TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo neloģiskumi...


Mas Sabe El Diablo neloģiskumi...

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Nolēmu uztaisīt tēmu, kurš izteikšu zināmu kritikas devu sižeta līnijām. Esiet droši un aktīvi man pievienoties vai iebilst!!!!!!!!!!

Un tātad - mēs satiekam Angelu cietumā. Un Manuela ir viņa advokāte. Mēs varam saprast, ka viņa piestrādā valsts tiesu sitēmā, kā bezmaksas advokāte, kuru piešķir cietumniekiem, kuriem nav naudas atvokātam. Jo nu Angelam nav naudas un viņa mammai nav naudas, bet Manuelai savukārt naudas pietiek un viņa šķiet strādā vairāk prieka pēc. Bet tad par kādu piķi viņi ar Horacio uztur biroju un vēl tagad sekretāri algos. Moš tad Horacio nodarbojas ar ienesīgām lietā, kamēr Manuela "cīnās par taisnību pasaulē"???? Bet labi - pie tā es vēl nepiesienos - nu moš Manu ik pa laikam ņem bez maksas lietas, bet pārējā laikā ar nozīmīgiem klientiem krāmējas - to jau mēs neredzējām. Piesienos es pie sižeta loģikas citur - Leons ir bandas vadonis un viņam bārs pieder. Viņš pasaka, kāds ir pasūtījums un banda zog. bet Angels kā manījām ir bandas līderis - Leona labākais zaglis. Nu tad kāda velna pēc leons nav noalgojis advokātu Angelam, lai dabūtu ārā no cietuma savu labāko zagli? Veselu pusotru gadu tāpat vienkārši iztika bez Angela un viss bij ok, bet tikko iznāca ārā no cietuma - pie tam - Manu ta panāca priekšlaicīgu atbrīvošanu - četru gadu vietā tik pusotru nosēdēja. Respektīvi - nebūtu Manu bezmaksas centienu - Angels vēl sēdētu un sēdētu un banda zagtu bez viņa. Un vispār Angels tika cietumā par noziegumu, kuru droši vien ar Hierro bij pasūtījis. Respektīvi - Angels nenodeva ne bandu, ne Leonu, kurš noteikti viņam bija piespēlējis ideju par noziegumu, par kuru Angels iekrita. Un nekā - neviens nepalīdz viņam tikt ārā un visi viņu aizmirsuši, tik Manuela kā eņģelis. Saprotu jau ka jauki, bet nui loģikas nekādas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tāds nu bija mans pirmais kritiskais izteikums par MSED sižetu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

2

Tā jau scenāristiem bieži gadās-viņi tik ļoti vēlās sarežģīt sižetu,ka pārcenšās un paši neapjēdz,ka viņu garadarbs zaudē ticamību.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo neloģiskumi...