TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » Krievu RTVi rāda un jau iet uz beigām...


Krievu RTVi rāda un jau iet uz beigām...

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Nu es dažas reizes netīšam esmu uzslēgusi un tad paskatos. Tagad atvaļinājuma laikā biežāk paskatīšo. Kas tur īsti notiek - Sole un Alcides(Hugo) izšķīrušies, Hugo tagad aizbrauca kaut kur, kāds nolaupīja Auroru, Sole satiekas ar to blondu smukulīti, kurs man patīk, Alcidess ar tur - Sole viņu šodien vainoja meitas pazušanā. aNgeL - es zinu, ka skaties - past5āsti biki, lai iebraucu notikumos. Un kas tā par lomu, ko atveido Mišela Vīta - viņa ir kopā ar Hugo vai kā?

0

2

albalonga написал(а):

past5āsti biki, lai iebraucu notikumos

Biki? Grūti :D
Kamēr visi domāja, ka Alsidess miris (šis bija atmiņu zaudējis un elles mokas pardzīvoja :S ) , Hugo apstākļu spiests izlikās par Alsidesu, un izdomāja, ka liks Solei iemīlēties sevī kā Alsidesā. Sole ar šim, sargājot Auroru sameloja, ka Aurora Alsidesa meita.. Nu viņi kopā sāka dzīvot.. Sole ar katru dienu arvien vairāk sāka pārliecināties, ka "Alsidess " mainījies, kļuva līdzīgs Hugo, lai gan neļāva sev krāpt Hugo piemiņu.. Hugo ļoti bieži Soli izjautāja, mocīja ar vārdiem, vai viņu nemoka sirdsapziņa par to, ka šī nodeva Hugo utt.. nu un viņa vienreiz neizturēja un pateica, ka Aurora ir Hugo meita , atzinās , ka mīlēja tikai Hugo utt.. šis šokā.. Tikmēr Sole jau nolēma, ka mēģinās tomēr ar "Alsidesu" sākt dzīvot kā vīrs un sieva.. un tajā laikā arī Alsidess uzzināja ar dārgumiem, atguva atmiņu un sarīkoja svētkus Solei..un tikai Hugo saprata , ka tas īstais Alsidess.. Tajā laikā pilsētā ieradās arī Mišela ar ārsta Boršeraka dēlu Danielu. Mišela arī visu dzīvi slimoja ar katalepsiju, bet Daniela tēvs viiņu izārstēja. tā nu viņa ieradās palīdzēt Aurorai. Svētkos  Hugo un Alsidess parādījās.. Sole sākumā padomāja, ka tas Hugo ieradies, bet tad saprata, ka Hugo visu šo laiku izlikās, un ļoti dusmīga, sāpināta uz abiem brāļiem bija.. ir.. Hugo izārstējās no katalepsijas, bet Aurorai kaut kā asinīs trūkst, tāpēc Daniels, kurš iemilējās Solē apsolīja, ka darīs visu lai izārstētu meitu..un tā Mišela attiecīgi sāka palīdzēt un atbalstīt Hugo, jo iemīlējās viņā..  tā gluži Hugo nebija ar Mišelu.. kaut gan bija viņiem sakars.. tas tā ļoti īsi..

0

3

ē, akas tur bija par brīdi, kad Hugo notiesāja uz nāvi un tagad jau nekā vairs no tā visa? Un Hugo kur tagad aizbrauca? Un Sole tagad ir kopā ar Danielu? A kas par lomu ir Virnai Floresai - tai sarkanmatei?

Hahaha, bombardēju tevi ar jautājumiem.

0

4

albalonga написал(а):

ē, akas tur bija par brīdi, kad Hugo notiesāja uz nāvi un tagad jau nekā vairs no tā visa? Un Hugo kur tagad aizbrauca? Un Sole tagad ir kopā ar Danielu? A kas par lomu ir Virnai Floresai - tai sarkanmatei?

Nu Hugo toreiz gribēja visiem atriebties un tāpēc izgudroja , ka šahtā ir zelts, lai visi iegulda savu naudu un attiecīgi bankrotē.. Viņam tas ne ļoti izdevās, tā nu visi tie ieguldītāji nostājās pret viņu, un gribēja tiesāt, lai šis naudu atdod (kuru galā nomaksāja Alsidess Hugo vietā). Un to ieguldītāju naudu no Hugo nozaga tas žurnālists Pakito (Harijs Geitners), bet Hugo un Boriss domāja, ka to izdarīja Marina, jo vienreiz viņa jau mēģināja.. a šī stāvoklī bija, un nokrita viņa pa kāpnēm, zaudēja bērnu un sāka melot (pēc Eloisas (Virna Flores) lūguma, ka Hugo viņu nogrūda. tā nu šim piesprieda nāvessodu.
Sole it kā arī nav gluži kopā ar Danielu..vairāk pateicīga, ka viņš meitai palīdz un ka atbalsta viņu pašu..bet tur viņa gredzenu, un teica viņam, ka kad jutīs, ka vēlas būt viņa līgava, tad uzvilks to pirkstā.
Virnai Floresai - Eloisa - viņa ļoti mantkārīga, gribēja sākotnēji ar bagātnieku apprecēties.. un viņai dikti iepatikās Alsidess, bija viņa mīļākā. Kad uzskatīja, ka Alsidess miris, tad nolēma saiet ar Arturo, jo šim arī nauda...tēloja viņam naivu , nepieejamu, kas sapņo par kāzām utt.. Un vēlāk uzradās Hugo Alsidesu tēlojot, un Eloisai atkal uzradās jūtas pret Alsidesu.. bet šis ir Arturo ienaidnieks, tāpēc viņa piekrita pārgulēt ar Arturo, lai šis tip nerīko asinspirti..nu i šī tur izlikās, ka ir bijusi nevainīga.. Vēl viņai jau sākotnēji ir sakars ar to Pakito..kurš viņā it kā ir iemīlējies.. Galu galā viņa pameta Arturo Alsidesa dēļ. Un viņa ļoti vēlas iegūt tos slepenos dārgumus, kuri nu ir Alsidesa rokās.

albalonga написал(а):

Hahaha, bombardēju tevi ar jautājumiem.

Par traicion man patīk parunāt.. :D tā ka viss ok.. Sižetiski pat tagad visu aprakstot jūtu , ka murgaini izklausās, bet tas ko šajā seriālā dievinu ir Hugo un Soles jūtas ..viss šis murgainais sižets ir pakārtots jūtām, lai radītu patiesībā daudzus ļoti skaistus brīžus. Tomēr kaut kā man liekas, ka nevienā citā seriālā kuru redzēju ar atriebībām un tml , viss nebija tāa.. šeit tiešām varēja just, ka Hugo mīl Soli vairāk par to savu bijušo naidu. Neredzēju Rauzanu, bet saīdzinoši ar citam telenovelēm, man viņu abu ainas likās oriģinālas.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » Krievu RTVi rāda un jau iet uz beigām...