TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 6.sērija


Mas Sabe El Diablo 6.sērija

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

avance 6

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1rXaOBkUAWk[/youtube]

Jā, un mums redz ka jāgaida līdz sanāk otrdienai, kamēr redzēsim Angela pirmo darba dienu. Smagi un ilgi nežēlīgi. Bet spriedzi protams pavilks garumā, lai mūs pamocītu, lai gan noteikti Angels neko neizdarīs - večuks pats nomirs.

0

2

Vaiii, kāda pēdējā sekundē Angelam sejas izteiksme..nju tik mīlīga!! Uzreiz iedomājos kādu vecmāmiņu, kura labprāt tāda mīļuma  vaidziņus paņurcītu :D

0

3

Pagaidām tik pirmās divas daļas ir tūbē.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ds9swEmCV-k&feature=channel_page[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qcABLylIbAg[/youtube]

0

4

Kāreiz man pie tējas.. :D

0

5

:D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RFFWe50oW0g&feature=channel_page[/youtube]

0

6

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ixpoo_lhWs8&feature=channel_page[/youtube]

0

7

nu vot..nomira policists.. Man gan liekas, ka vēl iesaistīsies Angels ķezā šīs nāves dēļ.. bet tas bija tik jauki, ka viņs tur stāvēja, grasoties nogalināt, un atcerējās tieši Manuelu un pārdomāja :) aaaww :)
Manuela tik forša bija, kad gulēja gultā un TV skatījās , zvanīja - tik ikdienišķi , vienkārši, un tas ir tik patīkami :) pff.. tas Martins..nu tāds losis! un vēl izvairās no Manuelas - kaā??? ai..nesaderīgs pāris!
Un liftā forši bija..tādas sejas izteiksmes, teksti.. :D :D :D
mjaa.. skatos uz Angelu un Esperansu un it nemaz nesaskatu viņos dēlu un māti.. bet smukiņš Angels kreklā :) ak..gaidu, kad ieradīsies birojā..jāskatās tālāk :D

0

8

Labi, es laikam sodien ķeršos pie kritikas - sērija tāda nekāda un saraustīta. Vienīga aina, kas man patika, bija aina liftā, kur Virhīnija nikna pa vidu tiem dieviem. Hahaha... Tur varēja apraudāties no smiekliem. Poliča nāve bija tik paredzama, ka vispār varēja pārtīt. Martina pirmā parādīõšanās kā Hierro tāpat visiem bija zināma - nekā interesanta. No Angela ierāšanās darbā biju gaidījusi ko vairāk. Un dieva dēļ - vai tiešām stiliste neredz, ka tas zilai krekls Angelam vienkārsi totāli nepiestāv - viņam piestāv balts, melns, zaļš, tumši zils galu galā - bet ne jau tas gaiši zilais elekrotonis. Atbaudoši. Nu Aina ar Ninas un Angela iepazīšanos bija laba - Nina uzreiz pateica, ka viņs ir eņģelis, zem kura slepjas velns. Un tad Manu parādījās un nejutu es ķīmiju. Viņiem vajadzeja mirkli ilgi pastāvēt un vienkārsi pablenzt viens otram acīs, līdz Nina viņus pārtrauktu, nevis uzreiz sasveicināties kā veciem draugiem. Bļin, šādos mirkļos es gribētu būt libretu autore novelēm. Horacio aizdomīgums normāls, visa ta auna, kad Horacio un Manu rokas zem krūtīm sakrustojuši uz Angelu lūkojas - Manu, kura lavierē pa vidu un cenšās nolīdzināt spriedzi. Un tad tas sviestainais moments ar TV. Un Angelā nemanīja nekādu emocionālo cīņu - pilnīgi nekādu. Baigais mīnus Jencarlosam - viņš notēloja ta, it kā melošana Angelam nesagādā nekādas problēmas, it kā viņs nejustos vainīga. Manu satraukstā, sāpjpilnā sejas izteiksme, ka policis nomiris un no Angela nekā. Tie vārdi - jūs taču nedomājat, ka es arī pie šī esmu vainīgs? - vairak izklausījās kā neveiksmīgs joks, bez jebkādas nopietnības. Nenostrādāja šodien kaut kas viņiem.

0

9

Īss apraksts

Šoreiz pavisam īsi, jo kā manījās neesmu apmierināta ar šo sēriju.

