TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Un lielā Mas Sabe El Diablo pirmizrāde ir klāt!!!!!!!!!


Un lielā Mas Sabe El Diablo pirmizrāde ir klāt!!!!!!!!!

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Jej, nespēju noticēt. Jau 25.maijs un šodien (pēc Latvijas laika šonakt ap 5 laikam) pirmizrādi Telemundo piedzīvo novele Mas Sabe El Daiblo, kas būs pirmā pilnīgi High Definicion uzņemtā un izrādītā telenovele. Nu ja kāds nezina HD ir tāds ekrāna formāts kā kino - vairāk izstiepts taisnstūris. Un arī bildes kvalitāte ir labāka. Telemundo ir pamatīgi reklamējis šo noveli un liek milzu cerības uz to. Galu galā pēdējās aptaujās noslaidrots, ka skatītāji telenovelēs grib vairāk action, nevis romantiskās ainas un šī novele sola daudz action. Jau no promo ir skaidrs, ka galveno lomu atveidotāju starpā ir lieliska ķīmija. Visi galveno lomu atveidotāji nelielajās intervijās netā ir ļoti atzinīgi izteikušies par savām lomām, kolēģiem un attiecībām filmēšanas laukumā. Vēl milzu pluss novelei - sižets ir lielisks. Sižeta ideja ņemta no Kolumbijas supergrāvēja Por Que Daiblos, bet sižets pamatīgi pārveidots, lai tiem, kuri Por Que Diablos redzējuši ar būtu interesanti. Un galvenais - scenāriju raksta kāda man nezināma libretiste Jimena - respketīvi - sieviete, nevis "Eriks Vons vai Kiko Olivjēri. Uz to es ar lieku milzu cerības. Novelē ir ieliktas milzīgas naudas summas. Novele filmēta Ņujorkā, Maiami un Meksikā un patiesi netā ļoti daudzi gaida šo noveli ar nepacietību. Nu tad rīt jau arī redzēsim. Iedomājieties tik - es paņēmu rītdienu brīvu, lai vien varētu mierīgi redzēt. Iespējams pat naktī netā skatīšos Telemundo tiešraidi, lai arī mans nets slikti velk un reāli raustās. Bet nekas - man tas ir milzīgs notikums.

0

2

Am. kā jau teicu.. arī mani šīs seriāls ir ieinteresējis.. un vēlos to redzēt..

albalonga написал(а):

Iedomājieties tik - es paņēmu rītdienu brīvu, lai vien varētu mierīgi redzēt.

Pareiz pareiz.. tas ir to vērts..  ^^  it īpaši zinot cik šo seriālu tu gaidīji.. :)
Ham. arī man rīt ir brīvs.. un ja šodien neskatīšos tiešraidē.. tad rīt pievienošos tev.. un skatīšos.. ;)

0

3

Beidzot tiku skaidrībā, ka pēc Latvijas laika telenoveli ASV rāda trijos naktī. Respektīvi vēl biki mazāk par 4 stundām līdz sākumam. Es te twitterā sēžu. Christians Meiers nu reāli twitterā sēz visu laiku. Šodien ar Genesis abi aizlidoja uz Losandželosu un šis pirms izlidošanas rakstīja twitterā, pēc tam kad ielidoja un tikko atvadījās.Alejandro Chabans savukārt ir Venecuēlā, kur popularizē savu grāmatu De Gordo a Galan - viņš El Rostro de Analia tēloja un viņš ir labs draugs Gabijai. Nu vot viņš twitterā ierakstīja, ka cer, ka kāds youtūbā liks video, jo viņš gribot noveli redzēt, bet Venecuēlā ta nerāda. Hahaha. Jautri. Bet nu twitters tiešām ļauj cekot it kā cilvēkiem un dažas slavenības reāli aizrāvušās ar twitteru. Meiers tur liek iekšā visādus tūbes likus, bildītes u.c. Žēl, ka Gabija twitterā netusē. Vispār es jau pati ar tik palēnām iepazīstu twitteru.

0

4

He he, kā tad jūties šodien pēc negulētas nakts, Alby? :D

0

5

Jokaini. Visu rītu ik pa stundai modos augšā un čekoju netu, bet nekā. Nu tikko tik tūbē sāka parādīties video. Naktī es tiešraidē vismaz pusi neredzēju, jo visu laiku kārās un tad nets vēl pazuda. Smieklīgi, ka sapņos rādījās man dažādas iespējamās sērijas attīstības versijas.  :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Un lielā Mas Sabe El Diablo pirmizrāde ir klāt!!!!!!!!!