TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mans Čempions (Чемпион) » Mans Čempions (Чемпион)


Mans Čempions (Чемпион)

Сообщений 1 страница 20 из 62

1

http://i557.photobucket.com/albums/ss13/bumerbmw1/Mike/90fc3d7d982e.jpg
Название: Чемпион
Оригинальное название: Чемпион
Год выхода: 2008
Жанр: Сериалы
Режиссер: Артем Насыбулин
В ролях: Виктор Добронравов, Елена Корикова, Евгения Добровольская, Юлия Жигалина, Михаил Мамаев, Евгения Осипова, Григорий Сиятвинда, Вениамин Смехов, Анна Тараторкина, Олег Шкловский, Максим Щеголев, Борис Щербаков
Выпущено: компания "RWS" (Russian World Studios) по заказу телеканала "СТС"
Продолжительность: ~48 минут х 40
Перевод: Русский, оригинал
Формат: AVI
Качество: SATRip
Видео: 640x360 (1.78:1), 25 fps, DivX Codec 5.x or 6.x ~1130 kbps avg, 0.20 bit/pixel
Звук: 48 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, ~112.00 kbps avg
Размер: ~ 428 MB х 40

О фильме: Главный герой футболист Жига (Саша Жигулев) ради карьеры бросает свою девушку Тину. Проходит 10 лет. Повзрослевшая, в корне изменившая свою жизнь и даже внешность, Тина вновь встречает Александра. Теперь она состоятельная дама, жена нефтяного магната, хозяйка клуба, в котором играет Жигулев. Беды, которые она пережила из-за Жигулева, толкают ее на жестокую месть бывшему возлюбленному, но неизжитая любовь, в конце концов, берет верх. Оба по натуре – лидеры. Оба предъявляют друг другу суровый счет: Тина из-за Жигулева не может иметь детей, Жигулев из-за козней Тины потерял профессию, которая значила для него больше жизни. Все переплелось в их жизни – любовь и ненависть, страсть и футбол…

0

2

Par seriālu:
Galvenais varonis futbolists Žiga karjeras dēļ pamet savu meiteni Tīnu. Paiet 10 gadi. Nobriedušāka, saknē mainījusi savu dzīvi un pat ārējo izskatu Tīna no jauna satiek Aleksandru. Tagad viņa ir turīga dāma, naftas magnāta sieva, kluba saimniece, kurā spēlē Žiguļevs. Nelaimes, kuras viņa pārdzīvoja Žiguļeva dēļ, grūž viņu uz cietsirdīgu atriebību bijušajam mīļotajam.

Tālāk netūlkošu, lai vismaz tie, kas neprot krieviski lasīt nesabojā sev skatitprieku! :D

aaa piedod alby!
Es tik vakar pati pieķēros šim seriālam un vēl nebija laiks paziņot! :D
Sērijas es kačāju no http://kinosbornik.net/serial/3777-chempion.html
Starp citu šeit, cik pagaidām esu redzējusi, ir ļoti jaukas ainiņas, bet asarainas arī!

0

3

Paldies, bumes. Es vienkārši pa tv ieraudzīju šodien un man kaut kā uzreiz iepatikās - atriebība, noslēpums, jo viņš pagaidām nezina, ka viņai pieder klubs. Plus - abi aktieri man ļoti patīk. Gāju tūbē skatīties video un redzu, ka tu tieši sodien esi pirmo seriju ielikusi. Tūbe turpināsi sērijas likt?

0

4

Gribēju piebilst, ka šo noveli TV3 rāda darba dienas 17:15 - lai arī programmā un mājas lapā ir kaut kas nojaukts un tur rakstīts, ka rāda Balzaka vecuma sievietes...

0

5

Seriāla oficiālā mājas lapa

http://www.champion-tv.ru/index.php

0

6

jā es turpināšu likt!
Mani pārsteidza, ka tv3 rāda mans čepions, bet kad nospied tur atverās tas balzaka vecums!
Tas ir biku dīvaini!
Man patīk fakts, ka seriālam ir 40 sērijas! :D
aa un ja kāds grib varēs youtube skatīties sērijas, bet protams, kamēr visas izlikšu paies laiks! :D

0

7

Ev, bumes - zini ko - es šajā kanālā jau atradu sērijas

http://www.youtube.com/user/CristinaAdriana

Bet cik manīju - tu liec labākā kvalitātē.

