TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Natashai Klausai piedzimusi meitiņa


Natashai Klausai piedzimusi meitiņa

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Mana vecā galva - aizmirsu jums jau sen paziņot, ka Natašai Klausai 24.aprīlī piedzimusi otrā meitņa, kura nosaukta mums visai pazīstamā vārdā - Paloma. :D Bildē redzama arī Natašas vecākā meita Isabella, kurai ir 7 gadi. Nataša un viņas vīrs, kurš ir arī viņas menedžeris Marcelo Grecco ir ļoti laimīgi. Natašai grūtniecībā negāja viegli. Grūtniecība nebija plānota - grūtniecības laikā Nataša filmējās Kolumbijas telenovelē Novia para dos. Viņa stāstīja, ka vīrs esot vedis uz darbu ar mašīnu un ik pa laikam nācies stādināt mašīnu, jo Natašai bujuši smagi nelabumi no rītiem. Un vēl, ka bieži filmēšanas laikā nācās filmēsanu stādināt viņas nelabumu dēļ, ar ko filmēšanas grupa nav bijusi īsti apmierināta. Bet nu šobrī Nataša jūtas laimīga un gatavojas izbaudīt laiku ar savām abām meitām.

[реклама вместо картинки]

0

2

Vai cik jaukus vārdus viņa iedevusi meitām :) CIk jauki! :)

0

3

metiņa? - cik feini. es jau gribēju apvaicāties, kas notiek viņas karjerā.  ^^
un nezinu, vai esmu tiekusi, bet man tik ļoti patīk Natashas dabīgums. īstums kā šajā bildē.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Natashai Klausai piedzimusi meitiņa