TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 2.sērija "Viejas Deudas"


Mas Sabe El Diablo 2.sērija "Viejas Deudas"

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Avance

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=an-iaRLnsUc&feature=channel_page[/youtube]

2.sērijā kā redzmas beidzot parādīsies vēl pēdejais no galveno varoņu kolektīva - de°tektīvs Džimijs Kardona, kuru atveido Jorge Luis Pila. Kā redzams, tad Cachorra - Leona dēls, anonīmi piezvanīs policijai un paziņos par dimanta zādzības plāniem. Njā, eksplozīvs action - kā viss rīt atrisināsies tajā pasākumā. Vot, bet satriecoši. Tik man nepatīk, ka Gabijas rītdienas avancē nebija. Varēja tak vismaz mazu skatiņu ielikt. Vai Manu ieraudzīs Angelu? Vai viņa uzzinās, ka viņš atkal atgriezies pie zagšanas? Vai Angels spēs nozagt dimantu un palikt neņoķerts? Tāpat noteikti būs arī pāra nr. 2 Virgīnija + detektīvs Džimmijs Kardona pirmā tikšanās!!!!!

Starp citu šobrīd tiešraidē rāda 1.sērijas atkārtoju Telemundo. Sanāk, ka atkārtojumu laikam 17 vai 17:30 pēc mūsu laika rāda.

0

2

Tūbē jau ir

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CfcHgC77ICI[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wPgcwl3sBQU[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sf_KO9VNtEA[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JkBBSv9PFN0[/youtube]

0

3

Tikko beidzot noskatījos šo sēriju.. Bļin kā man patīk.  :rofl:  heh.. vēl man patiika ka Angels ar saviem līdzdalībniekiem ( :D ) visu tur mucīja.. tā visa ielaušanās..ĀĀĀ..  Ah un tas Martins. Jopcik.  tik flirtē ar to sievieti.. tas tā bik kaitina. un kad Manuela ieraudzīja Angelu tur.. tāds šokiņš.. hih Jam. un tā pēdējā epizode..  :love:

0

4

PAULINA написал(а):

tā pēdējā epizode..

:love:

0

5

Visu sēriju tik ap to vienu aplaupīšanu...bet tomēr skatoties nav nemaz par garu, tieši laikā..loģiski viss.. :D Tik daudz actiona!! es visus nagus nograuzu.. :D  :blush:  ak, ainas ar Manuelu un Angelu ir tiik patīkamas!! kā viņi sader!!!  :love:

0

6

hahaha, njā. Superīgi. Es nezinu, kā tik daudziem netā var nepatikt. Es ir nikna, jo man nu ļoti patīk. Viena meitene čehu forumā - liela Luna la Heredera fane - gandrīz tik traka kā es - pateica, ka Gabija ar Jencarlosu kopā izskatās labāk, nekā ar Christianu Meieru un esmu tuvu tam, lai piekristu. Vismaz šobrīd. Eh.  :blush:

0

7

vēl tikai 2. sērija un Tu jau gatava piekrist, ka šis labāks..kas gan būs tālāk? :D  (laaabi..tur vēl bij garš gaidīšanas periods, kad jau jūsmoji)

albalonga написал(а):

Es nezinu, kā tik daudziem netā var nepatikt.

gaumes tik tiešām ir ļoti atšķirīgas.. un tā jau ar katru seriālu.

0

8

aNgeL написал(а):

vēl tikai 2. sērija un Tu jau gatava piekrist, ka šis labāks..kas gan būs tālāk?   (laaabi..tur vēl bij garš gaidīšanas periods, kad jau jūsmoji)

nūuuu... njā. Ta jau manīs. Telemundo pēdējā laikā pieturas pie tradīcijām labas idejas sabojāt, velkot garumā un muļķīgas blakus sižeta līnijas laižot iekšā. Ta jau manīsim, kas beigās sanāks. Bet nu pagaidām te ir viss par ko fanoju - Gabija, zagšana, lielpilsētas spožums pretī nabadzīgajiem no ielas, te ir action, pistoles, fantastisks ļaunais varonis, divi veči, kuri cīnās un mīl vienu sievieti (Martins ar reāli iemīlēsies Manu, lai gan šobrīd tikai izmanto). Fantastika. Un protams varones labākais draugs ir gejs. Lunā ar tā bija, iespējams tāpēc gan Cara o Cruz, gan Prueba del Mar Gabijas varonēm ar labākie draugi ir geji. Gabijai tas piestāv labāk, nekā sieviete labākā draudzene. Manā izpratnē Gabija ir pārāk skaista, lai viņai būtu draudzenes. Sieviešu skaudība taču ir mūžam dzīva.  :D

0

9

Īss sižeta izklāsts

Beidzot ar līdz tam tieku, jo beidzot mājās ar skaņu tūbē noskatījos. Action ir fantastisks. Tāda spriedze visu sēriju. Nu gandrīz kā Holivudas aplaupīšanas filmās.

