TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 7.sērija


Mas Sabe El Diablo 7.sērija

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cIGn0WPNj_4&feature=channel_page[/youtube]

Angels beidzot uzzina, ka Manu saderināta, Martins beidzot pasniedz saderinšānās gredzenu Manu. Mūs gaida skumja sērija. Bē. Kur Manu noskūpsta Martinam roku - es gandrīz apvēmos. Fui. Un Angela skumīgās acis... Bļin, man asaras acīs - neko nespēju padarīt.

0

2

pff..mjāa. bet tas jau arī biaj gaidāms.. ek, skumji.. bet gaidīsim labākus laikus! Manuela arī tik inteliģenta, bet kaut kā tomēr nesaskata patiesību Martinā..

0

3

Īsts apraksts un komenti

Nu salīdzinot ar vakardienas sēriju - šī ir daudz labāka, loģiskāka, labākiem aktieru tēlojumiem. Man ļoti patika, lai arī tikai viena īsa aina ar Angelu un Manu pašā sākumā. Iespējams tas tāpēc, ka Manu rādīja šodien ļoti, ļoti daudz un skatīties uz Gabiju vienmēr kaifs.

Tātad - Angels, pirms doties uz tiesu un aizvest papīrus vēl ienāk pie Manu un prasa, vai būs vēl kādi norādījumi, vai ko vel vajag. Manu smaida un saka, ka viss ok. Ienāk Nina un saka, ka zvana Manu līgavainis. Angels jau dodas uz durvīm, bet palenina gaitu, lai noklausītos. Manu prasa Ninai - Martins? Nina saka - es nezinu, bet viņs lūdza pasaukt Manuelu, nevis advokāti Dailu, tapēc es nospriedu, ka līgavainis. Manu tada samulsusi bij, jo viņa jau redzeja, ka Angels dzird. It ka jutās neērti Angela priekša un reizē arī apmulsusi, ka Martins zvana. Nu vot - Martins zvanīja jau esot pie biroja ēkas un atkal to paralēlo parādīja - Martins izkāpj no dārga autiņa un runā pa telefonu ar Manu pie ekas, kad Angels iziet ārā, paiet garām, uzkāpj uz veļļuka un aiziet. Lieliski. Vēl labi parādīja - tā teikt vakardienas sēriju kompensejot - Angela vainas apziņu, kad viņs pie avīžu stenda avīze lasīja par policista nāvi un tas avīznieks teica, ka tas policis ir lielākais neveiksminieks, jo viņu nogalināja pēdejā dienā pirms došanās pensijā.
Tikmēr Dzimijs tēva bērēs apsolījās, ka nogādās ellē to, kas vainīgs teva nāve - respektīvi nevis ieliks cietumā, bet nogalinās.
Martins ierodas Manu biroja, kur Manu steidzīgi noforvarē visas lietas Horacio, kurš ir neapmierināts, nemaz neslēpj savu nepatiku pret Martinu. Ninā esmu reāli vīlusies, jo viņa burtiski ēda no rokas Martinam un fanoja par vikņu, bet nemaz neredzēja cauri kā ar citiem. Kauns, kauns, Nina.
Manu un Martins devās uz jahtu pusdienās. Reals pārsteigums, kādu Martins Manu nekad vel nebija sagādajis. Viss patriesi romantiski. Tas īsais skūpsts pirms kāpšanas uz jahtas pat smuks, ja vien Martins būtu patiess un viņi patiešam mīlētu viens otru. Martins pasniedz Manu saderināšanās gredzenu, spelē saksofons. Skaisti. Runā par kāzām, kuram daudz visā kā vēl jāsagatavo. Martins saka, ka labprāt apprecētu Manu vienatnē pludmalā un tas izklausījās jauki un romantiski, ja vien būtu patiesi. Manu saka, ka nevar - viņu mātes to nepieļaus. Manu saka, ka jāizvelas, kuras no abu mēbelēm paliks un Martins saka - kas par muļķīķbām - mēs dzīvosim manā dzīvoklī. Manu nepiekrīt - viņa saka, ka viņai vajadzīga sava teritorija, turklāt viņai patīk, ka māsa dzīvo blakus un Horacio ar tajā pat ēkā. Martins saka, ka spetu samierināties ar Virgīniju, bet ne ar Horacio, jo ja viņi satiktos nejauši lifta, Horacio varētu viņu nogalināt. Manu it kā piekrīt pie Martina tad dzīvot un saka, ka Horacio ir laipni aicināts ciemos, bet tikai tad, kad viņa nav mājās.  :D
