TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Teniss » Francijas atklātais čempionāts Rolland Garros 2009


Francijas atklātais čempionāts Rolland Garros 2009

Сообщений 41 страница 60 из 66

41

Bez pārsteigumiem noslēgušās šīs dienas pirmās divas 4.kārtas spēles ''French Open'' sieviešu vienspēļu turnīrā. Vietu ceturtdaļfinālā nodrošināja amerikāniete Serēna Viljamsa un krieviete Svetlana Kuzņecova.

0

42

Svetlana Kuzņecova ar mazā intervijā Eurosport novēleja Rodžam uzvaru turnīrā. Bet Rodžs šodien reāli nobiedēja - spēlēja ar savu senu draugu Tomiju Hāsu, kurš atkal kārtējoreiz atgriezies lielajā tenisā 31 gada vecumā. Tomiju visu karjeru vajājušas traumas. Viņs kļuva slavens viena mirklī un es atceros vēl tos senos laikus, kad viņs bija slavens, talantīgs, publikas (īpaši meiteņu) ļoti mīlens ar ar zvaigžņu slimību pamatīgi sasirdzis, bet Rodžs vel nebija nekas. Un tagad šodien Hāss uzvarēja pirmos divus setus 7:6 un 7:5. Es kad ie4slēdzu, tad Rodžs jau bija uzvarejis 3.setu ar 6:4. Un tad Hāss pēkšņi saka kļūdīties visu laiku, bet Rodžs pamodās un sāka spelēt ta, kā tikai viņš to prot. Galu galā 4.setā Rodžs iedeva Hāsam baranku - 6:0 un piekto setu uzvarēja 6:2. Bet nu tur bija tādi fantastiski momenti un Federers beidzot izrādīja emocijas - uzreiz pēc Hāsa kļūdas, kas deva uzvaru Rodžam viņš tik augstu palēcās un iekliedzās, ka man pilnīgi ar gaisā lēkt gribējās. :D

0

43

albalonga написал(а):

kas deva uzvaru Rodžam viņš tik augstu palēcās un iekliedzās, ka man pilnīgi ar gaisā lēkt gribējās.

man bija līdzīgi pēc viņa uzvaras pār Nadalu :)

0

44

Šveicietis Rodžers Federers, kurš ''French Open'' 4.kārtas mačā piecos setos ar 6:7(4), 5:7, 6:4, 6:0, 6:2 spēja pieveikt vācieti Tomiju Hāsu un iekļūt ceturtdaļfinālā, pēc spēles atzina, ka viņš iztērēja ļoti daudz spēka, lai uzvarētu Hāsu.

Jau ziņojām, ka Rodžers Federers šodien spēja atspēlēties no 0:2 un piecos setos ar 6:7(4), 5:7, 6:4, 6:0, 6:2 pieveikt vācieti Hāsu. Tagad ceturtdaļfinālā Federers tiksies ar amerikāņa Endija Rodika un francūža Gaela Monfīsa spēles uzvarētāju.

"Tomijs aizvadīja lielisku spēli," iesāk 27 gadus vecais Federers. "Laukumā atstāju ļoti daudz spēka un enerģijas, lai kļūtu par šīs nervozās spēles uzvarētāju. Uzskatu, ka izšķirošais moments bija trešā seta astotajā geimā. Biju tuvu tam. Lai zaudētu savu servi, taču man izdevās uzvarēt izšķirošo izspēli un geimu. Tajā brīdī sajutu, ka tas punkts man palīdzēs atgriezties spēlē. Uzvarēt piecu setu spēlē dos man daudz informācijas un motivāciju nākamajām spēlēm."

0

45

Norkys написал(а):

Tagad ceturtdaļfinālā Federers tiksies ar amerikāņa Endija Rodika un francūža Gaela Monfīsa spēles uzvarētāju.

Esmu par 90% pārliecināta, ka ar Rodiku. Vispār esu šokā, ka viņam uz mala tik labi iet šajā turnīrā. Labākais RG karjerā. Man bail par Rodžu. Njā, nu galvenais tagad spēkus atgūr un uzvarēt Rodiku.

0

46

Es ir šoks - Gaels Monfils 3 sestos Rodiku sagrāva. Tiesam šoks, bet nu spelēja viņš ļoti labi un Francija gavilē. Cerams Rodžs ierādīs viņam īsto vietu.  :D

0

47

Arī 10% ir procenti...

