TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo reitingi


Mas Sabe El Diablo reitingi

Сообщений 21 страница 40 из 71

21

aNgeL написал(а):

MÁS SABE EL DIABLO: 5.6

vov. hahaha. bet jauki. es jau vispār zinu, kas tajā sērijā notika. Skrīnus redzēju. hehehe. Patiesībā tagad gandrīz izskatās, ka msed iet vislabāk no visām Telemundo novelēm. Nav brīnums ka pagarināja.

Ak, jā - Telemundo ASV iet caur satelītu, respektīvi pieder pie maksas kanalu paketes. Principā reitingi ar ir mazāki, jo krīzes dēļ ir mājsaimniecības, kas atteikusās no satelīta. :disappointed:

0

22

ai, alby, neinteresanti,ka tu visu zini jau, kas notiks :P bet nu labi vismaz, ka redzējusi vēl neesi :P

un prieks par reitingiem! ^^

0

23

albalonga написал(а):

es jau vispār zinu, kas tajā sērijā notika

mjāa.. es jau neatšķiru, kura sērija ir kura, un kura tieši ir tā ar šo reitingu.. :D

0

24

aNgeL написал(а):

MÁS SABE EL DIABLO: 5.6

Labak jau ir,bet tas nav augsts salidzinajuma ar Manana es para siempre,kurai bija pie 20.ja nemaldos.A, man jau reitingi neko nenosaka,man vienalga ta bus viena no milakajam  :love: tikai zel,ka citi to nenoverte ,ka vina to pelnijusi.  :disappointed:

0

25

Mariposa написал(а):

Labak jau ir,bet tas nav augsts salidzinajuma ar Manana es para siempre,kurai bija pie 20.ja nemaldos.A, man jau reitingi neko nenosaka,man vienalga ta bus viena no milakajam   tikai zel,ka citi to nenoverte ,ka vina to pelnijusi.

tā vienkārši ir, ka skatās uz to ražotāju.. Televisai parasti ir augstie retingi, bet Telemundo šādi - diezgan zemi..īpasi neesmu iedziļinajusies sistēmā, bet aptuveni uz to pusi ir..

0

26

nu Televisas noveles rāda Univision, kura tīkla pārklājums ASV ir daudz lielāks par Telemundo, tāpēc tā īsti salīdzināt nemaz nevar. Turklāt ASV lielākā daļa spānvalodīgo skatītāju ir Meksikas imigrnati un loģiski, ka viņi labāk izvēlas skatīties telenoveles ražotas savā dzimtenē, ar saviem aktieriem, ar savu meksikāņu spāņu valodu...

0

27

Reitings ir relatīvs jēdziens,tas ka tik maz skatītāju seko līdz ''Mas Sabe el Diablo'',vēl nenozīmē,ka tie citi seriāli,kas reitingu sarakstā ieņem augstākas vietas,vēl nenozīmē,ka tie būtu daudz labāki un kvalitatīvāki nekā''Mas Sabe el Diablo'',iespējams,ka skatītāji šo seriālu neprot novērtēt,es ļoti ceru,ka ''Mas Sabe el Diablo''ar laiku iekaros savu vietu arī citu,netikai mūsu,šā foruma lietotāju sirdis.

0

28

Paseni reitingi, bet nu - nedaudz uz augšu msed ir pacēlies un tas priecē :D vispār salīdzinoši man tie jau liekas kā labi reitingi :D

LUNES 9 DE NOVIEMBRE

MÁS SABE EL DIABLO: 6.7
NIÑOS RICOS: 4.0
LOS VICTORINOS: 4.4

MARTES 10 DE NOVIEMBRE

MÁS SABE EL DIABLO: 6.5
NIÑOS RICOS: 4.5
LOS VICTORINOS: 4.7

11 NOVIEMBRE MIÉRCOLES

MÁS SABE EL DIABLO: 7.0
NIÑOS RICOS: 4.3
LOS VICTORINOS: 4.2

0

29

aNgeL написал(а):

bet nu - nedaudz uz augšu msed ir pacēlies un tas priecē

O jā, prieks. :)

0

30

MARTES 24:

MÁS SABE EL DIABLO: 6.8
NIÑOS RICOS: 3.8
LOS VICTORINOS: 3.9

MIÉRCOLES 25:

MÁS SABE EL DIABLO: 6.2
NIÑOS RICOS: 3.7
LOS VICTORINOS: 3.8

0

31

Joprojām nevaru saprast kādēļ tik zemi reitingi,vai tiešām salkanas un asarainas ziepenes skatītājiem patīk labāk?Ceru,ka ar laiku skatītāji pieradīs arī pie šāda veida seriāliem kā ''Mas Sabe el Diablo'',kā arī ceru,ka šo seriālu kādreiz parādīs arī kāds no Latvijas kanāliem,lai gan saprotu,ka vēlos par daudz,jo pašreiz gan LNT gan TV3 atkal sākušas rādīt lētus un nekvalitatīvus seriālus.