Manu dodas gredzenu mammai parādīt. Smaida mammas priekša, izskatās laijmīga u.c. Tikmēr Virgīnija piekrīt atgriezties darbā uzņēmum, bet ar noteikumu, ka viņas lemumus respektēs. Anibals atgriežas mājās bāls un Manu pat saka mammai, ka būtu ārsts jāizsauc. Manu dodas uz mājām, jo majās darbi jāpadara, jo slaistījusies ar Martinu lielāko dienas daļu. Starp citu viņa teica Martinam, ka jūt, ka viņs viņas darbu neņem nopietni, ka viņam liekas, ka var darba laikā viņu mierīgi traucēt un nekas. Viņš pieglainmīgi pasaka, ka uzskata, ka viņa ir labākā advokāte Manhetenā.
Tikmēr Perla prasa naudu priekš vitamīniem Gregorio. Gregorio saka, ka naudas nav. Vēl Sandro parādās un arī Gregorio piļī. Tikmēr abas trakās bābas sazvana Davila Esterprises un lūdz Anibalu Davilu pie telefona. Skaidrs, ka nekā. Tad dodas abas uz viesnīcu, kur notika dārglietu izsole. Tur abām tāpat nedod personīgo Arianas telefonu. Atklājas, ka Susija ir Sandro sieva un Perlas māte, bet viņa grib naudu, bet Sandro nabags. Ar mīlestību viņai nepietiek. Ir sajūta, ka Susija labprāt ielēktu Leona gultā.
Angels pārrodas birojā, kur uzzina, ka Manu aizgajusi pusdienās ar savu līgavaini Martinu un nebūs šodien vairs atpakaļ. Nina fano par Martinu,. Horacio atklāti parāda noraidošo attieksmi. Angels izprašāņā un Horacio pasaka, ka pēc 4 menesiem precesies Manu. Bija smieklīgi, kad Angels palīdzeja Horacio tikt galā ar arhīvu skapi. Un milagro.  :rofl:
Angels dodas mājās un bāra ienākot uzreiz alu pasūta. Ta teikt Manu paredzamās kāzas laikam pie sirsniņas ķērās. Banda tur līksmo un reali izsmej Angela kurjera darbu. Vēl arī piemin, ka viņš tur laikam strada, lai dzītos pakaļ priekšniecei, bet nu laikam nebūs dāmu sodien redzējis, jo saskumis. Pienāk Marina un flirtēt cenšas ar Angelu. Kačorra greizsirdīgs un jaucas pa vidu. Gan Marina, gan Angels uzbrauc viņam. Marina ir bara zvaigzne dejotaja un Kačorra nosolās, ka reiz Marina piederēs viņam.
Tikmēr Martins ar Kristinu un savu labo roku-šoferi visu nokārto, lai dārglietas nelegali izvestu uz Portugāli un tur paradas Martina nezelība - nosauc to vienu līdzdalībnieku par draugu, bet tad uzreiz soferis to nabagu nošauj.
Manu pieklauve pie Horacio durvīm, bet sis jau gaidījis Manu un durvis uzreiz atveras. Horacio vel piktojas uz Manu, ka ta viņu atstajusi birojā vienu. Manu protams tik mīļa, ka pati uzaicina sevi uz vīnu, ko Horacio vienatnē dzer. Man patīk šitā viņu draudzība - dievinu. Horacio pamana Manu gredzenu un vi.ņa pastāsta par pusdienām uz jahtas. Horacio saka, ka viss labi izklausās tomēr viņai nav gluži laimīga un apmierināta cilvēka seja. Un te beidzot parādas Manu īstās jūtas - viņas sejas izteiksme, acīs un vārdos - es nezinu, vai tādu dzīvi es patiešām vēlos... Fin.

0

4

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jU56fZG9_Bk&feature=channel[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Hye6n-KCLuA[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=R15xZ5iLy4U[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0f6snMaOsrU[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Kn-MxuyePKQ[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5qNixEgcgNo[/youtube]

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 7.sērija