Anna Ivanoviča, kura arī šodien izstājās no turnīra, apgalvoja, ka spēles gaitā zaudējusi savu spēli, kas arī bijis galvenais iemesls zaudējumam: ''Es iesāku spēli pietiekami labi. Taču aptuveni ceturtā punkta izspēles laikā sajutu, ka pilnībā zaudēju balansa izjūtu un savu spēli, ko nespēju vairs atgūt. Pēc tam man bija ļoti grūti. Es nejutos īpaši labi un centos atgūt savu balansu.''

0

36

Krievijas tenisiste Marija Šarapova šodien "French Open" turnīrā turpinājusi savu sekmīgo trīs setu sēriju, pieveicot ķīnieti Na Li – 6:4, 0:6, 6:4. Par vietu pusfinālā kādreizējā WTA ranga līdere cīnīsies pret slovākieti Dominiku Cibulkovu.

0

37

Nu prieks par Mašu. Man patīk skatīties viņas spēles, tik gribas skaņu noslēgt... :D

0

38

albalonga написал(а):

Man patīk skatīties viņas spēles, tik gribas skaņu noslēgt...

viens mans draugs mēdz atdarina viņu. dažreiz pat spēlējot badmintonu :D no malas izklausās diezgan divdomīgi...

0

39

Jau vēstījām, ka "French Open" astotdaļfinālā ļoti negaidīti no turnīra izstājies "Māla karalis" Rafaels Nadals. Viņu pārspēja zviedru tenisists Robins Soderlings, kurš ceturtdaļfinālā spēkosies ar krievu Nikolaju Davidenko.

Līdz šim Soderlinga un Nadala slavenākā spēle notika 2007. gadā Vimbldonā, kad spānis triumfēja episkā piecu setu cīņā. Šis mačs palika atmiņā arī ar to, ka Soderlings atļāvās pakaitināt Nadalu, parodējot viņu. Rafa toreiz bija dusmīgs, bet Soderlings par šo gadījumu sacījis: "Godīgi sakot, tur no mušas tika uzpūsts zilonis. Biju vīlies, ka Nadals toreiz sūdzējās medijiem, neparunājot aci pret aci ar mani. Ja man kādreiz rodas kāds konflikts ar tenisistu, es runāju ar viņu personīgi."

24 gadus vecais Soderlings nav pārāk populārs tenisa aprindās, par ko viņš pats vispār neuztraucas: "Ja es cilvēkiem nepatīku, neko tur nevaru padarīt. Es tikai koncentrējos uz savu spēli. Es šeit esmu, lai spēlētu tenisu, nevis iegūtu draugus. Man nav svarīgi būt slavenam. Draugi, izņemot Jarko Nīminenu? Nav daudz. Mēdzu turēties kopā ar zviedriem, taču tagad apritē tādu nav daudz [Soderlings ir vienīgais zviedrs ATP ranga simtniekā - aut.piez.]."

Par karjeras mērķiem Soderlings, kurš šī gada februārī ATP rangā sasniedza savu augstāko vietu, 15., saka: "Jūtu, ka tagad varu realizēt savu potenciālu un paveikt lielas lietas. Gribu tikt ranga desmitniekā. Lai tas izdotos, vienīgais veids ir būt stabilam. Nepietiek ar pāris labiem rezultātiem. Visi TOP30 džeki sapņo par tikšanu desmitniekā, un visi to var paveikt. Ja būšu formā, zinu, ka man tas var izdoties."

Pēc Nadala uzveikšanas Soderlingam "French Open" ceturtdaļfinālā pretī stāsies krievu tenisists Davidenko, kuru bukmeikeri uzskata par visai izteiktu favorītu šajā mačā (1.42 pret 2.65). Davidenko iezīmējis gaidāmo spēkošanos ar Soderlingu: "Pret viņu man nebūs daudz jāskrien. Nezinu, vai man ir izredzes uzvarēt Soderlingu, taču domāju, ka nebūs jāskraida 20 minūtes, lai pabeigtu vienu izspēli. Gan man, gan Soderlingam patīk īsas izspēles, tāpēc labprāt pret viņu spēlēšu. Jā, Nadala zaudējums šeit Parīzē ir pārsteigums, taču jau iepriekš pamanīju, ka viņš šeit nejūtas pārāk pārliecināti - varbūt tas saistīts ar nogurumu, jo no gada sākuma viņš visur aizspēlējās līdz uzvarai. Soderlings šodien labi spēlēja, ātri uzbruka, bet Nadals turpretī kustējās lēni, netika līdzi, pieļāva daudz kļūdu, kas viņam nav raksturīgi."

0

40

Pēc vakar piedzīvotā sensacionālā zaudējuma ''French Open'' 4.kārtas mačā zviedram Robinam Soderlingam (2:6, 7:6(2), 4:6, 6:7(2)) četrkārtējais turnīra uzvarētājs Rafaels Nadals atzina, ka traģēdija nav notikusi un novēl uzvaru turnīrā Rodžeram Federeram.

Nadals, kurš karjeras laikā līdz vakardienai vēl nekad nebija Parīzē zaudējis, pēc vakardienas šokējošā zaudējuma atzina, ka no notikušā traģēdija nav jātaisa, un viss būšot kārtībā: ''Pēc zaudējumiem saproti to, cik grūti nākušas uzvaras. Kādreiz noder šāds zaudējums, tad var novērtēt uzvaras vērtību. Man vienkārši jāpieņem zaudējums un viss, neko vairs nevar mainīt. Šonedēļ nespēlēju labi. Kādu dienu man bija beidzot jāzaudē. Tā nav traģēdija''.

''Tas noteikti nebija sliktākais zaudējums manā karjerā, pat ne tuvu tam. Jā, šis turnīrs ir ļoti skaists un man nozīmīgs,'' teica spānis, kurš uzvaru turnīrā novēlēja Rodžeram Federeram ''tas būtu lieliski. Viņš tik daudz reižu neveiksmīgi centies uzvarēt, zaudējot trīs finālus pēc kārtas. Ja kāds ir pelnījis uzvaru, tad tas ir viņš.''

Nadala tuvākajos plānos ietiplst gatavošanās Vimbldonas titula aizstāvēšanai.

Es pievienojos Nadalam... :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Teniss » Francijas atklātais čempionāts Rolland Garros 2009