TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 28.sērija


Mas Sabe El Diablo 28.sērija

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

āāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja jūs tikko būtu redzējuši avanci, jūs arī kliegtu. Man pajāt, ka kaimiņi laikam pamodās...... Ja, viņi grafiti skatīsies un Manu uz baļļuku neieradīsies. Bet es kliedzu, jo Angels dziedās Manuelai Estes Donde Estes - dziesmu, kas sākumā skanēja viņu ainās. nē, tas ir vienkārši ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ!!!!!!!!!!!!! Tik skaisti.... Visa avance viņi kopā, tik sakumā gaidošais Martins. Sadevušies rociņās, dejojoši. Me Muero por estar con usted..... Un kā lai tagad nākamo nakti sagaida???? Ka lai gulēt aiziet???? :insane:  Ak, es ir laimīga.

0

2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3ZaSuVJpbbk[/youtube]

0

3

Starp citu - pamanījāt, ka Angelam un Manuelai abiem mugurā ir tās pašas drēbes, kas bija toreiz tusējot parkā tajā sestdienā. Domāju, ka tas viss - izbraukuma filmēšana - tika filmēts kopā.

0

4

hahaha, ja izlasījāt manu rakstīto par avanci četros naktī, tad varu pastāstīt, kā risinājās tālāk man emocionālais uzbudinājums. Es piecēlos no datora un izvilkos uz toleti. Sadzirdēju, ka ārā līst. Uzgāju uz balkona pilnīgi plika, pastāvēju biki un sadzirdēju pērkonu, arī zibeni redzēju, bet tālu tas viss bij, ne tuvu man. Īsti salīt nevarēju, jo piektā stāva balkons virs manis. Un tad es pēkšņi,  joprojām avances iespaidā stulbi smaidot, attapos ģērbjoties. Krekliņā, džinsos un šļipkās nokāpu lejā un puspiecos no rīta pastaigājos ārā pa lietu. Izmirku cauri slapja un jutos pārlaimīga. Pārnācu pēc pieciem, noskaloju dubļainās kājas un tāda slapja aizgāju gulēt. hihihihi - man tik labi un jautri sen nebija bijis. :D

0

5

Tā tālu neesmu tikusi šajā telenovelē. Bet šo avanci paskatījos - vnk burvīga. viņi abi kopā tiiiiiiiiik labi izskatās. Un kaaaa viņš vēl dzied :)

albalonga написал(а):

hahaha, ja izlasījāt manu rakstīto par avanci četros naktī, tad varu pastāstīt, kā risinājās tālāk man emocionālais uzbudinājums. Es piecēlos no datora un izvilkos uz toleti. Sadzirdēju, ka ārā līst. Uzgāju uz balkona pilnīgi plika, pastāvēju biki un sadzirdēju pērkonu, arī zibeni redzēju, bet tālu tas viss bij, ne tuvu man. Īsti salīt nevarēju, jo piektā stāva balkons virs manis. Un tad es pēkšņi,  joprojām avances iespaidā stulbi smaidot, attapos ģērbjoties. Krekliņā, džinsos un šļipkās nokāpu lejā un puspiecos no rīta pastaigājos ārā pa lietu. Izmirku cauri slapja un jutos pārlaimīga. Pārnācu pēc pieciem, noskaloju dubļainās kājas un tāda slapja aizgāju gulēt. hihihihi - man tik labi un jautri sen nebija bijis. :D

Tas noteikti bija atvēsinoši. lija drausmīgi.

0

6

Ai, tik skaista sērija. Pamācība, kā ar minimāliem līdzekļiem un lielu mīlestību sagādāt bagātai meitenei labāko dzimeni viņas mūžā. Un no otras puses - Martina baļļuks - kā rīkoties nevajag, ja meitene lūgusi dot laiku.

Ak, un Angels tikko devās uz skatuves dziedāt Manu. Es laikam izkusīšu. Un tik skaisti visi momentiņi - tā saldējuma ēšana. Angels zina, kāds ir Manu mīļākais un taupot savus švakos līdzekļus, nopoirka saldējumu tikai viņai, bet beigās abi to ēda. Un kā viņš autogrāfu paprasīja tai dziedātājai un viksi applaudeja dzimšanas dienas meitenei. Tik skaisti - tiešām viņš māk panākt, lai Manu justos īpaša.

āāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāā, tikko dziedāja. Tik skaisti. nē, es dievinu viņus abus. dievinu. Skaistākā sērija, romantiskākā. Pat Džimijs aizbizoja ātrāk no darba, lai Virhīnijai davanu nopirktu. :rofl:

0

7

hahaha, Horacio meli par to, ka Manu laikam devusies uz masāžu ir satriecoši. Horacio jau noteikti iebrauca, ka Manu ir kopā ar Angelu pēc Ninas teiktā, ka Manu nav gribējusi dzimeni svinēt un palaidusi mājās arī viņu un kurjeru. :D  Ai, tik jauki. Un Manu ar Angelu tūlīt droši vien salsu dejos, lai arī Manu jau paziņoja, ka nemāk. Ak, skaisti tas viss.

0

8

aaaāāāāāā,,, parādīja tikko starpkadriņu, kurā Manu ar Angelu mīlējas.... o.O  :love:

0

9

ak, dievs, cik skaisti - tas viss, ko Angels pateica Manu pēc intīmākās dejas, kādu esmu redzējusi. Un tagad viņš teica, ka pavadīs Manu mājās. Nē, es jūtu, ka pie Manu mājās viņi nenonāks. Viņi nedrīkst. Un Horacio tagad visu Virhīnijai pastāstīs, jo Virhīnija vienīgā iebrauca, ka Horacio sameloja Martinam.
Ak, bet tik skaisti - Gabijas tēlojums - asaras Manu acīs, Manuelas nespeja izšķirties starp savām vēlmēm un pienākumu. Šī ir vislabākā sērija un man šķiet es zinu, kā Manu dzimene beigsies. Tas starpkadriņš vienkārši - āāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāā.... :love:

0

10

Dzimija runa Virhīnijai -  :love:  :love:  :love:  Karoč, zimijam viss ir piedots. :D  Un par avanci te nevienu vārdu neteikšu.

0

11

Es tes Donde Estes - Angela serenāde Manu!!!!!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=H0zsu3iKUwQ&feature=player_embedded[/youtube]

0

12

albalonga написал(а):

Pamācība, kā ar minimāliem līdzekļiem un lielu mīlestību sagādāt bagātai meitenei labāko dzimeni viņas mūžā. Un no otras puses - Martina baļļuks - kā rīkoties nevajag, ja meitene lūgusi dot laiku.

albalonga написал(а):

Angels zina, kāds ir Manu mīļākais un taupot savus švakos līdzekļus, nopoirka saldējumu tikai viņai, bet beigās abi to ēda.

ah..jāāā..  :love: Tas bija tik mīļi ar to saldējumu, ka viņš tikai viņai nopirka- kust varēja līdzi tam saldējumam :D Pat teikt nav ko - katrs brīdis tik mīļš, aizkustinošs, jauks.. Manuelai jau sen vajadzēja saderināties ar Angelu un nešķirties ne uz vienu pašu sekundi!! Brīžiem, kā piem. šajā sērijā , liekas, ka Angels kā cilvēkā iemieso sevī visu, ko varētu vēlēties sieviete  :love:  :love:

albalonga написал(а):

Skaistākā sērija, romantiskākā. Pat Džimijs aizbizoja ātrāk no darba, lai Virhīnijai davanu nopirktu.

mmm.... jāāā :) Dzimšanas dienas dažkārt tik tiešām rada brīnumus attiecībās..

albalonga написал(а):

Horacio jau noteikti iebrauca, ka Manu ir kopā ar Angelu pēc Ninas teiktā, ka Manu nav gribējusi dzimeni svinēt un palaidusi mājās arī viņu un kurjeru.

xe, xe.. man tā patika Horacio aizdomīgā sejas izteiksme, kad viņš sāka to saprast :D

albalonga написал(а):

Dzimija runa Virhīnijai -        Karoč, zimijam viss ir piedots.

Malacītis...saņēmās un pateica patiesību..ak, šie abi arī dievīgi  :love:  :love:

0

13

Ai, es tūbē tagad pārskatu mīļākos mirkļus un kūstu. Vienkārši skaistāk vairs nevar būt. Un reitingi krīt arvien zemāki. Tas tikai parāda Amerikas spānvalodīgo stulbumu.

0

14

albalonga написал(а):

Un reitingi krīt arvien zemāki.

:O :O :O savādie ļautiņi.. ko viņi vēl var vēlēties telenovelēs par mīlestību???

0

15

smieklīgi, bet Los Victorinos debitēja ar lab';ako reitingu savā laika joslā Telemundo vēsturē. Pēc tam gan reitingi ar strauji kritās, bet vienalga ir labāki nekā MSED, lai arī tur joprojām ir priekšvēsture un romantiska tur nav nekā - visis tie visu Victorino vecāki vienkārši ir prātiņus izkūkojuši.

0

16

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XBhj0V1JtoE[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eMrTn5iFcxQ[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l4CVSuKVHYA[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0evFU9QVXn4[/youtube]

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 28.sērija