"French Open" vīriešu vienspēļu tenisa turnīrā noskaidrots pēdējais ceturtdaļfinālu dalībnieks. Par prieku mājiniekiem tas būs atraktīvais Gaels Monfiss, kurš triju setu spēlē ar 6:4, 6:2, 6:3 pārspēja Endiju Rodiku. Amerikāņa vairākkārtējie lūgumi maču pārtraukt tumsas dēļ šoreiz netika ņemti vērā...

"French Open" sieviešu vienspēļu turnīrā šodien noskaidrotas visas ceturtdaļfinālistes. Savus pirmos „Grand Slam” vienspēļu turnīru ceturtdaļfinālus karjerā sasniedza austrāliete Samanta Stosura un rumāniete Sorana Kirsteja, kura dramatiskā spēlē ar 3:6, 6:0, 9:7 pieveica serbieti Jeļenu Jankoviču.

"French Open" vīriešu vienspēļu tenisa turnīrā noskaidrots vēl viens ceturtdaļfināla pāris. Apspēlējot savus pretiniekus (attiecīgi Žo Vilfrīdu Tsongu un Filipu Kolšraiberu) četros setos, šo pāri veidos argentīnietis Huans Martins Del Potro un spānis Tomijs Robredo.

0

48

Savu karjeras pirmo "Grand Slam" tenisa turnīru pusfinālu šodien sasniedzis zviedrs Robins Soderlings. "French Open" ceturtdaļfināla spēlē viņš pārliecinoši sagrāva Krievijas tenisistu Nikolaju Davidenko - 6:1, 6:3, 6:1. Soderlinga nākamais pretinieks būs Fernando Gonzaless.

"French Open" sieviešu vienspēļu turnīra pusfinālā šodien kā pirmā iekļuva WTA ranga līdere, krieviete Dinara Safina, kura zaudēja pirmo setu turnīrā, tomēr divos nākamajos bija labāka par Viktoriju Azarenku - 1:6, 6:4, 6:2.

Ļoti pārliecinoši „French Open” sieviešu vienspēļu turnīra pusfinālu šodien sasniegusi slovākiete Dominika Cibulkova. Spēlē pret krievieti Mariju Šarapovu viņa zaudēja tikai divus geimus – 6:0, 6:2, pirmo reizi karjerā sasniedzot „Grand Slam” turnīru pusfinālu.

„French Open” vīriešu vienspēļu tenisa turnīrā šodien zaudējumu cietis arī trešais no lielā četrinieka - Endijs Marejs. Četros setos viņu pārspēja čīlietis Fernando Gonzaless – 6:3, 3:6, 6:0, 6:4, pirmo reizi karjerā iekļūstot šī turnīra pusfinālā, kur tiksies ar zviedru Robinu Soderlingu.

0

49

Norkys написал(а):

„French Open” vīriešu vienspēļu tenisa turnīrā šodien zaudējumu cietis arī trešais no lielā četrinieka - Endijs Marejs. Četros setos viņu pārspēja čīlietis Fernando Gonzaless – 6:3, 3:6, 6:0, 6:4,

vot šito skatījos un no sirds priecājps.

0

50

albalonga написал(а):

vot šito skatījos un no sirds priecājps.

ticu. es ciest nevaru Mareju...

0

51

Norkys написал(а):

es ciest nevaru Mareju...

es ar. hihihihi, man prieks, ka mūsu gaume tenisā tik līdzīga.

0

52

albalonga написал(а):

hihihihi, man prieks, ka mūsu gaume tenisā tik līdzīga.

ir jau arī dažas atšķirības (kaut vai Šarapova), bet pārsvarā ir līdzīga... :)

Mareju īpaši neciešu kopš brīža, kad viņš ATP rangā apsteidza Džokoviču...  :mad:

0

53

Norkys написал(а):

Mareju īpaši neciešu kopš brīža, kad viņš ATP rangā apsteidza Džokoviču...

:D  a es vēl agrāk.

0

54

Pasaules pirmās raketes Rafaela Nadala tēvocis un treneris Tonijs Nadals nosaucis par stulbiem Francijas atklātā tenisa čempionāta skatītājus, jo viņi bija priecīgi par Nadala agro izstāšanos no turnīra pagājušajā nedēļā. :D

„French Open” sieviešu vienspēļu turnīrā vakar tiek aizvadītas atlikušās divas ceturtdaļfinālu cīņas. Spēle starp austrālieti Samantu Stosuru un rumānieti Soranu Kirsteju noslēgusies ar pārliecinošu Stosuras uzvaru – 6:1, 6:3, un pirmo reizi „French Open” sieviešu vienspēļu turnīra pusfinālā iekļuvusi kāda Austrālijas tenisiste.

