TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 1.sērija "Sentencia Divina"


Mas Sabe El Diablo 1.sērija "Sentencia Divina"

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Nu pagaidām tik tūbē un ar ne līdz galam

Daļa 1:http://www.youtube.com/watch?v=GCiJe8cpKks
Daļa 2:http://www.youtube.com/watch?v=r8cuH6GkKAM
Daļa 3:http://www.youtube.com/watch?v=3Z3NAo30g40
Daļa 4:http://www.youtube.com/watch?v=i6mlK_4B2vk

Ievads par pagātni ir pagarš. Esperansa strādā Acero mājā par kalponi un guļ ar pievilcīgo saimnieces dēlu Martinu, kurš tikko ieguvis bakalaura grādu (draugi pasmajās, ka nopircis, bet tam nav nozīmes). Visi svin. Esperansa savukārt ir laimīga par Martinu, jo mīl viņu un tic, ka viss būs labi. Viņa ir stāvoklī. Kad pasaka Martinam, kurš īstenībā tikai smejas par viņu un visu par sīko romāniņu ir pastāstījis draugiem, Martins ir šokā. Viņa māte steidzami organizē abortu un izdzen Esperansu no mājām. Abortu Esperansa neuztaisa, bet dodas prom imigrācijā uz ASV, jo kāda kundze viņai piedāvāja darbu Maiami. Paralēli mēs redzam, ka viņa nav Maiami, bet Ņujorkā, kur dzemdē mazuli metro tunelī ar kāda garāmgājēja Sandro palīdzību. Un protams nosauc mazuli par Angel Salvador.

Tas notika 1986.gadā, tātad pēc sižeta Angelam tagad ir 23. Ļoti normāli.

Esperansu jaunībā atveidoja Sofia Stamatides, kas Pecados Ajenos atveidoja Gloriju. Nu jāsaka viņas aktiermāksla reāli uzlabojusies.

Nu tā - mēs satiekam pieaugušo Angelu cietumā. Un tieši ir noklausīšanās par priekšlaicīgu atbrīvošanu. Angels jau nosēdējis cietumā 18 mēnešus. Angels pasaka cietuma draugam, ka ne viss ir liktenis, ir arī veiksme un veiksmei vienmēr jātic. Mūsu varonis būs vajadzīgs ļoti daudz veiksmes, lai šis stāsts beigtos laimīgi.  :rofl:

Manuelu mēs satiekam mašīnā. Viņa ir Angela advokāte un brauc uz noklausīšanos. Runā pa telefonu ar savu draugu un privātā advokātu biroja partneri Garsiju (Carlos Camacho). Mēs saprotam, ka viņš ir gejs - nu vismaz es tā sapratu pēc tās sarunas par ballīti, uz kuru åicina Manuelas māte Ana Lucia. Nu vot - Garsija velk uz zoba Manuelu, ka viņa tik centīgi palīdz Angelam.

Nokalusīšanās. Tur ir cilvēki, kurus Angels kopā ar Robinzonu, līdzgalībnieku, ir apzadzis un draudējis tiem abiem ar nazi. Viņš tiesnesim saka, ka nožēlo izdarīto, atvainojas cietušajiem un ka nolēmis mainīt dzīvi pēc iznākšanas no cietuma. To ietekmējusi arī Robinzona nāve cietumā, kuru nodūra dušā. Cietušie saka - viņam vēl jāsēž cietumā. Un tad iesteidzas lietišķā Manuela sarkanā žaketē ar ciešu melnu jostu un izskatās Renatas Sepulvidas no Sin Verguenza stilā. Un šķiet visi uz viņu skatās, bet Angels vispār tāds apreibis.  :D  Nu vot, viņa atvainojas, ka kavējusi un saka savu runu. Saka, ka jaunietim jādod otra iespēja, ka jāuzticas, lai arī nav garantiju. Un beigās paziņo, ka tic Angelam, ka viņš labosies. Un Angels ta skatās uz viņu, ka var izkust.  :love:

Angelu atbrīvo. Viņa draugi - banda, Sandro, kurš palīdzēja Angelam nākt pasaulē, Leons, kurš ir Sandro brālēns un Sūsija - bāra saimniecības vadītaja cik var saprast, rīko baļļuku par godu Angela iznākšanai no cietuma. Visi priecīgi. Ienāk Esperanza un galīgi nav priecīga - izskatās slima un sagurusi. Un ir ar - viņai artrīts cik sapratu un Leons apgādā viņu ar zālēm. Viņa Sandro pasaka, ka jūtas vainīga, ka nav spējusi Angelam nodrosināt labu dzīvi un viņš ir spiests būt zaglis.

