TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 8.sērija


Mas Sabe El Diablo 8.sērija

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Tas ir liktenis vai varbūt mana sirds to juta. Nez. Es iegāju ap pusvienos gulēt un nogrozījos līdz 3. Totāls bezmiegs. Un tieši trijos es biju totelē un ieraudzīju pulkstenī, ka tieši trīs. Nu tad automātiski iegāju neta un ieslēdzu Telemundo onlainā. Un tieši sākās sērija. Un kas par sēriju. wow. Pietiks ar pāris citātiem, lai noraksturotu: Angels pateica Topo un Gregorio, ka ar tādam sievietēm, kā advokāte Davila nepārguļ. Ar tādām sievietēm mīlējas.  :love:  Un teksts Marianai - Es nesaprotu jūsu līgavaini. Ja es būtu jūsu līgavainis, es nekad no jums nešķirtos. Ja es būtu darījumu braucienos prom no jums, tad nespētu koncentrēties darījumiem, jo visu laiku domātu par jums. :blush:  Nu karoč guvāt priekšstatu! Es mīlu šito sēriju. Gandrīz visu sēriju Angels un Manu pavada viens otra sabiedrībā. Viņi ir tik satriecoši kopā. Njā, ķīmija. Un tās sarunas. Eh...Un vēl - tas ko sen gaidu - Dzimija un Virhīnijas pirmā tikšanās - ļoti vētraina - man patika - ļoti patika. Eh, dievinu. Visas dusmas uz Telemundo par pirmdienas sēriju pagājušās. Tagad tāds emocionālais ubudinājums, ka neeju gulēt, bet skatos El Rostro de Analia tiešraidē. Bet laikam jau tomēr došos čučēt. Aprakstu sērijas laikam rīt rakstīšu, kad velreiz sēriju noskatīšos.

