TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mans Čempions (Чемпион) » Mans Čempions (Чемпион)


Mans Čempions (Чемпион)

Сообщений 21 страница 40 из 62

21

hahaha, jā - es jau dažus mūzikas video tūbē palūrēju. Bet vispār daudz skumju - nu tā jau ir ar atriebību.

0

22

albalonga написал(а):

hahaha, jā - es jau dažus mūzikas video tūbē palūrēju. Bet vispār daudz skumju - nu tā jau ir ar atriebību.

nu jā tā tas ir!
Bet ja godīgi atriebība tur knapi no viņas puses izpaudās! :D
Viņa jau pati vairāk cieta!

0

23

bumerbmw написал(а):

Viņa jau pati vairāk cieta!

nu tā jau parasti ir, ja centies atriebties cilvekam, kuru mīli.

0

24

albalonga написал(а):

nu tā jau parasti ir, ja centies atriebties cilvekam, kuru mīli.

tas gan, bet mani ļoti nomocīja, tas ka viņš ilgi kaut ko nevarēja saprast!
Es gandrīz nojūdzos! :D

0

25

bumerbmw написал(а):

tas gan, bet mani ļoti nomocīja, tas ka viņš ilgi kaut ko nevarēja saprast!
Es gandrīz nojūdzos!

ko? To, ka ta ir viņa vai to, ka viņs viņu mīl, vai arī to, kāpēc viņa viņam atriebjas? Man drīksti spoilerot - visi zin, ka es spoilerus mīlu un grāmatu nelasu, ja beigas nepatīk, jo beigas izlasu pasas pirmās.

0

26

albalonga написал(а):

ko? To, ka ta ir viņa vai to, ka viņs viņu mīl, vai arī to, kāpēc viņa viņam atriebjas? Man drīksti spoilerot - visi zin, ka es spoilerus mīlu un grāmatu nelasu, ja beigas nepatīk, jo beigas izlasu pasas pirmās.

nu bet tad jau arī citi zinās, kas un kapēc!
Bet mani sasmīdināja kā šis pa kapiem skrēja! :D

0

27

bumerbmw написал(а):

nu bet tad jau arī citi zinās, kas un kapēc!

vispirms brīdini, ka būs spoileri, tad tie, kas negrib spoilerus, nelasīs - bet es gan. :D  Skatos pirmo sēriju tūbe tevis ielikto. Otrā novilkās. A kādu šon pa tv rādīja - nesapratu.

0

28

albalonga написал(а):

vispirms brīdini, ka būs spoileri, tad tie, kas negrib spoilerus, nelasīs - bet es gan. :D  Skatos pirmo sēriju tūbe tevis ielikto. Otrā novilkās. A kādu šon pa tv rādīja - nesapratu.

šodien rādija 3 sēriju!
Es vakar kad sāku skatīties, sāku ar 3 un uzreiz trāpiju! :D
nu varbūt paspoilerošu bet no rīta, a to vēl tagad sajuks kaut kas!

0

29

bumerbmw написал(а):

nu varbūt paspoilerošu bet no rīta, a to vēl tagad sajuks kaut kas!

hahaha, mocītaja.

bumerbmw написал(а):

šodien rādija 3 sēriju!
Es vakar kad sāku skatīties, sāku ar 3 un uzreiz trāpiju!

nu ta ideāli man, jo es šodien divas pirmās noskatīšos, trešo šodien vismaz daļeji redzēju un rīt pa tv varēšu 4.skatīties. Bet visdrīzāk nenocietīsos - novilkšu un noskatīšos. :D

0

30

albalonga написал(а):

hahaha, mocītaja.

aha!
Man pašai vēl uz priekšu būtu jāskatās! :D

albalonga написал(а):

nu ta ideāli man, jo es šodien divas pirmās noskatīšos, trešo šodien vismaz daļeji redzēju un rīt pa tv varēšu 4.skatīties. Bet visdrīzāk nenocietīsos - novilkšu un noskatīšos. :D

:D :D :D
a kapēc no rīta? vai ta nav 3 sērijas atkārtojums pa tv?

0

31

bumerbmw написал(а):

vai ta nav 3 sērijas atkārtojums pa tv?

nezinu. Jebkurā gadījuma man vispār labāk patīk datorā bez reklāmam skatīties. Pa tv pēdējā laikā mēdzu tikai eurosport skatīties vai arī, kad dvd diskus skatos tv izmantoju. A tā visu datorā.

0

32

albalonga написал(а):

nezinu. Jebkurā gadījuma man vispār labāk patīk datorā bez reklāmam skatīties. Pa tv pēdējā laikā mēdzu tikai eurosport skatīties vai arī, kad dvd diskus skatos tv izmantoju. A tā visu datorā.

jā man ar kaut kā pēdējā laikā sanāk!
es jau pakāpeniski pilnībā sāku pāriet uz kompi, jo tur visu varu atrast un ātrāk noskatīties izņemot dažas lietas! :D

0

33

njā. Un kompī ir vel visādas lietas, kā piemēram twitters. :D  Protams arī forums. Vispār esmu atkarīga. Man bez datora (inte°rneta) lomkas sākas. :D

0

34

albalonga написал(а):

njā. Un kompī ir vel visādas lietas, kā piemēram twitters. :D  Protams arī forums. Vispār esmu atkarīga. Man bez datora (inte°rneta) lomkas sākas. :D

nee man tik trakinav!
kad kaut kur ceļoju neprasās kompis, bet kad esu rīgā vai mājās vienkārši visu laiku gandrīz gribas pavadīt pie kompja! :D
bet kompis bez interneta ir vienkārši šausmas!
Labāk uzreiz taisīt pašnāvību nekā sēdēt bez neta!

0

35

bumerbmw написал(а):

Labāk uzreiz taisīt pašnāvību nekā sēdēt bez neta!

tieši tā. Man pagājušo piektdien uz dažām stundām vakarā ārzemju nets pazuda, tik latviešu bija. Ta es te staigāju pa dzīvokli tāda kā pohaina un vārga. Televīzijas pulti slēdzīju turp un atpakaļ, grāmatu centos lasīt. Smieklīgi bija... :D

0

36

albalonga написал(а):

tieši tā. Man pagājušo piektdien uz dažām stundām vakarā ārzemju nets pazuda, tik latviešu bija. Ta es te staigāju pa dzīvokli tāda kā pohaina un vārga. Televīzijas pulti slēdzīju turp un atpakaļ, grāmatu centos lasīt. Smieklīgi bija... :D

šausmas!
es laikam bez interneta izdarītu to ko mamma no manis grib! sakārtotu istabu! :D
Bet tad visi būtu šokā! :D

0

37

bumerbmw написал(а):

es laikam bez interneta izdarītu to ko mamma no manis grib! sakārtotu istabu!
Bet tad visi būtu šokā!

:rofl: labs! :D

eh, man ar rīt būs biki māja jāpakārto jums par godu, a to man ir pārākā miskaste.

0

38

albalonga написал(а):

eh, man ar rīt būs biki māja jāpakārto jums par godu, a to man ir pārākā miskaste.

tik traki jau?
Nu varu saderēt, ka tik traki kā man nav! :D

0

39

nu putekļi nav trīs nedēļas sūkti...

0

40

albalonga написал(а):

nu putekļi nav trīs nedēļas sūkti...

nu es to gandrīz nedaru, ja vien mamma nolemj izmazgāt istabu, bet to tā ir tikai grīda! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mans Čempions (Чемпион) » Mans Čempions (Чемпион)