Tāks, tātad Angels ierauga Manu un ir šokā. Grib atcelt visu, bet līdzdalībnieki pierunā turpinās, jo veiksmīgas zādzīgas gadījumā katrs dabūs 10 tūkstošus. Draugi iesaka vienkārsi negadīties acīs Manuelai. Tikmēr Manu, Horacio, Martins, Graciela - Martina māte un Kristians - Martina brālis sarunājas par Martina un Manuelas kāzam. Graciela tāda ar ārējo spožumu pārņemta - kleta noteikti jāšuj, viss jāplāno, gadsimta kāzas plāno. Horacio pajoko, ka kleita nedrīkst būt pārak jauneklīga, jo tad atšķirības vecumos strap Manu un Martinu būs pārak redzamas. Graciela uzreiz iebilst, ka viņas vīrs ar bij daudz vecāks. Martins uzbrauc Horacio, ka tas savukārt ja jau tik labi visu zina, varētu būt galvenā līgavas māsa. Manu tas liekas smieklīgi un arī Horacio neapvainojas. Nu patīk man šitie abi draugi. Horacio ir satriecošs. Un tad Manu ierauga Angelu. Atvainojas un saka, ka dosies sasveicināties ar mātes draudzeni un dodas pie Angela. Jau sameloja. Kapēc? Tomēr iekšēji laikam vainīga jūtas. Diez par ko? Jo ja nejustos - varētu tak mierīgi pateikt, ka ies aprunāties ar savu bijušo klientu.
Tikmēr Esperanza raud, jo viņas dēls zaglis. Sūsija mierina, ja viņai jāpriecājas, ka Angels ir labs tajā, ko dara. Sūsijas atmiņās atklājam, kā viņa tikusi līdz Ņujorkai - sākumā Maiami bijusi pie tās kundzes, kas viņai darbu piedāvaja, lai pēc tam dotos uz Ņejorku un meklētu Martinu. Viņa joprojām mīl un cieš Martina dēļ.

Tikmēr Angels un Co visu plāno, bet Manu atnāk. Angelam šoks. Manu tik jauka, pastāsta, ka viņas māte visu arganizē, lai palīdzētu Ņujorkas latīņamerikāņu nabadzīgajiem jauniešiem - labdarības izsole. Likteņa ironij, jo Angels patiesi ir viens no šiem jauniešiem un ironiski pateicās Manuelai, par viņas mammas pūlēm. Manuela nokaunās, bet nu Angels pasaka, ka zin, ka viņa nav domājusi neko sliktu. Tik jaukā mazā epizodītē parāda viņu abu lielo šķērsli - sociālo atšķirību. Nu lieliski!!!!! Bravo libreta autorēm. Gabija uzslavē Angela izskatu viesmīļa formā un viņš pasaka, ka Manu izskatās skaista garā kleitā. Nu tur vienkārsi jau ir redzams, ka Manu izkususi. Arī velāk Manu no taluma uz Angelu blenž diezgan atklāti - Horacio pamana, bet citi laikam ir akli!!!!!!!!!

Angels ielej miega zāles sarga kafijā, tas aizmieg. Šak īstenot zādzīb. Tikmēr policijas iecirknī detektīva Dzimija Kardonas tēvam svin aiziešanu pensijā. Bet Cačorra sēž un niknojas, ka viņš nepiedalas zādzībā. Parādās vel viena svarīga varone - sexīga Marina, kurā Cačorra neapšaubāmi ieķēries, bet viņa kā redzams grib Angelu protams. Cačorra noskaišas un anonīmi piezvana policijai un nosīdz zādzību. Apskatīt viesnīcu pēc isaukuma protams dodas Kardona ar pārinieku un nu jau atvaļinātais tēvs līdzi. Te jābūt durakam, lai nesaprastu, ka šajā vakarā Dzimija Kardonas tevam būs lemts iet bojā un Dzimijs atriebības jūtu vadīts noteikti sekos Angelam pa pēdam kā dzinējsuns. Kolosāli, kā viss sižets sarežģās.