0

8

ta jau redzēs kāda būs man kvalitāte, bet labāk, lai vairāk var atrast video, nekā nevienu! :D

0

9

bumerbmw написал(а):

ta jau redzēs kāda būs man kvalitāte, bet labāk, lai vairāk var atrast video, nekā nevienu!

nu tas gan. Un man ļoti iepatikās seriāls. Beigas noskatījos un nolēmu, ka visu skatīšos. :D

0

10

albalonga написал(а):

Beigas noskatījos un nolēmu, ka visu skatīšos. :D

ņjā!
ES gan labāk neskatījos šoreiz beigas, kaurt arī esu nepacietīga! :D
Es zato izlasīju, kas notiek katrā sērijā un tāds neliels spoilerīts, esu tikusi līdz 15 sērijai ja, bet nu 13 sērijā ir tāds kadrs! :D :D :D
Tālāk neizteikšos! :D
Es jau vispār biju nolēmusi neskatīties, bet kad vakar ieskatījos sērijā un tās viņas pagātnes ainas mani aizrāva!
Tā aktrise, kura tēlo viņu pagātnē vispār bija tā dojarka, neatceros kā latviski, bet bij 4 sērijas pa tv3 rādija un vēl vienu vietu parādija no tās dajarkas !:D

0

11

albalonga написал(а):

Beigas noskatījos un nolēmu, ka visu skatīšos

:D :D :D

Šodien redzēju šī seriāla reklāmu.. Galvenie aktieri man ļoti patīk, un patīkams fakts, ka tikai 40 sērijas (izskatās, ka tā jau kļūst par tradīciju Krievijas seriāliem :D ) Gan jau vismaz kādu daļu redzēšu , lai gan no vienas puses jūtos nogurusi no TV :D

0

12

bumerbmw написал(а):

Tā aktrise, kura tēlo viņu pagātnē vispār bija tā dojarka, neatceros kā latviski, bet bij 4 sērijas pa tv3 rādija un vēl vienu vietu parādija no tās dajarkas !

nebrīnos :D es jau toreiz, kad sāka rādīt šo dajarku, nodomāju, ka aktrise līdzīga Korikovai..

0

13

aNgeL написал(а):

nebrīnos :D es jau toreiz, kad sāka rādīt šo dajarku, nodomāju, ka aktrise līdzīga Korikovai..

labākais ir tas, ka es tādu Korikovu līdz šim nezināju! :D

0

14

bumerbmw написал(а):

labākais ir tas, ka es tādu Korikovu līdz šim nezināju!

oho, wow. Man šķiet, ka no Nabaga Nastjas laikiem visi viņu zina. :D

0

15

bumerbmw написал(а):

labākais ir tas, ka es tādu Korikovu līdz šim nezināju!

albalonga написал(а):

oho, wow. Man šķiet, ka no Nabaga Nastjas laikiem visi viņu zina.

man ar wow :D Bet ne jau visi to Nabaga Nastju zina :D

0

16

albalonga написал(а):

oho, wow. Man šķiet, ka no Nabaga Nastjas laikiem visi viņu zina. :D

aNgeL написал(а):

man ar wow :D Bet ne jau visi to Nabaga Nastju zina :D

es zinu nabaga nastju bet es neskatījos!

0

17

nu a es skatījos neregulāri. Senči skatījās a es tik tā - nesekoju cītīgi līdz. Man tajā novelē emociju un notikumu attīstības stipri pietrūka.

0

18

albalonga написал(а):

nu a es skatījos neregulāri. Senči skatījās a es tik tā - nesekoju cītīgi līdz. Man tajā novelē emociju un notikumu attīstības stipri pietrūka.

man vispār tādas vecmodīgās senatnīgās neiet īpaši pie sirds!

0

19

nu man gan vēsturiskās patīk, bet nu te es nejutu to mīlestību, jūtu izpausmes grūti bij samanīt. Viņi tik runaja, runāja un viss. Nez. Nu nepatika.

0

20

šis gan tev patiks, jo jūtas ļoti labi saredzamas! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mans Čempions (Чемпион) » Mans Čempions (Чемпион)