Angels iznāk no cietuma, pirms tam paprasot, vai advokāte Davila ir ārā. Sargs atbild, ka nav - viņai te nav jābūt. Saskumst biki Angels. Iznāk ārā, ieelpo brīvību un Manuela izkāpj no mašīnas. Viņa tomēr ir ārā un gaida viņ. Abi tik mīļi. Viņš pateicīgs - tas viss ir 3. tūbes video. Un nav nevienas ainas no promo - viss pa jaunu uzfilmēts, citās drēbēs. Viņš prasa, vai viņa to domāja nopietni un tiesam tic viņām. Viņa atbild, ka jā. Viņš saka, ka iepriekšējā naktī redzejis sapni, kur viņa gaida viņu tuneļa galā un viņam jāiziet cauri šķēršļiem pamatīgiem, bet viņa gaida un tas dod viņam spēku. Viņs to ir uzzīmējis un parāda viņai zīmējusu. Manu ir sajūsmā un saka, ka viņam talants. Viņa pasaka, ka viņam katrās desmit dienās reizi jādodas pie priekšlaicīgās atbrīvošanas inspektora un iedod savu vizītkarti, lai zvana jebkura laikā. Tad atvadās un sveicienam pastiepj roku. Un te nu ir romantiskakais mirklis - viņš apskauj viņu un pasaka paldies burtiski viņas matos. Ah, es kusu. Nu ideāli viņi kopā izskatās. Un Gabija patiesībā neizskatās ne kripatu vecāka, jo Jencarlos izskatās daudz vecāks par saviem gadiem. Nu vot, tad viņš jau dodas prom, bet Manu vēl iedod viņam naudu, lai nav ar kājam jāiet. Viņš atsakās, bet viņa pierunā viņu sakot, ka ta maksa par viņa zīmēto albumu. Nu vot - Angels nonāk mājās. Autobusa braucot bija tāds domīgs un aizsapņijies un Manu braucot mašīnā ar. Angels dodas majās - visi viņu pa ceļam sveic ar atgriešanos. Mamma mājās pasaka par zālēm, ko Leons devis un Angels ir satraukts, jo saprot, ka parāds par zālēm būs jāatdod. Dodas uz bāru, kur visi viņu sveic. Bet tad saruna ar Leonu vienatnē. Angels grib izstāties no bandas, bet Leons saka, ka viņš parādā par mātes zālēm un kamēr neatdos, neizstāsies. Tiek plānota pamatīga dārgakmeņu zādzība. Manu savukārt rāda bildes Garsijam un saka, ka Angels talantīgs. Cik nu varam redzēt zīmējumos ir daudz Manuela, viņas acis piemēram.  :D  Tas bija šajās 4 daļās. Turpinajums sekos.

0

2

Daļa 5:http://www.youtube.com/watch?v=oQuXNprbKdc
Daļā 6:http://www.youtube.com/watch?v=7cl_9lRO7Ic

Šitās pati tūlīt tik skatos.