Policis nomirst no infarkta, tieši mirklī, kad Angels atcerējies Esperansu un Manuelu un pārdomājis nogalināt.Angels veiksmīgi paslēpjas un neviens viņu nemana. Velāk pasaka to Leonam un visi apmierināti. Gregorio pat grib svinēt. Nu tas bija sviests - nu i draugi Angelam - nekādi sirdsapziņas pārmetumi par nogalinātu cilvēku...
Manu viena savā dzīvoklī - starp citu ģērbusies vienkāršā pidžammā, kas daudz ko liecina par Manu - viņa ir bagāta, jauna, sexuala sieviete, bet nav ģērbusies kādā seksīgā naktkrekliņā, bet vienkāršā pidžammā,. pat garlaicīga pidžammā. Man šķiet, ka Manu tā īsti neapzinās savu sexualitāti, nemāk valdzināt. Nez. Katrā ziņā viņai ir skumji un vientuļi. Martinam zvana, tas runā tik izteikti liekulīgi, ka vemt gribējās. Nu pārak jau nu liels pārspīlējums. Un pat Horacio neatbilt - ta nu Manu viena savā gultiņā ar spilventiņiem un lūkojas televizorā. Pat man ir aktīvāka sabiedriskā dzīve - forums...
Nakamā diena. Virgīnija labi saģērbusies, kas lika man domāt - moš beidzot Džimmiju satiks, bet nekā. Abām māsām dzīvokļi blakus - abas uz liftu dodas, kurā jau ir Horacio - es īsti neiebraucu - visi vienā ēkā vai viesnīdza dzīvo??? Un tad jautra saruna starp Manu un Horacio, par Horacio ieprieksejās nakts izklaidēm un Manu dienaskārtības maiņu par godu jaunam kurjeram. Labaka aina sērijā - superkomiska, superjautra. Kā Karla noturējās un nesmejās neszinu.
Esperansa un Susija visu sēriju par Martinu runā un beigās pat meklē. Galīgs sviests, jo neticu, ka avīzes rakstā nebūtu pieminēts, ka Anaibalam Davilam piedermilzīgs uzņemums un viņs ir miljoinārs. Bet nu labi - lai jau svietosjas abas - pat komiski bija, bet Esperansu neciešu ar katru sēriju arvien vairāk - stulbaki sievieti grūti izteloties.
Leons tiekas ar Hierro. Laba bij aina, kur masīna pabrauc garām Angelam, un viņs pie sevis ironize par Hierro, uzsēžas uz veļļuka un aizbrauc. Labs pretnostatījums.
Virhīnija pagajusā serijā, ko šķiet aizmirsu pieminēt pie apraksta - aizgaja no darba. Manu centās pierunāt atgriezties, Anibals izsauca pie sevis un mēginaja to pašu. Lielisks tēlojums no Karlas puses un mēs jau pēc acīm redzam, ka viņa paliks un cik daudz tēva vārdi viņai nozīmēja.
Angels parādas ofisa un satiek vispirms Ninu, kura diezgan labi redz viņa personībai cauri. Paradas Manu, iepazīstina ar Horacio, kurs aizdomīgs, Manu aizstāv Angelu. Pa tv saka, ka policis nomiris un Horacio vel aizdomīgaks. Manu pārdzīvo, bet nav aizdomīga pret Angelu.
Hierro pasaka par anonīmo zvanu poličiem Leonam un liek atrast nodeveju. Ja kļūdas turpināsies - dradz atrast sev citu zagļu bandu. Leons pasaka bandai, pratina bandu. Kačorra cenšas uzvelt vainu Angelam, be neviens netic. Kas viņi akli, ka neredz, ka Kačorra vainīgs.
Dzimijs netic, ka tes nomiris no sirdslēkmes.
Martins saka, ka diena produktīva šodien - pirms dārgakmeņu nogādāšanas ostā taisās doties un dārglietu veikalu un tad pie Manuelas... Netaisās tam visam iztērēt vairāk par 2 stundām...

0

10

albalonga написал(а):

Nina uzreiz pateica, ka viņs ir eņģelis, zem kura slepjas velns.

jā , šis bij baigi labs :D

kad pirmajā brīdī to kreklu ieraudzīju, man ar bija doma - viņš taču tādu nevilks? bet patiesībā , kad uzvilka, man nelikās tik slikti, lai gan piekrītu, ka cits labāk piestāvētu..

albalonga написал(а):

Un tad tas sviestainais moments ar TV. Un Angelā nemanīja nekādu emocionālo cīņu - pilnīgi nekādu

Jāa.. ar TV tā aina man arī likās ..nesanākusi. Angelā tiešām emociju nekādu tādu, kādas gribējās, nebija..
salīdzinoši actiona nekāda nebija sērijā.. bet tomēr man patika skatīties arī tā vienkārši..
Starpcitu, arī Martinu es nespēju redzēt kā Angela tēvu!.. kaut kā šie visi trīs - Esperansa, Martins un Angels manā izpratnē nesader

Отредактировано aNgeL (02.06.2009 14:55)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 6.sērija