TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 11. sērija


Mas sabe el diablo 11. sērija

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gu4ywvgzqd4[/youtube]

0

2

Jā, un mana mīļā Manu avancē pat neparādās. :'(

0

3

Nespēju sagaidīt, ka jau šodien redzēšu turpinājumu. Jej. :D

0

4

albalonga написал(а):

Nespēju sagaidīt, ka jau šodien redzēšu turpinājumu. Jej.

:D :D :D Tā kā es tikai šodien tiku līdz 10tai, tad vēl nepaspēju tāāādu sailgošanos dabūt :D

0

5

Nu es ar tik ļoti sailgošanos neuzspēju sajust, jo mani ciemiņi man laiku kaveja, vēl arī Čempions.  :D

0

6

Man jau bij aizdomas, kad Angels zilajā jaciņā ieradās policijas iecirknī un nu tās apstiprinājās, kad Manu parādījās sarkanajā krekliņā!!!. Šajā lieliskajā sestdienā novelē mūs gaida koka un ezera ainas. Un viss sakrīt - Martins pievīla Manu - viņam tur netīrie darījumi un viņs lidos uz Maiami, lai arī bija sarunāts ar Manu ziedus izvēlēties kžām. Manu to darīja ar Gracielu un izbesījās. Manu Kallas izvelējās un man uzreiz acu priekšā Marianhela no Mundo de Fieras līgavas klieta ar kallām. Ah. Un Angels lieliski izturās pratināšanā. Manu aizlaidās no ziedu tirgotavas.

0

7

Jej, satikās. Manu kā jau domāju, devās uz iecirkni. Angels tieši izgāja ārā un uz ielas pie iecirkņa abi satikās. Jej, jej, jej. Es jutu. Maitas - avancē neko nebija ielikuši. :D

0

8

āāāāāāāāāāāāā.... Abi kafiju dzer un pļapā. Un Manu pateica, ka brīžiem jūtas kā ieslēgta būrī. Un Angels teica, ka saprot viņu. Bet pret tādu sajūtu ir zāles. To gan nevar izstāstīt - tas ir jāredz un jāizjūt, bet tāpēc jādodas prom šur tur. Un ja Manu ir ar mieru, ka šis nozog daļu viņas sestdienas, tad Angels parādīs. Manu uzreiz piekrita, jo viņai tāpat neesot ko darīt. hihihih... Abi noteikti dosies uz centrālparku kokā pasēdet. Ak, es dievinu. Mana sirds jau juta. Un viņi kopā - tas ir kaut kas satriecošs, dievīgs, elektriski eksplozīvs un reizē kaut kas tik naivi mīļš... :love:

0

9

hihihi, nonāca parciņā. Manu ir sajūsmā par mieru un Angels pastāstīja, ka mamma bērnība katru svētdienu te viņu vedusi.
Džimmijam izmeklēšana pavirzījās - kāds atpazina Grigorio ierakstā no izsoles vakara. A Grigorio sūdi, jo par narkotikām 10 taukšķi jāatdod, bet Hierro samaksaja Leonam mazak, jo bija jāsamaksā, lai Angelu dabūtu viesmīļu sarakstā, tā nu tikai piecus taukšķus Leons iedeva Grigorio. Tie divi citi no bandas vel pa taukšķim aizdeva Grigorio, bet kretīns Kačorra protams neaideva.

0

10

ak, es mirstu. Tur beigas bij moments - aj. Tāds, ka skūpsts varētu sekot, bet nesekos jau protams. Tomēr avancē redzējām, ka Angels zīme Manu parkā. Viņš viņai parādīja savu koku, kurā rāpjas, kuram visu stāsta. Un tieši te viņs reiz sācis zīmēt. Viņš tā teikt rāda Manu savu lielāko noslēpumu - to, ko neviens nezina. Un tik dievīgi viņi abi para. Es jau nespēju sagaidīt rītdienas seriju. Bet Grigorio ir briesmās - viņam jāatdod tie trūkstošie 3 tūkstoņi, vai arī viņu nogalinās tie narkotiku veči.

Labi, dodos gulēt.

0

11

ak, kārdinātāja! Tagad jāgaida , kad mājās atgriezīšos, lai varētu noskatīties! :D

0

12

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hkLhdKhErwI[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qGDkKJrYDSg[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aIKRuMtf0Zg[/youtube]

0

13

O..forši :D kāreiz tikko atnācu mājās, un jau gaida sērija :D

0

14

Ak, dievs, kā man patīk ta nedrošības fāze. Kaut viņi to fāzi ilgāku pavilktu. Angela jautajums, vai Manu par viņu uztraucas. Manu, kura nespēj skatīties Angela acīs. Jā, uztraucas, jo viņs viņa darbinieks. Un viņai nebij nekā labaka ko darīt. Un attaisnošanās vidū, Angels piedāva iedzert kafiju. Un Manu - ko? Nē, tur pat teksti nav svarīgi, bet tas, kā viņi smaida, kā viņi skatās, ka Manu piesarkst, kā Angelam mute palika vaļā, un viņš momentani sarunu pa mobilo izbeidza, kad pamanīja Manu. Tas ir vienkārši ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ.... Es te smilkstu - es atzīstos. :blush:

0

15

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wIi8o1LOh2A[/youtube]

0

16

Alby, es tik tālu gan vēl netiku..
Bet kāāā man patīk Angels un Džimmijs - Angels tik forši izturas, runā :D :D un kad tas tur (neatceros jau kā sauca) ienesa darbinieku sarakstu un gan Džimmijs un Angels pateicās.. :D :D :D
Manuela arī tik forša ar šo Grasielu.. :D nabadzīte :D

0

17

aNgeL написал(а):

un kad tas tur (neatceros jau kā sauca) ienesa darbinieku sarakstu un gan Džimmijs un Angels pateicās..

:rofl:  Jā, šitas bij labs. :playful:

0

18

Jaauukiiii..noskatījos ..ak, viņi abi kopā ir nu tiik mīlīgi!! jā, Alby, piekrītu, šī fāze , ka viņi abi tādi kā kautrīgi, neveikli - ir tiiik forša!! Uzreiz skaidrs, ka viņi ir viens otram  :love: tik forši ar to parku un koku...Sen es arī pati neesmu kokā rāpusies..tā sagribējās :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 11. sērija