TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mans Čempions (Чемпион) » Mans Čempions (Чемпион)


Mans Čempions (Чемпион)

Сообщений 41 страница 60 из 62

41

:D

0

42

Oo, eu, es gribu ar šo aktrisi! :D un izklausās interesanti! Tāks.. jālādē būs - ja vēl tikai 40 sērijas :D

0

43

Heh.. man šis seriāls tik ļoti iepatikās kad no rīta 11. pa tv3 ieraudzīju.. :P vakar ar māsu sēdējām un netiņā skatījāmies sērijas..  tikām tikai līdz 11 sērijai :rofl:  dikti diktii patīk.. Un tas Saša un Tina. man patīk kā pāris.. ideāli kopā skatās..  ^^  Me ir happy. lab jāsoļo tālāk vien skatīt.. :P :D

Отредактировано PAULINA (05.06.2009 15:13)

0

44

Paloma написал(а):

Oo, eu, es gribu ar šo aktrisi! :D un izklausās interesanti! Tāks.. jālādē būs - ja vēl tikai 40 sērijas :D

nu ja ka! :D
MAn pat'ik krievu jaunā politika, ka maz sērijas! :D

PAULINA написал(а):

Un tas Saša un Tina. man patīk kā pāris.. ideāli kopā skatās..  ^^  Me ir happy. lab jāsoļo tālāk vien skatīt.. :P :D

tas gan! Viņi ļoti labi izskatās!
MAn patīk, kā saša tur pagātnes ainās izskatās ar tiem garajiem matiem!

0

45

Oj man gan tieši nepatīk tie garie mati viņam.  :rofl:  bet tgd gan kā īsta konfektīte izskatās :D

0

46

PAULINA написал(а):

Oj man gan tieši nepatīk tie garie mati viņam.  :rofl:  bet tgd gan kā īsta konfektīte izskatās :D

nu jā!
no sākuma man ar nepatika, bet pieradu un iepatikās kaut kāds piemīlīgs izskatās! :D

0

47

Man laikam viņš abējādi patīk. Bet nu ar īsiem matiem tomēr labāk. :D

0

48

albalonga написал(а):

Man laikam viņš abējādi patīk. Bet nu ar īsiem matiem tomēr labāk. :D

ar īsiem viņš tāds nobriedis izskatās! :D

0

49

bumerbmw написал(а):

ar īsiem viņš tāds nobriedis izskatās!

tieši ta. Un viņam ir tads izskats, ka viņš pārliecinoši izskatās jauns atmiņās un pārliecinoši izskatās pēc pieauguša vīrieša reālajā laikā.

0

50

albalonga написал(а):

tieši ta. Un viņam ir tads izskats, ka viņš pārliecinoši izskatās jauns atmiņās un pārliecinoši izskatās pēc pieauguša vīrieša reālajā laikā.

tas gan! :D
Man tas viņā ļoti patīk!
Žēl ka aktieris vēl nav īpaši daudz filmējies, bet vēl viss ir labojams! :D

0

51

bumerbmw написал(а):

Žēl ka aktieris vēl nav īpaši daudz filmējies, bet vēl viss ir labojams!

jā, gan jau. Nepiedzimsti skaista padarīja viņu slavenu. Gan jau vel safilmēsies.

0

52

albalonga написал(а):

jā, gan jau. Nepiedzimsti skaista padarīja viņu slavenu. Gan jau vel safilmēsies.

aha!
tur viņš bija arī ļoti foršs un kopš tā laika man patīk skatīties filmas, seriālus ar viņa piedalīšanos!
bet nu patiešām jācer ka nekas nenotiks slikts un viņš varēs un būs pieprasīts un mums būs daudz jauna ko skatīties ar viņa piedališanos! :D

0

53

Es tā nedaudz paspoilerošu!
Žiga 17 sērijā atzīsies Tīnai ka mīl viņu, bet viņa protams nenoticēja, bet domā ka viņš viņu tikai izmanto!

0

54

bumerbmw написал(а):

Žiga 17 sērijā atzīsies Tīnai ka mīl viņu, bet viņa protams nenoticēja, bet domā ka viņš viņu tikai izmanto!

ah, spoilerīši. Uzreiz mans sabojātais garastāvoklis sāk uzlaboties.  :D Bļin, es tik vel 7.seriju skatos...

0

55

nu ta vēl uzlabošu!
atkal spiolerītis!
Nu cik es zinu Tā Miš Tīnas draudzene, vispār viņu ienīst!
Tagad esmu redzējusi, ka viņa agrāk tajā 1998 gadā mēģināja Žigu ievilkt gūltā, bet Žiga bij uzticīgs Tīnai un viņu pasūtīja, kopš tā laika Miš ienīst Gan Tīnu gan Žigu!

0

56

bumerbmw написал(а):

Nu cik es zinu Tā Miš Tīnas draudzene, vispār viņu ienīst!
Tagad esmu redzējusi, ka viņa agrāk tajā 1998 gadā mēģināja Žigu ievilkt gūltā, bet Žiga bij uzticīgs Tīnai un viņu pasūtīja, kopš tā laika Miš ienīst Gan Tīnu gan Žigu!

Paldies, ka apstiprināji manas aizdomas. :D  9 sērijas jau noskatījos.

0

57

albalonga написал(а):

9 sērijas jau noskatījos.

nu tev i tempi!
es emsu tik pie 19! tā tu mani drīz apdzīsi!

0

58

hahah, jau 10-to noskatījos. Beidzot tas duraks saprata, ka Tina dzīva. Un man mērķis sodien līdz 13.-tai tikt.

0

59

albalonga написал(а):

hahah, jau 10-to noskatījos. Beidzot tas duraks saprata, ka Tina dzīva. Un man mērķis sodien līdz 13.-tai tikt.

ak dievs!
ja tu vēl rīt līdz mūsu atnākšanai skatīsies nāksies tev prasīt kas notiek tālāk! :D
a ko līdz tādam zīmīgam skaitlim?

0

60

bumerbmw написал(а):

a ko līdz tādam zīmīgam skaitlim?

un tu man to prasi??? :D

nu rīt neskatīsos - būs jagatavojas jūs sagaidīt.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mans Čempions (Чемпион) » Mans Čempions (Чемпион)