TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 2.sērija


Sortilegio 2.sērija

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

http://www.dailymotion.com/video/xjl5lo_sortilegio-cap-2_shortfilms

0

2

Tu pati noskatījies 2. sēriju?

0

3

Jā, noskatījos. Normāla - viss gana strauji risinās. Un man patika, ka tā viltīgi parādīja, ka Marija Hose runā ar līgavaini un Alejandro nakamaja kadrā beidz sarunu ar kādu. Bet nu bezjēdzīgi, jo visi jau tapat zina, ka viņa runāja ar Bruno. Bet nu Bruno vienkārši idiots. Un vel māti apvainoja Antonio nāvē, a Viktorija jau tāpat vainīga jūtas. Un smieklīgi, ka lai gan Alejandro nav Vikotijas dēls, viņs pret viņu vismaigāk izturas. Nu a tālāk neesmu skatījusies. Šobrīd esmu uzsedusies uz Čempionu - pāec plāna man šodien līdz 13.serijai jātiek. Es tikko 6-to noskatījos. Un vel jāsāk rītdienai kaut kas gatavot. Gaidu pārtikas piegādātaju. :D

0

4

Noskatījos šito sēriju un man radās jautājums - Bruno izliekas par Alehandro, apprec Mariju Hosē, lai atgūtu firmu? :huh:  :D

0

5

GaBy написал(а):

Bruno izliekas par Alehandro, apprec Mariju Hosē, lai atgūtu firmu?

Jā. Doma ir tāda - pēc visiem papīriem un pēc visa viņa būs Alahandro Lombardo atraitne. Bet Bruno uzstāsies kā liecinieks - tipa - biju kāzās un redzēju, kā Alehandro apprecēja Mariju Hosē. Marija Hosē saņems mantojumu un sakarā ar savu neizmērojamo mīlestību pret Bruno piedos viņam šos visus melus un atdos firmu...

0

6

albalonga написал(а):

Jā. Doma ir tāda - pēc visiem papīriem un pēc visa viņa būs Alahandro Lombardo atraitne. Bet Bruno uzstāsies kā liecinieks - tipa - biju kāzās un redzēju, kā Alehandro apprecēja Mariju Hosē. Marija Hosē saņems mantojumu un sakarā ar savu neizmērojamo mīlestību pret Bruno piedos viņam šos visus melus un atdos firmu...

Akk, skaidrs, paldies par apgaismošanu! ^^

0

7

albalonga написал(а):

Un vel māti apvainoja Antonio nāvē, a Viktorija jau tāpat vainīga jūtas. Un smieklīgi, ka lai gan Alejandro nav Vikotijas dēls, viņs pret viņu vismaigāk izturas.

tas tiešām no viņa puses ļoti smalkjūtīgi,da vispār var redzēt ka labsirdības iemiesojums.. :D :))

Jā,noskatījos tikko 2 sērijas,secinājums jālādē vien pārējās.. :D ^^  un Alejandro,njaa...  :love:  :rolleyes:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 2.sērija