Kā pēdējā „French Open” sieviešu vienspēļu turnīra pusfinālā vakar iekļuva krieviete Svetlana Kuzņecova, kura nepilnu trīs stundu cīņā ar 7:6(1), 5:7, 7:5 uzvarēja ar 2. numuru izlikto amerikānieti Serēnu Viljamsu. Pusfinālā viņas pretiniece būs Samanta Stosura.

„French Open” vīriešu vienspēļu turnīrā zaudējumu vakar cietusi pēdējā mājinieku cerība - Gaels Monfiss. Viņu trijos setos (7:6(6), 6:2, 6:4) apspēlēja Rodžers Federers, sperot vēl vienu soli tuvāk turnīra finālam.

Kā pēdējais „French Open” vīriešu vienspēļu turnīra pusfinālu šodien sasniedza Argentīnas tenisists Huans Martins Del Potro. 20 gadus vecais sportists, kurš ATP rangā ieņem piekto vietu, šodien pārliecinoši apspēlēja spāni Tomiju Robredo - 6:3, 6:4, 6:2.

Šveices tenisists Rodžers Federers, kurš šodien, ar 7:6(6), 6:2, 6:4 pārspējot francūzi Gaelu Monfīsu, iekļuva ''French Open'' pusfinālā, vēlāk atzina, ka pirms spēles esot bijis uztraucies.
Federers, kurš pērn Monfīsu pieveica pusfinālā un šogad to pašu iespēja arī ceturtdaļfinālā, pēc uzvaras, kas viņam nodrošināja 20.(!) ''Grand Slam'' turnīru pusfinālu pēc kārtas, atzina, ka pirms mača bija uztraucies: ''Pirms spēles jutu nelielu spiedienu. Biju ļoti nervozs, jo domāju, ka būs grūta spēle. Mača sākumā pārāk daudz riskēju, bet tas bija tāpēc, ka biju uztraucies par viņa sitienu ar labo roku. Šī bija pirmā spēle turnīrā, kurā man izdevās uzvarēt pārliecinoši.''
Savukārt zaudētājs Monfīss atzina, ka neko daudz pret Federeru šodien neesot varējis izdarīt: ''Viņš pie savas serves vinnēja pēdējos 18 no 19 punktiem - spēlēja patiešām precīzi. Vai Federers ir favorīts? Ja viņš vēlas uzvarēt, viņu sagaida vēl divi smagi mači, taču domāju, ka viņš būs ļoti motivēts, lai beidzot uzvarētu ''French Open.''
Piektdien pusfinālā Federers tiksies ar turnīra piekto raketi argentīnieti Huanu Martinu Del Potro, kuri diezgan viegli sakāvis visās līdzšinējās savstarpējās spēlēs - 5:0 bilance un neviena zaudēta seta.

0

55

Norkys написал(а):

Pasaules pirmās raketes Rafaela Nadala tēvocis un treneris Tonijs Nadals nosaucis par stulbiem Francijas atklātā tenisa čempionāta skatītājus, jo viņi bija priecīgi par Nadala agro izstāšanos no turnīra pagājušajā nedēļā.

:rofl:

Norkys написал(а):

Kā pēdējā „French Open” sieviešu vienspēļu turnīra pusfinālā vakar iekļuva krieviete Svetlana Kuzņecova, kura nepilnu trīs stundu cīņā ar 7:6(1), 5:7, 7:5 uzvarēja ar 2. numuru izlikto amerikānieti Serēnu Viljamsu. Pusfinālā viņas pretiniece būs Samanta Stosura.
„French Open” vīriešu vienspēļu turnīrā zaudējumu vakar cietusi pēdējā mājinieku cerība - Gaels Monfiss. Viņu trijos setos (7:6(6), 6:2, 6:4) apspēlēja Rodžers Federers, sperot vēl vienu soli tuvāk turnīra finālam.

jej

vispār vakar Eurosportā Mats Vilanders skaidroja par forhendiem - forhends no kreizās malas pāri koridoram un ieksa pretinieka labajā laukuma daļā gandrīz uz līnijas - tam nav apzīmejuma tenisa terminoloģijā. Mats ieteica nosaukt to par Federer Forhand. Es ta smejos. :D

0

56

Dinaras Safinas pretiniece ''French Open'' sieviešu vienspēļu turnīra finālā būs viņas tautiete Svetlana Kuzņecova, kura pusfinālā trīs setos pieveica austrālieti Samantu Stosuru – 6:4, 6:7(5), 6:3.