0

2

Īss apraksts

Manu runājas ar Horacio par Martinu un Horacio pasaka gudru lietu - Martins nevelta laiku Manu, bet tad, kad jau palaidis Manu ļoti tālu no sevis, izdara ko tik jauku, kā sodien ar jahtu un Manu atkal ir viņa ķērienā. Satriecoši mīlīgi, kā viņi tur abi sēdeja, sviestmaizes ēda un pļapaja. Tik mīļi draugi. Paralēli Angels bārā runājas ar Topo un Grigorio un tie abi nojauš, ka Angels Manu ir iemīlējies. Angels noliedz un tad Gregorio pasaka, ka viņš jau divas stundas par advokāti vien runā. Angels pasaka, ka viņai ir līgavainis. Skumjss tāds. Ak, tas viss tik mīlīgi. Nu tur vienkārši bija redzams, ka Angels ir iemīlejies Manu. Dievīgi.
Tikmēr Manu ar Horacio runāja par Angelu. Manu saka, ka Horacio jau patīk Angels. Horacio liedzas, bet nu patīk jau. Manu atkal aizstāv Angelu, saka, ka grib palīdzēt. Horacio saka, ka viņiem tad ir appuseja interese vienam par otru. Manu prasa - kas? Un Horacio saka, ka Angels izjautāja viņu par Manu saderināšanos. Manu centās neizkust Horacio acu priekšā.  :D
Perla pateica Topo un Angelam, la viņai liekas, ka Gregorio ir sasejies ar narkotikām.
Angela otrā darba diena. Angels papīrus nometa un Manu piesteidzas palīdzēt. Tradicionalais kopējās pieliekšanās stāsts un saskatīšanās. Manu Labi saģērbusies - man ļoti patika viņas brūnie zabaki. Angels ar labāk saģērbies - krekliņš lielisks - atkal viņa kaklu piekariņu redz, bet nu rūtainā jaka ne visai.
Angels no rīta visu aizveda/atveda un līdz diviem brīvs laiks. Manu teica, ka viņs var doties kaut kur, bet sis teica, ka labāk paliks. Piedavaja palīdzēt ar jebko. Manu teica, ka nav nekā. Angels aizgāja uzgaidāmajā telpa pie Ninas. Ta ar teica, ka nekā nav - Angels teica, ka varētu izdarīt da jebko un tad Manu pasauca viņu atpakaļ sava kabinetā un iedeva rēķinus sakārtot. Angels jutās pateicīgs, jo labāk skatīties uz Manu viņai pretī sezos, nevis no uzgaidāmās telpas.  :D  Viņi ir satriecoši kopā.
Horacio ienāca un pateica, ka šovakar ir vakariņas darījuma ar nozīmīgu iespējamo klientu -kompāniju. Manu sokā, jo Horacio nebij teicis. Komiski un jautri bij. Tad Manu zvanīja Martinam, lai pateiktu, ka sovakar nevarēs ar viņu tikties, jo aizņemta. Martins pusdienoja ar vienu dāmīti, ar kuras kompaniju biznesa darījumus iespejams veiks. Abi uzreiz sadziedājās, lai arī damīte precejusies. Kad Manu zvanīja, sis uz pirmo zvanu neatbildeja. Angels no visu veroja ar neslēptu interesi. Manu tāda domīga. Martins beidzot atbildeja. Manu izgaja āra no sava kabineta, lai Angels sarunu nedzirdētu. Manu pateica, ka viņai vakariņās jādodas un Martins-kretīns teica, ka labprāt būtu gribejis pavadīt vakaru ar Manu skatoties filmu un ēdot picu. Sarunāja nākamaja dienā tikties cik sapratu. Angels mežģīja galvu grozīdams to un lūkodamies uz Manu.
Džimijs ar pārinieku pie Virgīnijas atnāca. Dzimijs nejauki izturējās reāli. beigās Virgīnija pamatīgi sakliedza un dzina prom. Kliegšanas karstujmā paziņoja, ka ja - viņa bij viena izsolē, un bija tur tikai mammas dēļ, jo rotaslietas nenesā. Un viņai vispār nav drauga, ko ņemt līdzi uz pasākumie un lielako dzīves daļu viņa pavada darbā, lai nav jāiet majās, kur viņu neviens negaida. Dzimijs biki apmulsa, vainīgs sajutās, pateica, ka nomirušais policis viņa tēvs. Virhīnija sajuta līdzjūtību un laipnaka palika - teica, ka ja būs viņai kāds info - viņa ziņos.
Nina pusdienās gaja un Angelu aicinaja. Šis atteicās - teica, ka japalīdz Manu. Kad Nina aizgaja, Manu vilka Angelu uz zoba, ka Nina ir ieķērusies Angela un vai viņs nav ievērojis, cik viņa jauka. Tik mīlīgi. Galu galā Manu teica, lai iet pusdienās. Šis teica, ka iztiks, jo Manhetena pusdienas maksā pārāk dārgi. Beigās Manu pasūtīja pusdienas viņiem abiem birojā - izskatījās pēc ātrajam uzkodam. Ordenis Manu - viņa noteikti speciali pasūtīja lētas ātrās uzkodas, lai Angels nejustos neērti par ēdiena cenu, jo viņs jau noteikti pats par sevi gribes maksāt.
Redzejam, ka Susijas attiecības ar Sabdro nav labas. Man jau liekas, ka Sandro saies kopā ar Esperansu. Abas damas staigaja pa juveliru veikaliem, censoties dabūt info par Martinu. Beigas aizgaja uz avīzi un žurnalis atnāca runāt ar viņām, jo Susija pateica, ka viņām info par dārglietu laupīšanu. Beigās Esperansa pateica, ka viņai ir bērns no Martina Asero un žurnālis pateica viņām Martina kompānijas nosaukumu.
Vel pa vidu bija Arianas un Anibala aina - skumji, skaisti, romatiski.
Bet nu galvenais - Manu un Angela koppusdienas, kur viņs izteica pirmajā posta minēto citātu. Manu apmulsa, bet bija dikti jau nu apmierināta. Ak, dievīgi viņi abi. Turpat vai visu sēriju var kust. Ak, kaut biezak man būtu bezmiegs. Naktī tiesraide gandrīz nemaz neraustās un labākā kvalitātē nekā tūbe rāda. Bet es nu beidzot dodos gulēt laikam. Jau gandrīz pieci un Analia ar tūlīt beigsies.

0

3

Ak, jā - aizmirsu pateikt, ka Džimijs tieši devās aprunāties ar Manu, kur izjauks Manu un Angela pusdienas. Viņs atpazīs Angelu no izsoles. Diez ko Manuela teiks un vel svarīgak - vai viņa atkal tures Angelu aizdomās.

0

4

Avance 8

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UO6Xk2VmhCI[/youtube]

0

5

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dJTD-kfQHvQ[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FZ9H-whOeeA[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=k8Sul9kU9T4[/youtube]

0

6

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gxRiW8ztdjQ[/youtube]

0

7

O, kārtīgi noskatījos labākos brīžus un tagad dzirdēju, ka kad Manu ēdienu uz biroju pasūtīja, viņa teica - la bufete invita - respektīvi - kantoris izmaksā. Malacītis - viņa jau saprot, cik Angelam švaki ar naudu. Ai, bet tik mīlīgi viņi abi. Un viņš, kad paprasīja, vai viņa ir laimīga un viņa īsti neatbildēja. Ai.

