TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Teniss » Francijas atklātais čempionāts Rolland Garros 2009


Francijas atklātais čempionāts Rolland Garros 2009

Сообщений 61 страница 66 из 66

61

Vakar ''French Open'' sieviešu vienspēļu turnīra finālā triumfēja krieviete Svetlana Kuzņecova, kura pretēji daudzu prognozēm pieveica ranga līderi - savu tautieti Dinaru Safinu - 6:4, 6:2. Safina pēc spēles atzina, ka nav tikusi galā ar emocijām.

Safina, kura arī pagājušajā gadā finālā piedzīvoja zaudējumu (Anai Ivanovičai) un ''Grand Slam'' turnīru finālos tagad piedzīvojusi tikai zaudējumus (kopā trīs), pēc mača bija tuvu asarām: ''Esmu tieši turpat, kur pirms gada - zaudējusi finālu. Ceru, ka kādu dienu man izdosies uzvarēt. Es patiešām vēlējos uzvarēt, taču netiku galā ar emocijām. Kortā biju izmisusi un nedarīju lietas, kas būtu jādara - nebiju psiholoģiski spēcīga.''

Savukārt uzvarētāja Kuzņecova atzina, ka bija uztraukusies: ''Manī bija daudz emociju, taču spēju tās kontrolēt. Viņa bija saspringusi, Safinai bija pārāk liels spiediens. Šo uzvaru gaidīju ļoti ilgi, nedomāju, ka tas notiks jau šogad. Spēlēju ar visu sirdi, man bija neticams atbalsts no skatītājiem. Šis noteikti ir mans mīļākais turnīrs!''

Kuzņecovai čempiones kausu pasniedza Vācijas tenisa leģenda Štefija Grāfa, kura Parīzē uzvarējusi sešas reizes. Svetlana bija sajūsmā par tikšanos ar Grāfu: ''Viņai sekoju jau vairākus gadus, taču vēl nekad man nebija izdevies viņu satikt. Kad pirms mača iegāju ģērbtuvē, ieraudzīju viņu un nosarku. Viņa man novēlēja veiksmi. Tas, ka Štefija man pasniedza trofeju, ir ļoti īpaši.''

Kuzņecova par uzvaru Parīzē prēmijā saņems pusotru miljonu ASV dolāru, bet Safina - uz pusi mazāk.

0

62

Pirms šodien gaidāmā ''French Open'' fināla, kurā Rodžers Federers tiksies ar Robinu Soderlingu un uzvaras gadījumā pirmo reizi triumfēs Parīzē, šveicietis Federers atklāja, ka neviens ''Grand Slam'' fināls nav viegls, tāpēc gaidot sīvu spēkošanos.

Neskatoties uz iespaidīgo 9:0 bilanci savastarpējās spēlēs ar Soderlingu, Federers pirms sava 19.''Grand Slam'' fināla bija piesardzīgs: ''Nav vieglu ''Grand Slam'' finālu. Viss ir ļoti vienkārši - pretinieks, kurš būs tīkla otrā pusē, arī turnīrā ir uzvarējis sešās spēlēs un ir ļoti labā formā. Nevar būt nekādas runas par Robina nenovērtēšanu, neskatoties uz to, ka esmu viņu pieveicis deviņas reizes. Bet jāatzīst, ka ir patīkami finālā redzēt kādu citu (nevis Rafaelu Nadalu). Es šeit jau esmu bijis. Nezinu, vai tas ir pluss vai mīnuss, jo nekad vēl Parīzē neesmu uzvarējis.''

''Spiediens noteikti ir uz mums abiem, arī uz viņu, jo Robinam tas būs pirmais ''Grand Slam'' fināls. Domāju, ka būs laba spēle, jo viņš lieliski nospēlēja pusfinālā pret Fernando Gonzalezu,'' pirms fināla prātoja Federers.

Fināls sāksies plkst.16:00 pēc Latvijas laika.

0

63

Žēl Dinu.... :'(

0

64

Šveices tenisists Rodžers Federers beidzot izcīnījis uzvaru ''French Open'' turnīrā, šodien finālā trīs setos ar 6:1, 7:6(1), 6:4 pieveicot zviedru Robinu Soderlingu. Federeram šis ir 14. ''Grand Slam'' tituls, līdz ar to šveicietis beidzot noķēris leģendāro amerikāni Pītu Samprasu.

Prieks par Federeru. Viņš pats atzīst, ka šī droši vien šī ir lielākā uzvara viņa karjerā. Samprass arī atzinis, ka Federers ir labākais tenisa spēlētājs. :)

0

65

Prieks par Rodžu. Spēli šodien atkārtojumā redzēju. Otrais sets bija ļoti interesants, bet Robins taibreikā sabruka. Un trešais sets jau bija likumsakarīgs. Rodžs liels malacis un no sirds priieks par viņu. Jej, beidzot RG ar viņam padevās. Nu ko - līdz ar to šī gada otrais Grand Slam garām. Tagad gaidām vissenālo un leģendārāko tenisa turnīru - Wimledon. :D

0

66

albalonga написал(а):

Tagad gaidām vissenālo un leģendārāko tenisa turnīru - Wimledon.

atceros pagājušo gadu. :) Gulbim gan šogad vēl ir jāpacīnās par tikšanu, ne?
Samprass jau teica, ka Federers uzvarēs arī Vimbldonā.  Ja Nadals nespēlēs, tad jau arī Džokovičam būs lielākas izredzes... Negribu būt ļauna, bet ceru, ka viņš nespēlēs.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Teniss » Francijas atklātais čempionāts Rolland Garros 2009