Martins nosauc Manuelu par lellīti, bet tūlīt pat lūdz brālim Kristianam, lai tas dabū tās dāmītes numuru, ar kuru Martins saskatās jau no 1.sērijas. Tikmēr Manu parāda Horacio Angelu un Horacio uzreiz apjēdz, ka Manu ieķērusies!!! Velk viņu uz zoba un viņa protams noliedz - tipa gribot viņam palīdzēt. Tik jauka ainiņa.

Policija ierodas, kad viens no tiem zagļiem jau zog. Viss steidzami tiek atcelts pusratā. Bet kavējas došanās prom, jo sargi tur stāv un nevar no ventilācijas tuneļiem izlīst tas zaglens. Nu vot - a Martins tikmēr nopē°rk cik sapratu, tad gredzenu Manuelai par 35 tūkstošiem dolāru. Angels lieliski izstrādā - lai poliči neietu pārbaudīt istabu, kur dārglietas glabajās, bet ir jau nozagtas, viņš izlej vīnu virsū detektīvam Kardonam. Fantastiski labi izskatījās un es smējos. Man liekas, ka ļoti ticami notēloja.Tikai kā viņš zinaja, ka večuki pie tā galdiņa to glāzi nepaņems un varēs uzgāzt policim virsū? :D Zagļi laižas prom, bet Angels nevar aizlaisties, jo Manu viņu kavē - tā teikt piedāva savu palīdzību - taisās darbu viņam atrast. Un ir fantastiski, kā Manu runa, bet Angels dzird, kas notiek āra, sava auss mikrofonā. Un vēl lūkojas, ka poličie skrien, sargi skrien. A manu tik runā un runā... :D  Tad atskan šavieni. Ārā Džimmija tēvs centās apturēt tos divus zagļus, bet tie sāka šaut un šis pretī. Un tad arī loga iešauj un Angels 007 manierte nogāž Manu no kājām, vēl pieturedams viņas pakausi, lai neapdauzās. Fantastik! Zālē panika, visi bēg, bet Angels joprojām guļ uz Manu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gaidām 3.sēriju.

0

10

Ak, ak, ak, es nomiršu līdz rītdienai!!! :D vai arī skatīties tūbē? Ak, nezinu...

bet sērija fantastiska! Bez nerviem paliku! :D un gribu zināt, kā tas viss beigsies, ak!!!

Bet beigas sērijai... nu vienkārši aaaaapburošas! :love:  viņi tik fantastiski izskatās kopā!

Eh, kā es ceru, ka neko nesabojās sižetam!!! :(

Aaa, atcerējos... :D vakar biju uz "Eņģeļi un dēmoni".. nu vot.. Un tur tip rāda kā visādi reportieri no visas pasaules bezmazvai pulcējas pie Vatikāna, stāsta jaunumus utt... Un bija arī, kas runāja spāniski Telemundo mikrofonā (vai nu kā sauc to verķi reportieriem :D ), ak, es tādā sajūsmā uzreiz biju :D

0

11

Paloma написал(а):

Aaa, atcerējos...  vakar biju uz "Eņģeļi un dēmoni".. nu vot.. Un tur tip rāda kā visādi reportieri no visas pasaules bezmazvai pulcējas pie Vatikāna, stāsta jaunumus utt... Un bija arī, kas runāja spāniski Telemundo mikrofonā (vai nu kā sauc to verķi reportieriem  ), ak, es tādā sajūsmā uzreiz biju

hahaha, super. Telemundo ar pareklamējās.

Paloma написал(а):

viņi tik fantastiski izskatās kopā!

vai ne? Es jau sen to teicu... :D  Man noteikti atkal pēc tam būs tāpat kā ar Meieru - nespēšu īsti pieņemt Jencarlosu citās novelēs kopā ar citām aktrisēm. Man viņš vienmēr paliks Angels, kuram jābūt kopā ar Manuelu... :blush:

0

12

Nu... iespējams, ka man ar būs līdzīgi. :D vienkārši viņi ir tik.. foršs pāris! Katrs par sevi forši un kopā vnk vienreizēji! :D Redzēs, protams, kas būs tālāk ^^

0

13

Dīvaini ir tas, ka Gabiju gan es spēju pieņemt ar gandrīz da jebkuru aktieri. Vienīgais izņēmums laikam bija Cezar Evora... :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 2.sērija "Viejas Deudas"