0

8

Es tikko noskatījos visas 8 sērijas, pirmo visu, pārējām pārskrēju pāri ( skatījos tikkai Manuelas un Anhela momentus). Tak ar 9. sēriju gan skatīšos visu kā pienākas  :flirt:  Pirmie iespaidi tikai tie labākie, MAN ĻOTI PATĪK!!! Waiting for zi fērst kis :D :shine:

0

9

cravey написал(а):

Waiting for zi fērst kis

hihihi... mī tū...

Ah, prieks, ka tu skaties un prieks, ka esi mūs panākusi, lai arī bāriens tev, ka tu kaut ko pārtini, jo man personīgi līdz šim nebija nekas tāds, ko pārtīt. Kaut kā viss ātri un kompakti norisinās. Ja nu vienīgi Esperansu un Susiju gribas pārtīt. Kaitina man tās divas, Esperansa jo īpaši. Bet nu man goda lieta šo noveli nepārtinot skatīties. :D

0

10

Alby, man vnk gribējās pabaudīt galvenos varoņus, nav jau teikts, ka nenoskatīšos kādā brīdī visu  :blush:  Vispār uzreiz jau varu teikt, ka man besī Martins, tādus večus vajag apvākt un miers. No tā kas man vēl ļoti patika, tā bija tā zagšana, nu vnk kā Holivudas filmā - nervus kutinoši. Un vēl tas kā Anhels paglāba Manuelu no šāviena, ahhh  :love: Man vēl baig patīk Manuelas kolēģis, kā viņu sauca Orasio, laikam :D Kā viņš par to arhīvu ņēmās un Anhels tik mierīgi attaisīja :D Waaahhaa, es biju norēkusies :D Sekretāre ar tā labākā paņemta :D Manim tāds jautājiens, tu minēji, ka skatījies MSED Telemundo online? Var noveles onlainā skatīties?  :blush:

0

11

Nu jā wwwjustin.tv tur var meklēt un visādus pasaules tv kanālus onlainā skatīties. Meklētajā var ievadīt Telemundo un būt tur gan Ņujorkas, gan Maiami, gan Los Angelosas Telemundo. Nu es vislabāk izvelos http://www.justin.tv/karipu - tur praktsiki visu laiku Telemundo Miami translē. Nu man pa dienu un vakariem diezgan stipri raustās, bet naktīs diezgan ok - nu tas no neta ātruma atkarīgs. Šobrīd ieslēdzu un pat kaut kā baigi neraustās. Nu vot - pēc mūsus laika MSED rāda 3 naktī. Reklāmas gan nelāgi bieži laiž un kopā stundu rāda, bet normāli var redzēt un patīkama tā sajūta, ka redzi uzreiz un nākamajā dienā nav jāčeko visu laiku tūbe - vai ir jau kāds ielicis. :D

0

12

Eee, gracias  :jumping:

0

13

hahaha, de nada. Dievinu tava paraksta pirmo daļu. Jej, cik patīkami, ka Gabija parādās arvien vairak cilveku parakstos. :D

0

14

albalonga написал(а):

Dievinu tava paraksta pirmo daļu. Jej, cik patīkami, ka Gabija parādās arvien vairak cilveku parakstos. :D

Tas pagaidām mans mīļākais moments  :love:

0

15

albalonga написал(а):

Un teksts Marianai - Es nesaprotu jūsu līgavaini. Ja es būtu jūsu līgavainis, es nekad no jums nešķirtos. Ja es būtu darījumu braucienos prom no jums, tad nespētu koncentrēties darījumiem, jo visu laiku domātu par jums.

Marianai? :D

albalonga написал(а):

Un vēl - tas ko sen gaidu - Dzimija un Virhīnijas pirmā tikšanās - ļoti vētraina - man patika - ļoti patika. Eh, dievinu.

jāāa..man arī riktīgi patika! tā gaidīju viņu tikšanos.. sākumā padomāju, ka nav tak interesanti, ka pirmā tikšanāš wnk birojā, jautājumi kaut kādi..ka actionu vajag.. Un izrādījās, ka patiesībā wnk lieliska iznāca šī viņu tikšanās.. tiešām vētraina!! Viņi jau sader arī :D
bet nepatīk man kā Virhinīja saģēŗbta..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 8.sērija