0

32

Terēze написал(а):

Joprojām nevaru saprast kādēļ tik zemi reitingi,vai tiešām salkanas un asarainas ziepenes skatītājiem patīk labāk?

kā jau kaut kad no Albalongas rakstīta sapratu, tad, pirmkārt, vaina ir ražotājā.. tādēļ salīdzinoši ar citu Telemundo telenoveļu reitingiem, msed ir pacēlie kaut cik..

0

33

aNgeL написал(а):

kā jau kaut kad no Albalongas rakstīta sapratu, tad, pirmkārt, vaina ir ražotājā..

pat ne ražotājā, bet trtanslētājā. Univision pārklājums ASV ir stipri lielāks par Telemundo. Telemundo savukārt pelna ar to, ka viņu telenoveles pērk un translē pasaulē. Univision paši netaisa telenoveles - vismaz pilnīgi individuāli kā Telemundo. Viņi lielākoties translē Televisas produktus. Bet ja veido, tad tik kā partneri ar Venevision International vai vēl kādu. Nu tā kaut kā. Turklāt Telemundo ir kabeļtelevīzija - vai precīzāk satelīttelevīzija. Un saprotams, ka ar krīzi, kuru jūīt arī ASV nabadzīgajos štatos, ir mājsaimniecības, kuras atteikušās no satelītelevīzijas. Loģiski, ka Telemundo pārraides tīkls ir vēl vairāk samazinājies. :playful:  Nu cerams, ka uztvērāt apmēram domu.

0

34

karoče, cilvēki nevis neskatās, bet viņiem nav iespējas skatīties :D
Un šie reitingi man tiešām priekš telemundo izskatās labi! :)

0

35

LUNES 7:

MÁS SABE EL DIABLO: 6.2
NIÑOS RICOS: 4.5
LOS VICTORINOS: 4.2

MARTES 8:

MÁS SABE EL DIABLO: 6.3
NIÑOS RICOS: 5.2
LOS VICTORINOS: 4.1

0

36

11 DE ENERO

MÁS SABE EL DIABLO: 6.4
PERRO AMOR(INICIO): 5.4
LOS VICTORINOS: 3.7

MARTES 12:

MÁS SABE EL DIABLO: 6.5
PERRO AMOR: 4.9
LOS VICTORINOS: 4.0

MIÉRCOLES 13:

MÁS SABE EL DIABLO: 6.3
PERRO AMOR: 4.6
LOS VICTORINOS: 4.4

0

37

JUEVES 14:

MÁS SABE EL DIABLO: 6.5
PERRO AMOR: 4.3
LOS VICTORINOS: 4.7

VIERNES 15:

MÁS SABE EL DIABLO: 5.9
PERRO AMOR: 4.6
LOS VICTORINOS: 4.3

18 ENERO LUNES

MÁS SABE EL DIABLO: 6.1
PERRO AMOR: 4.0
LOS VICTORINOS: 3.7

MARTES 19:

MÁS SABE EL DIABLO: 6.9
PERRO AMOR: 4.1
LOS VICTORINOS: 3.6

MIÉRCOLES 20:

MÁS SABE EL DIABLO: 6.6
PERRO AMOR: 4.4
LOS VICTORINOS: 3.5

21 ENERO MIÉRCOLES

MÁS SABE EL DIABLO: 6.4
PERRO AMOR: 4.3
LOS VICTORINOS: 3.6

0

38

Reitingi uzlabojās ar katru reizi.

0

39

jā, nu vispār msed ir izdevusies telemundo telenovele! :) Priekš telemundo šie reitingi ir iepriecinoši ^^

0

40

Paloma написал(а):

jā, nu vispār msed ir izdevusies telemundo telenovele!  Priekš telemundo šie reitingi ir iepriecinoši

aha :) Nē, nu it kā esot arī tādas telemundo telenoveles, kuru reitingi pārsnieguši 10 balles ;) Bet msed salīdzinoši arī labi turās :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo reitingi