0

3

Nu tāks šajās divās daļās banda plāno nolaupīt milzīgu dimantu no izstādes - pieņemšanas, kuru organizē kā izrādās Manuelas mamma. Leons norīko Angelu izvēlēties, kuri bandas locekļi ko darīs. Cachorra - Leona dēls, ir superneapmierināts un greizsirdīgs. Leons viņu sabar. Un tātad pieņemšana - Manuela satriecošā zilā klietā. Beidzot parādās Martins, Virhīnija, Manuelas māsa, un Manuelas vecāki. Angels parģērbies par viesmīli un sāk īstenot aplaupīšanas plānu. Virhīnijai un Horacio Garsijam, Manuelas draugam, nepatīk Martins - abi jūt, ka tas ko slēpj. Pieņemšanā Martins pēkšņi nolemj, ka no izstādes dārgakmeņiem Manuela varētu izvēlēties kādu savam saderināšanās gredzenem, jo it ka sen saderinājušies, bet gredzena nav. Martinam kāds piezvana - cik var saprast par netīrajām lietām un vēl viņš uzsmaida vienai dāmītei pieņemšanā - var saprast, ka nav uzticīgs Manuelai. Nu vot, a Manuela pasaka, ka viņa jūtas kā Martina mīļākā, jo uzņemums ir viņa sieva. Martins vada Manuelas tēva uzņēmumu un Virhīnija ar tur strādā. Horacio Garcija un Manuela lūkojas apkārt, jo Horacio pasaka - ja Manuela jūtas ja Martina mīļākā, nevis sieva, tad viņa ir tiesības atrast sev vēl kādu vīrieti. Un tad Angels ierauga Manuelu un ir šokā!!!!!!!!!!! Sērijas beigas!!!!! Es dievinu šo garo sēriju, es dievinu  šo noveli. Ah, es kūstu.  :D

Starp citu, Telemundo jau pacentās mums Angelu līdz viduklim kailu parādīt. Njā.  :blush:  Un tie zīmējumi, kas Angelam bija viņa istamā - man šķiet, ka tur viņs bija Manuelu zīmējis. Un viņš atcerējās viņas vārdus - ka viņa tic, ka viņš mainīsies. Nu supervainīgs viņš jutās. Ah, bet tik super viss. Ti skaisti. Tik perfekts tēlojums. Dievīgi.

0

4

Lala lā.. tā vot i esmu es arī noskatījusies šo sēriju... patika patika. un pēc Angela izlaišanas no cietuma.. tā ainiņa vsp  :love:  ahh patīk man viņi kā pāris..  piestāv viens otram..  Jam.  gaidu ātrāk 2 sēriju kad redzēšu turpinājumu ...
hahh vēl man patika kad viņš tajā pieņemšanā redzēju Manuelu.. tāds šokiņs.. labs labs  :rofl:
Am.. nu ko jāgaida tālāko. :)

0

5

Garos komentāros neieslīgšu  :blush:
Patīk man kad pagātnes rāda..un šeit tā interesanti pasniedza- pagātni pagātnē - ar ainu nomaiņām :) Par to Martinu uzriez tāds negatīvisms radās..žēl Esperansas..viņai jau nu šī nebija wnk liktens šķirta mīlestība..
kaut kā nemāku savienot vienus un tos pašus varoņus ar dažādiem aktieriem pirms un pēc tiem gadu desmitiem.. tāpēc tomēr kaut kā to tagadni nespēju īpaši sasaistīt ar pagātni, bet nu tur neko darīt..
Manuela ir tiešām lieliska - patīkami uz viņu skatīties, uz viņas žestiem, acīm, klausīties viņā - tāda inteliģenta, interesanta sieviete - Angelu viņa tik skaisti aizstāvēja kā advokāte :)
un 3šajā video viņu kopaina skaista..it īpaši tas apskāviens - tik emocionāls, ķīmisks!!! fantastisks  :love:
tikai zinot Martina pagātni un tagadnes attieksmi pret sievietēm, nepatīk, ka viņš ar Manuelu..ak, ja ir tāāda sieviete, nafig citas? bet tāpat galīgi nav pelnījis viņu..nesader abi :P
bet nabaga Angels..sērija nepagāja, kā atkal jāzog..Beigas, kā viņš ieraudzija Manuelu arī lieliskas  - tāda sejas izteiksme :D :D Lieliski aktieri - Gabija un Jeancarloss - māk ideāli izpatikt skatītājiem  :love:
Kopumā patika un ieinteresēja seriāls pēc 1.sēr - un parādās visādi labi video montāžas triki - jūtama nedaudz kino sajūta.

0

6

aNgeL написал(а):

ja ir tāāda sieviete, nafig citas?

ak, cik ļoti piekrītu. :D

aNgeL написал(а):

Kopumā patika un ieinteresēja seriāls pēc 1.sēr - un parādās visādi labi video montāžas triki - jūtama nedaudz kino sajūta.

Jā, tā tas ir domāts. Jauna HD televīzija Telemundo izpildījumā. Telenoveles, kurām ir kinofilmu kvalitāte. Un izdodas viņiem lieliski. Ja sižets turpinās būt labs, tad šī novele būs superīga.

