TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mans Čempions (Чемпион) » Чемпион 9.-10.sērijas


Чемпион 9.-10.sērijas

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Nu jā - smagi, ja nodod draugs. Žel ta fana. Un man tā patīk viņi kopā ar bibliotekāri. Es domāju, ka vainīgs tas resnais.
Beidzot Žiga saprata, ka Tina dzīva, un tikai pateicoties Aņai. Smieklīgi, ka Aņa par satiksanās vietu to pasu jumtu izvelejas.
Oligarhs ar Tinu kopā labi izskatās, viņs tiesam mīl viņu, bet viņa nekad nav vioņu mīlejusi. Viņa Tina ir gluži ka apsēstība. Es domāju, ka viņs vienā brīdī ļauns paliks, kad Tina atkal ar Žigu saks.
Aņu zel un bērnu žel. Cerams ka izdzīvos.
SjerraLeonietis un Daša ir viens jancīgs pāris. Bet jautri.
Un - kāds pārsteigums - Pelnrušķīte būs vecteva kopeja. Bļin, tas jau sen visiem skaidrs. Bet smuki Pelrušķite un Princis kopā izskatās. Arī būs smuks pāris. Tik daudz skaistu mīlasstāstu. A to žurnālistu vajag piebeigt.

0

2

albalonga написал(а):

Oligarhs ar Tinu kopā labi izskatās, viņs tiesam mīl viņu, bet viņa nekad nav vioņu mīlejusi. Viņa Tina ir gluži ka apsēstība. Es domāju, ka viņs vienā brīdī ļauns paliks, kad Tina atkal ar Žigu saks.

nu zini!
Man pat grūti pateikt vai tā ir mīlestība skatoties tālāk, viņš no viņas gandrīz tākā būtu atkarīgs, bet es atkal paspoilerošu!
Viņš patiešām kļūs ļauns un saiesies ar Mišu un abi centīsies atriebties Tīnai!
Vienīgi kā tas notiks ašai vēl jāredz! :D
Bet tas ologarhs vienreiz jau gribēja viņu ar varu paņemt! Tākā nezinu cik liela mīlestība tur ir!

albalonga написал(а):

Aņu zel un bērnu žel. Cerams ka izdzīvos.

Tā par aņu ar man ir kas zināms!
Šobrīd ar bērnu būs ok, bet vēlāk būs ķip abots un arī viņa saiesies ar citu, bet aizmirsu ar ko! :D

albalonga написал(а):

Un - kāds pārsteigums - Pelnrušķīte būs vecteva kopeja. Bļin, tas jau sen visiem skaidrs. Bet smuki Pelrušķite un Princis kopā izskatās. Arī būs smuks pāris. Tik daudz skaistu mīlasstāstu. A to žurnālistu vajag piebeigt.

tas gan!
To žurnālistu vaig vienkārši nošaut!
Viņš vēl turpinās nejaucības sastrādāt un lielas!
Bet tas pārītis ar to tevis saukto pelnrušķīti un princi man ir 2 mīļākais! :D

0

3

bumerbmw написал(а):

Bet tas pārītis ar to tevis saukto pelnrušķīti un princi man ir 2 mīļākais!

man ar. Tad seko bibliotekāre un fans, un melnais ar dašu pedeja vieta. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mans Čempions (Чемпион) » Чемпион 9.-10.sērijas