Par ''French Open'' sieviešu vienspēļu turnīra pirmo finālisti kļuvusi WTA ranga līdere krieviete Dinara Safina, kura pusfinālā divos setos ar 6:3, 6:3 pārspēja slovākieti Dominiku Cilbulkovu.

Nu, ko! Krievu fināls Parīzē! :)

0

57

Norkys написал(а):

Nu, ko! Krievu fināls Parīzē!

super. šitāds fināls nav bijis kopš Miskinas un Dementjevas fināla laikiem. Dievīgi. Un saprotams, ka par Dinu turēšu īkšķus, lai arī Sveta man ar patīk.

0

58

Par pirmo ''French Open'' vīriešu vienspēļu turnīra finālistu kļuvis zviedrs Robins Soderlings, kurš pusfinālā trīsarpus stundās piecos setos pieveica čīlieti Fernando Gonzalezu – 6:3, 7:5, 5:7, 4:6, 6:4, sasniedzot pirmo ''Grand Slam'' turnīru finālu karjerā.

''French Open'' pusfinālists, šveicietis Rodžers Federers atzīst, ka saprot to, ka šī ir viņa lielākā iespēja beidzot uzvarēt ''French Open''.
Rodžers Federers pagaidām savā tenisista karjerā tieši ''French Open'' nav uzvarējis no visiem ''Grand Slam'' turnīriem. Šogad viņam ir lieliskas iespējas to izdarīt, jo turnīra galvenais favorīts, spānis Rafaels Nadals ir jau izstājies. Šodien Federers pusfinālā tiekas ar argentīnieti Huanu Martinu Del Potro. Otrajā pusfinālā uzvarēja zviedrs Robins Soderlings
Pirms pusfināla cīņas Rodžers Federers atzina, ka saprot to, ka šī ir viņa lielākā iespēja uzvarēt beidzot šo turnīru: ''Tas ir neticami. Daudzi saka, ka šis ir mans gads šeit, ''French Open''. Esmu pateicīgs par to, ka skatītāji turpina mani atbalstīt. Viņi dedzīgi vēlas iegūt manu autogrāfu vai nofotografēties ar mani. Tas ir pietiekami neticami, kas notiek pēdējo nedēļu laikā. Es, protams, biju ar to pieradis pēdējo gadu laikā, bet šogad ir nedaudz citādāk. Tā ir ļoti jauka sajūta, kad tevi atbalsta. Esmu ļoti saviļņots par to, ka šodien jau būs jāspēlē pusfināla spēle. Man nav citu variantu - jāiet un jāuzvar, jo šī ir mana lielā iespēja šeit uzvarēt. Man gan neklāsies viegli, jo Del Potro pēdējo gadu laikā ir ievērojami progresējis. Es domāju, ka šodien būs ļoti grūta cīņa. Liela spēle gaidāma - Del Potro šajā turnīrā spēlē labi un viņam vairs nav kur atkāpties.''

0

59

Šveices tenisists Rodžers Federers ceturto gadu pēc kārtas iekļuvis ''French Open'' finālā, vakar pusfinālā smagā piecu setu cīņā pieveicot argentīnieti Huanu Martinu Del Potro - 3:6, 7:6(2), 2:6, 6:1, 6:4. Svētdien finālā Federers spēkosies ar Zviedrijas labāko tenisistu Robinu Soderlingu.

Pēc vakar ''French Open'' pusfinālā piecos setos (3:6, 5:7, 7:5, 6:4, 4:6) piedzīvotā zaudējuma pret zviedru Robinu Soderlingu Čīles tenisists Fernando Gonzalezs nebija apmierināts ar tiesāšanas līmeni, paziņojot, ka soģi kļūdījušies vairākas reizes.

0

60

:( Dinara pirms tam teica, ka ir veiksmīgāk sagatavojusies šim finālam, nekā tas bija pagājušajā gadā...

''French Open'' sieviešu vienspēļu turnīrs noslēdzies ar krievietes Svetlanas Kuzņecovas uzvaru, kura finālā divos setos ar 6:4, 6:2 pieveica turnīra galveno favorīti – savu tautieti Dinaru Safinu, otro reizi uzvarot ''Grand Slam'' turnīrā, bet Safinai zaudējums Parīzē otro gadu pēc kārtas.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Teniss » Francijas atklātais čempionāts Rolland Garros 2009