PAULINA написал(а):

Jam.  gaidu ātrāk 2 sēriju kad redzēšu turpinājumu ...

Es ar mežonīgi gaidu. Gaidu tās ainiņas no intervijām kad būs novelē - kur abi kokā sēž. Eh...

PAU, un dievinu tava paraksta abas daļas, bet otro jo īpaši. :D

0

7

Ak, tikko noskatījos!!! Vāks, ir viens milzīgs trūkums, skatoties tekošās telenoveles - ir jāgaida nākamās sērijas! Gribu tālāk! Un tālāk! :D

Sākums foršs, interesants, man patikās tas ievadiņš, kā viņš piedzima :)

Un Viņi abi nu vnk tiiiik...!!! :love: ak, nu fantastiski! Tāda ķīmija, un katrs par sevi viņi satriecoši varoņi! Abi tādi sirsnīgi ,smaidīgi, tik forši! Un tas viņu apskāviens! :love:  un aizstāvēšana, un kā pēc tam atcerējās viņas vārdus, nu vienkārši tik burvīgi! :love:  Un cik ar māti bija mīļš, nu vnk tāds jaukums! :love:  viņš te tik savādāks kā PA, un daudz, daudz, daudz foršāks! Un Gabija, tik skaista, un tik foršu raksturu! :shine:

Ah, nu nevaru, man tā patīk zagļu tēmas!!! :love: protams, žēl Anhela, bet.. bet... egoistiski man patīk tas viss, jo tas ir tik sasodīti aizraujoši un interesanti! :love:

Un tik daudz zināmu aktieru. :D un tā tur, kas man patika... Nu kas tajā bārā tā meitene stāvoklī, kā nu sauca to aktrisi :P

Ehhh, gaidu nākamo sēriju megā!!!

0

8

Paloma написал(а):

Un tik daudz zināmu aktieru.  un tā tur, kas man patika... Nu kas tajā bārā tā meitene stāvoklī, kā nu sauca to aktrisi

ev, nezinu kā viņu sauc. No kurienes tu viņu zini?

Jej, man prieks, ka tev Palo ta patīk!!!!!!!!!!!!!! :D

0

9

Viņa "Laupītājos" bija Leila.. arābu/ebreju vai kkas tml.meita :D
Un Viuda de blanco viņa ir.. Redzēju, kad sen laukos pa lietuvu redzēju kkādu šī seriāla seŗiju :D

0

10

Ā, hmmm... Pačekošu kā viņu sauc. Tāpēc jau likās man viņa pazīstama, tik neatpazinu.

0

11

Palo, to aktrisi sauc Michelle Vargas...

0

12

Ā, jā... :D kad pasaki, tad atceros. Kaut kad biju skatījusies :) Jācenšas beidzot atcerēties! :D bet jā.. man viņa kkā iepatikās baigi :)

0

13

Vakar noskatiijos,jaasaka tieshaam aizraava ar pirmajaam minuuteem.. ^^ Esperansa bija pelniijusi labaaku beerna teevu,bet kaa nekaa vismaz naaca forshais Angels pasaulee... :)) varu piekrist par taam ainaam pagaatnee,un par visaam kur redzami Angels un Manuela..  :love: ieshu vien skatiities taalaak,paldies Alby par seeriju pieejamiibu.. ;) ^^ :flirt:

0

14

jej, jauki, ka vēl kāds skatās un vēl jaukāk, ka patīk. Ak, jā - pirmo sēriju es dievinu... Un tev vēl tik daudz jauka priekšā - apskaužu. :D

0

15

albalonga написал(а):

jej, jauki, ka vēl kāds skatās un vēl jaukāk, ka patīk. Ak, jā - pirmo sēriju es dievinu... Un tev vēl tik daudz jauka priekšā - apskaužu.

jaa un ar katru seeriju lielaka sajusma,piesaista ne tikai aktieri,bet tas ka sizhets atshkjiraas no visiem citiem,ko esmu skatiijusies... ^^ Taa aplaupiishanas episode arii bij saspringta un forsha... ^^ es jau juutu ka buuus veel kautkas labs.. :D  :rolleyes:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 1.sērija "Sentencia Divina"